Keresés

Részletes keresés

drdoktor Creative Commons License 2006.10.03 0 0 44143
bocsesz, kimaradt a dőltbetűből, a bolt elérhetősége is ott a lap alján, akartam jelezni.

egyébként semmi közöm hozzájuk, csak egy jópofa oldal.
Előzmény: Müllner (44141)
Müllner Creative Commons License 2006.10.03 0 0 44142
Használhatatlan!
Előzmény: Jahno (44140)
Müllner Creative Commons License 2006.10.03 0 0 44141
halt@freemail.hu
Előzmény: drdoktor (44139)
Jahno Creative Commons License 2006.10.03 0 0 44140
Attól függ mennyire leselejtezett, ha működőképes, akkor www.felajanlasok.hu érdemes odatolni.
Előzmény: Müllner (44138)
drdoktor Creative Commons License 2006.10.03 0 0 44139
mit fizecc nekem, ha még lóvét is kapnál érte???

http://apro.mogyoro.hu/
itt az "apro.mogyoro.hu " fül legalján:

Miként kell eladni? Nem vicc :)
Mid van olcsó és sok?
Kell nekem mind, mert mohó és türelmetlen vagyok!
Elmegyek hozzád akár vidékre is, csak acca nekem sok olcsó PC vagy elektro cuccot! Okés? :)


tel, mail, stb

na:)))
Előzmény: Müllner (44138)
Müllner Creative Commons License 2006.10.03 0 0 44138
Sziasztok

Tudom, hogy nem ez az illetékes topic, de ezt olvassák a legtöbben.
A kérdésem az lenne, hogy tudtok olyan céget, aki díjmentesen elszállítja a leselejtezett pc alkatrészeket?

Köszi
annyi baj legyen Creative Commons License 2006.10.03 0 0 44137
A Workspace Macro Pro a demoja alapján megteszi, amit kérek, és negyven dollárért már az enyém is lehetne. Magyar üzletben ezt nem árulják sehol? :-/
Előzmény: Mr_Fusion (44132)
bluekiwi Creative Commons License 2006.10.03 0 0 44136

Sziasztok,

 

Valaki meg tudna mondan, melyik kliens kepes kezelni hotmail cimeket mostansag?

Koszi

Majdnem Creative Commons License 2006.10.03 0 0 44135

itt is had tegyem föl a kérdést,

 

intel 915 PGN alaplapi realtek hangkártyával legújabb driverekkel, bekapcsolt erősítő funkcióval is a tűrhetőség alatti mikrofon-érzékenységet produkál, a pont erre a célra árult kétféle mikrofonnal próbálva egyformán

 

valaki találkozott már ezzel a problémával és esetleg a megoldásával?

 

köszi előre is

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.03 0 0 44134

úgy néz ki, lezárhatjuk a hívást mielőtt rámuzdulnátok, mert egy másik topicban sikerült némi infóhoz jutnom

 

ahoj

Előzmény: Törölt nick (44125)
annyi baj legyen Creative Commons License 2006.10.03 0 0 44133
Beállítottam egy értéket a kamera driverében, majd a registryben rákerestem, de nem találtam, úgyhogy nem abban tárolhatja.
Előzmény: Mr_Fusion (44131)
Mr_Fusion Creative Commons License 2006.10.03 0 0 44132
Az persze ettől még korántsem biztos, hogy a kamera szoftvere az indításon, illetve a saját UI-ből történt átállításon kívül bármilyen más alkalommal újraolvassa a registryben levő beállításokat, de egy próbát azért megér...
Előzmény: Mr_Fusion (44131)
Mr_Fusion Creative Commons License 2006.10.03 0 0 44131
Ha esetleg a kamera drivere az AGC beállítást registryben tárolja, akkor szépen exportálod a bekapcsolt meg a kikapcsolt állapotban levő kulcsot egy-egy .reg fájlba, majd regedit-nek paraméterként lepasszolva valami parancsfájlból vagy akármivel mindig importálod a megfelelőt (bár abban nem vagyok biztos, mit lehet kezdeni azzal a ténnyel, hogy a regedit kérdezősködik, hogy biztos akarod-e, illetve utána még feldob egy msgboxot, hogy akkor ezt most importálta jól).
Előzmény: annyi baj legyen (44124)
RTH41 Creative Commons License 2006.10.03 0 0 44130
Mi a gond az esernyőssel (Avira)?
Előzmény: Törölt nick (44128)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.03 0 0 44129
szignifikánsan - természetesen.
Előzmény: Törölt nick (44128)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.03 0 0 44128

Én azóta használom, hogy a NAV2006-tal az ismert problémák előjöttek, és az AVG se oly könnyen telepíthető már, mint régen, az esernyős pedig szar lett. A NOD32 szignifikándan nem jobb egyiknél sem, de a spórolós népek számára még elérhető, tehát ez van, használd nyugodtan.

