Keresés

Részletes keresés

2csin Creative Commons License 2005.06.27 0 0 189
Elnézést a listáért... de gondoltam, megkönnyítem a modik dolgát:) csin csin4 csin69 csina csina2000 csinadratta csinalag csinaljuk csinandi csinandrata csincia csincike csincsa csincsesz csincsi csincsi-7 csincsi74 csincsike csincsikurin csincsilla csincsilla1 csincsilla3 csincsilla72 csincsillaklub csincsilli csincsincsin csincssike csincsylli csindadratta csing csingacsguk csingaj csinger0918 csingi csingibing csingiling csingilingi csingula csini csini baba csini75 csini_d csinibaba csinibaba-X csinibabuci csinibaby csinibabák csinibá csinike csinilány17 csinkin csinku csinkve csinnadratta csinnnKA csinnya csinom palkó csinomjank csinos csinovnyik csinovnyikk csinpu csinpánz csinszi csinszka csinszka1 csinszka214 csinszka27 csinta csintalan csintalan_1000 csintalanka csintalanm csinticsont csiny csinyo csinyó csinóka
2csin Creative Commons License 2005.06.27 0 0 188
Ilyen nincs ..... áááááááááááááá ;oDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD bibaa! válasz | megnéz | könyvjelző 2005.06.27 21:05:01 (4471) kedves 2csin. én bibaa vagyok, csak valamiért nem tudtam írni és nevet kellet változtatnom. ennyi eszed neked is lehetne.....:)
cavecat Creative Commons License 2005.06.27 0 0 187

senki nem állította, h "csakis és kizárólag egy klubhoz lehetne tanácsért fordulni" csupán annyit merészelt beírni az egyik klubtag, h a klubtól IS lehet tanácsot kérni, az ismert honlapon. erre valaki leugatta... miért tabu a klub, és miért bűn h egyáltalán létezik?

 

nem találtam a szabályzatban, h tilos lenne egy azonos témájú klub létezésére felhívni a figyelmet a topicban. ha megmutatod, hol van, többet senki nem fog a klubról egyetlen szót sem ejteni.

 

másokat leugatni viszont nem szabad, ez benne van a szabályzatban. (ezért tiltják el rendszeresen 4csint, mert leugat másokat.)

 

az meg, h önálló nick vagy, asszem lényegtelen abból a szempontból, h hasonlít a nicked egy épp letiltás alatt álló nickhez, és ezt tiltja az index moderátori szabályzata - korábban már bemásoltam, elméletileg a hasonló nick azonnali és végleges törlését ígéri.

 

Kérném még 1x a moderátorokat, h az ilyen "hasonló nickeket" az említett szabály értelmében tiltsák le. (4csin, quattrocsin, 2csin, csincsincsin)

Előzmény: 2csin (186)
2csin Creative Commons License 2005.06.27 0 0 186

Kedves cavecat. Én, 2 csin egy önálló nick vagyok. Miért reklamálsz? (A magad 7 éves tapasztalatával:) Egyébként meg leborulok a zsenialitásod előtt és azelőtt, hogy ezt állandóan hangoztatod is.

 

Egyébként meg klub máshol is van és az index nem arról szól, hogy csakis és kizárólag egy klubhoz lehetne tanácsért fordulni... hanem önálló entitásokhoz... azaz nickekhez...  miből gondoljátok, hogy nélkületek senki sem jut tanácshoz az interneten? Fura... március előtt is megoldódtak a problémák és tanácshoz jutottak az emberek... mert az index pont erről szólt...  (bár tudom, hogy örültök, valahányszor letiltják 4csin-t... és mindent meg is tesztek ennek édekében)

Előzmény: cavecat (185)
cavecat Creative Commons License 2005.06.27 0 0 185

Ezt miért nekem írod? nagyon ritkán szólok hozzá ehhez a fórumhoz, akkor sem klub-ügyben - minden hozzászólásomért leugatsz, akkor minek írjak ide? hiába van több mint 7 évnyi csines tapasztalatom, én itt soha egy kérdésre nem fogok reagálni, úgyis jössz te, meg a 4féle nicked (ha véletlenül valamelyiket letiltanák, nehogymá' nélkülöznünk kelljen téged egy hétig) és leugatsz.

