Keresés

Részletes keresés

volof Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32138

Szerintem, ha pénzes játékot akarsz játszani és a majdani nyereményt kivenni, akkor feltétlen valós adatokat adj meg, mert nem fognak utalni. Nekem lakcímkártyát, személyit, biztos h. kellett befaxolva elküldeni.

 

Előzmény: Yoshi Toranaga (32137)
Yoshi Toranaga Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32137

Tiszteletem Mindenkinek!

 

Regisztráltam a William Hill oldalán, de egyelőre csak gyakorló módban játszadoztam. A nevemet kivéve kezdeti óvatosságból nem valódi adatokat adtam meg. Ha pénzes játékra váltok, lehet-e ebből gond? Hallottam, hogy időnként kérnek igazolást a kifizetéskor. Tehát: név rendben, születési idő és cím már nem.

 

Vagy esetleg befizetés után tudom-e módosítani a személyes adataimat (pl. születési idő)?

hiányzik Creative Commons License 2013.04.28 0 0 32136

Kedves rulettes kollégák!:-)

Aki szeretne megismerkedni,magáévátenni pár darab(16db) segédprogramot,különböző szisztémákkal,ill.rendszerekkel,mind külföldi és magyart az jelezze.

gyuroksanyi@gmail.com

Jedih20000 Creative Commons License 2013.04.27 0 0 32135

A lotto az nagyon nehéz kenyér!! én csak egyet veszek , a játék kedvéért a rulett és tipp mix a kedvencem ,

kb 30 év alatt 2-3as nál nagyobb nem volt,10000 ft bol is havonta csak kb heti 10db szelvényt lehet kitolteni, a lotto hoz tényleg szerencse kel.

tudatosan a rulettel tudok játszani, valamint a tipp mixel, mindenki ugy bizik ahogy akar, egyszer csak besikerulhet neki , v nekunk

Előzmény: Patent IPO (32134)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.26 0 0 32134

Lehet hogy szüksége lesz a gézszámlára, amikor majd felvágja az ereit :)))))))))))))

Sokan játszották már el a vagyonukat:(

Előzmény: volof (32132)
volof Creative Commons License 2013.04.26 0 0 32133

helyesen: gázszámládat

 

 

Előzmény: volof (32132)
volof Creative Commons License 2013.04.26 0 0 32132

Nemrég beszélgettem egy haverommal a szerencsejátékokról. Azt meséli, több mint 10 ezret lottózik el havonta, nem nyert még de egyszer tuti biztos... Erre mondom neki: miért nem kezdesz el játszani pl. online rulettet, nem fogsz ugyan meggazdagodni, de egy megfelelő nagyságú bankrollal, okos stratégiával, ésszel játszva lehet pénzt keresni vele, akár a havi gézszámládat is ki tudnád fizetni.

Erre ő: te viccelsz? Én milliókat akarok nyerni, nem érdekelnek tízezer forintok...

No comment...

Jedih20000 Creative Commons License 2013.04.23 0 0 32131

sajna a táblázatot nem engette a az oldal igy el csuszott az egész

 

Porgetés - tét- veszteség- nyereség

1-----------1---------1----------3

2-----------2---------3----------6

3-----------3---------6----------9

 mejd kijavitva beteszem, addig igy lehet alá rakni a számokat,  folytatva

Előzmény: Jedih20000 (32130)
Jedih20000 Creative Commons License 2013.04.23 0 0 32130

Erre én egy ismétlodéses tapadási stratégiát alkalmazok , a tucatnál általában 3-5  db  a leg gyakoribb ismétlodés, 6-7 tel is találkoztam már de a 12 az nagyon ritka,

 

4-5 lápcsonél magasabb duplázást senkinek sem javaslok!!!!!

