Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.27 0 0 6828
 

http://latexwebshop.com

olcsó, 10-15 napon belül postáz, katalógust lehet kérni, kb 300 féle latex/lycra/zentai/pvc ruha.

(egyébként magyar)

ezérdekes Creative Commons License 2008.02.25 0 0 6827

http://www.highglossdolls.com/

Érdemes megnézni!

 

l8xxx Creative Commons License 2008.02.25 0 0 6826
bocs: pvc -> lakk
Előzmény: l8xxx (6825)


l8xxx Creative Commons License 2008.02.25 0 0 6825

1999 augusztusi National Geographicban a szári és egy akkor még szokatlannak tartott lakk pvc catsuit kontratszja (a lány Meghna Reddy):

Meghna Reddy (National Geographic 1999 August)

l8xxx Creative Commons License 2008.02.25 0 0 6824
és:
http://www.youtube.com/watch?v=Icsq7LAYzts&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Tt3Kgdx5ayE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=hxC3Zg_UGWA
http://www.youtube.com/watch?v=KeEjNUj58fA
Előzmény: l8xxx (6823)
l8xxx Creative Commons License 2008.02.25 0 0 6823
Vad Angyal lakkban:
http://www.youtube.com/watch?v=x3PcMKQ25wY
LTX-fan Creative Commons License 2008.02.24 0 0 6822
Sziasztok!

Valaki tudna nekem olyan filmcímeket mondani ahol a főhős latex ruhát hord.


Köszönöm
Prof. Perverz Creative Commons License 2008.02.24 0 0 6821
Ez a buli nekem most jobban bejött, mint a szilveszteri, annak ellenére, hogy kevesebben voltunk. Lehet, hogy pont a családiasabb hangulat miatt. Kicsit összebandázódtam egy-két emberrel, a zene sem volt annyira gáz, úgyhogy akkor legközelebb is találkozunk :)
l.i.d. Creative Commons License 2008.02.23 0 0 6820
Hát, nem tudom! Ha például az amerikai ebay-en beírom a keresőbe, hogy vinyl pants, akkor kidobja a lakknacikat.
Előzmény: Törölt nick (6819)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.22 0 0 6818
Sziasztok!
Holnap delutan 4 es 6 ora kozott 20%-OS KEDVEZMENY var mindenkit a Fetish shopban( a VI. ker. ,O utca 4 -ben) akinek meg nem sikerult az esti bulira ruhat szereznie!-es azokat is akiknek mar sikerult,de meg szeretnenek vasarolni!:-)
Gyertek!!!
betaville Creative Commons License 2008.02.22 0 0 6817

Kedves Mindenki!

Szeretettel várunk Benneteket szombaton a szokott helyen, a szokott idöben! Itt a kivételes alkalom, hogy úgy öltözzetek, ahogy mindig is akartatok, elvégre Fetish Farsang van, vagy mi...   Úgyhogy elő a lakk(bőr-,latex-) cuccokkal és mindent bele...

Bár,ez a farsang dolog... Remélem nem fog senkit megzavarni, pl. Lakk-fetis barátunk vagy Devilrider mondjuk vmi színes pamutban jelenik meg mondván:farsang van, végre úgy öltözök, ahogy mindig is akartam...!

Úgyhogy elő a máskor nem használt domina-kosztümmel, perbenc disznó-felszerelésekkel, hentes láncmellénnyel(nekem spec. nagyon tetszett és ismerek lányokat is,akik odavannak az ilyesmikért) és ha vki értetlenkedik, majd ráfogjuk az egészet a farsangra! Vagy a nyuszira...

Gyertek sokan és sikerüljön minden olyan jól, mint az előszilveszteren!!!

Üdv:István

LacPack Creative Commons License 2008.02.22 0 0 6816

Sziasztok!

 

Eladok egy M-es női lakk nadrágot, hátul cipzáros.

Érdeklődőt levélben várok.

 

lakk lakkk
dark-angel Creative Commons License 2008.02.22 0 0 6815

Devilridernek ajánlva. :-)

Hátha egy kicsit megszereted Hello Kittyt :-)

Előzmény: Devilrider (6784)
l.i.d. Creative Commons License 2008.02.22 0 0 6814

Gratula szian!

 

Gyönyörű az asszonyod, mint mindíg!

Erről a férficuccról írj néhány sort, légy szíves! Kadaferitől kérdeztem, hogy honnan van, de nem válszolt. Te nem tudod véletlenül, hogy honnan rendelte? Sztrecslakk? Milyen az anyag minősége?

Előzmény: szian (6812)
Prof. Perverz Creative Commons License 2008.02.21 0 0 6813

Szerintem megint ott leszek, de remélem most nem lesz akkora izoláltság, mint a múltkor. Lehet, hogy a hentes mellénytől ijedtek meg az emberek, vagy csak túl csoffadt voltam alatta? ;)

 

Mindenesetre eléggé várom, hogy újra lombikból döntsem be a sört, és kimenjen a vér az ujjaimból a kesztyű miatt... :)

szian Creative Commons License 2008.02.21 0 0 6812
Sziasztok!