A klub "sajna" létezik, és a csincsillákért meg az ismeretterjesztésért van, ha bárkinek csines kérdése van, és szeretne tanácsot kapni (egy pl 7 év tapasztalattal rendelkező embertől) akkor fordulhat a klubhoz - ezért van. Persze ha nem tud a klubról, akkor kénytelen veled beérni, mert tőled senki nem jut szóhoz - ha véletlenül el vagy tiltva a fórumtól, akkor sem, mert a modik szemébe röhögsz, és előveszel egy másikat.

 

Lécci, modik, amikor épp el van tiltva 4csin (quattrocsin, csincsincsin, 2csin, meg mittomén még hány neve van) akkor az összeset tiltsátok el. Benne van a szabályzatban, h ha el van vki tiltva, akkor nem léphet be másik, hasonló nickkel.

 

Tudni kéne méltósággal elviselni a jogos "büntetést".

 

Előzmény: Törölt nick (183)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.26 0 0 184
Tisztelt moderátor olvtárs! Ezennel kérném TolnayNóri kartársnő baráti figyelmeztetését, hogy végre emberként (elnézést - nickként) szóljon hozzá az index fórum egyes topikjaihoz és ne egy szervezet szorgos hangyájaként - annak PR-osaként. Néha ugyanis nem tudni, hogy a szervezet közös nickjéről van-e szó vagy a már említett kartársnőről...
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.26 0 0 183
csak azt nem értem, hogyha van egy saját fórumotok, amit itt is állandóan nyomattok, miért pont itt beszélitek meg a belső klubos tevékenységeiteket? Ez a topik nem rólatok, hanem a csincsillákról szól ... amíg pedig állandóan azt látom, hogy csak azért vagytok itt, hogy reklámozzatok/a léteteket és a jóságotokat demonstráljátok az esetleges klubtagjaitok előtt, igenis reklamálni fogok (ÉN, 4 csin!)... szerintem érdemes lenne néha magatokba is nézni és végre valóban CSAK a csincsillákról beszélgetni... mert állítólag Ti is azért vagytok itt.... UFF!
Előzmény: cavecat (173)
labrys Creative Commons License 2005.06.26 0 0 182
Az Életmód fórumcsoportban található egy Házépítés, lakásügyek fórum, ahol bátran lehet indítani ehhez hasonló topicokat. (Egyébként létezik több lakberendezéssel foglalkozó már jelenleg is.)
Előzmény: Aquarell (181)
Aquarell Creative Commons License 2005.06.26 0 0 181

Sziasztok!

Szeretnék egy olyan főcímet nyitni, hogy Lakáskultúra, de itt a hobbin belül nem tudom, hogy hogyan tovább. Ugyanis ezt egyik főcímbe sem tudom beleilleszteni. Kérlek segítsetek nekem ebben. Köszönöm előre is.

szuszmok Creative Commons License 2005.06.24 0 0 180

Kedves Modik,

Nagyon köszönöm, köszönjük a segítséget!:-))

nextdoor Creative Commons License 2005.06.23 0 0 179

Csatlakozom Ziko3-hoz. kérlek, segítsetek abban, hogy a topic  - dulifuli nélkül - arról szólhasson, ami a célja

 

Előzmény: ziko3 (178)
ziko3 Creative Commons License 2005.06.23 0 0 178

Tisztelt Moderátorok!

 

Tényleg kukantsatok be az SOS Gazdikereső topicba! Légysziiiiiiiiiiiiiiii

 

Mostmár nemcsak nyelvészkedik DULIFULI,hanem  sértő hangnemben sérteget embereket,akik igenis tenni akarnak az árva,kidobott állatokon.

 

Mostmár teljesen OFF az egész topic!!!

DUJITLI Creative Commons License 2005.06.23 0 0 177
Fórum » Hobbi, szabadidő » Törzsasztal-játékok »
ASSZOCIÁLJUNK v3.1 béta
Köszönjük, hogy hozzászólt!
vissza a topikhoz

Miért kell ezt nekem hosszú perceken keresztül néznem, és miért nem lép vissza valójában a topikhoz...??
Nem kérek választ...csak motyogok magamban...moty-moty-moty...
nextdoor Creative Commons License 2005.06.22 0 0 176

Kedves Modik, már épp akartam kérni uazt, mint Szuszmók és Zol. Volna néhány gazdikereső eb, szeretném őket (is) megkímélni DuliFuli önmegvalósító hörgésétől.

