Keresés

Részletes keresés

NagyonI Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25583

Ajvé... én is tudzam, amit tudtam...Fel is akartam Pirikét hívni, de úgy felbosszakodtam a digitizélésen, hogy mindenről megfeledkeztem..

De ma nem ússza meg..

 

Most- vége a munkának- futok ki locsolni, kiloxcsolom a gyerekmedencét, s közben számolom a Ligetszépéket...

 

Aztán még jövök és ott leszek és ragyogni fogok!!! Mert ma szépséges szép (igaz, uraságtól levetett) de szép fődig éró lenge ruha van rajtam....

 

Folyt köv....

 

 

pirine Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25582

 

Drága   Mézontóm!   Most   nagyon   boldog   vagyok,   alig   vártam,   hogy   befejezzem   a   locsolást !   Közben   telefonozott   unoka,   Bogi,   és   boldog,  és   minden   szép,   mert    túl   van   a   szóbelin,   érett   lányka   az   én   kis   unokám !    Ilyenkor   felejteve   minden   bú !

 

Tudod,   sokszor   megfogadom,    ki   se   nyitom  a  tv-t,   itt   se  megyek    a   Hírhálóra,    amobára,   csak    az   50-es,   és   a   kuckó.   De   nem   bírom   megállni.   Gyenge   jellem   vagyok.

 

Ugye   nem   felejted   el,   ha   egyszer   ráérsz???? (Gerecse)

Előzmény: mézontófű (25581)
mézontófű Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25581

Szia Pirike!

Sziasztok Mindannyian!

Így legyen 5-ösöm a lottón: épp gondoltam rá, hogy biztos magadba zárkózol...:(((

Ha nem is poroszosan, de azért én is megdorgállak: NEKED kötelező mindennap beköszönni.

A fenének figyelsz oda a hülyeségekre? Miért is kellene a világ összes baját a válladra  venned? A nővérke teljesen biztosan megoldja a munkáját, ne aggódj mindenért. Friss erő, a Te dolgod együttmüködni vele.

Boszinak nagyon igaza van: könnyed, vidám műsorok és SEMMI POLITIKA. Nehogy má' az szabja meg az életünket.

És nem ismétlem a bölcseket, akik előbb írtak, mint én: már miért is nevetne ki bárki? Ez előfordult volna valaha is itt a topikon? Tudtommal senkivel.

Hogy Nagyonka isteni szöszeneteim röhögünk, az ugye nem kinevetés...

TESSÉK GYÜNNI SZORGOSAN!!!!

Előzmény: pirine (25574)
Boszorka Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25580
Pirikém, tudod "ha te magadat ne szereted, akkor hogyan várhatod el, hogy mások szeressenek"!!!!
Előzmény: pirine (25575)
Zora52 Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25579

 

 kedves Pestiutca!

 Gratulálok az Unokádhoz. Mindig nagy élmény látni a képeket Róla!

 Fantasztikus kissrác!

 Nálunk már itt van a nyár, sőt kánikula... elég nehéz elviselni!

 Kulcs tényleg nagyon nagy élmény volt, Szeditke, Szeditúr, meg SzeditUnoka nagyon kedvesek voltak... Na. és a Dunapart...., pedig én sem lakom messze tőle,...

 Na és a Társaság... Jó volt találkozni....

Téged is  jó lett volna személyesen is megismerni!

Előzmény: pestiutca12 (25577)
Zolady Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25578

De nagy legény lett!

És milyen fontos munkája van:) Így múlik el a világ dicsősége,engem a tűzoltó ótókhoz kellett vinni mindig............

Milyen idő van nálatok,hogy jönni nem akarónak szólítod a nyarat? Itt 35 fok van. Az nem elég nyár???:)

Várja már a kistestvért??

 

Előzmény: pestiutca12 (25577)
pestiutca12 Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25577

Nagyonkám,  volt  néhány  szabad  percem  és  benéztem  mert  olyan  jó  nézni  a  csokraidat  -  irigyellek  azért    rétért:-))

 

Nekem  sajnos  nincs  mezöm  de  van  egy  aranyos  ki  unokám,  akinek  pillanatnyilag  legjobb  haverja  a  szemetes  bácsi.

Minden  kedden  nagy  izgalommal  várja  a  szemetes  autot  és  a  bácsi  is  már  messziröl  integet  neki  mikor  meglátja.

 

És  ha  nincs  szemetes,  akkor  az  utca  végében  nagy  épitkezés  folyik  és  az  ott  levö  nagy  bulldozerek,  meg  emelö  daruk,  stb.  szintén  nagyon  izgalmasak  tudnak  lenni:-))

 

Olvastam  hogy  milyen  sikeres  talitok  volt  Kulcson,  örülök  hogy  volt  egy  kis  jó  lehetöségetek  kikapcsolodni  a  mindennapok  zajából. 

