Keresés

Részletes keresés

fighting Creative Commons License 2003.05.09 0 0 493
Sajna itthon nem igazán lehet, hacsak valaki nem fizet elő a neten az mlb.com-on a tv-re.:((
Előzmény: nfl1 (492)
nfl1 Creative Commons License 2003.05.08 0 0 492
remek
nem így értettem

pontosítok
Magyarországon,hogy lehet nézni a meccset?
Műhold, internetes MLB TV vagy hogy?
szal ez érdekel nem az, hogy ki mit burkol közbe

Előzmény: uh (490)
uh Creative Commons License 2003.05.08 0 0 491
Hu, milyen jo volt a keddi NYY@SEA! Nem akartam tegnap szolni ugyanugy mint a multkor, mert biztos azert vesztettek el a masodik meccset. Sajnos ennek ellenere megint elvesztettek a masodikat. Mussina nagyon asz volt. :( Szerencsere legalabb megint adtak a TVben, pedig a musorban megint nem ez volt.
Na, ma este rubber game.
uh Creative Commons License 2003.05.08 0 0 490
> Ti közületek, ki, hogy követi az eseményeket?
TVbol, interneten, ujsagbol ertesulok a dolgokrol. Nameg jovo heten jon a varosba a Mariners, ugyhogy szemelyesen is megjelenek a merkozeseken.

> Aki tudja zéni, az milyen módon teszi ezt?
zéni = nézni:
Ugy szeretem, ha van csipsz meg sor. A crackerjack se rossz, csak egy kicsit fogbaragados. De van, hogy elotte kezdek kajalni: fel pizza, a maradek szeleteket pedig a szunetekben zabalom be. Altalaban a kanapen ulok/fekszek, de van ugy, hogy lemaszok es a szonyegrol nezem. Persze ez csak otthon van igy, ha kimegyek a meccsre, akkor civilizaltabban kell viselkednem.

Előzmény: nfl1 (489)
nfl1 Creative Commons License 2003.05.08 0 0 489
köszönöm ;)
próbálom így apránként összerakni
két hete értem csak a lényeget

jó volt ez a kis ingyenes mlb.tv hétvége,
sikerült 5-6 meccset végignézni
már most nagyon hiányzik :(

Ti közületek, ki, hogy követi az eseményeket?
Aki tudja zéni, az milyen módon teszi ezt?

Előzmény: fighting (488)
fighting Creative Commons License 2003.05.08 0 0 488
1. 0 for 2 még nem volt érvényes találata!
2. Jól mondod
Előzmény: nfl1 (487)
nfl1 Creative Commons License 2003.05.08 0 0 487
hi

lenne még kérdésem :)

Mi jelent amikor egy ütő játékosnál azt írják ki, hogy pl 0 for 2 ?

meg amikor az ütő nevénél pl 2K van akkor őt már 2x strike out-olták a meccsen?

köszi

stero Creative Commons License 2003.05.04 0 0 486
Bejött amitől féltem! Zito nagyon jól dobott, Clemens nem különben. 4-4 hits mindkét oldalon, de az A's jött ki jobban belőle.

Az első series amit idén elbukott a csapat.

Előzmény: stero (482)
nfl1 Creative Commons License 2003.05.04 0 0 485
köszi
:)
Előzmény: fighting (484)
fighting Creative Commons License 2003.05.04 0 0 484
K=Strike out.
RBI=Olyan ütés, ami után pontszerzés történik.
Előzmény: nfl1 (483)
nfl1 Creative Commons License 2003.05.04 0 0 483
sziasztok

mit jelent a K és az RBI

előre is köszi

csákesz mákesz

stero Creative Commons License 2003.05.04 0 0 482
Ehhhhhh!

Kikaptunk az A's-től 3-5, pedig Giambi végre megtalálta az ütőjét. A kilencedikben 0 out és 2run homer. De nem tudtun még egy kis pontoz csinálni. Ezzel a Weaverrel nem tudok megbékélni. Miért nem Contreras dob???????