Köszönöm előre is

Előzmény: szuszmok (175)
szuszmok Creative Commons License 2005.06.22 0 0 175
Sziasztok kedves Modik,
Kérlek, nézzetek már el az S.O.S. Gazdit keresünk topikba, mert Dulifuli meglehetősen ocsmány stílusban offolja szét jó ideje a topikot!
Nem hinném, hogy a topiknak, na meg főleg a gazdikereső állatkáknak jót tenne ez a fajta tevékenysége.
Nagyon szépen köszönöm előre is a segítségeteket és intézkedéseteket.
szuszmok
Zol Creative Commons License 2005.06.22 0 0 174
Azt szeretném kérni, hogy egy moderátor sürgősen nézzen be az Állati-n az
S.O.S. Gazdinkat keressük!!!
topikba és vizsgálja meg ismét Dulifuli tevékenykedését.
Előzmény: Zol (170)
cavecat Creative Commons License 2005.06.22 0 0 173

"Olyan nick használata, amely köthető egy - ideiglenes vagy végleges - tiltás alatt lévő másik felhasználói névhez, ugyancsak a mondott nick azonnali, végleges tiltását vonhatja maga után. "

 

a fenti szabály értelmében légyszi a "quattrocsin" (=4csin) nicket is tiltsátok el... köszi

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.21 0 0 172
Bocsi... már nem aktuális:)
Előzmény: Törölt nick (171)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.21 0 0 171
:) Azt a gyereket le kellett állítani... (ha mások csak a fejét simogatják annak hallatán, hogy engem anyáz) Ui: a csincsincsin nickhez tatozó jelszót elküldenéd légyszi a tulajának?:) Előre is köszöni a tulaja :)))))
Előzmény: somi (169)
Zol Creative Commons License 2005.06.21 0 0 170
Köszi szépen. Sajna azt hiszem, megint volna mit takarítani... Szóval 158-as hozzászólásom lényege újra érvényes.
Előzmény: labrys (162)
somi Creative Commons License 2005.06.21 0 0 169

donez

 

bibaa: vegleg kitiltva

4csin: 1 het (ujabb ip-zes eseten vegleges)

b.zsofi: 1 het

Előzmény: cavecat (168)
cavecat Creative Commons License 2005.06.21 0 0 168

Légyszi a csincsillás topicból töröljétek a legutóbbi vitát. "Sajna" becsúszott közé pár normális hozzászólás is, azokat meg kéne menteni... ha lehet. szóval amit töröljetek légyszi:

4292 -es hozzászólástól 4294ig,

4296-4305 ig

4308, 4309,

4311-4313,

4315-4317

Remélem van rá mód, h tényleg csak a balhét (ill az utsó egy oldalnyi balhét) töröljétek, és a többi, csinekről szóló beszólás és fotó ne vesszen el.

A még régebbi részét a vitának már nem néztem át, ha vkinek van ideje, azt is átnézhetné...

Köszi!

somi Creative Commons License 2005.06.18 0 0 167
mar jo, kosz.
Előzmény: nextdoor (166)
nextdoor Creative Commons License 2005.06.18 0 0 166

Kedves Moderátorok

Immár két tengerimalackás topic van. Jó ez így?

Itt :

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9025218&la=45163450

Meg itt:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9125812&la=45163691

gyurmaszakkör Creative Commons License 2005.06.10 0 0 165
T. modik, nem néznétek körül a Championship/Football Manager topicban?
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.06 0 0 164
Kedves moderátor, kérném, hogy a Madárhangok topikjá -ból a 96. hozzászólásomat szíveskedjetek törölni elrontott linkelés miatt. Köszönöm.
labrys Creative Commons License 2005.06.03 0 0 163
Szintén.
Előzmény: Törölt nick (159)
labrys Creative Commons License 2005.06.03 0 0 162
Takarítottam.
Előzmény: Zol (158)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.03 0 0 161
Ezek szerint tényleg nincs.





Előzmény: Törölt nick (160)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.01 0 0 160
Nincs ideje takarítani a moderátornak?






Előzmény: Törölt nick (159)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!