 

Előzmény: Altamara (44121)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.03 0 0 44127
Jól elvagytok...
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (44120)
Takoca_ Creative Commons License 2006.10.03 0 0 44126
én meg nod párti :)

szerintem jó, megbízható és gyors!

persze ez sem tökéletes de én szeretem (a cégnél és ezt használjuk)
Előzmény: Altamara (44121)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.02 0 0 44125

hahó

 

valaki tud okosat mondani az alábbi hibajelenségre?

 

röviden: az irfanview nem nyitja meg az új gépemen a saját készítésű fényképeim nagy részét (komplett könyvtárakat)

 

a régi és új gépen is XP Pro volt/van

 

üzenet: can't read file header, unknown file format

 

a régi gépemen és a laptopon megy, sőt, a microsoft office picture manager meg valamelyik másik is megnyitja - sőt, az irfanview is megmutatja thumbnail szinten ezeket a problémás (jpg) fotókat

 

a filemozgatást kétféleképp csináltam meg, mindkettőnél ugyanaz lett az eredmény: egyszer a házi routeren/switchen keresztül másoltam át egyikről a másikra, másodszor átdugtam a winchestert direktben és áthúztam a könyvtárakat

 

az előbb már kínomban lezúztam a programot és újratelepítettem az irfanview honlapon közzétett legfrissebb verziót: semmi javulás nem tapasztalható

 

segítség!

annyi baj legyen Creative Commons License 2006.10.02 0 0 44124
Szép éccakát!

Van egy Logitech QuickCam Messenger, és van hozzá a driver.
Létezhet olyan lehetőség, hogy én a drivert, mondjuk egy .bat állomány futtatásával befolyásoljam (brightness, automatic gain control on/off, stb)?

Ugyanis a kamera vígan közvetíti az eget, de a délelőtti órákban keményen szembe süt vele a Nap, ilyenkor az automatic gain controlra állítva a drivert, szépen be is állítja, hogy, hogy ne csak egy nagy fehérség legyen a képen. Délután viszont, amikor hátulról van megvilágítva, túl sötét a kép, de ilyenkor kézzel beállítva egy már bevállt értékre, rögtön szebb az egész. Nincs is semmi probléma, ha gépközelben vagyok tizenegy óra magasságában, mert három másodperc átállítani, de jobb lenne, ha én nem kellenék hozzá. Leszedtem az nnCron programot, és azzal kívánnám elindítani, csakhát nincs mit.
Vagy meglehet valami makro készítő programmal is oldani, hogy én egyszer eljátszom neki, ő meg utánoz?

Előre is kösz.
Jahno Creative Commons License 2006.10.02 0 0 44123
Különösebb indokom nincs rá, hogy szidjam, usereknél műxik, jó aztá kész. De részemről továbbra is AVG párti vagyok.
Előzmény: Altamara (44121)
dévédé Creative Commons License 2006.10.02 0 0 44122
Előzmény: Altamara (44121)
Altamara Creative Commons License 2006.10.02 0 0 44121

Sziasztok!

Egy gyors kérdésem lenne.

Mi a véleményetek a NOD32 antivirusról, jó?

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006.10.02 0 0 44120

Ne fáradjatok, a sörröl lemaradtatok.

 

:)))))

 

Ha netán valakit érdekel, a megoldás:

 

Azt vettem észre, ez akkor történik, amikor valamiért nem tudja létrehozni az ő kis regsztrációs fájlait.
Kapcsold ki a rendszer visszaállítást legalább a c:-re. (sajátgép-tulajdonságok-rendszervisszaállítás)

Majd menj el a c:Documents and SettingsAll UsersApllication Data mappában. Itt legyen látható az összes fájl (még a rejtettek is). Lesz ott egy PKP_DLbz.DAT fájl, ami valószínűleg 0 bájtos és valószínűleg zárolt is.
Valamint lesz ott Ultima_T15 és EnterNHelp mappák is, jórészt 0-20-183 byte-os fájlokkal. Töröld le minden. Ha nem megy, akkor inditsd újra a gépet, majd töröld le.

