Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.25 0 0 102014
Na szóval...

A posta azt írja (írta?), hogy az ajánlottat is bedobhatják a postaládába, ha befér.
Ajánlottként feladott levél "elvesztése" esetén az ajánlott díj (amivel többet kérnek mert ajánlottként adtad fel) 15-szörösét adják vissza.
Előzmény: Május16 (102004)
margitmama Creative Commons License 2009.11.25 0 0 102013
Sándor3! Drága Ildikó, azt irod hogy egy keveset dolgoztál, hát akkor mennyi a sok???Nagyon szép dolgokat alkottál. puszillak margitmama.
Előzmény: Sándor3 (101959)
olimama65 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 102012

Szerbusztok!

KATALIN nevű topiktársaimnak BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!

margitmama Creative Commons License 2009.11.25 0 0 102011
b_tunder! Nyugodtan használd a tegezést ,itt a legfiatalobbtól a legidősebbik mindenki tegeződik.Ettől vagyunk mi egy igazi család. Sajnálom hogy édesanyád nincs már veletek,.puszillak margitmama
Előzmény: b_tunder (102005)
margitmama Creative Commons License 2009.11.25 0 0 102010
pumukli-Eszter ,sajnálattal olvasom hogy beteg vagy,Gyógyulj meg minnél hamarabb, és vigyázz nagyon magadra.puszillak margitmama
csirip46 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 102009
Tünde.
Pont most dicsértem meg a freemail képtáradban, hogy milyen szépek. Sajnos, itt le kell kicsinyitened 512 kb alá. Az a jó a nyaralóban, hogy ott nem kell.
Nagyon szépek !!!
Előzmény: b_tunder (102006)
fpárduc Creative Commons License 2009.11.25 0 0 102008
Szervusztok!
Megjöttem, visszaolvasok...

Katalinok! Boldog névnapot! Teljen e nap nektek örömben, és sok virágban, felköszöntésben, jókívánságban!
:)
b_tunder Creative Commons License 2009.11.25 0 0 102007
A képek a nyaralóban vannak. Ide sajnos a mérete miatt nem engedi föltenni. :-((
b_tunder Creative Commons License 2009.11.25 0 0 102006
Hopsz! A képeket meg nem engedte föltenni... Megpróbálom a nyaralóban..., hátha ott működik.
b_tunder Creative Commons License 2009.11.25 0 0 102005
Szép estét mindenkinek!
Csirip46, evanet, pulendrakus, jolimama és margitmama köszönöm mindenkinek a kedves fogadtatást. (Bocsánat a tegezés miatt, így látatlanból nem nagyon tudom, kit lehet tegeznem és kit nem.) Margitmama sikerült könnyeket csalnod egy volt ejtőernyős szemébe. Az idézeted az édesanyámat juttatta eszembe, akire a napokban egyébként is sokat gondolok, Katalinnak hívták és 28-án lenne 55 éves. Ő tanított meg mindenre, horgolni is. Így aztán neki köszönhetően az alkotás örömével a családom és saját magam gyönyörködtetésére teljesen egyedivé varázsolhatjuk a karácsonyfát. Eddig ilyeneket sikerült csinálnom (már amikor az idő és a gyerekek is engedik):
Előzmény: margitmama (101737)
Május16 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 102004
Jöttem kicsit olvastam is!
SÁNDOR 3! Szép a terítőd meg a karácsonyi díszeid is angyalkák is!
PUMUKLI! Gyógyulj meg minél előbb.Pihenj sokat!
Nálunk most a fiamat kapta el.Tegnap ugy jött haza,hogy lázas volt ,nagyon köhögött.Ma reggel az intés ellenére elment dolgozni/16-oznak ma/ fél attól,hogy elküldik mert most van a nagy hajrá a munkahelyén.Ugy hogy ma intézkedébe kezdtem irtak neki gyógyszert,de kiváltani nem tudtuk./ nem volt itt/Elkellet utazni HEVESRE a gyógyszertárba,de hála ISTENNEK ott kapott a párom.Estére kap már belőle.Tegnap csak ALGOPIRINT meg C vitamint adtam neki.Abban reménykedek,hogy nem lesz komolyabb mert reggel nem volt lázas.
ANTAL LÁSZLÓ! Én is ajánlottan adtam fel a levelet ANDUSNAK.Itt is aláíratják.A feladási dij 275.-Ft volt.Nagyon nem örülnék,ha ezzel kinyomnák a szememet,hiszen 5 horgolótű volt benne,és ANDUS nagyon várja ezeket.
JOLIMAMA! Van még pogácsa és aki tegnap nem kapott az nyithatja az ablakot 1,5 kg liszből sütöttem. Te is nyisd ki gyorsan:-)
MARINO! MI ez a nagy szünetelés??
Most veszem észre,hogy egy egész regényt írtam,de ez már mindegy . MÁJUSKA
csirip46 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 102003
PUMUKLI. GYÓGYULJ MEG ! ...és nagyon vigyázz magadra. Még sokat kell horgolnod !
Előzmény: pumukli9 (101964)
csirip46 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 102002
Jolikám. Én is egyenként töltöm fel. De most is bementem, megnyitottam a képtárat , beirtam az uj albumot és amikor kezdtem feltölteni, már nem tudtam tovább folytatni, mert csak pörgött, pörgött a betöltés felirat perceken keresztül. Aztán meguntam. A Picasára nem merek feltölteni, inkább csak az Album képét teszem fel, az Albumot a Tvn-re töltöm fel és a Picasán az Album képéhez a tvn elérhetőségét irom. Ezt az orosz oldalaktól tanultam, most ők is igy csinálják, hogy kivédjék a törlést :-)
Előzmény: Jolimama (101997)
margitmama2 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 102001

