Keresés

Részletes keresés

kdezsoe Creative Commons License 2006.06.12 0 0 24739

Birodalmi lepegeto, rozsaszin futofelulettel... :))))

 

 

kdezsoe Creative Commons License 2006.06.12 0 0 24738

Nekiestem a kepeknek, van kozte nehany, ami nagyjabol sikerult is... :)

Pankanak ezuton uzenem, ne higyjen azoknak, akik azt mondjak, nem lehet

rola jo fotot kesziteni, szerintem, egyik a nagyjabol sikerultek kozul, epp az ove...

Nem en mondom, hanem klia kialtott fel, amikor eloszor meglatta, hogy: dejooooo! :)

Zoladynek mar elkuldtem a piroscipellosdehulyekvagyunk kepeket megcenzurazni,

Boszinak is kuldtem nehany BoszisLenyeset, csakhogy ne ragja le a fulem... :))

(termeszetesen, ezek is lathatok lesznek mindenki szamara, aki ott volt...)

A tobbiektol pedig turelmet kerek, igyekszem...:)

 

 

NagyonI Creative Commons License 2006.06.12 0 0 24737

Mielőtt elmegyek a mezőre, KÖZÉRDEKTELENSÉGEM elordibálom itt:

 

A nagyházban fehéren és zölden (istenem!! az az abrosz!!) kiderült, hogy megvan a hűtőm... bár nagyasszony vonakodott a teljes tartalmat felsorolni, csak a kindertojt volt hajlandó felfedezni, én azért tudom, amit tudok...

 

Bár egy csokit elcserélek vele a zöld terítő látásáért..

 

Irány a mező... ma nagyot akarok sétálnni. A patakparton pl.már régen voltam...

 

A mai csokrom a tali házigazdáié lesznek....

NagyonI Creative Commons License 2006.06.12 0 0 24736

Asszem itt a vég a Végeken..

 

Míg ti késő este majd reggel is csak úgy sziporkáztok, én az imént (9!!) riadtam a telkefonomra.. De nem is az ébresztő volt, hanem a z emlékeztető.. Azt mondja: Andi... de hol?? Melyik??? Nem tudok rájönni...

 

és.. és.. LopnK A HÁZIAK= MEGLEYSZ A HŰTŐTÁSKÁM???

 

éS. éS. aZON TÖRÖM AZ ÖREG KoBAKOT, HOGY MIELÉBB MEG KÉNE KAPARINTANOM  (bovócsesz nagybetűkök) a Kulcson hagyott kincseket.. Szedit!! csak kicsit add kölcsön a zöldet az isteni szelvétákkal.. Csak nézni fogom, megígérem.. Meg a kékfestőt is szeretném nézni...

 

Meg egyéltalán.. mindent meg akatrok tapogatni és... örvendezni.... Mikor menjek a Böhömmel???(::::)))) Bár a vibrátort vagy mit  semmiképp nem tom elhozni.... De csak szervezér kérdése az egész...

 

                             Mohó Vén asszony a Végekről

szedit99 Creative Commons License 2006.06.12 0 0 24735

Az újak.

 

Számomra nem sok új volt. Kerubné: kedves, szelíd galamb. /otthon is, kerub?,/ Remélem, jól érezte magát, és ezentúl minden talin ott lesz.

 

Lény: eleinte kicsit elfogódott volt /értehetően/ de azután feltalálta magát. Ami tetszett: nagyon figyelmes volt boszival, de diszkréten, elegánsan. Egyedülállók: mielőtt kivetnétek rá a hálótokat, figyelmetekbe ajánlom /Petőfi után szabadon/ Ó természet, ó boszi-természet, mely csaj merne versenyezni véled?!

 

Zora nem volt új számomra, ismeretségünk akkor kezdődött, mikor a fia ofője lettem. Márpedig az nem most volt!