Kivánok  minden  topiklakónak   még  sok  kellemes,  nyugalmas  napokat  ennek  a   (jönni alig akaró)   nyárnak  további  részében  is!

 

 

 

 

Előzmény: NagyonI (25259)
Zolady Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25576

Pirike!

Na, végre:)

Tudod,hogy nem vagyok az az ömlengős,de hiányoztál,tessék jönni mindennap!Hiányzol.

Senkinek nem fáj a 13 nyugdíj!!

/nemcsak itt,itt ez természetes/

Ez csak egy bunkó /nemmondomkimilyen/taktika arra,hogy összeugrasszák a korosztályokat,de nem fog sikerülni!!

 

Hogy lehetnél már nevetséges?Annyira pipa vagyok,mikor ilyeneket bírsz írni!!!

Csak találkozzunk,és jól megrázlak:)

Előzmény: pirine (25566)
pirine Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25575

 

Boszikám !  Jó   lenne,    egy   kicsi   a   Te   erődből !    Sokban   próbáltam   követni   tanácsodat,   de     ebben   a   korban   már   nem      tudom   magamat   megnevelni.   Igyekszem !   Szeretni    saját   magunkat????   Nehéz ! 

Előzmény: Boszorka (25571)
pirine Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25574

 

Kdezsoe !

Köszönöm,   de  én   politikai   topikba   nem   megyek,   nem   bírom   a  stilust.     Komoly   politikusok,   gazdasági   szakértők  stb.  a  NapTV-ben,  ATV-ben    elemzik,   hogy   mennyi   gond   van   velünk   ----ehhez   adódik    az   Otthon  /?/   légköre.

 

Bár   jött   egy   most   diplomázott    foglalkoztató+  mentálhigiénés   nővérke,   tele   szeretettel,  toleranciával,   mosolygósan    és   azt   hiszi   megváltja   a   világot.  Annyira   féltem !   Kezdő   magamat   látom   benne,   szeretném   ha   erősebb   lenne   nálam.

 

   Mindig   itt   vagyok,   olvasok,   erőt   kapok,   csak   mostanában   olyan   sírós   hangulatban    vagyok.   Persze   egy   mese   a   mezőről   a   Végekről,   aztán   rendben   van   a  világ.....

Előzmény: kdezsoe (25568)
Zora52 Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25573

 

 Drága Pirike!

 Örülök, hogy írtál... Te csak ne aggódj, senki nem sértődik meg , mindig nagy élmény olvasni kedves soraidat!

 Tudom milyen nehéz Nektek is, nekünk is!

   Sok a gond mindenkinél...

 De Te csak ne aggódj azon, hogy gondot jelentetek..

 Ha, Ti nem lennétek mi sem lennénk!

 Sok köszönet Nektek! Mindent elkövettetek, hogy nekünk jobb legyen!

 Mi is ezt szeretnénk, hogy a gyermekeinknek jobb legyen!.. Ki így, ki úgy....a maga módján....

   Én minden alkalommal váltok egy pár szót a szomszédaimmal, természetesen  megértem Őket.....  Van ahová járnak a gyerekeik, de sajnos van, ahová nem...

 Nehéz..... nagyon nehéz....

  a A 13. havitok meg csak ne fájjon senkinek, mert ÚGYIS A GYEREKEITEKRE, MEG AZ uNOKÁITOKRA   költitek!....

  Ölellek:        Zora

Előzmény: pirine (25566)
Boszorka Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25572
Látod,  nem is olvstam, mert én mindig hátulról kezdem és majdnem ugyanazt írtam!
Előzmény: kdezsoe (25568)
Boszorka Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25571

Pirike,

ne csináld már! Kit tudnál te itt megbántani, vagy miért lennél nevetséges? Legfeljebb a nagyszájú Boszi poroszosan megmondja a véleményét. Most is. pl. kit bánt a te /ti 13. havi nyugdíjatok. Igaz én nem igen figyelek oda olyasmire ami nem érdekel, de én nem hallottam semmi negativot ezzel kapcsolatban. Tessék kicsit vastagab bőrt növeszteni vagy úgy tenni mint én. Tv-ben kizárólag vidám dolgokat nézni!!!

Előzmény: pirine (25566)
kdezsoe Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25570

Gepesz, akkor most lattad Kulcsot, vagy nem lattad???

A vendegkonyvben ezt irtad: "Itt nekem nincs KULCSom a láthatáshoz"

Akkor most mi is a helyzet???

