Keresés

Részletes keresés

real_geri Creative Commons License 2009.06.05 0 0 5189
egyszer még futunk együtt? :)

nekem a biciklire azt mondták, 3 hónap előtt ne.
Előzmény: kristaly02 (5188)
kristaly02 Creative Commons License 2009.06.05 0 0 5188

OBSI.-ban Zsolczai Sándor doktor. Profi elismert híres szakember és aranyos.

Fekve eszem, zuhanynál a gerincöv levehető a wc kivétel.

Ma  is lépcsőztem 2 emeletet meg 300 métert sétáltam.

Gyógyszer nélkül.

 

Előzmény: real_geri (5187)
real_geri Creative Commons License 2009.06.05 0 0 5187
és hol műtöttek? jut eszembe :)
fürdéshez leveheted azt a vackot?
3 hétig állva enni? állni, sétálni lehet/kell?
(állva wc-zni? :( )
Előzmény: kristaly02 (5185)
real_geri Creative Commons License 2009.06.05 0 0 5186
gratulálok! (ezt a 10dkg titánt ne hangoztasd, mert ellopnak a ci... :) )
Kitartást!
Előzmény: kristaly02 (5185)
kristaly02 Creative Commons License 2009.06.05 0 0 5185

Helló!

 

Élek. Május 27. 3 órás gerincműtét 10 dkg titánium beépítése az LV-SI szakaszra.

2 nap pokol azt hittem kinyúlok.. 2.-ik nap délután már lépcsőztem sétáltam járószerkezettel.

6.-ik nap már nem kellett 8 fájdalomcsillapító csak 3-4.

3 hétig tilos ülni, kaptam egy műanyag kemény gerinfűzőt 3 hónapig abban élek utána eldobhatom és élhetek normálisan.

6 hét múlva kontroll MR utána 3 hét ORFI.

*inez* Creative Commons License 2009.06.05 0 0 5184
Én azt szeretném kérdezni, főleg Sziporka66tól hogy Szekszárdon kit ajánl gerinc sérvre, problékra, vagy Pécsen?
Magdi_anyus Creative Commons License 2009.06.05 0 0 5183
Köszi szépen, hogy írtatok rá. Én megelégednék 27ezerrel, és egy kímélöbb munkahellyel, ahol leszázalékoltakat foglalkoztatnak, bár hallottam egy agydaganattal műtött ismimtől,h ott is kedvezményeket használják ki, nem az emberségről híres.
mareszmarcsi58 Creative Commons License 2009.06.04 0 0 5182
Szép estét, és időtöltést mindenkinek.
mareszmarcsi58 Creative Commons License 2009.06.04 0 0 5181
Szia!
A gerincsérvvel magában nem százalékolnak le. Én rokkantnyugdíjas vagyok, de több betegségem is van, a gerinc magába csak 40%, úgy tudom. Tehát az esetleg csak szociális segélyre a 27.000. Ft-ra ad jogosultságot.
Előzmény: Magdi_anyus (5178)
Kata-flan Creative Commons License 2009.06.04 0 0 5180

Csak a gerincsérv miatt nem fognak leszázalékolni.

Ismerős nyugdíj előtt 1/2 perccel volt vizsgálaton, 45 % munkaképességcsökkenést állapítottak meg nála olyan állapotban, hogy azóta még egyszer kés alá kellett kerüljön. És a géniuszok ülőmunkát javasoltak neki.

Még minden más bajt is virítanod kellene az orvosok előtt, de én ezt nem kívánom neked.

