Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.10.28 0 0 42
Már az alapvető szexuális felvilágositó irományok is kiemelik, hogy orgazmuskor a vizelet útja elzáródik, igy nem kell attól félni, hogy az áramlik ki.
Igy az ejakulátum nem is keveredik semmivel.
Amennyiben pedig a nő a hüveléyből lát bármit is távozni, az csak izgalmi váladék lehet, főleg ha opálos. A női ejakulátum viztiszta, átlátszó, és mennyiségére nézve sok, illata érdekes. Amikor egy nő először tapasztalja, bizony tényleg megijedhet, hogy nem vizelet-e, viszont visszatartani lehetetlen, ha jönni akar.
:-)
Wamp Creative Commons License 2002.10.28 0 0 33
...nem okvetlenül tud...
Így van, kivéve az olyan pozitúrá(ka)t, amikor a nő látja saját produktumát. Én csak a hüvelyemből távozót láttam idáig, az pedig enyhén opálos-fehéres, a bartholin váladéknál hígabb, de a vizeletnél határozattan sűrűbb volt.
Abban meg igazad lehet, hogy a hugycsövön távozó hasonlíthat a vizeletre, azon egyszerű oknál fogva, hogy ott keveredik a kétféle matéria ugye:-))

"...de száz szónak is egy a vége, nekem ugyan tökmindegy micsoda és honnan jön, sikerült elérnem, hogy legyen és egyszerűen nagyon jó - nekem mindenképpen..."
Szerintem is:-))

Előzmény: nagypatkany (28)
nagypatkany Creative Commons License 2002.10.28 0 0 28
...nem okvetlenül tud...

az alanti egyik megjegyzésből kiderül (és az ajánlott fórumból is) hogy az "ejakuláló" nők sem tudják, honnan jön.

...de száz szónak is egy a vége, nekem ugyan tökmindegy micsoda és honnan jön, sikerült elérnem, hogy legyen és egyszerűen nagyon jó - nekem mindenképpen...



Wamp Creative Commons License 2002.10.28 0 0 23
Teljesen korrekt, azzal az apró kiegészítéssel:
"Az ejakulációt nem kíséri a folyadék, az maga a folyadék."
ejakuláció=maga az esemény
ejakulátum=az eseményt kísérő folyadék
Előzmény: az utolsó kuructigris (8)
Wamp Creative Commons License 2002.10.28 0 0 19
Kedves Lesley!
Nekem is gondot jelentett, a honnan..... mert ugye közben nem igazán tud az ember lánya erre koncentrálni:-))
Amikor a Kedvesemnek feltettem ezt a kérdést, Ő sem tudott egyértelmű választ adni. Abban biztos volt, hogy a csiklóm szájjal történő izgatásakor ajándékba kapott nektár a csiklóm környékéről távozik:-)) Amit ugye azzal is alátámasztva láttam, hogy ejakulálás előtt erős vizelési ingerenciám van:-))
Viszont közösüléskor egészen határozottan szoktam/szokta érezni, hogy bentről a hüvelyemből jön:-))
Tehát nyilván, legalábbis nálam maga az orgazmus helye, úgyértem vaginális, ill. klitorális befolyásolja a távozás helyét:-))
Előzmény: Lesley (7)
nagypatkany Creative Commons License 2002.10.28 0 0 18
Ki is lövell...:))

...de mint mondottam volt, sokszor nem volt számomra eldönthető, vajon mindössze a hírhedt női ejaklációval állok szemben, vagy olyannyira elengedte fülét-farkét a hölgy, hogy némi vizelet is volt benne, erre engedett következtetni a sokszor nagy mennyiségű folyadék.

...de látom, a szakembereknek sincs szilárd, megdöntheteten véleménye erről...:))

Annyit még róla, hogy nem tudom, vajon csakugyan olyan ritka-e, én azt tapasztalta, hogy "megtanulható", s az én személyes statisztikám nem a különleges ritkaságát támasztja alá - ha ezt venném alapul, azt mondanám, tízből négynek van, s ez magas arányt feltételezne!

..és még valami a "megtanulhatóségot" illetően:

megtanulható...de minek?!
Eddig mindenki azt mondta, nem jár nagyobb élvezettel, illetve egy dolog, ami esetleg alátámesztja a nagyobb élvezetet, azt állították, felszabadultabbá teszi az embert....gondolom azokat mindenképpen, akik attól nem voltak felszabadultak, hog ygörcsösen igyekezték megakadályozni a folyadék kiáralását és amikor nem sikerült, akkor gátlásaik támadtak...ez kétségkívűl levon az élvezetből...ilyen értelemben a gátlásfelszabadítást keverik össze a nagyobb élvezettel...