Előzmény: gepesz (25563)
Boszorka Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25569
Meg nekem, mert én is egy melegházi növény vagyok.:-)))
Előzmény: kerub (25562)
kdezsoe Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25568

"most meg nem merek írni, félek megbántok valakit, vagy nevetséges leszek."

Kedves Pirikenk! Ugyan kit bantanal meg, mitol lennel nevetseges?

Resze vagy a topiknak, ugyanugy mint itt barki. Igenis tessek csak irni, mert ha irsz, (barmit!) az nekunk igenis jo!

De ezt mar annyiszor elmondtuk, leirtuk, hogy igenis irj, minden nap irj, mert hianyzol nekunk.

A fiatalokkal pedig ne torodj, mondjanak amit akarnak, azert mert nyitottak egy topikot?

Tudhatod, hogy sokan sportot uznek abbol, hogy a forumokban arctalanul lehet mocskolodni,

nem kell komolyan venni oket, ha felzaklat, ne olvasd...

Irj inkabb helyette! Ide, nekunk! Barmit, jot es rosszat... :)

Előzmény: pirine (25566)
pirine Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25567

 

Drága   Nagyonka  !

 

Ezekért   a   meséidért  érdemes  élni,   felkelni   nap,  mint   nap.    Ez   a  napsugár   éltet    engem,   nem   az   a   forró,   égető   ami   az   úton   ért.   Magam   előtt   látlak   hűséges   kísérőiddel   a   mező   szélén,   hallom   a  traktort......Sétálj   Nagyonka,   és   mesélj   nekünk !

Előzmény: kiváncsa (25540)
pirine Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25566

 

Kedves Zora !

Nagyon csodállak toleranciádért, ahogy az időseket megérted. Kulcsról is hazaszaladtál apukádhoz ! De jó neki, hogy ilyen lánya van !

Tudod, sokszor magamat sem értem meg, dühös vagyok amikor sok minden már nem sikerül úgy , mint csak egy éve is. Türelmetlen vagyok magammal is, mindenen sirdogálok. Egy éve még ha öröm, ha baj ért, csak jöttem Nagyonka kuckójába, most meg nem merek írni, félek megbántok valakit, vagy nevetséges leszek.   Biztosan korom teszi, de nagyon érzékenyen reagálok mindenre. Azon is órákat bőgök, ha hallom, mennyi gondot jelentünk a fiataloknak, mindenkinek fáj az a mi 13. havink.

Biztosan a te szomszédaid is ilyen utálatosak, mint én, aztán meg szomorúak, amiért elutasítóak voltak veled szemben.

Tudod, ha nem is érint bennünket az elbocsátás vésze, megvisel bennünket is a ez az időszak

Előzmény: Zora52 (25560)
Zora52 Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25565

 

 Én is így gondoltam!

 Köszi a gratulációt!

 Minden jót Neked is!

Előzmény: gepesz (25564)
gepesz Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25564
Á! Semmi meg nem oldható nincs. Gratulálok a lányaidhoz.
Előzmény: Zora52 (25558)
gepesz Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25563
:-)))) Most!
Be is írtam a vásárlók könyvébe. :-)))
Most átmegyek az ezmiezbe, ott is nagy a restanciám.
Előzmény: kdezsoe (25555)
kerub Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25562
Ez a meleg csak a virágoknak tesz jót.
pirine Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25561

Waratah!

Néhány   napja   egy   régi   /3 éves/   címedre    írtam   mélt.  Megkaptad?

Előzmény: Waratah (25535)
Zora52 Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25560

 

 Drága Klia!

 Jó volt olvasni soraidat, én is hasonlóan gondolkodom , mint Te!

 Nekem is természetes volt, hogy a beteg, idős Édesapám gondozását elvállaljam...

 Haza hoztam a kórházból saját felelősségre, s ez nagyon jót tett Neki...

 Szépen "felépült" a körülményekhez képest.

  Néha nehéz egyeztetni a munkámat, meg az "egyebeket"  de ez már csak ilyen.

 Akinek hasonló gondja nincs, nem is tudja, hogy ez mit jelent....

   Na, de most már itt a nyár ,ilyenkor teljes terjedelmemben ráérek...

  Kicsit bonyolultabb a helyzet, ha az Unokák is itt vannak....

 Papa ilyenkor  "megsértődik", hogy már nem csak Ő a központ....

  De jókat játszanak a Dédunokák Vele, s akkor már javul a helyzet... Lufit ütögetnek, énekelgetnek, meg együtt sétálgatunk....

 Egy időben én is vásárolgattam a szomszédnéninek, de most már nem tart rá igényt.... Pedig nem rajtam múlik....

