Keresés

Részletes keresés

TJucus Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5766

Plmari! Gyönyörűek a képek. Micsoda munka. A vitorláshajó különösen tetszik.

Előzmény: plmari (5765)
plmari Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5765

 

 

 

Előzmény: plmari (5764)
plmari Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5764

Megmutatom legújabb munkáimat, melyek keretezve lettek. A fotó még keretezés előtt készült!

 

szaboildiko Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5763

Lívia a canadahun a kereső sajnos nem működik, most állítgatják át az oldalt. Inkább, ha már regisztrálva vagy, a fórumon kérjed, hogy mit szeretnél és akkor hozzák majd neked a mintákat szépen a hölgyek.

Előzmény: livia néni (5761)
szaboildiko Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5762

Ágikám ez tényleg hatalmas és gyönyörű munka, kívánok hozzá sok kedvet és főleg kitartást:-))

Előzmény: imregi (5753)
livia néni Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5761

Most próbáltam a kanadai oldalon rákeresni az MTSA mintákra. Írja, hogy van, de nem tudok egyet sem megnyitni. (Régen regisztráltam már, és be is jelentkeztem). Ez az én formám.

livia néni Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5760

Tudod Jucus, az a legnagyobb baj, hogy én ebben a keresgélésben igen gyenge vagyok. Általában nem azt találom meg, amit szeretnék. De ha megírnátok egy kicsit pontosabban, hogy hol keressem ezeket a Marie-Therese Saint-Aubin által tervezett képeket, megpróbálnék néhányat begyűjten, hátha egyszer...

Előzmény: TJucus (5759)
TJucus Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5759

Lívina néni!

 

Az interneten keresve kutatva találjuk általában a mintákat. Tudod, kapok egy oldalt, és onnan nagyon el lehet kalandozni igen sokfelé.

 

Aztán jön egy másik és így tovább. És azt veszem észre, hogy hajnali 2 óra van. :-))))

Előzmény: livia néni (5755)
TJucus Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5758

Imregi/Ági! Ez is fantasztikus. Igazi mesebeli táj. Hol van ehhez a farkasom! Már nem is féle tőle annyira. 

 

Ma már összeragasztottam a mintát, mert 6 lapból nyomtattam ki. De így viszont nagyon jól látható. Holnap talán el is kezdek legalább pár öltést. CSak ugye titkos projekt, és nem tudom majd mindig csinálni.

 

Azért szerintem próbáld meg kereten csinálni, könnyebb ilyen nagy munkánál. Meg lehet szokni, én már anélkül nem tudnám. Igaz, még csak a kerek van, de azzal is lehet egészen jól.

Előzmény: imregi (5753)
TJucus Creative Commons License 2012.05.15 0 0 5757

Veramami! Ez gyönyörű!

Előzmény: Veramami2 (5754)
livia néni Creative Commons License 2012.05.15 0 0 5756

Nagyon szép lett ez az őszi kép is.

Előzmény: Veramami2 (5754)
livia néni Creative Commons License 2012.05.15 0 0 5755

Gyönyörű a farkas, de a margaréta talán még jobban tetszik. Hol lelhetők fel ezek a minták? Valahol megvásárolhatók?

Előzmény: maria.vargane (5747)
Veramami2 Creative Commons License 2012.05.15 0 0 5754

Sziasztok!

Ági voltam a képtáradba, ugyan nem értek hozzá, de szerintem azért nem tudod feltenni, mert nincs előtte lekicsinyítve...

Egyébként jó kis munkás képet készítesz...Én tobzodok... mert igazából nem találtam olyat hogy azt mondjam hogy igen ez az... ez kell nekem... helyesebben van de néznem kell a színeket.. hogy lássam...

Na meghozztam a képemet...

 

imregi Creative Commons License 2012.05.15 0 0 5753

Feltettem a képtáramba, http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=188cde318ab2248f66aa7cc5ed887eb8188cde318ab2248f66aa7cc5ed887eb8&kid=375173&aid=228003 itt meg tudjátok nézni. Nem értem, linket sem enged rendesen betenni. Nektek sem működik, vagy csak engem utál ennyire?

imregi Creative Commons License 2012.05.15 0 0 5752

Sziasztok!

