Keresés

Részletes keresés

cloggersl Creative Commons License 2003.02.05 0 0 99
Kicsiszonya!

Javaslom hogy próbáld meg, én még ügyfélhez rövid nadrágban is ki szoktam menni szép magyarsággal mondva....

Nos ha van hozzá megfelelő stilusú ruhád akkor javaslom..

Hátha a felvételiztető férfi éppen másra fog figyelni..

De lehet hogy egy hölgy mondja azt hogy ez egy belevaló valaki erre tutira számithatok....

Amikor nekem felvételiztetnem kellet az ilyen megérzéseimre mindig hallgattam.

Előzmény: kicsiszonja (98)
kicsiszonja Creative Commons License 2003.02.05 0 0 98
Hali!
...ezek szerint nem igaz a mondás:
"Ruha teszi az embert."
Legközelebb, ha állásnézőbe megyek én is klumpába bújok majd:-)))
Jó is lenne, ha csak ezen múlna...

Biandora!
Remélem holnap összefutunk az exercise-ben, ma nem tudtam sajni.

Előzmény: cloggersl (97)
cloggersl Creative Commons License 2003.02.05 0 0 97
Kicsiszonja!

A következő tárgyalások voltak:

Munkahely megbeszélésre mentem mert már nem sikerült elhelyezkednem a számomra elvárható pénzért elvárható munkahelyre és csak úgy úgysem vesznek fel cimen farmerben és klumpában mentem el. S lőn csoda felvettek dolgozni, ez 1996-ban volt. Azóta időközben önnáló vállalkozáasom lett és ilyenkor már saját döntéseimért saját magam vállalom a felellősséget.

Sok esetben a paretnerek kollégák ügyfelek azt mondják hogy éngem úgy ismernek az adot cégnnél hogy én vagyok az aki minden esetben a problémát megoldom. Egyébként igen komoly szakértőként dolgozom. Remélem nem voltam nagyképű.

Nos szerintem ha jó a stilúsod és ahoz tudsz öltözködni is akkor nincs gond a klumpával sem, de még a piersingel sem. (Piercingem az nincs, no nem ezért.)

Klumpát egyébként én is szoktam csak úgy venni.

Előzmény: kicsiszonja (94)
cloggersl Creative Commons License 2003.02.05 0 0 96
Biandora!

Hello nos én a magyar embernek irtam e-mailt, de nem akart semmit sem reagáli és kb. egy hónappal az elküldött levél után a svéd embernek is irtam, és jött a klumpa!!!

Előzmény: Törölt nick (93)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.05 0 0 95
egyszer én voltam egy elég komoly tárgyaláson ahol tárgyalópartnereink egyike klumpában volt. (+öltöny) Emléxem h feltűnt mindenkinek, de nem váltott ki semmilyen visszatetszést. Sőt, elég magabiztosnak tűnt a pasas.

Máskor a számitógépemet vittem javitani,(macintosh)és az üzletben mindkét pasi szakadt, lepattant fapapucsot viselt. Optikailag büdös, kockás műszálas zoknival. Hát ez elég lehangoló volt. Nem keltett egy high-tech benyomást.

benézek az exercise-ra

biandora

Előzmény: kicsiszonja (94)
kicsiszonja Creative Commons License 2003.02.05 0 0 94
Sziasztok!
Cloggersl, kíváncsi lennék milyen tárgyalásra mentél klumpába?
Milyen ruhát viseltél? Öltönyhöz nehezen tudom elképzelni a klumpát:-))
Mint már mondtam, én is szívesen viselem, de üzleti tárgyaláson kicsit komolytalannak vennének, ha klumpát viselnék, úgyanúgy bizonyos kulturális programokon sem igazán hiszem, hogy illő viselet lenne.
Tehát, szerintem klumpát is a megfelelő programhoz és öltözékhez lehet felvenni.
Válaszolva a kérdésedre:
nincs nagy "készletem".
-egy fekete és egy barna fordítottbőr, fatalpú
-két fehér, egyik lyukacsos, fatalpú, másik műanyag borítással
-és egy piros műanyagtalpú
Egyébként, én nem akkor veszek amikor már nagyon szükségem van rá, hanem akkor amikor, látok valami nekem tetszőt, és azt kényelmesnek is találom.
Előzmény: cloggersl (90)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.05 0 0 93
hoppá! ez igen! és hogyan lehet ezekre szert tenni? kinek irtál, a gyárnak vagy a svédnek?

én már ki is néztem néhányat:)

biandora

Előzmény: cloggersl (92)
cloggersl Creative Commons License 2003.02.04 0 0 92
Hello Biandora!