 Nehezményezte, hogy miért hozom fel a biciklimet a lépcsőházba , első emeletre,,,,

 Sajnos már hármat elloptak, s így jobbnak láttam felcipelni, mert azzal járok dolgozni....

 Ez a ház is egy nyugdíjas ház,  itt nőttem fel, sok az idős ember....

 Igyekszem jó kapcsolatban lenni Mindenkivel, de van, aki elutasít....

 Nehéz, nagyon nehéz....

  

 

Előzmény: klia (25537)
Zora52 Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25559

 

 Szia Nagyonka!

 Köszi a kép nélküli csokrot! Nagyon örültem neki... Most is , máskor is...

 Mint mindenki a Topikban...  Topik Nagyi gondol ránk, mindig így érzem...

 Kedves, aranyos... Igaz néha zsörtölödsz, de ez is Te vagy!,,tudjuk...

 Finom a lestyán.... Nagyon köszi...

 Valóban azt hittem, hogy hozol egy kisebb példányt gyökerestül, de nem baj... így is finom.... egy kisebbecske nekem is van a kertben.... Talán megnő nagyobbra is, s akkor több évig megmarad.... Én szeretem a különleges ízét nyersen is!

 Sok sikert a DVD készítéshez!... Nagyon ügyes vagy, remekül haladsz!

 Jó délutánt!

Előzmény: NagyonI (25538)
Zora52 Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25558

 

 Szia Fabi!

 Örülök, hogy végre itt vagy!

 De látom, Neked sem fenékig tejfel.. Sajnos!   Vagyunk így egy páran...

Előzmény: gepesz (25553)
Zora52 Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25557

 

 Kedves Kiváncsa!

 Nagyon köszönöm Neked ezt a beszámolót!

 Én is nagyon szeretem a Rétet!

 Lassan már az én kertem is azzá válik, mert a maguktól növő vadnövények ,nagyobb számban vannak benne, mint a telepítettek.

 Már a szomszéd bácsi meg is kérdezte, hogy miért van ilyen sok virág...

 De ez csak kamilla, meg vad margaréta, meg ibolya,  meg ilyesmi...

 Hát ezért én is gyorsan nekiláttam a kaszálásnak, hogy legalább a szőlő tövéban ne azok  nőjenek...

 Sajnos ez van...

 Ma is, mire kiértem a szóbeli érettségi után, már olyan meleg volt, hogy 2 óránál tovább nem bírtam a "gyűrődést"...Kaptak egy kis vizet a legszomjasabb növények, de azt is csak mértékkel... Sajnos ez van...

 Holnap megint suli...

 Egész embert kívánna ez a kert, nem ilyen "hébe-hóba" nőszemélyt...

 Hol van, de leginkább hol nincs....Ezt így nem lehet /mehet tovább/......

 Sajnos ezen a területen sem tudok helytállni!.. Na, most akkor mit tegyek!

 Adj tanácsot, ha tudsz!

 Remélem nem az lesz a megoldás, hogy Mátyás dózeroljon le mindent!....

  Nagyit csókolom, remélem már nem fut továbbb....

 

Előzmény: kiváncsa (25540)
Zora52 Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25556

 

 Drága Meduza!

 Hát nagyon szomorú dolgokról írsz!

 Nagyon nehéz lehet Neked mindezt tudomásuk venni, hisz ezt szinte nem is lehet!

 Te sem panaszkodhatsz, jó sok nehézséget rótt Rád a Sors!

 Azt hiszem ez nincs igazságosan elosztva, néha én is úgy érzem, hogy ez azért már sok..., sőt nagyon sok.... Azért igyekszem megbírkózni a gondokkal, látom Te is ezt teszed!... Na, de mit tudnánk mást tenni.... megoldjuk, ha tudjuk a problémákat....

 Ha nem tudjuk, akkor is megoldjuk!..Igaz?... Még a lehetetlent is megpróbáljuk!

 Nem adjuk fel!

 Én sem várom soha , hogy segítsen "valaki"... Ha meg mégis, akkor nagyon jól esik!

 Veled vagyok lélekben, gondolatban...

 Sok eröt,energiát, kitartást kívánok Neked!

 A meghívódat megkaptam, de még nem sok időm volt foglalkozni vele!

 Remélem sikeröl...

  Minden szépet és jót Neked!

                                                         Zora

 

Előzmény: Kandirozott Meduza (25531)
kdezsoe Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25555
Miert nem? Nem kaptal meghivot? Kuldtem...
Előzmény: gepesz (25552)
gepesz Creative Commons License 2006.06.20 0 0 25554
Azért mindent végig olvastam.
Csók mindenkinek. ( csak a nőneműekre vonatkozik. semmi másság, semmi tolerancia.
és fajgyűlölő is vagyok egyes etnikumra)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!