Elkeltek kadaferi cuccai. Íme.







Előzmény: kadaferi (6760)
Latex Bond Creative Commons License 2008.02.21 0 0 6811

A legeslegelső buli előtt brahiból én még ki is szálltam a kocsiból útbaigazítást kérni tőlük, mindezt persze full latexbe öltözve - mert akkor még fogalmam sem volt, hol találom a Gyárat - és soha sem fogom elfelejteni a kikerekedő szemeket, amellyel az arra strichelő lányok rám meredtek.

Akkor először biztos voltam benne, hogy a külsőm az alkalomhoz illő lesz... Mit mondjak? Jó érzés volt "leöltözni" őket! :o)

Előzmény: M.Nory (6807)
Nelli32 Creative Commons License 2008.02.21 0 0 6810
"Lakkos szép napot!"

Ez tetszett:). Én is régen mindig ilyenekkel köszöntem el a chaten a BDSM szobában, hogy "Fájdalmakban gazdag, szeánszos jó éjszakát mindenkinek:))!" Van valami bizarr módon ízes ezekben a mondatokban:).
Előzmény: l.i.d. (6809)
l.i.d. Creative Commons License 2008.02.21 0 0 6809

Devilrider!

 

Bocs, csak mivel nem volt előzmény a hozzászólásodnál, ezért nem volt az egyértelmű! ;o)

 

Lakkos szép napot!

Előzmény: Devilrider (6801)
Devilrider Creative Commons License 2008.02.20 0 0 6808

Olivier ha ezt nekem írtad akkor te is tudod hogy én tudom hogy mi tudjuk amit mások nem. Azért mondom hogy a szimpla hetero pasik jöjjenek latexba minnél többen! Csak nehogy összetéveszék őket azokkal a fránya fiúkkal és a lányok ne merjenek próbálkozni velük! :-)

Ne már! Itt mindenki fél mindenkitől? Még eddig nem evett meg senki senkit.

Igaz nekem múltkor pont egy hetero csávó fogta meg a lakkal bevont segemmet miközben az asszonyommal táncoltam! Hangsúlyozom még mielött minden félénk lakkos fiú megilyedne! Nem Fetish Party-n volt hanem Travi talin!!!!!!!

No pá! És nem beszarni! Külsőülőgumó előrehajtó segítség, Rövid vááágta! Csak hogy hú legyek ördöglovas mivoltomhoz is egy kicsit. Ha lovasok lennétek akkor csak annyit mondanék: Lovasember nem puha mint a szar! Kemény mint a vídia! Lefordítfa: Fetishiszta nem puha mint a szar! 

M.Nory Creative Commons License 2008.02.20 0 0 6807
Igaz...Néztem én is már párszor a Gubacsinál a "néniket" amikor buliba mentünk.. :)) Nemegyszer "túlöltöztük" őket :D
Előzmény: dark-angel (6795)
M.Nory Creative Commons License 2008.02.20 0 0 6806
pffff :D Ott a pont :) Amit ugye sokszor beszéltünk már egymás között :D
Előzmény: dóri_brown (6800)
lakk-fetis Creative Commons License 2008.02.20 0 0 6805

Hat tudod baratom, azokat a lanyokat nem kell felteni azoktol a bizonyos fiuktol.... :) A fiuk erdeklodesi kore meroben mas, azt hiszem.... A Bandiek is parossaval jonnek am :)

 

De csodak meg leteznek ( Igaz elobb fog valaki megint vizet fakasztani a sziklabol mint a fiuk betamadni a lanyokat... :) )

Devilrider Creative Commons License 2008.02.20 0 0 6804

Kivel?

Odáig egyedűl! Aztán ott már leszünk egy jópáran!

Mi van? Egyedül nem megy? Ha-ha-ha-ha. Kern- Garas után szabadon. Így sosem kelnek el Dark Angel facér lakkra gerjedő Barátnői. Mint megtudtuk a latex cuccos úriemberek egy kicsit nagyobb sanszal indulnak!

Előzmény: jozzee (6803)
jozzee Creative Commons License 2008.02.20 0 0 6803
Én mennék partyra de nem tudom kivel.......menjek....ha valaki kedvet érez és hasonló helyzetben van szóljon....:))
Latex a leg Creative Commons License 2008.02.20 0 0 6802

NightGirl és StarWish: Nagyon szépen köszönöm. Mikori megjelenésű az újság? Van egy nagyon jó fényképezőgépem (PANASONIC FZ-20, Leica objektív, 5,1 megapixel felbontás, 12x optikai zoom -esetleg?)

 

Pár napig nem voltam net közelben, így most olvastam el a hozzászólásokat. Én debrecenben lakom, nap mint nap járok a belvárosban és a plázába (hetente 1x moziba). De nem igen láttam lakk/latax ruhába senkit. Még bőr sem szerepel a ruhák között.

