Keresés

Részletes keresés

geda1 Creative Commons License 2010.12.22 0 0 323

Sziasztok.

Találtam egy hirdetést.Veritas rubina varrógépet hirdetnek olcsón.

Erről a típusról  kellene nekem némi infó.Érdemes megvenni?Mikor gyártották ezt a típust?Fém vagy műanyag alkatrészekkel van szerelve?Lehet hozzá alkatrészeket venni valahol?

A válaszokat előre is köszönöm.

Kaoka Creative Commons License 2010.12.21 0 0 322

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a Bernina bernette 92c varrógéppel kapcsolatban?

Az elsó próbavarrásnál szétfűrészelte a hímzőtalp a tűtartót. :D Viccesen hangzik, de komoly. Milyen ócska anyagból készülhetett és ezután mire számíthatok? Vagy máris vigyem vissza?

 

 

nenca Creative Commons License 2010.12.13 0 0 321

......./ha mégis valami gond lenne,keressük egymást/

Előzmény: nenca (320)
nenca Creative Commons License 2010.12.13 0 0 320

Szióka!

 

Nagyon örülök az örömödnek. Nem fogsz benne csalódni. Én is imádom,de már egypárszor leírtam,nem ismételgetem magam.

A betűket szerintem nem lehet nagyítnai,sehol nem találtam erre vonatkozólag semmit a használati utasításban.

Én az automata gumblyukvarrást nem tudom használni,de a többi gomblyuk program jól működik.Majd megkérdezem a boltot,mi lehet az oka.Én is nyúzom rendesen.

Leld örömödet benne és sok szépséget készíts vele. Puszi. Nenca

Előzmény: killerzs (319)
killerzs Creative Commons License 2010.12.13 0 0 319

Szia!

 

Megvettem(pontosabban rendeltem) a Janome MC 6600 gépet. Mintha nem is a földön varrnék. Nagyon tetszik a kicsike. Rettenetesen erős, masszív gép. És jóval nagyobb, mint az előző gépem. ( Na és jóval halkabb is)Végül is a varróvilágtól rendeltem meg. Nagyon rendes és segítőkész úrral beszéltem. Varrógépszerelő is és ha gondom van, csak felhívom, eléggé ért hozzá.

Még ismerkedünk egymással (mármint a géppel), de már varrtam két pathwork-ös terítőt. Nagyon szépen varr. Alig tudom otthagyni. Arra azért kiványcsi lennék, hogy a betűket csak ilyen picibe tudom -e varrni. Jó lenne, ha valamivel nagyobbat is varrna. De még egyenlőre nem jöttem rá, hogyan.

Sok helyen olvasom, hogy felesleges a sok talp hozzá, meg a sok varróprogram.

Szerintem viszont nagyon praktikussak.

Szóval nagyon örülök, hogy megvettük. Ha valaki ilyenben gondolkodik, az ne gondolkodjon tovább.  Ahol vettem - a Varróvilágot - is csak ajánlani tudom.

 

Előzmény: nenca (311)
judit441 Creative Commons License 2010.12.13 0 0 318

Sziasztok !

 

Segítséget szeretnék kérni, hogy van egy Naumann 8014/29 típusú varrógépem, tökéletesen működik de sajnos a lámpatakaró homlok fedél hiányzik a gépről,ezenkívűl nincs meg a tartozék doboza. Ha esetleg valakinek volna ilyen alkatrészei, főleg elromlott gépről, azt nagyon megköszönném.

Várom segítségeteket. 

mathgery Creative Commons License 2010.12.10 0 0 317

A 1020 mellett döntöttem, a hozzáadott tartozékok miatt. AMúgy csak most néztem meg, amit belinkeltél az a janome 1010, és nem a 1012. A 1012 az ez:

http://www.varrogepszakuzlet.hu/detail.py?search=janome&prod_id=618

jucco Creative Commons License 2010.12.08 0 0 316

Janome 1020 sztem jobb, több minden is tud: http://varrogepcentrumkft.hu/termek/varrogep/varrogepek/janome-power-s-1020-varrogep

lentiek mellett, rugalmas anyagokhoz cikk-cakk,szoknya,nadrág láthatatlan felvarrás, szertinem ezek hasznosak és kellhetnek a midennapokban is.

 

1012 csak egyenes+cikk-cakk tud: http://varrogepcentrumkft.hu/termek/varrogep/varrogepek/janome-power-s-1010-varrogep

Előzmény: mathgery (315)
mathgery Creative Commons License 2010.12.07 0 0 315

Sziasztok!

Holnap megrendelem a gépet, csak nem döntöttem el, hogy a

janome 1020

vagy a

janome 1012 legyen

 

Ebben tudtok segíteni?

előre is köszönöm!

Balek111 Creative Commons License 2010.12.07 0 0 314

Sziasztok!

 

Van egy Minerva típusú közbeöltős cikk-cakk varrógépem. Szükségem van egy olyan tárcsára hozzá, ami lehetővé teszi, hogy a varrás két szélső pontja között többször is leöltsön. Valaki tudja esetleg, hogy hol lehet ilyen tárcsát beszerezni?