 

Pasy és nagyi

 

Mindenki, de főleg pasy epedve várta nagyit. Ámde nagyinak rossz napja volt. Migrén gyötörte, majd elidőzött a kórházban a barátnőnknél, aztán lekéste a buszt, és csak egy   múlva indult a következő kulcsi. A végén már félóránként próbáltam neki telefonálni. Pasy már a körmét rágta türelmetlenségében, mikor vittem a hírt: nagyonka úton van felénk, a kulcsi polgármesterék hozzák. Pasy e szavakra fakadt:

Nagyont bevágom a Dunába, a polgármestert meg kihívom párbajra!

 

Medúzát akkor láttam utoljára, mikor beült zora kocsijába. Remélem, nem úszva kellett neki hazamenni!

 

Folyt. köv.

kdezsoe Creative Commons License 2006.06.12 0 0 24734

Kedves Szedit, javaslok meg egy fejezetcimet: Hogyan jutott haza Meduza cimmel...:)

Sokaig fogunk emlekezni a tegnapi napra... jo volt. :)

Előzmény: szedit99 (24732)
kdezsoe Creative Commons License 2006.06.12 0 0 24733
Nekem meg kiguvad a szemem, mert akarhogy is nezem, hat kislanyt latok... :)))
Előzmény: gepesz (24731)
szedit99 Creative Commons License 2006.06.12 0 0 24732

Jóreggelt!

Számunkra is nagyon szép volt a tegnapi nap! Jólesnek, bár zavarbaejtőek a kedve s szavaitok. Persze, hogy lesz jövőre is kulcsi tali, remélem akkor többen leszünk! Hely van bőven! Hogy most hányan voltunk? Terítés előtt mondtam Rékának, számolja meg, hányan vagyunk. Kétségbeesve nézett rám: megszámolni?!!!!

 

Ennyi segítséggel nem volt terhes. A fő segítség Szúr volt. Aztán megkértem Zorát, legyen háziasszony-helyettes, az unoka pedig a futosó cselédje. Bár az unokát nem hagyták kibontakozni. Egyszer kétségbeesve jött fel a teraszra: egy néni ott mosogat a konyhában, és hiába szólok neki, nem akarja abbahagyni! Hogy néz ki -kérdeztük. - Magas, fehérhajú!

Ugrottam, hogy elzavarom Tresket a mosogatótól, de leintettek: hagyd csak! Nehogy kijöjjön a gyakorlatból!

Amíg a Nagyonka tasakját kerestük, azalatt meg medúza állt neki a mosogatásnak, némi unaloműzőként.

 

Még sokat fogok írni, mert zsong bennem a tegnapi nap. További fejezetcímek lesznek:

Az újak.

Nagyonka és Pasy

Lopnak a háziak!!

A műa. tányérok

gepesz Creative Commons License 2006.06.12 0 0 24731
Az ötös kislány nem fut ő a Hajrá? :-))))))
Előzmény: Zora52 (24724)
-panka54- Creative Commons License 2006.06.12 0 0 24730

 Jó reggelt, napsütéses szép napot Kuckó!

 

 Lányoknak  megy a drukkk !!!

macinagyi Creative Commons License 2006.06.12 0 0 24729
Hajrá lányok! Drukkolunk!
Előzmény: Zora52 (24724)
macinagyi Creative Commons License 2006.06.12 0 0 24728
Jó reggelt Kuckó))) Kellemes napot Mindenkinek)SZEDITÉKNEK Jó Pihenést)))
Zora52 Creative Commons License 2006.06.11 0 0 24727

 

 Köszi a szurkolást!

Előzmény: NagyonI (24726)
NagyonI Creative Commons License 2006.06.11 0 0 24726

Holnap - mindjárt- már lesz energiám, de most beleesek az ágyiba... Mecsoda puffanás lesz...

 

Jó éjt....

Előzmény: Zora52 (24724)
NagyonI Creative Commons License 2006.06.11 0 0 24725

11. 01-kor megérkeztem. Azóta még folyóügyeimet sem tudtam elintézni, Benti egyfolytában rajtam ugrál.

 

Még csak hosszú sem volt az út, MMMmmmmmadam Maót olvasom- jó, érdekes, zözykölődést elfelejttető.

 

Csak azt sajnálom, hogy nem vittem a nagy gurulós Böhömöt minden kincsek azonnali hatállyal történő hazaszállítására..

 

Most izgulhatok,hogy megeszik a szunyogok...