Nos ezzel a Magyarországon után gyártott svéd tipusú klumpából egy pár darabom van is és volt is. Tapasztalatom az hogy nagyon kényelmes ha sokat válogatsz. A keletinél lévá boltban ha van több modell akkor lehet válogatni mert nem pontosan egyforma méretűek.

Hogy miért magyar és miért után gyártott

ajánlom az alábbi oldalt mindenkinek a figyelmébe:

http://www.cjmobler.se/sfm/

Sajna egy angol oldal, de szerintem mindenki meg fogja érteni.

Egyébként én irtam ide levelet és kaptam is klumpát tölük. Szerintem próbáld meg te is.

Cloggersl

Előzmény: Törölt nick (91)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.04 0 0 91
"Kinek milyen klumpálya van
Ki milyen klumpát szeretne???"

Nekem egy exercise van, sajnos 3 számmal
kisebb mint kéne. De szerencsére ezek elég nagy méretek.
Van egy fehér, félig műanyag talpú DrScholl
klumpám, ezt nem lehet az utcán hordani. Alig
hordtam, (otthon) és már eléggé elkopott a talpa.

Milyet szeretnék? Fatalpú, nem túl magas sarkú, nem fehér és nem lyukacsos klumpát. Legjobb lenne barna nyersbőr, vagy antilop, vagy fekete vagy sötétkék. Legutóbb láttam egy ilyen fekete
svéd-tipusut a Keletinél, de elég kényelmetlen volt. Nemcsak a Schollhoz képest. Ha tudsz egy helyet, ahol férfi méretben van választék, légyszives szólj.

bent leszek a chat-en!

biandora

Előzmény: cloggersl (90)
cloggersl Creative Commons License 2003.02.03 0 0 90
Nem én folyamatosan olvasom az egyes hozzásszólásokat és probálok is hozzászólni de sajnos nem minden esetben vagyok olyan körülmények között hogy válaszolni is tudjak.

1, Nos az én véleményem a női lábakról az hogy azok a nők akik tudják hogy jó lábuk van azok úgy is öltözködnek, és akiknek nincs jó lábúk azok maximum nadrággal mernek papucsot húzni!

2, Az hogy kinek milyen fetisizmusa van az nem baj mert lehet hogy ennek segitségével tud még jobb szexuális kapcsolatot létesíteni a partnerével

Szeretném ha tényleg kialakulna egy ilyen klumpás csapat ha már különböző motoros tetováltak stb. társaságok vannak.

Ha van önbizalmunk akkor bárki meri hordani a klumpáját mint a piercinges a piercingjét

Én folyamatosan hordom és hordani is fogom, még a munkámba is. SŐT eddig bármikor klumpába mentem tárgyalni akkor sikeresen tárgyaltam, és számomra nyereséggel zárult a tárgyalás!

Klumpálkat igenis hordani kelllll

Nekem is voltak még régen kérdéseim azaz

Kinek milyen klumpálya van
Ki milyen klumpát szeretne???

Holnap este ismét olvasni fogom az oldalt!

Előzmény: Törölt nick (89)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.03 0 0 89
cset megint?
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.03 0 0 88
cset enibadi?
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.02 0 0 87
jaj, ne legyél már ilyen kegyetlen!
akkor tedd közkinccsé...
Előzmény: kicsiszonja (86)
kicsiszonja Creative Commons License 2003.02.01 0 0 86
...várhatsz, kedves TELSTAR, várhatsz!!!
Előzmény: Törölt nick (83)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.31 0 0 85
persze hogy kimehetnek, földig érő nadrágban - csador sem akadály...
Előzmény: Törölt nick (84)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.31 0 0 84
Telstar: "ha valakinek olyanok a lábszárai, mint egy-egy oszlop, azokon a klumpa (meg bármi más) is eszméletlen gáz....Amúgy Neked jó lábaid vannak?"

Az utcára kimehetnek egyáltalán? Telstar komám, te aztán tudsz bánni a nőkkel! :)

biandora

Előzmény: Törölt nick (83)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.31 0 0 83
Kicsiszonja!

Már máshol megírtam, a fehér klumpa is (ami nekem leginkább tetszik) csak azokon a nőkön áll jól, akiknek egyébként is szép lábuk van. Az ő lábaikat még plusz nagyon feldobja, de ha valakinek olyanok a lábszárai, mint egy-egy oszlop, azokon a klumpa (meg bármi más) is eszméletlen gáz.
Amúgy Neked jó lábaid vannak? (fényképet róluk emilcímemre várok!)