 

Válaszaitokat előre is köszönöm:

Attila

mathgery Creative Commons License 2010.12.02 0 0 313

erről esetleg valami vélemény?

Toyota FSR 21

Néztem a janome 1020at, de az egy 10essel drágább, az kicsit sok most nekem. Inkább a 30 felé kellene mennie az árnak mint a 40 felé. Az a baj, hogy egyáltalán nem ismerem a varrógépeket...:(

Lolita76 Creative Commons License 2010.12.01 0 0 312

Sziasztok,

Hétfőn megrendeltem a Janome 423 S varrógépet a varróvilág oldalról, és már ma ki is próbáltam:-)

Nagyon tetszik,könnyen kezelhető, szépen varr és nagyon sokat tud!

Annyira örülök neki! Köszönöm a segítséget!

További szép estét mindenkinek!

Előzmény: jucco (303)
nenca Creative Commons License 2010.12.01 0 0 311

Szia !

 

Vedd meg nyugodtan. Nagyon klassz kis gép.Kíváncsian várom a véleményedet róla.

A kukacolás gyakorlás kérdése.Én is azt teszem kisebb- nagyobb sikerrel.

Szöveget is hímezhetsz vele.Én nagyon élvezem.

 

Előzmény: killerzs (310)
killerzs Creative Commons License 2010.12.01 0 0 310

Szia!

 

Nagyon köszönöm! Azt hiszem bepróbálkozom.

Te is szoktál varrni vele foltot? Igazából az érdekelne, hogy mennyire nehéz a szabadkezes gépi tűzésnél(kukacolásnál) az egyenletes öltéshossz betartása? Vannak olyan gépek melyeken van BSR öltésfigyelő rendszer, de ezek még drágábbak a 6600-nál.

Előzmény: nenca (309)
nenca Creative Commons License 2010.11.30 0 0 309
nenca Creative Commons License 2010.11.30 0 0 308

Szióka!

 

Én nemrég a varrógépcentrumban vettem egy Janome MC 6600-ast. Nagyon jó gép,csak ajánlani tudom.Foltvarráshoz  /is/ tökéletes.

Felhívod a Teréz körúti üzletet és nagyon készségesen felvilágosítanak úgy a gép működését,mint a hitelt illetően.Remek magyar nyelvű leírás van hozzá,nekem  nem okozott gondot a működésének elsajátítása.

 

Előzmény: killerzs (307)
killerzs Creative Commons License 2010.11.30 0 0 307

Sziasztok! Ha valaki tudna segíteni, megköszönném. Régebb óta "kontárkodom" a  varrásban(magamtól tanultam) és van egy 18 éves privileg varrógépen. Még működőképes, egész szépen varr, viszont most beleszerettem a foltvarrásba is és szeretnék egy szuperebb gépet, ami többet tud és erősebb is. Nagyon tetszik a Janome MC 6600-as gép, viszont elég horror az ára.

Tudnátok olyan helyet mondani, ahol lehetne hitelre vásárolni? Mondjuk olyan hitelre, ami megfizethető kamattal bír. Vagy esetleg kamat nélküli. Vannak olyan helyek - nem varrógép üzletekre gondolok - ahol 0 %-os kamatot hírdetnek(természetesen az sem 0 %, de  elég alacsony a kamat). Létezik ilyen valahol varrógépekre is? Illetve mi a véleményetek a JANOME MC 6600-ról? Köszönöm a választ előre is!

 

 

jucco Creative Commons License 2010.11.27 0 0 306

http://www.sewingmachine-sales.co.uk/sewing_machine_info/video/34/adjustable-overcast-foot.html

itt sokfajta talpat nézhetsz meg működés közben. Segít eldönteni megéri-e.

Képek alapján meg tudod nézni melyik melyik.

Nekem másmilyen gépem van (szintén Janome), de ez volt a másik favorit. Nem véletlen.

Előzmény: Lolita76 (305)
Lolita76 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 305

Sziasztok,

 

Akkor Toyotát nem veszek, egyébként utána olvastam tényleg sok helyen írják hogy tele van műanyag alkatrészekkel.

Janome 423S varrógépet megnéztem, tényleg jónak tűnik! Most aztán elgondolkodtam rendesen:-(

Esetleg neked ilyen géped van?

Érdemesebb lenne megvenni ezt a plusz tartozékokkal?

 http://www.varrogepek.hu/janome/  ajándék 7db varrótalpat adnak hozzá: 59900 Ft-ért?! 

További szép napot!

 

Előzmény: jucco (303)
jucco Creative Commons License 2010.11.24 0 0 304

Életemben nem hallottam erről a gyátróról. Nálam a varrógép már az a kategória, amit jobb szeretek nagy tapasztalatú varrógépgyártótól venni. Ott is van olcsóbb kategória, de mondjuk van szervíz is, stimmel a leírás, működik és ált.3év gari van rá.

Előzmény: caputo21 (300)
jucco Creative Commons License 2010.11.24 0 0 303

Janome!Harmony nem tudom kapható-e még, de ha a toyota árában gondolkozol (kb.58eFT) akkor Janome 423s (52eFt-ért) igazán nyerő!!!

http://www.varrovilag.hu/janome-423s-varrogep-2-1580

 

Majd írdd meg mi lett végül...