Ezek útán próbáld elinditani az NX-et.

Előzmény: Speibl és Hurvinyek (44119)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006.10.02 0 0 44119

Csókolok mindenkit.

Valakinek lógok 2 sörrel még tavalyról.

Jelentkezzen.

 

:))))

 

Ma is lenne két söröm feleslegbe, ha némi ötlet.

 

Van itt egy programm, Nikon Cpture NX.

Ehez kell ez a MS Framework nevű cucc is.

Nagyon nem akar elindulni, az én kis laptopomon.

(XP Tablet PC Edition 2005 SP2)

Azt tudom volt a nyáron némi gond Microfoséknál,

Framework--Tablet viszonylatban, de már megoldották.

Ma legyilkoltam az összes ilyen ökörséget,

osztán újra fel NX meg ez a ba...s.

(ha minden igaz a legfrissebbek)

Ilyen szépséget kapok, és persze nem indul:

 

nnagyapo Creative Commons License 2006.10.02 0 0 44118
Szóval nincs 5let! azért kösz, hogy foglalkoztál a dologgal! De ugye idegesítő, hogy benne van a rendszerben a szolgáltatás, és valamiért nem tudod használni! Billy, Billy........
srf Creative Commons License 2006.10.02 0 0 44117
Előzmény: Törölt nick (44114)
szilva Creative Commons License 2006.10.02 0 0 44116
Igazán nincs mit, nem sikerült a dolog, pedig masszíroztam egy kicsit. Odáig jutottam el mindig, bármit is csináltam, hogy nem hagyott bejelentkezni, merthogy a felhasználó szerinte nem éri el a "/" mappát. De hogy melyik az szerinte és miért nem, az már rejtély, mivel domain admin felhasználóval sem ment. Innentől kezdve engem is érdekelne, hogy ez az egész pontosan mire is jó és hogyan használható.

Ja, duplikált név nem volt, akkor lehet, hogy ott Nálatok a hálózaton mégis van valami egyéb nyűg.
Előzmény: nnagyapo (44101)
szilva Creative Commons License 2006.10.02 0 0 44115
Válaszolok a kérdéseimre:)

1. az "NT AUTHORITY\NetworkService" a szolgáltatásoknál visszaírható, üresen kell hagyni a password mezőt.

2. Az ODBC-n keresztüli IIS logolás egy IIS olyan folyamatból indul, amit az adott site-hoz tartozó Application pool-nál megadott identitás nevében indít a rendszer. Ha az ODBC konfigurálásánál azt kattintjuk be, hogy használja a bejelentkezett felhasználó adatait, akkor ezzel fog továbbnyúlni az adatbázis felé.

Ezt az identitást kell átállítani egy létező win userre ahhoz, hogy ne a virtuális "NetworkService" nevében menjen a kérés az ODBC-n keresztül az SQL felé.

Ahhoz viszont, hogy ez a user jogosult legyen Application poolt futtatni, be kellett tennem az IIS_WPG csoportba, valamint - természetesen - az SQL szerveren is fel kellett venni a logolásra használt adatbázishoz megfelelő jogosultsággal.

A fentieket végigcsinálva viszont az SQL szerveren ki lehet kapcsolni a mixed authentikációt és csak windowsosat használni.

Előzmény: szilva (44087)
Krokofánt Creative Commons License 2006.10.02 0 0 44113

segítség!

ha valaki látott már ilyen hibát...

 

kuong vírussal volt fertőzött a gépem, leszedtem (vagy úgy tűnt) de az explorer időnként pár másodperc után becsuk (a flash 6-al nem bír, ha jól értem). furcsa hiba, mert nem konzekvens: van amit rendesen behoz, van, amit becsuk, pl az index címlapot becsukja, de a hírlapot már nem...

ezen kívül, ha egy mappában, almappában kattintok valamire, a Microsoft visual c ++ runtime library runtime error-t jelez, aszongya nekem hogy ez itten egy 'unusal termination' és becsuk.

 

nem tudom mi ez, és hogyan lehet leszedni, de nagyon szeretném megúszni a komplett oprendszer-újratelepítést.

tud valaki valami megoldást?

 

köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!