Igy kellene öltözni a nőknek!
Előzmény: NightGirl és StarWish (6774)
Devilrider Creative Commons License 2008.02.20 0 0 6801

Kedves l.i.d. !

 Érdekes hogy ezt mondod, mert azért arra magadtól is rájöhettél volna hogy én nekem a figurávál van bajom nem a pedig az újdonsült kis "fetish modellel".

 

Más:

Egyébként én is tettem a lakk népszerűsítésében tegnap, mert lakk dzsekiben és lakk Tisza cipőben voltam a városban, ja és volt rajtam egy szegecses lakk öv is. Szóval én megtettem mindent!!!

Az utcára igy simán ki mehet az ember! A brutál lakk partycuccaimban én se mennék ki.

Ahogy az Olivér szokta mondani: A lakk legyen veletek!

 

Ui: Remélem minnél többen ott lesztek a Party-n! Most mutassátok meg magatokat és a kexi cuccaitokat, és ne a képernyő elött full lakkba öltözve verjétek a........... őő nyálatokat! A party-n láthattok elég lakkcuccos csajt, és még "buzinak" se fog nézni senki! Na azért nem ám rámozdulni a feleségemre, mert ütök ám de hirtelen! :-)))))

Előzmény: l.i.d. (6789)
dóri_brown Creative Commons License 2008.02.20 0 0 6800

Belevau...

Veled értek 1et természetesen :) Alap: kinemszarjale???

(persze a régi lemez, nem az ablakból köll lesni, hátha lakkba járnak már a csajok a főuccán)  :)))

Más... szóba került itt mástól is... azé' nem merik hordani, mert csak az jár a fejükben, most buzis vagyok, buzinak néznek, stb. (ha máson látja, persze ő is ezt gondolja..)

Ezt kellene már elfelejteni mindent tisztelet falubikájának. Szerintem nagyobb ciki full lakkban netezni, és várni a csodát...

 

Előzmény: lakk-fetis (6796)
utazo23 Creative Commons License 2008.02.20 0 0 6799
Sziaszok!
Udvozlet mindenkinek Olaszorszagbol. Most epp egy Europai korutat csinalok es termeszestesen probalom felmerni a lanyokat:), a lakkboltokat, arakat, lakkruha viselest stb.
Talaltam is a jo oreg Kelet-Nemetorszagban boltokat is Lipcseben, Drezdaban korrekt arakkal, aranyos eladokkal. S persze meg egz partyra is mehettem volna Lipcseben, de most nem alakult ugy, hogy el tudjak menni, mert mas volt a program. Mindenesetre voltam egy egyszeru diakbuliba Drezdaban, ahol abszolut nem keltett feltunest a lakk. Legyen szo akar fiurol femlyukacsos lakknadragban, vagy szoknyaban, sotet volt ezert nehezen vettem ki. De az egyik lanyon is volt olyan ruha, amiben itt-ott elofordultak lakk csikok, a vicces, hogy megsem ok voltak a legfeltunobbek. Megmondom oszinten ott evett a mereg, hogy miert nem vettem fel a frissen vasarolt neopren-lycra elol plusz lakkreteges polomat:)
Itt Olaszorszagban sok boltban latni lakkkabatokat szoknyakat. Nemetorszagban a Pimkienel lattam ilyet. Aztan erre inkabb a rovid felso pufikabat a divat.
Lipcseben meg akartam venni nadragot is, mert nagyon jo arban volt, de a polo kicsit foldhoz vagott, ezert ez most kimaradt:)
Egyre jobban probalok kozelebb kerulni ehhez a kulturahoz es sikerul is, de ehhez nekem is sok mindent kellett ujragondolnom. Ma mar en is azt gondolom, hogy nekunk ferfiaknak is fel kell oltozni, egyebkent meg mindent ki kell probalni. Nekem tobb onbizalmam volt sokkal, hogy vegre abban lehettem, amit szeretek a partyn. Ha ugy alakul ott leszek a partyn 23.-an de ez meg kerdeses, mert hosszu az ut hazaig, plane vonaton:)
A lanyoknak(HelloKitty es Nightgirl) gratulalok a kepekhez.
Vegeredmenyben az en velemenyem, valahol a Ti velemenyetek kevereke.
l.i.d. Creative Commons License 2008.02.20 0 0 6798

Angel!

 

Szerintem sem buzis, csak hallottam már ilyen véleményeket itt a neten, a családunkban - valamelyik sógornőm mondta egyszer - ill. kaptam már olyan véleményt ha jól emlékszem e-mailben, hogy mit nyomod itt te kis buzi?! Én és a buziság ... na mindegy.

Nekem is feltűnt, hogy a cigány csajok kihívóbban öltözködnek, a magyarok kevésbé. Kár, mert szerintem a magyar nők a LEGSZEBBEK! :o)

Előzmény: dark-angel (6795)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!