Én most egy hatalmas képet csinálok, de még csak nagyon kevés van kész belőle. Megpróbálom megmutatni, de nem tudom miért, nem mindig enged képet feltölteni. Remélem, látszik belőle valami, mert eléggé gyűrött. Látszik, hogy nagyon kezdő vagyok, egyszerűen nem tudok rámával hímezni, így viszont úgy néz ki az anyag, mint a mosogatórongy:-) És most sem hajlandó feltenni:-( Lehet, hogy valamit rosszul csinálok?

 

Előzmény: Veramami2 (5744)
maria.vargane Creative Commons License 2012.05.15 0 0 5751

Köszönöm Ildikó és Jucus !

 

Karácsonyi keresztszemes mintákat rajzolgattam még, azokat is elhozom holnap.

 

Előzmény: TJucus (5750)
TJucus Creative Commons License 2012.05.15 0 0 5750

Mária! Ebből duplán sem sok. Gyönyörű a Farkasod, és ennyi szín!!!! Ehhez képest a miénk csak iskolás.Én még soha nem számoltam meg, mennyi szem van egy munkán, igaz ekkorát még nem is csináltam.

 

A másik minta is nagyon szép lesz, ez valahol a "raktáramban" nekem is ott van. Ez azért egy kicsit haladósabb lesz gondolom, de ekkora munka után kell is egy kis lazítás.

 

További jó munkát és munkakedvet. És azért jelentekzhetsz, ha nincs is kész munkád.

Előzmény: maria.vargane (5747)
szaboildiko Creative Commons License 2012.05.15 0 0 5749

A farkasod gyönyörűségességes, gratulálok, nagy munka volt, de nagyon szép lett. :-)) A margarétád is szép lesz úgy látom, majd mutasd készen is jó? :-))

Előzmény: maria.vargane (5747)
maria.vargane Creative Commons License 2012.05.15 0 0 5748

Ezer bocs a duplázásért, a technika ördöge volt a hibás !!

Előzmény: maria.vargane (5747)
maria.vargane Creative Commons License 2012.05.15 0 0 5747

Mindenkit üdvözlök!

 

Az előbb írtam egy hosszú-hosszú választ, ami eltünt az éterben.

 

Szabadkoztam, hogy én miért nem  aktivizálom magam, meg hogy nem nagyon volt mutogatni valóm. Mindegy..

 

 

Viszont készen lett a "Sunset wolf" képem, amit most meg is mutatok:

 

 

Több mint 43 ezer keresztszem van benne, és több mint 40 szín, ja és nagyon sok hónapnyi munka, mert én lassan dolgozom.

 

 

Itt a következő projekt, amihez minden előkészítés megvan: minta kinyomatva, Vénusz fonal, hímzővászon, (és az én nagy-nagy kedvem a kezdéshez).

Egy MTSA margaréta, amit szerintem követni fog még több is, mert minden minta, amit Marie-Therese Saint-Aubin tervez, nagyon-nagyon tetszik. (Lila akác, pipacs, nárcisz és az állatok is).

 

 

 

Előzmény: szaboildiko (5738)
maria.vargane Creative Commons License 2012.05.15 0 0 5746

Sziasztok Lányok, üdvözlök mindenkit!

Nekem is  a Kedvencek között van a topik, ezért én is mindennap többször is benézek, csak azért hogy tudjam mi történik, de nem nagyon volt mutatni valóm.

Egy-két karácsonyfadíszt varrogattam, mert ugye készülni kell az Adventi vásározásra... Ezek még nincsenek készre varrva.

 

 

Viszont most elkészült a "Sunset wolf" képem, ezért meg is mutatom.

 

Itt pedig az újabb projekt, amihez minden készenlétben áll (minta kinyomtatva, fonal, hímzővászon, és az én nagy-nagy kedvem, amivel majd elkezdem).

Egy MTSA margaréta lesz, amit szerintem követni fog még néhány, mert nagyon-nagyon tetszik minden Marie-Therese Saint-Aubin-től.  A lila akác pl., a pipacs, a nárcisz, és a madarak is.

 

 

Előzmény: szaboildiko (5738)
TJucus Creative Commons License 2012.05.14 0 0 5745

Irgum-burgum! :-))) Akkor meg miért nem tetszik legalább egy-két szót szólni szegény magányos keresztezőkhöz??

 

Mostmár tényleg hozzáfogok holnap, ha már ennyire kíváncsiak vagytok. Meg én is!!!!

 

Kíváncsian várom a művedet is.