Előzmény: kicsiszonja (67)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.31 0 0 82
bent vagyok, az exercise szobában
biandora
kicsiszonja Creative Commons License 2003.01.31 0 0 81
Biandora!
Küldtem e-mailt.
kicsiszonja
Előzmény: Törölt nick (80)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.31 0 0 80
Klumpás,

"szerintem még mindíg sokkal kultúráltabb, mint pl. a szado-mazó és egyéb brutális formái a fetisizmusnak"

A kicsiszonja által emlitett fétisizmust én
úgy értettem, ha valaki számára egyes tárgyak, jellemzően női ruhadarabok akár önmagukban is erotikus jelentéssel birnak. Nem tudom, hogy
pontosan mit kell érteni a fetisizmuson, de ha a szadó ügyek akár érintőlegesen is beletartoznak, akkor már nem vállalom.

Képet úgy kell idelinkelni, hogy valahová először feltöltöd (pl tár.hu lásd fölül)

Utána beirod ezt:
>img src="kép URL címe"<

azzal a különbséggel, hogy a kacsacsőrök pont forditva állnak, majd az idézőjelbe becopyzod a kép url jét.

Kicsiszonja,

ma délután az exercise szobában ok?

biandora

Előzmény: klumpás (78)
kicsiszonja Creative Commons License 2003.01.31 0 0 79
Halihó!
Tegnap lekéstem a "randit", mikor gépközelbe kerültem már nem találtalak.

Klumpás!
Köszi a soraidat.
Én bizony kilógok a sorból, engem a birtoklási vágy motivál, mindenféle szexuális töltet nélkül.
Megszerezni valamit ami addig nem volt elérhető, s nem érdekelnek a vélemények (ellenvélemények).
Üdv.
szonja

Előzmény: Törölt nick (77)
klumpás Creative Commons License 2003.01.30 0 0 78
Sziasztok!

Tudom, hogy más nevében nem nyilatkozhatom, de természetesen nem tűntünk el :-)

Én személy szerint nem tudok sajna minden nap fellépni, de most hogy végigkövettem eddigi beszélgetéseteket szeretnék hozzászólni.

Tény, hogy a férfiak hajlamosabbak a fetisizmusra.
Ám a cipőfetisizmus (leszűkítve ránk a klumpafetisizmus) szerintem még mindíg sokkal kultúráltabb, mint pl. a szado-mazó és egyéb brutális formái a fetisizmusnak. Persze ehhez kell az is, hogy az adott hölgy tolerálja ezt a hajlamot, esetleg ő is élvezze és beszálljon a játékba. Egy kis fantáziával nagy örömöt szerezhet mindkét félnek.
A nők főleg érzelmi alapon "működnek", a férfiak vizuálisan. Ez eredményezi, hogy egy szép női láb egy szexis papuccsal beindítja a fantáziánkat.
A fatalp kopogása egyértelműen felhívja a figyelmet és vonzza a tekintetet, arról nem is beszélve amikor a nők lóbálják a lábukat (dangling) és ki-be csúsztatják lábfejüket így játszva klumpájukkal. Hát mi ez, ha nem izgató???

Én sem tudtam magam hová tenni, amikor az általánosban a tanárnőm beklaffogott egy fekete svéd stílusú nyers fatalpú klumpában. Akkor még nem tudtam mi hoz ennyire lázba, de nem tudtam másra koncentrálni, egész órán csak a lábát néztem. Sok idő telt el mire tudatosult bennem, hogy tetszenek a női papucsok, kiváltképp a fatalpúak. Féltem, hogy rosszat teszek, vagy valami bajom van, mert ha lehetőség adódott felpróbáltam a nők klumpáit. Pár éve az internet megjelenésével tudatosult bennem, hogy mást is érdekel ez a téma és egyáltalán semmi bűnt nem követek el. Hiszen nem ártok senkinek, nem bántok senkit ezzel a szenvedéllyel.
Tulajdonképpen most már egy hobbinak fogom fel.

Papucsok és a róluk készült képek gyűjtése. Talán később komolyabb szinten állandó chatszoba, weboldal, klub, baráti társaság alakulhat ki a klumpát hordani, gyűjteni szerető hölgyekből és férfiakból. Persze lehet, hogy ez álom marad csupán, de az internet nagy lehetőség hogy összegyűjthessük a téma rajongóit.

Amikor csak tudok (általában hétfő, kedd és csütörtök este 9 után) a gyaloglón az exercise szobát megnyitom (ezt megtehetitek Ti is!) és ott elkezdhetnénk a magyarországi klumparajongók eszmecseréjét!