Előzmény: Magdi_anyus (5178)
Magdi_anyus Creative Commons License 2009.06.04 0 0 5179
ui: 37 éves vagyok. Uj munkahelyem van, egy hónapos.. állandó ülés, ketóránként lehet felállni. nagyon fáj azóta (főleg) a hátam. Nem tudok kiegyenesedni majdhogynem. Még lehetne ottt álló munkát is végezni Az állást sem bírom hosszam, mert rajtam van kb 40 kg plusz, folyton diétázom, de nem mozdol lefelé. .((( és fájnak a lábaim ha 8 órán át állok egy helyben..... Csak a fekvést bírja a hátam . de az nem nekem való munka :ĐĐ nem tudom, hogy fogok így dolgozni? :((((
Magdi_anyus Creative Commons License 2009.06.04 0 0 5178
Sziasztok! Azt szeretném megtudni, hogy ha gerincsérvet állapítanak meg, leszázékolják-e a beteget? Mivel nem hiszem, hogy a munkáltatóm megtart mejd állományban mivel sokat táppénzen leszek a derekammal. most kezdődik majd a kivizsgálás. előre is köszönöm a válaszokat.
mareszmarcsi58 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 5177
Köszike!
Így már sikerült. Letöltötte, elmentette. Azért nem sikerült előtte, mert ugyanúgy akartam csak katt-al megnyitni a linkedet, mint előzőleg az almánál,és úgy nem nyitotta.
Előzmény: real_geri (5176)
real_geri Creative Commons License 2009.06.03 0 0 5176
mivel a link direkt a videóra mutat, nem is jöhetne be semmilyen alma :)
rámész a linkemre, JOBB GOMB, majd a felugró menüben Firefox esetén Hivatkozás mentése más néven, Internet explorer esetén Cél mentése másképp
és lemented, majd megnézed
Előzmény: mareszmarcsi58 (5174)
mareszmarcsi58 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 5174
Szia!
Sajnos ugyanaz a helyzet. A cím most is bejön, ugyanúgy mint az almára kattintva, és semmi, csak a fehér lap.
Előzmény: real_geri (5172)
mareszmarcsi58 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 5173
Sziasztok!
Szép délutánt, és estét mindenkinek.
real_geri Creative Commons License 2009.06.02 0 0 5172
csak neked csak ma csak most
video direkt link
Előzmény: mareszmarcsi58 (5171)
mareszmarcsi58 Creative Commons License 2009.06.02 0 0 5171
Nem tudom sajnos megnyitni. Rákattintok, és semmi, nem írja még a megnyitást sem.
Lehet, hogy nincs olyan programom, ami le tudja játszani?
real_geri Creative Commons License 2009.06.02 0 0 5170
Pont itt műtöttek, pont Major doktor úr, aki a filmben van, és találkoztam a Czirják proffal is
Előzmény: sziporka66 (5166)
real_geri Creative Commons License 2009.06.02 0 0 5169
én is azt olvastam, lelki okok is kiválthatják a sérvet, akár nem csak a derékfájást, hanem konkrét problémát is.

én a hidegfront óta jobban vagyok, ma a széchenyiben be is álltam a vízitornába is, ami jól lefárasztott, de remélem nem lesz gond.
Előzmény: mareszmarcsi58 (5165)
sziporka66 Creative Commons License 2009.06.02 0 0 5168
Szia Marcsi ! A lenti almára kell kattintani, és utána felkínálja: Megnyitás.

Arra rákattintasz, És hagyni kell, hogy dolgozzon a gép, utána már elindul, magától. Nekem is harmadik alkalommal sikerült csak. Remélem a többieknek sikerül! 

Előzmény: mareszmarcsi58 (5167)
mareszmarcsi58 Creative Commons License 2009.06.02 0 0 5167
Szia Sziporka66!
Nem sikerül a letöltés. Rákattintok az almára, és nem tölti le.
sziporka66 Creative Commons License 2009.06.02 0 0 5166
Én már ezt a videót feltettem, de látom, vannak új betegek és friss műtétesek.

És úgy gondoltam ismét nézzétek meg: „ A porckorongsérv műtéte” de vigyázva, a műtőbe készült, és akinek gyenge az idegzete az ne nézze, hogy vele mit műveltek.

 

Az almára kattintsatok, ott tudjátok letölteni. Jó filmnézést az új betegeknek.

 

 

http://www.agydaganat.info/porckorongserv.php

 

Remélem engedi is. jobbulást nektek :-))

mareszmarcsi58 Creative Commons License 2009.06.02 0 0 5165
Sziasztok!
Szép napot mindenkinek.
Nagyon szép hét kezdést,és még annál is szebb, és jobb folytatást.
Ma nem vagyok valami jól, szerintetek, igaz lehet az, hogy ha ideges, vagy stresszes az ember akkor a gerinc is jobban fáj tőle. Igaz lehet ez, vagy csak valami véletlen.
Vagy olyan lehet ez is,hogy ráfogunk sok mindent az időjárásra.
real_geri Creative Commons License 2009.05.31 0 0 5164
örökmozgó nem voltam, mert a munkát ülve végeztem, de ha kellett, akkor éjfélig programoztam, és fél hatkor keltem, ültem vissza a gép elé :(
most nehéz, persze, az elmúlt 7hónapban 3 depis hullámon estem át, nem könnyű