Jolimama!

Általában minden nap olvaslak benneteket itt is, a nyaralóban is.

Nagyon szépeket készített mindenki, én is készülök a karácsonyra angyalkákkal, harangokkal, hópelyhekkel, hóemberrel. Ha ráér a lányom fényképezi és a képtáramba felrakja.

Unokák felváltva voltak betegek és velük voltunk felváltva a másik mamával, hogy a szülők tudjanak dolgozni.

 

csipkelelkű

A holt- tengeri sót még nem próbáltam, írtad, hogy elég húzós, a kenőcsök sem olcsók, és nem is használtak.

 

pumukli

Vigyázz magadra, a tüdőgyulladás nem játék. Én lábon hordtam ki és utána 6 hónapot szanatóriumban üdültem.

Amikor a lábaimmal lerobbantam, annyi algopirin injekciót kaptam, hogy telitődött a szervezetem vele, vagyis kivert, algopirin érzékeny lettem.

 

erzsimami

Az ajánlott leveleket nálunk is bedobja a postás aláírás nélkül.

 

pulendrákus

Hányas tűvel kötöd a sálat?

 

Minden jót kívánok  a szüli- és névnaposoknak!!!

Azt hiszem elég sokat írtam, egydarabig csöndben leszek.

                                                                                         margitmama2

Jolimama Creative Commons License 2009.11.25 0 0 102000
Ha mégegyszer kapok ilyen levelet, és nem iratják alá, csak a postaládába dobják, akkor a főnőknél fogok érdeklődni.
Lekopogom gyorsan, eddig még minden levelet megkaptam, amit elsőbbségivel küldtek, vagy akár sima levélként.
Akkor szerencsém volt? Remélem, hogy ez nem fog változni ezután sem.
Előzmény: Törölt nick (101994)
azsúr Creative Commons License 2009.11.25 0 0 101999
Szervusztok!
Előkerültem, itthon vagyok, rengeteg lemaradásom van, nem csak a hozzászólások terén. Még a képeket sem tudtam visszanézni, nemhogy a szövegeket. De majd igyekszem.
Köszöntöm szívből az elmúlt hetekben születés- és névnapjukat tartókat, minden jót kívánva.
Én is köszönöm, hogy gondoltatok rám, kisunokám születésével már hárman ünneplünk novemberben.
Mutatok egy elkészült munkát: segítségetekkel befejeztem a pw-mintás kendőmet, maradt még fonalam az alapszínből, úgyhogy kötöttem egy ugyanakkora egyszínűt és összedolgoztam a két háromszöget, nagyon jó meleg lett, a fonákáról eltűnt a képem.





Megmutatom azt is, mit találtam a "láda fiá"-ban: Édesanyámtól örökölt csipkék.



Az első képen egy gallér látható, a második annak kinagyított mintája, a harmadikon pedig egy pillekönnyű egyenes csík, de hogy melyik milyen csipke, fogalmam sincs, minthogy arról sem, használta-e valaha valaki, s ha igen, mire?
CSIPKÉSEK!!! Segítenétek??

Mindenkinek további jó munkát kívánok és még sok ilyen napsütéses szép napot.
H.Stefi Creative Commons License 2009.11.25 0 0 101998

Mindenkinek szép délutánt, jó pihenést, jó kézimunkázást!

 

Katalinkák! Boldog névnapot Kedves Mindnyájatoknak!

Én is a karácsonyra gondoltam, reméljük lesz a gyerekeknek egy kis hó!