Törölt nick Creative Commons License 2002.10.28 0 0 16
Ha valaki erről sokat és részletesen akar olvasni, ajánlom figyelmébe ezt: (érdemes kronológiai sorrendben olvasni)

Női magömlés

Törölt nick Creative Commons License 2002.10.28 0 0 11
Ez a helyes meghatározás tapasztalataim szerint.
Előzmény: az utolsó kuructigris (8)
Lesley Creative Commons License 2002.10.28 0 0 7
Igen van változás! Ma már senki nem vonja kétségbe a létezését.

Én viszont nem értek egyet egyes szexológusokkal az ejakuációt kísérő folyadék keletkezési helyéről. Szvsz nem a húgycsövön ömlik ki. De lehet, hogy tévedek.

Lányok segítsetek nekem a tévelygőnek!

Lesley

Előzmény: mfalcon76hu (6)
mfalcon76hu Creative Commons License 2002.10.28 0 0 6
Elolvastam, nem rossz. De régen kihunyt a téma, talán azóta történt előrelépés...
Előzmény: TWICE (5)
TWICE Creative Commons License 2002.10.26 0 0 5
nagypatkany Creative Commons License 2002.10.24 0 0 4
Egyszerű. Olyan célzásokat kell tenni megfelelő pillanatokba, miszerint Téged nem zavar, ha elengedi fülét-farkát és hogy csakugyan ne zavarja, esetleg a fürdőkádban kell elkezdeni a dolgot – ez általában bejön, ott sokkal kevésbé zavarja őket, hogy mi is folyik ki belőlük….
Esetleg – ha alkalmas a hölgy arra, hogy szexuális kérdésekről tárgyilagosan beszélgessen, akkor el lehet mondani, hogy számodra milyen kellemes, ha a mechanikai ingerlések különböző Neked tetsző módszerein kívül a hőváltozást is tapasztalod.
Példaként lehet említeni azt a japánoknak tulajdonított módszert, amikor az orális szexet úgy művelik, hogy időnként egy-egy korty forró teát isznak – ezzel épp a hőmrsékletet változtatják….s a magömlésnek is van ilyen hatása…..:))
Előzmény: mfalcon76hu (3)
mfalcon76hu Creative Commons License 2002.10.24 0 0 3
Gratula Mellba! :-)
Még irigyellek is! :-)
Sajnos nekem csak ritkán volt szerencsém hozzá.
Hogyan sikerül telfogadtani vele ezt a tényt? Hogyan lehetne biztatni a többi nőt is, hogy érezzen rá?
Elvileg egy pisilési inger érezhető olyankor, ezt próbálják visszaszorítnai a nők. Vagy nem jól tudom? Pasi révén nem tudom mit éreznek, csak az elbeszéléseikből következtetek...
Előzmény: Mellba (2)
Mellba Creative Commons License 2002.10.24 0 0 2
Egy kedves barátnőm kezdetben nagyon szégyellte, hogy ejakulál. Én voltam az első az életében, nem sok tapasztalata volt, hogy más is ejakulál-e. (barátnői nem) Mivel kezdetben kizárólag, aztán is sokat szexuáltunk orálisan, negyon félt, hogy zavar engem. Ennek ellenére majdnem mindig eljuttattam odáig (én nagyon élveztem, "büszke" voltam) de sokszor nehezen, hosszan. Aztán valahogy kibukott belőle, megbeszéltük és feloldódott a gátlása. Utána hihetetlen gyorsan és sokat tudott élvezni!
Előzmény: nagypatkany (1)
nagypatkany Creative Commons License 2002.10.24 0 0 1
Volt; keress rá, részben kivesézték a témát.
Nem olyan ritka, és (nem mndenki számára ugyan, de) meg is tanulható, ha valaki akarja.
Ami azt illeti, a vélemények megoszlanak azt illetően, nagyobb, avagy kisebb élvezetet jelent ha valakinél ez előfordul.
Én olyan véleményt halottam (és tapasztaltam) személyesen, hogy nem jelent ugyan nagyobb élvezetet, de ha valamiért talán mégis, annak inkább oka az, hogy sokkal inkább "elengedheti fülét-farkát" a nő, így felszabadultabbá lesz, s nem arra fordítja energiái egy részét, hogy visszatartsa a "magömlését" attól való félelmében, hogy "lepisili" partnerét.
Volt, akinél a két dolog mintegy "összemosódott"
Előzmény: mfalcon76hu (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.24 0 0 0
Nem olyan ritka dolog szerintem. Velem nem 0-szor fordult elő.
Előzmény: mfalcon76hu (-)
mfalcon76hu Creative Commons License 2002.10.24 0 0 topiknyitó
Volt már ilyen topic?
Ha volt, ha nem , megkérdezem, hogy ki tapsztalta már?
Most nem a pisiről, pisiszexről van szó, hanem arról a "ritka" dologról amit néhány nőnél fordul elő orgazmus közben.
A témában bőven akad video a neten.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!