de kitartást
Előzmény: mareszmarcsi58 (5161)
macogi Creative Commons License 2009.05.31 0 0 5163
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem , h akinek volt nyaki gerincszakaszon problémája de igazából orvosilag nincs semmi kimutatva gerincferdülésen kivül, viszont állandó zsibbadás van a a bal kezembe, néha látászavar, és ingerlékenység van rajtam a nyakam miatt. Jártam gyógytornára ami csak 10kezelés volt, kicsit segitett a helyzeten de még igy nagyon feszes a nyakam , derekam hátam gyenge. Járok most masszásra igaz ez már fizetős, múltkor helyre rakta a nyakam , ami állítólag el volt csúszva avgy nem is tudom hogy mondják ezt. Vmint jógázok igaz azt is most kezdtem , 20 éves vagyok de a gerincem legalább mint a 60éveseké:S
Aztán rátaláltam Dr Kiemre igy neten, még nem mentem el hozzá. Mert szeretnék tapasztalokról olvasni, h érdemes e elmenni hozzá.

Előre is köszi a válaszokat, tapasztalokat
akár emailemre is irhattok:) köszi
mareszmarcsi58 Creative Commons License 2009.05.31 0 0 5162
Sziasztok!
Szép napot mindenkinek.

Egerben ismét esik az eső, nagyon hideg van. Ez nagyon nem kedvez nekünk műtötteknek, és azoknak sem, akiknek csak ízületi gyulladásai vannak.
nekem is ismét fáj a gerincem, mikor ébredés után felkeltem, akkor meg még a sarkam is fájt, állítólag az is a gerinctől szokott. Meg a műtött oldali lábam egészében nagyon gyenge ilyenkor. És nem is bírok sarokra állni.
mareszmarcsi58 Creative Commons License 2009.05.31 0 0 5161
Szia!
Hát ez a baj, hogy szerintem csak azoknak lesz jobb, a műtét után is, akiknek van segítségük, meg megtehetik, hogy nem dolgoznak, és annyit pihennek amennyit csak ők akarnak. Az orvos is könnyen kijelenti , hogy gerinckímélet. De sajnos nagyon sokunknak nem adatik meg az a jó lét, hogy csak a saját érdekünket nézzük. Pedig a mondás, úgy tartja, hogy vigyázz magadra, mert ha nem vigyázol, akkor senki sem vigyáz rád. tehát szerintem el kellene fogadnunk, hogy nem bírunk terhelést, és nem megcsinálni, de kérdés, hogy ezt hogyan lehet megtenni, olyan embereknek, akik amúgy is örök-mozgók voltak.
Előzmény: real_geri (5160)
real_geri Creative Commons License 2009.05.30 0 0 5160
gondoltam, hogy nem unalmadban kapáltál egy kicsit :(
Részvétem.

Állítólag frontot megérzi az ember ezentúl, ez van. öregesen tovább előre :)

Én is csütörtökön itt nyavajgok, hogy elkezdett fájogatni, persze, hétfőn is be kellett menjek dolgozni, fél napot, de eleve 1óra oda, 1 óra vissza az út, aztán este fél hétig álltam sorba a reumán a fürdőjegyre
kedden is irány vác, délutánra haza, ekkor meg lakógyűlés, este 9-ig
szerdán fürdő, széchenyi
csütörtökön is bementem, inkább, mint álljon a gép, míg angliából jön valaki. pár telefon és már ment is a gép
szerinted okkal fájt? :)
Előzmény: mareszmarcsi58 (5159)
mareszmarcsi58 Creative Commons License 2009.05.30 0 0 5159
Sajnos nem önszántamból kellett "talpon lennem". Három hetes műtött voltam, ápr.25-én,amikor meghalt az apukám, és segítség nem lévén, oda kellett tenni magam az intézkedésekbe. Három napig jóformán reggel 6-tól, éjfélig majdnem meg sem álltam, nem még hogy feküdjek. Anyukámról meg most két hete derült ki, hogy áttétes daganat, most vele járkálok orvosról, orvosra. Szóval megint olyan körülményeim vannak, hogy nem nézhetem csak magam. Mondtam is, ha ezektől nem lesz baja, akkor sose, mert ez nagyon jó próbát tevő volt, és van neki. Tegnap estétől nagyon fáj, gondolom megérzi ezt a hideg változást. Legalábbis Egerbe nagyon hideg van. Én azt hallottam, hogy már ez mindig így lesz, a fontokat, idő változásokat meg fogjuk érezni.
Előzmény: real_geri (5158)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!