Olyan sz.peket írtatok be: na de aki már néhány órája otthon piheni ki a tali(cska) fáradalmait, annak könnyen jönnek a szellemes kedves , de jó volt találkozni sorok!!

De fáradtan is igazat kell, hogy adjak nektek: jó volt.. Rémesen sajnálom, hogy ez az átok Mig Rénke levett a lábamról. Na de nem adtam neki teljesen magam...

 

Én is köszönök mindent, s továbbra is keresem a hűtőtáskámat... Valaki véletlenül elvitte,....Jelentkezzen.... és ne igya meg a pezsgőt, összetett kézzel-lábbal rinyálok a kedves elvivőnek...

 

Még szerencse, hogy a lemezt már a hátimba tettem....

 

 

 

 

Zora52 Creative Commons License 2006.06.11 0 0 24724

 

 Aki holnap még elég energiát érez magában, szurkoljon nekünk.

 A tanév utolsó versenyére megyünk.

 Országos döntő, atlétikából, 4x 600 méteres váltó...

 Az eddigi eredmények alapján, 4. helyen vagyunk...

 Hétfőn délután 2 óra kor lesz a verseny... Jó lenne, ha dobogón végezhetnénk.... 

 S itt a csapat, akik holnap futni fognak. Lilla, Orsi, Rita, és Zita....Hajrá...

klia Creative Commons License 2006.06.11 0 0 24723

Kedves Szedit és Szúr!

 

Úgy látom, miközben unokáztam a Párom megelőzött.:)) Köszönő szavait azt hiszem, túlszárnyalni nem tudom, de tudnotok kell akárcsak Ő magam is  nagy-nagy hálával gondolok Rátok. Kitűnő vendéglátásban volt részünk.  Rékának külön köszönet.:)) Büszkék lehettek rá.

 

Mindannyiotoknak köszönöm ezt az igazán nem mindennapi élményt nyújtó, kellemes szép napot. Jó volt Veletek.:))) Remélem nem csak az eddig bejelentkezettek, de  Mindenki szerencsésen hazaért. :)))

 

üdv klia  

 

 

 

 

 

Előzmény: kdezsoe (24715)
Zora52 Creative Commons License 2006.06.11 0 0 24722

 

 Drága Pirike!

 Nagyon örülök, hogy eljöttél, s pláne, hogy jól érezted Magad!

 Nagyon kedves ajándék volt a sok- sok képviselőfánk, amit hoztál...

  Nagyon jó volt találkozni, s beszélgetni Veled!

 Te is egy hős vagy, aki megérdemled, hogy  minden szeretetet, s tiszteletet megkapj!..

 Sok szeretettel csókollak:  Zora

Előzmény: pirine (24720)
Zora52 Creative Commons License 2006.06.11 0 0 24721

 

 Nagyonka!

 Remélem Te is sikeresen haza értél..

 Nagyon jó volt Veled is találkozni!

 Egy hős vagy, aki ennyit vállaltál...

 Nehéz, fárasztó napjaid voltak, s mégis itt voltál....

 Sajnálom, hogy eltünt a "csomag"...

 Köszi a lestyánt...

 Neked is jó egészséget, meg minden szépet és jót kívánok!

 Nagyon helyes és szimpatikus volt a Kulcsi polgármester, meg a felesége, akikkel jöttél...  Nagyon jó, hogy létrehoztad a Topikot!

 Csupa , helyes, aranyos ember!  Jó volt találkozni  , beszélgetni  Mindenkivel!

 

 

 

pirine Creative Commons License 2006.06.11 0 0 24720

 

Ma   nem   nézegetek   a   neten,   csak   nektek   írok   és   végiggondolom   ezt  az   élménydús    napot.

 

Minden   gyönyörű   volt,   csak   hiányzott   tölgy,   sneciék,   fabiék ,cet !   Kár,   hogy   nem   élveztétek   velünk    a   találkozás,   KULCS   örömét !

 

Nagyonkánk,    Kuckó-nagyink   fáradtan   vállalta   a  hosszú   utazást,    hogy   velünk   legyen !   Vajon   hazaért   már?   Köszönöm   Nagyonka,   hogy   eljöttél !