Üdvözlet mindenkinek!

Klumpás

u.i.: leírhatnátok hogyan lehet ide képeket csatolni, van jópár belőle, de Ti is készíthetnétek! várjuk szeretettel!

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.30 0 0 77
Csak vicceltem! Lehet,hogy tényleg nem vagyok normális, de nem ezért:)

Jó! 6 után lenne a legjobb, de lehet korábban is. meddig vagy vonalban?

Az egyszerűség kedvéért ott lenne jó, ahol a Klumpás javasolta lentebb.

biandora

Előzmény: kicsiszonja (76)
kicsiszonja Creative Commons License 2003.01.30 0 0 76
"Azért ugye normális vagyok? Szóljatok már ti is srácok!"
...ezek miatt a szavak miatt gondoltam úgy, hogy segítségre van szükséged.
Örülök, hogy nem így van.
Chattelhetünk is, ha van elég időnk rá.
Ja, még egy .....nő vagyok.
Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.30 0 0 75
kedves Szonja doktornő,

ha bármire kiváncsi vagy, szivesen.
De ne hidd hogy ez nekem problémát okoz-elég sok örömem lelem benne, akkor meg miért akarnám megszüntetni?

Hasonló helyzetben levőkkel már sokat beszélgettem ilyesmiről, többen vagyunk mint gondolnád! Sajnos szinte kizárólag férfiak, ezért egy idő után unalmassá válik a dolog, mert a férfiak nézeteit már elég jól ismerjük a témában, az pedig, hogy mit gondolnak a nők, mint mindig, rejtély marad. A dolog csak akkor válik izgalmassá, ha véletlenül, vagy kiváncsiságból arra téved egy lány.

Ezek a lányok általában ilyen körben el is vannak kényeztetve, mégis hamar felszivódnak, vagy/és kiderül róluk hogy valójában tréfás kedvű férfiak.

Bizom benne, hogy veled nem ez a helyzet, és nagyon örülök, hogy erről veled beszélgethetek - Nem értem, a többiek hová tűntek? biztos sielnek.
Ha nem jelentkeznek, és még van kedved, akkor chatteljünk!

biandora

Előzmény: kicsiszonja (74)
kicsiszonja Creative Commons License 2003.01.30 0 0 74
biandora,
Szeretnél még beszélni róla?
Nézd, én nem akarok nagy okosságokat mondani, de szerintem, ha már van egy kialakult helyzet, amit valószínüleg nem lehet megszüntetni, akkor ezt el kellene fogadni.
Elsősorban magadban tisztázd a helyzeted (akár külső segítséggel is), szerintem utána már könnyebb lenne.
Az is segítene szerintem, ha hasonló helyzetben levőkkel beszélgethetnél.
Remélem nem én (nőként)riasztottam el a fiúkat:-)))
ha jól nézem napok óta már csak mi ketten beszélgetünk
Előzmény: Törölt nick (73)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.30 0 0 73
dr.szonja,

Nem akartam semmi ilyesmit sugallni. Hát igen, érzek ilyen hajlamokat. De már egy kicsit megkönnyebültem, hogy beszélek róla. Azért ugye normális vagyok? Szóljatok már valamit ti is,srácok!

biandora

különben eredetileg nem úgy volt, hogy én vagyok a pszichológus?:-)

Előzmény: kicsiszonja (72)
kicsiszonja Creative Commons License 2003.01.30 0 0 72
Kedves Biandora!
Miért sugallsz olyan dolgot, amit én nem mondtam.
Gondolataim vannak csak a fetisizmussal kapcsolatban, nem véleményem.
Nem mondtam, hogy "bün vagy valami szégyenletes dolog".
Azt akartam kérdezni, hogy érzel e magadban fétis hajlamokat, belátom nem helyes ez sem, mert ez a kérdés már az intim szférát érinti.
Üdv.
kicsiszonja
Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.29 0 0 71
Nem tudom mennyiben vagyok érintett, mivel
nem tisztáztuk, milyen gondolatok vetődtek fel benned a fétisiznussal kapcsolatban!

Amúgy szerintem semmi gond a fétisizmussal, nem bűn vagy valami szégyenletes dolog. A nők az ilyen férfiakat kenyérre tudják kenni a legkisebb erőfeszitéssel. És nem ez a cél?

biandora

Előzmény: kicsiszonja (70)
kicsiszonja Creative Commons License 2003.01.29 0 0 70
Te is érintett vagy?
Benned is vannak hasonló érzések?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!