Keresés

Részletes keresés

Kovács Vilmos Creative Commons License 2014.03.06 0 0 25879

:-) Mi ezt felcseréltük, bár nekünk is 5 napunk lesz ott, szóval egyedileg kell majd tervezgetni mikor hova.
Igen. Budapest-Doha, majd Doha-Male Qatar, visszafelé Male-Colombo Sri Lankan Airlines és végül Colombo-Doha, majd Doha-Budapest megint Qatar.

 

Végülis egy utunk lesz velük. Van tapasztalatod? :)

Előzmény: Pranit (25877)
kurtika Creative Commons License 2014.03.06 0 0 25878

Kedves Lilien,,Fehérvári úr telefonszáma:06 20 3640160.....Bátran keresd meg.....

Előzmény: Törölt nick (25863)
Pranit Creative Commons License 2014.03.05 0 0 25877

Mi elötte voltunk Sri Lankán 5 napot és utána mentünk Kuramathira. :) Sri Lankan Airlines-sal repültök?

Előzmény: Kovács Vilmos (25876)
Kovács Vilmos Creative Commons License 2014.03.05 0 0 25876

Köszönjük a tippeket és a képet :)

Április 25-től mennénk, 9 éjszaka, majd Sri Lanka. Már mindent elintéztünk, csak a "preferált" szoba van hátra.

Előzmény: Pranit (25869)
mohni Creative Commons License 2014.03.05 0 0 25875

Szia!

A rövidért nem szóltak!Viszont egyszer megkérték férjemet,hogy vegyen fel atléta helyett valami mást!:-)

Nekünk a sznorker cucc benne volt az all inclusive package-be!

nagyon jó utat és élményekben gazdag pihenést kívánok nektek!

Előzmény: lvikk (25871)
Pitta2 Creative Commons License 2014.03.05 0 0 25874

Friss, mai hír! Március 22-től már nem kell vízum Dubaiba!

 

Így szinte minden nap lehet menni Budapest-Dubai-Male útvonalon Wizz Air - Flydubai kombinációval.

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.05 0 0 25873

Szia Bandos!

Kuredun és Komandoon voltunk, első utunk volt és abban teljesen biztos vagyok, hogy soha többet nem akarok semmilyen átszállást. Pedig visszafelé Dubaiban mi sem egy műanyag széken ültünk 7 órán keresztül, a reptéren és Maléban is foglaltunk hotelt, meg azért az Emirates nem volt egy Condor színvonalú, kényelmetlen gép.  Decemberben-januárban szeretnék menni, akkor jár az Austrian és nagyon jók az indulási időpontjai. Nekem most csak az utazási iroda a kérdés, mert azt pontosan tudom már, hogy mit szeretnék. :)

 

Előzmény: Bandos (25866)
martini07 Creative Commons License 2014.03.05 0 0 25872

Sziasztok!

 

Juniusban mennyire rizikos az idojaras? Az a baj, hogy mindenhol mast irnak. Nehez kiigazodni, talan ti tobbet tudtok segiteni.

 

Thulhagiri-n jart valaki kozuletek? Velemenyek?

 

Koszonom

lvikk Creative Commons License 2014.03.05 0 0 25871

Szia!

Ha nem gond még megkérdezném,hogy a vacsoránál az étteremben a férfiaknak "kötelező" a hosszúnadrág?Köszi

Előzmény: mohni (25852)
Pranit Creative Commons License 2014.03.04 0 0 25870

Hát igen, jobb és szebb lenne a hullámtörök nélkül, de muszáj... Van olyan rész, ahol nincs is part, akkor már inkább a hullámtörö.

 

Előzmény: cyberworms (25868)
Pranit Creative Commons License 2014.03.04 0 0 25869

Szia Vilmos,

 

ígérem a héten megeröltetem magam, és írok egy beszámolót. A fényképeink még mindig válogatás alatt vannak, de párat azokból is fel tudok majd tölteni.

 

Alapvetöen azt válaszolnám, hogy szobaszámot nem tudok mondani, mert mi sajnos nem ezekben a szállástípusokban voltunk, de közben most találtam egy nagyon jó térképet szobaszámokkal:

 

http://www.holidaycheck.de/vollbild-Hotel+Kuramathi+Island+Resort+Kuramathi+Insel-ch_ub-id_1155931318.html

 

Deluxe BV-ák a 321-342-esek illetve följebb a 343-356-osok.

Én mindenképpen az elöbbiek közül foglalnék, leginkább valamelyik 33X-eset, ott volt a legszebb a part.

JWV-k közül (231-280) én személy szerint olyat preferálnék, amelyik közel van valamelyik snorkelling csatornához, a térképen ezt láthatod. De gugas azt írta, hogy legutóbb ök JWV-ban voltak, talán ha olvassa, ö tud ezzel kapcsolatban tippet adni.

 

Mikor mennétek?

Üdv., A.