Előzmény: Lolita76 (301)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.24 0 0 302

Janome!!!

 

A Toyota tele van műanyag alkatrészekkel.

Előzmény: Lolita76 (301)
Lolita76 Creative Commons License 2010.11.24 0 0 301

Sziasztok,

 

Segítséget szeretnék kérni, Én is varrógép vásárlás előtt állok:-) Két gép között gondolkodok az egyik a

Janome 2041 Harmony varrógép

•17 varróprogram

•1 lépéses gomblyuk (A gép érzékeli a gomb méretét, és annak megfelelő gomblyukat varr automatikusan)

•fém váz, fém hurokfogó rendszer

•stretch programok

•overlock programok az anyag széleinek eldolgozásához

•rejtett öltés

•öltés szélesség állítása

•öltés sűrűség állítása

•tűbefűző szerkezet

•szálvágó

•szabadkar (pl.:nadrágszár felhajtáshoz.)

•vidékre ingyenes házhoz szállítás

•3 ÉV GARANCIA!!!

A másik Toyota FSG 325:

 • 25 programos

 • egyenes- cikk-cakk- és vaköltés

 •rugalmas cikk-cakköltés

 •rugalmas vaköltés

 •sejtöltés

 •háromszoros egyenesöltés

 •háromszoros cikk-cakk öltés

 •overlock öltések

 •szuper elasztikus öltés

 •stoppoló öltés

 •gomblyukazás 1 műveletben

 •Speciális öltések a foltvarró technikához

 •díszítőöltések

 •Garancia 3 év

Hasonló árkategória.Melyiket érdemes választani?

Esetleg van valakinek ilyen varrógépe, tapasztalatok?

Előre is köszönöm a segítséget!

További szép napot mindenkinek!

caputo21 Creative Commons License 2010.11.24 0 0 300

üdv mindenkinek

 

varrógépvásárlás előtt állok.

ki is néztem ezt a tipust  E & R Sub 22.

tetszik mert sok program van benne bár nekem csak alapdolgokra kell,

de kiváncsi vagyok a többiek véleményére mennyire megbízható gép.

est.hajnal Creative Commons License 2010.11.21 0 0 299

köszönöm!

 

Előzmény: jucco (298)
jucco Creative Commons License 2010.11.20 0 0 298

Szia!

Janome2160 van. Neki Janome www.varazsollo.hu-n a lánynak Janome 525s mellet még 2fedőzője is van uez a márka.Nézd meg miket varr, neki jóval régebb óta van,szívesen váalszol.Kötés-folt-varrás topikban is többeknek van ez a márka.Alkatrészellátottság jó,vannak utángyártott talpak,alkatrészek is.Szervíz Bp,de az üzletben azt mondták több helyen is van az országban (de Bp.re is lehet postán,futárral  küldeni -persze postaktsg-et válalni kell, de gondolom ha nem Bp-n veszed az eladó boltban s vállalják a szervízt,legfeljebb ők küldik tovább)

 

Előzmény: est.hajnal (297)
est.hajnal Creative Commons License 2010.11.19 0 0 297

Szia Jucco!

 

Azt szeretném kérdezni vettél-e már varrógépet és ha igen, akkor melyik mellett döntöttél?

Én most szeretnék újat venni és igyekszem tájékozódni, hogy jó is legyen, meg legyen hozzá szervíz, alkatrész is, ha kell.

Ez a  Jaome 1020 pl. nagyon szimpatikus, mert amit én szeretnék az mind van rajta.

már csak azt kéne tudni mennyire megbízható, tudja-e vinni a vastagabb anyagokat is, fel tudok-e hajtani vele egy farmert is?

 

Előzmény: jucco (296)
jucco Creative Commons License 2010.11.18 0 0 296

Szia!

Egyiket sem...ez a singer,már nem az a singer,sok a műanyag alkatrész és sokan meghibásodásra panaszkodtak....a csúcskategóriákat kivéve...

 

Érdeklődj itt,telefonon, segítőkészek és hozzáértők: http://www.varrovilag.hu 

Keress olyan gépet aminek több fém alkatrésze van,mert az tovább bírja. (pl.Janome v. elna) ...JANOME Power S. 1020?

Előzmény: mathgery (295)
mathgery Creative Commons License 2010.11.17 0 0 295

Az alábbi gépek közül valamelyiket tudjátok ajánlani?Első varrógépnek, hobby célokra, otthoni varrogatásra:

Singer Mercury 1507

Singer Classic 8280

Singer Tradition 2250

Singer Promise 1408

Singer Promise 1409

 

Vagy esetleg valami más típust?Én ezeket gondolnám jónak(keretbe is ezek férnek bele), de egyáltalán nem értek a varrógépekhet.

Előre is köszönöm!

szepga Creative Commons License 2010.11.17 0 0 294

tömör válasz :)! köszönöm!

most szeretnék megtanulni varrni. tudnál ajánlani nem túl drága, de azért megbízható gépet? ill. érdemes használt varrógépet venni?

Előzmény: Kaoka (293)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!