Keresés

Részletes keresés

Lujzi75 Creative Commons License 2009.11.19 0 0 101248

Sziasztok!

Először is boldog névnapot minden kedves Erzsébetnek, Zsókának!

Újra itt vagyok, hoztam a (talán már) kész poncsómat!!! Még nem tudom, hogy a mérete jó lesz-e, illetve teszik-e majd a címzettnek, de ha nem, sebaj! Készítek másikat. (Az a baj a hasonló korú - 5 hónapos - hölgyekkel, hogy gyorsabban nőnek, mint ahogy én kézimunkázok :-)))

 

 

 az összkép

 

 

 

 ilyen a mintázata
Bubuka54 Creative Commons License 2009.11.19 0 0 101247
Sziasztok! Nagyon szép és kellemes napot kivánok mindenkinek.
Az Erzsébeteknek Nagyon Boldog Névnapot és jó egészséget.
Előzmény: pulendrákus (101245)
karpamer Creative Commons License 2009.11.19 0 0 101246


Anyakönyvezett és becézett ERZSÉBETEKNEK!

" Mindannyiunknak egyetlen célja van a teremtésben, ez pedig a Szeretet. De ez nem korlátozódhat egy emberre - szét van szórva a világban, és arra vár, hogy megtaláljuk. Ébredj föl, ébredj rá erre a szeretetre. Ami elmúlt, nem biztos, hogy visszatér. Ami jön, azt föl kell ismerni." (Paulo Coelho)


SOK-SOK apró BOLDOGSÁGOT



pulendrákus Creative Commons License 2009.11.19 0 0 101245
Sziasztok,
most csak két fotó. Aztán megyek reggelizni. A kávén már túlvagyok :-)
KZsuzsó Creative Commons License 2009.11.19 0 0 101244
Sok boldog névnapot kívánok minden kedves Erzsébetnek!
Aki még ünnepel bármi mást is Őt is szeretettel köszöntöm!
KZSuzsó
H.Stefi Creative Commons License 2009.11.19 0 0 101243

Mindenkinek szép napot kivánok!

 

Minden Erzsikének boldog névnapot, és a szülinaposoknak boldog születésnapot is szeretnék kivánni.

KHTeri Creative Commons License 2009.11.19 0 0 101242

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK MINDEN KEDVES ERZSÉBETNEK!

Boldog névnapot!
Rebeka 55 Creative Commons License 2009.11.19 0 0 101241
Szeretettel köszöntök minden ERZSÉBET-et és minden szülinapost.
fpárduc Creative Commons License 2009.11.19 0 0 101240
Jó reggelt!
Tegnap sajnos elmaradt a visszaolvasás. Most tettem meg...












Ildibea! Boldog Szülinapot!

Jolimama! A szalaghorgolós találkozót megbeszéljük majd, én mennék! Csak időpont kell! :)

Adrimama!
Tényleg ne add fel, mert ígéretesek a munkáid! Csak fejezd be őket nyugodtan!
Az összekapcsolást pedig Májuska Marika nagyon pontosan leírta! Ha az alapján megcsinálod, akkor szép lesz. Ne ijedj meg, ha csúnyának tűnik! Ha elkészül, kimosod, és kivasalod, esetleg keményíted, meglátod, hogy milyen szépen a helyére kerül minden!!! :D


Horgolótűcske! Ez Nagyon jó videó, már korábban is láttam, de most is vicces! :)
A Laciét nem néztem meg, de lehet hogy jól tettem a reakciókból ítélve... :)

Jucus Jó a linked!

VMartina! Hogy te milyen szorgalmas vagy! Vicces ez a sok csomagcélbaérés!
Na mennem kell, mert a gép újra indítana, meg megint rohanhatok dolgozni, mint a Pompom meséiben a kislány, hogy is hívták???


Gonoszka2 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101239

Drága Jolimama, vissza ugyan még egy tapodtat sem olvastam, de láttam irtál  :-)

 

Picur kevesebbet köhög már, hála a rhinathiolnak, fenistil cseppnek és calciumnak, C-vitaminnak. A frissen facsart narancsról már nem is beszélek.

Sajnos azért köhög, meg náthás is, de láza szerencsére nincs.

 

Apum jól van köszönöm, ahhoz képest hogy a doki azt mondta  hogy a műtéttől 4 hétig nem kaphat oltást, a másik doki 2 hét után zokszó nélkül beadta...