 

 

Előzmény: Kovács Vilmos (25867)
cyberworms Creative Commons License 2014.03.04 0 0 25868

Kuramathi nekem is nagyon szépnek tűnik, a szobák, a hosszú homokos rész, a fotelok a homokban...

csakhát a kőfal ne lenne ott

Előzmény: Kovács Vilmos (25867)
Kovács Vilmos Creative Commons License 2014.03.04 0 0 25867

Kedves Anita!

 

Nagyon úgy fest, hogy Kuramathi lesz nálunk is a befutó, így nagyon várjuk a beszámolot/képeket. :)

 

Konkrét Deluxe BV-t vag Jakuzzi WV-t tudnál ajánlani?

Előzmény: Pranit (25790)
Bandos Creative Commons License 2014.03.03 0 0 25866

Szia Lilien,

 

Januárban melyik szigeten voltatok?

Legközelebb mikor szeretnétek utazni?

 

Az Austrian Bécsből induló közvetlen járatánál azt is figyelembe kell venni, hogy hetente 1 vagy 2 járat van, és az is csak november elejétől április közepéig jár, 2014-ben pl. április 16-án indul az utolsó járat.

A Qatar és a Turkish viszont egész évben jár, csak 1 átszállással és minden nap. A Qatar-nál oda nagyon kedvező az átszállási idő (1,5-2 óra), visszafelé viszont 8-9 óra (ha az esti járattal indulsz vissza a maldívról). A nem akciós jegynél viszont visszafelé ingyenes transzferszállás is benne van az árban egy 4-5*-os hotelben. Mi már két ilyen Doha-i transzfer hotelben is voltunk visszafelé a maldívról, igazi luxus volt mindkettő.

A Turkish-nél oda kb. 2 óra, vissza kb. 3 óra az átszállási idő, ami szerintem elég kedvező, és a Turkish ára is nagyon jó mostanában.

 

Bandos

Előzmény: Törölt nick (25863)
léria64 Creative Commons License 2014.03.03 0 0 25865

Most valóban van akció,de meggondolandó,mert ha akciós jegyet vesztek akkor nem alkalmazható az STPC program és 9 órát a reptéren eltölteni nagyon hosszú idő(a visszaútnál kb ennyi a várakozás a dohai reptéren).Mi rendes árban vettük a repülőjegyet,ebből kifolyólag a repülőtársaság állja a vizum,transfer,hotel és étkezés fedezetét,mivel több mint 8 óra a várakozás.Kb 2 óra alatt az igényléstkövetően leküldték a fent emlitetekre a vaucsert.Hát tessék mérlegelni melyik éri meg jobban.

 

 

Előzmény: Bandos (25862)
palm beach maldives Creative Commons License 2014.03.03 0 0 25864

Sziasztok!

 

Létezik Austrian közvetlen járat, szerdán és szombaton. Odafelé 20.30 körül száll fel Bécsből, az út 8,5 óra.

Külön kell foglalni a repülőjegyet. A neckermannál pedig külön a szállást ( transzferrel együtt van ).

Eddig háromszor voltunk ílyen módon, nem volt probléma. Tudjuk ajánlani az N plusz utazási irodát (Neckermann partner) Szegeden, mindent intéznek!

 

üdv!

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.03 0 0 25863

Maldívocska, Kurtika, köszönöm a válaszokat! :) Akkor azt hiszem, mindkettőtől kérek ajánlatot és meglátjuk. Most januárban a Neckermannal voltam, de elkapott a kórság és vissza KELL mennem, de a N. sajnos nem szervez utat Austrian közvetlen járattal. Nekem viszont az tetszene, mert átszállásokkal elég fárasztó volt, kellett pár nap, hogy kipihenjem az utat.

Bandos Creative Commons License 2014.03.03 0 0 25862

Sziasztok,

 

Ismét Qatar akció van, ezúttal márc. 6-ig lehet kedvezményesen foglalni, a maldívra pl. 186.900 Ft az akciós ár illetékkel és minden költséggel együtt.

 

Íme a kedvezményes célállomások, a részletek és a feltételek:

 

http://www.qatarairways.com/hu/en/offers/holiday-getaways.page?CID=EMHU171570

 

Sok sikert!

 

Bandos

 

kurtika Creative Commons License 2014.03.03 0 0 25861

Szia Lilien,Nyugodtan dönthetsz az Admiral Travel mellett is.Mi most januárban voltunk,Royal islandon---Fehérvári úr intézett mindent.Tökéletes,pontos, és teljesen megbizható.Mindig elérhető,és maximálisan segitőkész.Én csak ajánlani tudom.Üdv Kurti.

Előzmény: Törölt nick (25858)
Sirius74 Creative Commons License 2014.03.03 0 0 25860

Sziasztok!

 

Először írok a fórumon, bár jó ideje olvasgatom a hozzászólásokat.

Októberben tervezünk párommal utat. Filitheyo, Kuredu, Palm Beach, Kandooma van a "kínálaton".

Megköszönném, ha valaki segítene a döntésben, hogy melyik szigetet válasszam. Snorkelezés fontos..

Filitheyon Superior Bungalow-t néztünk, van esetleg konkrét bungaló szám, amelyiket ajánlanátok?

És még valami, nekünk fontos, hogy legyen futópad a konditeremben.