 

Jolimama Creative Commons License 2009.11.25 0 0 101997
csirip-Piri, én soha nem egyben töltöm fel az albumokat. Azzal nem boldogultam, hagyott is ki belőle, meg összekeverte.
Én egyenként töltöm mindig fel. Ezzel még semmi bajom sem volt.
Előzmény: csirip46 (101995)
Jolimama Creative Commons License 2009.11.25 0 0 101996
Miért nincs? Csak nem lettek betegek?
Van úgy, hogy nincs kedvünk, ilyenkor szoktam én elmenni sétálni, kiszellőztetem a fejem, és utána ismét előveszem az aktuális munkát, vagy egy "csak úgy" csinálok valami kisebb dolgot.
Annyi szép régi újságod van, lapozgasd át, nézd meg a mintafüzeteidet, vagy az interneten a képeket, és meglátod elmúlik ez az érzés.
Nézz például nekem egy olyan hajócskát, aminek van kis "orra', amit horgolótű helyett lehet használni. Ha találsz küldd el a linkjét.
Előzmény: Törölt nick (101993)
csirip46 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 101995
JOLIKÁM. Fogalmam sincs, hogy mi van a TVN- képtárral. Most is fel szerettem volna tölteni egy albumkát, és már napok óta alig tudok belemenni. Valami ujabbat kéne kitalálni, mert ez mostanában nagyon nyögvenyelős.
JUCUS. Nagyon sok alátétes mintám van, de nem tudok bemenni és feltölteni a TVN-re.
Bemenni még bemegyek, de a feltöltés nem megy...olyan lassu és folyamatosan visszadob. Van még a freemailos képtáram. Pár mintát - amiket a talira is vittem - ide is felraktam. Innen jó nagyban le tudod tölteni.

http://freemail.hu/fototar/gyujtemeny.jspv?setId=2246250
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.25 0 0 101994
Nálunk a postás aláiratja mindig:-)
Előzmény: Jolimama (101982)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.25 0 0 101993
ma nincs szakkör:-(Valahogy nem igazán van most kedven kézimunkázni. . .
Előzmény: Jolimama (101988)
erzsimami Creative Commons License 2009.11.25 0 0 101992

Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk. Mindjárt mehetek haza.

 

A póstákon már számítógépen tárolják a leveleket, és igen, alá kéne iratniuk az ajánlott levelet, hogy kézbesítették. Nem dobhatnák be a postaládába. Csak kézbesítője válogatja./bár nem tudom, hogy számol el vele, vagy aláírja saját maga?/  Reklamálni lehet, és ha bebizonyosodik, hogy "elveszett"

visszatérítik a feladási díjat. Ki kell tölteni egy tudakozványt, ha még a feladóvevény kéznél van.

 

Szép kézimunkás estét mindenkinek, én is azzal fogok foglalkozni.

Előzmény: Jolimama (101982)
csipkelelkű Creative Commons License 2009.11.25 0 0 101991
Jolimama, igyekszem, de most is csak egy pillanatra kukkantottam be. Látom, hetek óta mindenki karácsonyra gyúr, én is elvonulok Mikulás-zsákokat gyártani :) Remélem, fénykép is lesz.
Jó munkát mindenkinek!
Előzmény: Jolimama (101970)
LRJudit Creative Commons License 2009.11.25 0 0 101990
Ez azért elég sajátos!
Előzmény: Jolimama (101989)
Jolimama Creative Commons License 2009.11.25 0 0 101989
Konkrétan Attilának jött egy ajánlott levél, még egy olyan régi tamási címre, ahol réges-rég nem lakik, bedobták nekem. Hivatalos levél volt, csak nem tértivevényes.
Bementem a postára, hogy én ezzel most mit csináljak, nem is arra a címre jött, ahol én lakok, akkor mondták, hogy kell aláiratniuk. Megkérdeztem, mit csináljak vele, szeretném, ha visszaküldenék ahonnan jött. /Én nem akartam átvenni, sem tovább küldeni/. Elvették, azt mondták, hogy majd csinálnak vele valamit.
Megkérdeztem, hogy akkor mit jelent, ha ajánlottan adom fel? Megvonták a vállukat.
Lehet, hogy ez akkor csak itt divat:-(
Előzmény: LRJudit (101987)
Jolimama Creative Commons License 2009.11.25 0 0 101988
marino, és Te mivel töltöd a napokat, nagyon ritkán jársz erre:-)
LRJudit Creative Commons License 2009.11.25 0 0 101987

Jolimama!

Itt szigorúan aláiratják az ajánlott levelet és szerintem ezt mindenhol meg kéne tenniük. Ha ez így lenne, értelmét vesztené az egész! Lehet, hogy neked bedobták, de gondolhatják, ha valaki megkapja, nem fog reklamálni.

Előzmény: Jolimama (101982)
Jolimama Creative Commons License 2009.11.25 0 0 101986
Jól el voltam itt magammal:-))
Most megyek én is tovább a dolgomra, talán jöttök még ide is a topikra. Igyekszem a mutatott füzetet estére feltenni.

Alkotós szép napot kívánok Mindenkinek:-)
Jolimama Creative Commons License 2009.11.25 0 0 101985
pumukli-Eszter, örülök, hogy hazaengedtek a kórházból.
Gondolom, hogy nem azt szeretnéd, hogy a H1N1 eredménye pozitív legyen! Inkább ne legyen az. Vagy azért gondolod, hogy akkor túl vagy rajta???
További gyógyulást kívánok Neked, otthon már jobb helyen vagy. Szeretettel: Jolimama
Előzmény: pumukli9 (101964)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!