Ma nagyon nagy csata lesz. Clemens vs Zito. A múlt és a jövő.

fighting Creative Commons License 2003.05.03 0 0 481
OFF
Előre is köszi a kazikat, majd dobok egy mélt is!
ON
Megnéztem a fizukat, és azt gondoltam, hogy nem szarul keresnek, de a 15,5 milla az brutálisan nagy összeg!
A fiamból tuti bsaeball-ost csinálok.:))
Előzmény: uh (477)
fighting Creative Commons License 2003.05.02 0 0 480
g.kismihaly@chello.hu
Előzmény: uh (478)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.02 0 0 479
"Power Rankings tablazatot erdemes osszehasonlitani a payroll tablazattal." - ezek nagyon durva számok
Előzmény: uh (477)
uh Creative Commons License 2003.05.02 0 0 478
off

maganban ment es visszapattant, adj meg mukodo emailt. (Az en megadottam sem mukodik mar, csak olyan sz@r az index rszere, hogy nem lehet konnyen valtoztatni. Persze lehet, hogy mukodik, csak a webes cimem szolgaltatoja le van tiltva.)

Előzmény: fighting (471)
uh Creative Commons License 2003.05.02 0 0 477
A masodik meccsen nagyon elment a szeker az elso inningben, ez teny. Pedig nem is szabadott volna megtortennie: 2 outnal Guillen hatalmas errort csinalt, erthetetlen (lenne) hogy a scorer miert adott basehitet (ha nem Matsui utotte volna), ez viszont csak statisztika, es Mondesi behozta a futokat. Pettitte is uralta a Marinerst, csak a cseredobokrol tudtak visszajonni 5-4re. Hat nem volt tul jo a vege, de megnyugtatlak Szenyo, volt idom elmenni sorert.

A tegnapibol semmi erdemlegeset nem lattam, gondolom pitcher's duel volt, az eszementek a fel perces osszefoglaloban nem a pontokat mutattak, hanem a Kkat.
Visszavago jovo heten.

Power Rankings tablazatot erdemes osszehasonlitani a payroll tablazattal. Persze a legbudosebb a Mets, es arra is lehet hivatkozni, hogy a penz nem eleg a gyozelemhez, de ha vki ennyit kolt mint a Yankees, azert sokat nem tevedhet.

stero: gratula a mezhez.

fighting Creative Commons License 2003.05.02 0 0 476
Hú ez nagyon sirály!:))
Előzmény: stero (474)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.02 0 0 475
ez gyönyörű!!
Előzmény: stero (474)
stero Creative Commons License 2003.05.02 0 0 474
Jut eszemebe! Jeter!
Majd elfelejtettem!
Megérkezett a drága! Végre!



Előzmény: stero (473)
stero Creative Commons License 2003.05.02 0 0 473
Hát nem gondoltam volna!

Hazai pályán így kikapni. Clemens sem volt egy álom meg a többiek sem. Erre kár több szót vesztegetni. Jobb volt a Mariners. Sajna...

Hohóóóóóóóóóóóóóóóó!
De tegnap! Az első inningben el is dőlt minden. 5-0. Mondesi Grand Slam. A győzelem mellett a másik jó hír, hogy Rivera fejezte be a meccset. Teljesen felgyógyult. Már csak Jeter hiányzik. Állítólag 2-3 hét és játszhat.
Torre 1600. győztes meccse. Külön GRAT neki!!

Előzmény: uh (469)
fighting Creative Commons License 2003.04.30 0 0 472
Power Rankings érdemes ránézni, elég korrektnek tünik!
fighting Creative Commons License 2003.04.30 0 0 471
Nem akarod véletlenül egy két Atlanta meccsen benyomni a videód REC gombját, és a kazit elküldeni, vagy elhozni?
Előzmény: uh (469)
szenyo12 Creative Commons License 2003.04.30 0 0 470
Szar lehet neked, Marci, megy a baseball a tv-ben, sor meg nincs otthon ;)

Nalunk sajna csak sor van...