Válaszotokat előre is köszönöm!

Maldívocska Creative Commons License 2014.03.03 0 0 25859

Kedves Lilien! Én nemrég ugyanezzel a problémával szembesültem:) Mindkét iroda nagyon korrekt ajánlatot adott, de az én váasztásom az Araamu-ra esett. Hogy miért? Megérzés. Fiatalosabbnak, lendületesebbnek éreztem. Még csak a foglalási fázisban vagyunk, tehát a legfontosabb, maga az utazás még hátra van, de egy biztos: eddig bármilyen kéréssel, kérdéssel (... és azért voltak "nem gyenge" kívánságaim:)) fordultam is Zolihoz 24 órán belül! itt volt a korrekt válasz. Bízom benne, hogy az utazás is ilyen gördülékeny lesz...majd április végén, ha hazajöttünk referálok.

Előzmény: Törölt nick (25858)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.02 0 0 25858

Sziasztok! Araamu és Admiral között vívódom, tapasztaltak segítségét kérném, melyik inkább a nyerőbb?

lvikk Creative Commons License 2014.03.01 0 0 25857

Franko a kép!!Ez a beach villából készült?Ezek szerint jól döntötünk Lux mellett.Voltatok vmilyen programon, kiránduláson?Sznukerezni  érdemes a partnál?van felszerelés vagy érdemes vinni?További  szép nyaralást !!!

Előzmény: adamsski (25855)
lvikk Creative Commons License 2014.03.01 0 0 25856

Köszi az infót.Egy hét múlva megyünk,úgyhogy remélhetőleg megetetjük a halakat.Gyermekünk teljesen odavan a halakért.Mi is vizi villát szerettünk volna,de a gyerek miatt maradtam a parti villanal. Délben érkezünk  Malera,remenykedem ,hogy kiprobálhatjuk a hidroplánt.Sri lanka tetszett?

Előzmény: mohni (25852)
adamsski Creative Commons License 2014.02.28 0 0 25855

Greetings from Lux* ;)

 

adamsski Creative Commons License 2014.02.28 0 0 25854

Luxon Sztem a allinc nem eri meg, a teljes panzio eri meg , imho lehetetlen leinni az all inc. arat!

ill. Ugyis lesznek + koltsegek ami nincsenek benne az allincban (pl.: maldiv est a foetteremben fejenkent $40 amit kar kihagyni, koktelok, borok stb. ;)

 

A minibaron csodalkoztunk, ugyanolyan arak vannak, mintha a barban innal.

Előzmény: lvikk (25849)
adamsski Creative Commons License 2014.02.28 0 0 25853

Sziasztok,

 

epp itt vunk Iru fushin ;) Roviden Lux* sokkal jobb, mint Iru, ha engem kerdezel, ha a gyerekeket akkor Iru ;) (tetszik nekik, h a foetterembe is van jatszohaz) Lux* inkabb megfelel egy europai 5* szallodanak, mint Iru ami inkabb egy 4* szallodai szintet hoz. 

Lux* szolgaltatasokat tekintve felulmulhatatlan, mindenki Erted van!

Kesobb meg irok, de itt mar lassan hajnali 1 van ;)

 

 

 

 

Előzmény: lvikk (25849)
mohni Creative Commons License 2014.02.28 0 0 25852

Vizi villában laktunk!

Beach villa ügyben  nehéz segíteni!!Talán a  sunset oldal!

Mi Sri Lankáról mentünk! A hidroplán attól függ,mikor érsz oda!Nekünk speedboat jutott!

Az sem utolsó!Talán 10 percet vártunk.

A szúnyogokat minden  délután 5 körül írtják.

Még egy dolog!Ha mostanság indulnánk,vinnék haleledelt!

Előzmény: lvikk (25851)
lvikk Creative Commons License 2014.02.28 0 0 25851

Szia!Köszi a vàlaszt.Beach villat kértünk,ami a sziget mindkét oldalán található.Több helyen is azt olvastam, hogy a sunset oldal szebb és ott is a 340 villától a 346ig a legszebb. Erről mi a véleményed?Nektek milyen szállásotok volt?Ha azt mondod megéri az all inclusive akkor  mi is befizetjük.Belső járattal vagy hidropánnal mentetek?Sokat kell várni a transzferre?és még egy fontos kérdésem lenne;szunyogriasztó kell? Egyébkénk mi is nézegettük Dominikat decemberre ,de az időjárás miatt nem mertünk kockáztatni.Köszi a segítséget!

 

Előzmény: mohni (25850)
mohni Creative Commons License 2014.02.28 0 0 25850

Szia!

Az egész sziget gyönyörű!Eddig azt gondoltam Dominikánál szebb nincs a földön!Tévedtem!

Mi is gyerekkel voltunk!Az all inclusive az én véleményem szerint megéri!

A kiszolgálás 5 csillagos!!(Velünk mindenki nagyon előzékeny,kedves volt!)

Mi dollárt vittünk!

Azt nem tudom mennyire lehet szám szerint villát foglalni!Milyen szállást kértetek?

Ha van kérdésed írj!

Előzmény: lvikk (25836)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!