REmélem nem lesz semmi baja..

 

Közben halmozzuk az élvezeteket, anyumról ma derült ki, hogy leim kóros, elkapta nyáron egy kullancstól. Bár ő nem talált magában kullancsot, úgy tűnik az mégis belemart eléggé. Most bogyókat kapott, majd megy kontrollra is.

 

REmélem rendesen szedni fogja mert addig úgysem hagyom .,..

 

Hát ennyi nagyvonalakban, remélem mire visszaolvasok, csupa kellemeset fogok tőletek hallani.

 

jóéjt tlaán holnap....

Előzmény: Jolimama (101187)
Annamária36 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101238

Sziasztok!

 

Ma egyet délutános voltam. Most olvasom Adrimama milyen gondjaid vannak! Hát elmondom Neked négyszemközt,hogy tavaly télre kötöttem egy pulóvert aminek még mindig nincs nyaka. Most elővettem megint,nézegetem hetek óta és egyszerűen nem tudom mit kezdjek vele. Szóval fel a fejjel!  :O)

 

Erzsimami, Erzsébetek!  Sok Boldog Névnapot Kívánok Nektek!

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101237
Jó éjt.
(Én is távozom)
Előzmény: Jolimama (101235)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101236
A karokat összeheggesztettem (ami a régi gépen egy zártszelvény volt, arra a helyre 2 zártszelvény kerül 12mm laposvasat közrefogva).
Gyakorlatilag így könnyebb lesz majd beállítani. A motor tartója megvan (megszüntettem a menetsszár átkötést), illetve a csuklókból 2 db elkszült (4db ugyanolyan kell a sarkokba, és egy eltérő ami a fel-le billentést biztosítja).
Körülbelül a munka 1/3-a megvan (és a csapágytartót még meg sem rendeltem...)
Egy kicsit tartok az egész szerkezet tartójától. Elég macerás darabnak ígérkezik.

Holnap fotózom.
Előzmény: Jolimama (101233)
Jolimama Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101235
Jóéjszakát Mindenkinek!
Jolimama Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101234
Erzsébetek, Erzsikék és Zsókák, nagyon boldog névnapot kívánok Nektek szeretettel: Jolimama

Jolimama Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101233
Haladtál a tervekkel?
Előzmény: Törölt nick (101231)
pulendrákus Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101232
Antal Laci: ha megkésve is, Isten éltessen!
Erzsébeteknek pedig boldog névnapot! :-)

Amúgy csak nézek nézek, sok szép dolog van a fórumon. Recefice, a belinkelt albumtól keresztszemezni támadt kedvem.
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101231
Vagyok.
Előzmény: Jolimama (101230)
Jolimama Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101230
De nagy lett a csend. Merre jártok, nincs itt senki??
Az esti beszélgetősök, este ráérők hol vannak?
Ilonamamzi is régen volt már, csak nem beteg?
pulendrákus Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101229
Szia, Jolimama,
köszi :-) sajnos, estére megint eleredt az eső. Pedig reggel sütött a nap. De ez így szokott lenni: ma egyéb konyhai dolog mellett megtakarítottam a konyhaablakot. De tényleg mindig így van: ablakpucolás után közvetlenül esni kezd :-( Holnap akartam a többit is, de ha esik, akkor elmarad.
Előzmény: Jolimama (101228)
Jolimama Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101228
Szép estét Neked is Pulendrákus!
Éppen jöttem, hogy megnézzem jött-e már valaki.
Nagyon szép lett a sálad, a fonalból pedig biztosan szépséget fogsz készíteni.
Milyen most az idő Felétek? Nem tudtok menni sétálni és szép képeket hozni nekünk?

Előzmény: pulendrákus (101227)
pulendrákus Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101227
Szép estét mindenkinek!

Nem tudom mikor fogok tudni visszaolvasni. Annyi minden történt a fórumon...

Én ma eltöltöttem az első fizetetlen szabadságnapomat, tudjátok, pont olyan, mint a többi. Pihengettem, kicsit takarítottam, főztem rendes ebédet, elmentem bevásárolni, elrendeztem néhány adminisztratív ügyemet, egy dolgozat utolsó simításait is véghezvittem, és KÖTÖTTEM. Na meg néztem a tévét. Tudjátok, nálunk kampány van. És a fogyókúrámhoz nagyon jól jön, ui. elér a hányinger közben és nincs étvágyam...