 

Köszönöm   Mindenkinek,   hogy   olyan   kedves,   elnéző   volt   velem    és   köztetek,   veletek    lehettem !   Csak   potyog   ide   a   könnyem,   olyan   kimondhatatlanul   boldog   vagyok,    hogy   ott   lehettem !

   

Zora52 Creative Commons License 2006.06.11 0 0 24719

 

  Szia Pirike!

 Örülök, hogy szerencsésen haza értél.

 Nagyon jó volt személyesen is megismerkedni Veled!

 Nagyon jó , hogy eljöttél.

 Nagyon finom volt a képviselőfánk, amit hoztál.

 Jó volt Veled beszélgetni a Dunaparton.

 További jó egészséget Neked, s családodnak!

 mert megérdemled!

 Ölellek:                             Zora

Előzmény: pirine (24718)
pirine Creative Commons License 2006.06.11 0 0 24718

 

 Kedves   Szeditke,  Szedit   úr  és   Réka !

 

  Köszönöm   ezt   a   felejthetetlen  napot !   Csodálatos    volt   minden!    Kulcs   egy   fogalom !   A  szeretet,   meghittség,   gyönyörű   táj,    szívélyes   vendéglátók   teszik    nekem   pirosbetűs    ünneppé   ezeket   a   találkozókat.   

 

Hálás    köszönet   Nektek ! 

 

Zora52 Creative Commons License 2006.06.11 0 0 24717

 

 Kedves Kdezsoe!

 Mi is nagyon örültünk Nektek!

 Nagyon jó volt megismerkedni, találkozni Veletek!

 Várjuk a képeket!

 Egyetértek Veled!

 Szeditkéék nagyon jó vendéglátok voltak, S Réka egy tündéri , ügyes, talpraesett Unoka volt.

 Tanítom, nagyon szimpatikus, ügyes kis tanítványom...

 

 Sok ilyen helyes gyerek kellene...

Előzmény: kdezsoe (24715)
Zora52 Creative Commons License 2006.06.11 0 0 24716

 

 Szia Fabi!

 Bizony emlegettünk Téged, Titeket is. Nagyon hiányoztatok.

 Szarvaskolbász, vaddisznó-töpörtyű, kecskesajtok, gida-sült, Nektek is ízlett volna.

 Na, és Pirike képviselőfánkja, meg Maci Diótortája....

 Sajnálhatjátok, hogy nem jöttetek...

 Na, meg a személyes találkozás, a kedves beszélgetések....

  Nagyon jó volt együtt....

 

 

 

 

Előzmény: gepesz (24709)
kdezsoe Creative Commons License 2006.06.11 0 0 24715

 

Kedves Szedit, Szedit ur es Szedit unoka!

 

Elmeny volt ez a nap, remek vendeglatas, NAGYNAGY koszonet erte, Nektek!:)

Szedit, buszke lehetsz az unokadra Rekara, mert en meg unokat ilyen keszsegesnek

es segitokesznek, soha nem lattam! Komolyan! Kulon koszonet neki, koszonjuk Reka! :)

 

Mindenki nagyon aranyos volt, orultem azoknak is akit csak ma ismerhettem meg szemelyesen! :)

 

(kepek majd kesobb, meg ki sem bontottam a fotospakkot, mert unoka fennforgas van...)

 

macinagyi Creative Commons License 2006.06.11 0 0 24714
MINDENT kérünk) Benit is!
Előzmény: kdezsoe (24712)
Boszorka Creative Commons License 2006.06.11 0 0 24713
Arról is kérünk képet!!!
Előzmény: kdezsoe (24712)
kdezsoe Creative Commons License 2006.06.11 0 0 24712
Unokazokkk.
Előzmény: Boszorka (24711)
Boszorka Creative Commons License 2006.06.11 0 0 24711

Dedölle!

Várjuk ám a képeket! Ha nem kapunk beteszlek ide téged duplán!:-)))

Zolady Creative Commons License 2006.06.11 0 0 24710

Hiányzott a sorból egy mogorva  tengerész:)

 

Előzmény: gepesz (24709)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!