Előzmény: Veramami2 (5743)
Veramami2 Creative Commons License 2012.05.14 0 0 5744

Ági min dolgozol? Lehetne látni is?

Előzmény: imregi (5742)
Veramami2 Creative Commons License 2012.05.14 0 0 5743

Drága Jucus!

Ne hidd hogy csak ketten vagytok... Én másképp nem is tudok semerre menni, mert innen kezdek ez az oldal jön elsőnek, úgy van beállítva.. xszemes, krelativ, csipkés, és Jolimama fóruma..

Mindig megcsodálom a műveket,  én is nagy hódolja vagyok a wolfnak.... csak megvárom hogy boldogultok vele...

Sőt  ha már varrtál légyszí mutasd meg... tudom Te feketére varrod... én fehérre szeretném..

A képem még keretezőnél van, ha meg lesz mutatom...

Én is itt vagyok!

Előzmény: TJucus (5731)
imregi Creative Commons License 2012.05.14 0 0 5742

Én minden nap bekukkantok ám, de mostanában tényleg kevés az olvasnivaló. Mostanában én is elég sokat hímezgetek, talán két-három év múlva mutatni is fogom:-)

Abba a hatalmas Kinkade képbe kezdtem bele, amihez még régebben kerestem a színkódokat. Száz akárvalahány ezer x van benne, úgyhogy szerintem nyugodtan mondhatom, hogy ez lesz életem főműve (ha valaha is elkészül). Mikor már nagyon unom, akkor horgolok egy-egy kisebb terítőt, azok mégiscsak hamarabb elkészülnek.

 

Előzmény: szaboildiko (5738)
terimamy Creative Commons License 2012.05.14 0 0 5741

Sziasztok !

Ildikó, a gyönyörű munkád után megint nagyon szépeket választottál.

Jucus ! Te sem fogsz mostanában unatkozni,. /tudom, máskor sem szoktál/.

A te kézimunkád is gyönyörű, akár mit készítesz.

Jó sokat terveztetek be. Én is megigértem egy kedves ismerősömnek, hogy megcsinálom az afrikai képeket. Már mutattam régebben. Nem olyan nagy munka, 71x71  goblen öltés.

Két kép, már elkezdtem.Csak kevés a szabad időm, ezért nem tudom gyorsan csinálni.

 

TJucus Creative Commons License 2012.05.14 0 0 5740

Holnap egyedül leszek és ebédet sem kell főznöm, úgyhogy legalább pár öltés erejéig el fogom kezdeni. Már nagyon izgat. Remélem titokban is tudom tartani. Mert emlegeti a párom sokszor, persze csak évődés szinten, de tudom, hogy nagyon szeretné.

 

Közben az unokahugom kérésére is ügyködök egy kis képet, az hamar megvan.

 

Viszont tegnap keresett meg egy régi kolléganőm/barátnőm, hogy nősül a fia és nem készítenék-e neki gyűrűpárnát. Hát persze, hogy elvállaltam, hiszen ez a szívem csücske. Az egyik.

Tegnap válogattam a készletből, küldöm nekik kiválasztásra, és akkor azt is meg kell csinálnom, augusztus elejére.

 

Úgyhogy el vagyok látva tervekkel. De izgalmas.

Előzmény: szaboildiko (5739)
szaboildiko Creative Commons License 2012.05.14 0 0 5739

Az biztos, hogy szintén nehéz lehetett, nem is akartalak én lebeszélni Jucus, inkább felnézek rád, hogy be mered vállalni, mert látod én nem mertem. Drukkolok neked, mert tudom, hogy nagyon nehéz feladat lesz!

Előzmény: TJucus (5736)
szaboildiko Creative Commons License 2012.05.14 0 0 5738

Szia Ágikám!

 

De jóó, hogy te is itt vagy gyere, csak gyere olyan kihaltak vagyunk, igaz ez a kézimunka nem olyan "gyors", mint mondjuk egy pulóver megkötése, vagy egy terítőcske horgolása, de szép munka nagyon ez is nagyon megszerettem. Te min dolgozol mostanság?

Előzmény: imregi (5737)
imregi Creative Commons License 2012.05.13 0 0 5737

Sziasztok lányok, én is itt vagyok!

Ildikó, emelem a kalapom, nagyon szépeket alkotsz, és milyen gyorsan! Az a tigris is biztosan nagyon szép lesz. Nekem jó a szemem, de a feketébe én sem mernék belevágni:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!