Na mutassam meg a mai beszerzésemet a két vékony, csipkefonalat, meg a kész sálamat. A fotót holnap majd frissítem, ma nem az én napom ebben... szörnyű lett a kép. A lényeg látszik: a sál 47*150cm, és 40 gramm. Igen, 4 deka :-)
Jolimama Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101226
Jucus! Jó hangulatú, tartalmas hétvégét kívánok Neked-Nektek, és beszámolóval várunk vissza:)
Előzmény: TJucus (101223)
olimama65 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101225

Mivel holnap dolgozom, ezért most jöttem vissza köszönteni.

Valamennyi Erzsébet nevű topiktársamnak küldöm ezt a képeslapot minden jót 

kívánva.

 

TJucus Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101224

Kedves Erzsébetek, Erzsik, Zsókák és minden rejtőzködő Névnapos!!

 

Perzsike és Erzsimama, Erzsimama 2 (aki igen régen járt erre) nagyon boldog névnapot kívánok Nektek sok szeretettel.

 

 

TJucus Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101223

Szép Estét!

 

Még egy kicsit jöttem hozzátok feltöltődni! Visszarendeztem a gyerekszobát vendégszobává, kicsit elfáradtam.

 

Perzsikém! Nagyon szép a csokrod és egyre szebbek a horgolásaid. Ahhoz képest, hogy azt mondtad nem is tudsz igazán.

 

Judit! Jó hogy előkerültél!

 

Olimama! Téged is köszöntelek, tényleg régen voltál. Persze én is csak hébe-hóba vagyok mostanában.

 

Marino, gratulálok az újabb sikeres órákhoz. Biztosan nagyon jó érzés átadni amit tudsz. és ugye ügyes tanárnak ügyesek a tanítványai is. Jók az ő alkotásaik is.

 

Adrimama! Talán még nem is köszöntöttelek, úgyhogy most megteszem és mindjárt csatlakozom Nusához és a többiekhez, nem szabad feladni, kidobni meg pláne semmit sem szabad. Ahogy ők is írták és mint tudjuk ismétlés ill. gyakorlás a tudás anyja. Tehát minél több un. "elrontott" darabod lesz, annál jobban fog menni és a végén kiderül, hogy nem is rontottad el.

 

Erről jut eszembe, Zsebi, az én egyik harangomra azt mondta a párom, olyan mint a Dart Weder maszkja. Ehhez mit szólsz?? :-((((

 

Martina! Nagyon szép helyen kirándultok, milyen régóta szeretnék már oda eljutni. De hát ami késik......

 

Zsóka! Fantasztikus az a szalagos fácska. Nagyon-nagyon ügyes vagy. Megnéztem, de nem is próbálok rá vállalkozni.

 

Most pár napra elmegyek, holnap jönnek a vendégek és el leszek foglalva.

 

Lányok, Fiúk, olyan jó ide jönni közétek. Mostanában sok problémám van, nehéz helyzetek is előfordulnak nálunk, de ha itt vagyok mindent elfelejtek. És igyekszem is, ahogy tudok ide jönni.

Bocsánat, de ez most kijött és nem is akarom kitörölni.

 

Szép hétvégét kívánok mindenkinek!!!!

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101222
erre én csak most jöttem rá:-)
Előzmény: Jolimama (101221)
Jolimama Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101221
Egyszerre írtunk:-)
Előzmény: Törölt nick (101218)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101220
Rálöttem hogy szertek emberekkel foglalkozni és átadni amit tudok. illetve tanulni is ha valami olyat látoki ami nekem nem megy.
Előzmény: Jolimama (101219)
Jolimama Creative Commons License 2009.11.18 0 0 101219
marino, már korábban megköszöntem, a levelet, amit küldtél nekem:-))

Igazán örülök, hogy sikered van, jó, hogy át tudod adni a tudásodat. Biztos jó érzés látni, amikor egyre szebb dolgok kerülnek ki a kezeik közül, és arra Te tanítottad meg Őket.
Szépek a munkáik is, amiket mutatsz, további sikeres oktatást kívánok Neked:-)) Ügyes kezű tanítványokat.
Legyen szép az estéd is.
Előzmény: Törölt nick (101216)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!