Előzmény: uh (469)
uh Creative Commons License 2003.04.30 0 0 469
Hu, mekkora meccs volt tegnap este!
Tavasszal mikor hallottam, hogy Gil Meche bekerult a rotationbe, tok mergelodtem, hogy minek kell ilyenekkel feltolteni, talan jobb lenne 4 kezdovel probalkozni. Soha nem hittem, hogy 2 operacio meg par ev kihagyas utan (plane egy el nem kezdodott karriernel) meg normalisat lehet alkotni. Aztan a mult heten lattam a meccset mikor Meche dobott Cleveland ellen es mondhatom fantasztikus volt. Persze az Indianok ellen egy jo estet osszehozni az egy dolog, a Bronxban shotoutolni a Jenkiket pedig egy masik. De Meche bizonyitott tegnap este. (Termeszetesen nem kapott sho-t, mert nem dobta vegig.)
Clemens jol kezdett ket K-val, es allandoan az X evvel ezelotti rekordjara emlekeztettek (aminek most volt az evforduloja), mikor 20 K-t adott pont a Marinersnek. Hat ez nem olyan este volt neki! A Mariners leginkabb a kis basehitekbol el, nagyon jo clutch hitting team, de tegnap este 3 HR! Clemens ebben a szezonban eddig 1et adott fel!
Es a Baseball Tonight-ban mindenki el volt ragadtatva a Marinerstol, meg Gil Mechetol.

Ma este pedig Pettitte ellen mennek eleg jo esellyel:
If he wants to (and why wouldn't he?) manager Bob Melvin can put together a lineup against Andy Pettitte that has six batters hitting at least .320 against the Yankees lefty. Second baseman Bret Boone is 5-for-8 (.467) in his career against Pettitte; shortstop Carlos Guillen is 7-for-15 (.467); third baseman Jeff Cirillo 9-for-20 (.450); Edgar Martinez 13-for-34 (.382) Ichiro 3-for-8 (.375); and Mike Cameron 9-for-28 (.321).
Moyerben is nagyon bizom, ot tartom a legjobb Yankee veronek, meg ha a statisztikaja ezt nem is tukrozi (9-8, 4.08 lifetime vs. NYY), de slugger team ellen nagyon jo szokott lenni a lassu dobasaival.
Ennek tetejebe az ESPN2-n 'a kiadott musorral ellentetben nem egy NHL playoff meccset lathatnak a kedves nezok este 7 oratol, hanem a Mariners-Yankees merkozest a Bronxbol'!
Csak el kene ugranom sorert.
Udv!

(Tudom hogy van itt nehany Yankee rajongo, de en tortenetesen a Marinerst szeretem.)

stero Creative Commons License 2003.04.29 0 0 468
"*ánynom" kell ha a 2001es WSre gondolok.
Schilling meg Johnson(a legrondább játékos a ligában a nagy gúnárnyakával együtt)
ROTFLGORK
Előzmény: Zsuu (467)
Zsuu Creative Commons License 2003.04.28 0 0 467
Csak erre a meccsre gondoltam. (Meg a 2001-es WS döntőre is. :-(((

Zsu

Előzmény: stero (466)
stero Creative Commons License 2003.04.27 0 0 466
Drága Zsuu!

Az ütők teljesítménye nem vmi fényes????????
Ezt remélem nem mondod komolyan. Csak erre az egy meccsre volt igaz. 461-második sor :)))))))

go go

Előzmény: Zsuu (465)
Zsuu Creative Commons License 2003.04.25 0 0 465
Ha megnézed az e-mail címemet az adatok között, nem lesz nehéz dolgod.

Hát, ez a tegnapi Yankees teljesítmény nem sikerült vmi fényesre. Pettitte vagy qrva jó, vagy nagyon sz*r. Tegnap az utóbbi történt. Az a 6 run 5 inning alatt egy kicsit sok, de az ütők teljesítménye se valami fényes. :-((

Zsu

Előzmény: uh (464)
uh Creative Commons License 2003.04.24 0 0 464
Eleg, hogy te felfedted magad. :)
Pettitte fan!
Előzmény: Zsuu (463)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!