 

Tucat stratégia .

mindig oda teszel ahova kijott a golyo

ez a stratégia az ismétlodésre a tucatra van kidolgozva

nekem volt már 13-16 lépcso is de be is jott, 1 centessel javaslom játszani nyerés esetén alappal inditod, 

1cent kaszino linkje itt

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

 

http://member.aurumage.com/?741477

 

PÖRGETÉS 

TÉT 

VESZTESÉG 

NYERESÉG 

1 

1 

1

3

2

2

3

6

3

3

6

9

4

4

10

12

5

6

16

18

6

9

25

27

7

13

38

39

8

20

58

60

9

30

88

90

10

45

133

135

11

67

200

201

 

Előzmény: volof (32129)
volof Creative Commons License 2013.04.22 0 0 32129

Ráadásul a rulettstratégiákat reklámozó oldalakon nem azt mondja az egyszerű kezdőnek, hogy figyelj, ha egymás után több gurítás is az első tucatot találja meg, akkor próbálkozhatsz esetleg ezzel is, ááá nem. B-tervről meg szó sincs, csak azt mondja, ha vesztesz, kezd el duplázni...

Háát próbáljon meg valaki egymás után tizenkétszer, de akár 6x is duplázni 20 zsetonról indulva...megnézném :)

Előzmény: Patent IPO (32128)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.19 0 0 32128

Van aki ezt is elhiszi, hogy véletlen :)

Csak legyél óvatos!

Viszont ha ilyen ostoba a kaszinó, hogy ilyen átlátható a trükkje, akkor ki lehet használni

Előzmény: volof (32127)
volof Creative Commons License 2013.04.19 0 0 32127

Tegnap játékpénzzel próbálgattam különböző stratégiákat.

A James-Bond félét is megnéztem hogy működik. Alig hittem a szememnek, hogy egymás után 12 alkalommal pörgetett ki első tucatos számokat... Ezek után valódi pénzzel aligha fogom játszani....

Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32126

Látod, az is egy mgoldás. Csak veszélyes, mert a szélén le lehet esni :))))))))))))))))

Előzmény: Csucsu.007 (32125)
Csucsu.007 Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32125

lapos földet nem lehet körbe hajózni?

 

:)

Előzmény: Patent IPO (32124)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32124

A föld lapos, ezt állították sokan, meg is égettek embereket, aki azt mondta, hogy gömbölyű. Azt is a gyakorlat bizonyította be, hogy gömbölyű, mert körbehajózták a földet.

Jó inkvizítor lennél :))))))))))))))))))

Előzmény: Patent IPO (32123)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32123

Már azért is határtalan butaság lenne, mert kétszer adóznék a pénzem után. Mert Angliában is figyelemmel kísérik a bankszámlán folyó pénzforgalmat.

Arra meg nem nagyon találnék magyarázatot, hogy egyik számláról miért töltöttem fel, hogy egy másikra nyereségként visszautaltassam magamnak.

Még pénzmosásnak nézne ki, vagy ki tudja. Ilyen is csak a te fejedben születhet meg. Ugye sok filmet nézel és nem vagy válogatós? :)))))))))))))))

Itt vagyok személytelenül egy nicknévvel. Vajon mi előnyöm lenne belőle, ha bebizonyítanám azt ami nem is lehetséges. Csupán azért szállok vitába, mert nem tudom elnézni a hülyeséget. Ne állítsa senki, hogy valami nem lehetséges, csupán azért, mert ő nem tud rá megoldást

Én se mondom, hogy a rubik kockát nem lehet beforgatni, mert én nem tudom. De van aki másodpercek alatt megcsinálja. Nem tudom, mert sosem érdekelt......

Előzmény: Patent IPO (32122)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32122

A válaszom, hogy nyerek

Az, hogy mi a körítés, az csak szópárbaj

El tudod rólam képzelni, hogy képes lennék 4-500 eurót feltölteni, amit csak azért teszek, hogy visszautaljam, mint nyereséget, hogy neked bebizonyítsam, hogy nyertem. Ekkora ostobaságot hogyan mondhatsz ki :))))))))))))))))))))

Előzmény: Torlake (32121)
Torlake Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32121

Tehát a válaszod nem. Rendben.

Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32120

Azok a leírt százalékok valóban igazak akkor, ha nincs kiforrott módszered, csak rakod véletlenszerűen. De ha kiagyaltál egy dolgot, ami alapján nagyobb gyakorisággal jönnek elő a megrakott számok, attól kezdve a mérleg serpenyője feléd billen, nem a kaszinó javára. Csak ehhez ki kellett valamit találni. Ebben van a kis titok , amit te nem ismersz

Ahogy példázódtam már itt, a vas is úszhat a vízen, ha arra valamilyen más megoldást csinálnak, például óceánjárót építenek belőle

Előzmény: Torlake (32118)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32119

Nem gondolod, hogy a fórumozók előtt nevetségessé teszed magad, amikor a számlakivonatot sem vagy hajlandó elismerni bizonyítékként?

Rendeben van, akkor te mondd meg, hogy neked mivel lehet bebizonyítani. Lehozzam neked a csillagokat?

Nem érted, hogy csak nyomod a mantrát és nem vagy hajlandó szembe nézni a tényekkel. Annak ellenére, hogy értelmes embernek tűnsz, azért valami komoly hiba mégis csak van nálad, ha a tények a szemedben nem bizonyítékok.

Nyertem és nyerni fogok, ha fejed tetejére állsz, akkor is :)

Előzmény: Torlake (32118)
Torlake Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32118

A kiemelt rész kétélű, mert a korábban linkelt sztoriban a háromszögrajzoló zseni is hasonlóan gondolkodott. Neki is nyilvánvaló volt a gyakorlatban a 200 fokos belsőszögösszeggel rendelkező háromszög, és hogy milyen hülye a sok matematikus, hogy ezt nem értik.

 

Egyébként nem az én elméletem, én csak egyetértek vele. És a matematika hibás alkalmazása egy valós probléma, ezzel sosem vitatkoztam, sőt én magam is erről beszéltem, amikor a blackjackről írtam. Ott is a módosult paraméterekkel levezetett matek hozta a sikert, vagyis az eredeti paraméterek hibásak voltak. Ezért gondoltam, hogy elvárom az indoklást, hogy szerinted mik azok a módosult paraméterek, amivel a rulettet megvered. Erről hallani sem akarsz, valószínűleg azért, mert a matematikai részét nem is ismered.

Az is probléma, hogy veled nem lehet vitázni. Emlékszel még amikor meg voltál róla győződve, hogy a házelőny mértéke határozza meg a kaszinó profitját? 

 

Emlékeztető:

,,Attól hogy a házelőnyből származik a profit, attól még a házelőny növelésével nem nő a profit"

 

Na ezt aztán jól megmagyaráztad :))))))))))))

Talán még csökken is . Neeem? :))))))))))

 

Akkor ne beszéljünk 1/37-ben, hanem fejezzük ki %-ban. Akkor 2,072% ha jól számoltam. Ha ez a százalék növekszik mint házelőny, akkor a beforgatott összeg egy magasabb százaléknál nem több profitot jelent?

 

Neked nem a parlament a munkahelyed? :))))))))) Kb ott kábítják így az embert

 

Itt is nyomtad a sok smileyt azzal is hangsúlyozva hogy mennyire viccesen hülyeségnek tartod amiket írok, és aztán csak kiderült, hogy tévedsz. Az egy dolog, hogy nem értesz valakivel egyet, az egy másik dolog, ahogy azt megnyilvánítod.

 

És akkor a jővőben várható bizonyítékod... Korábban is írtam, hogy problémás, leírom most is és kiegészítem:

Tegyük fel, hogy elfogadom, hogy nem volt bent korábban pénz és később sem utaltál be skrillről vagy tudomisén. Ez már egy elég nagy feltételezés.

A bankroll megnégyszerezésére majdnem 25% esélyed van, szóval sajnos akár hiszed akár nem, egy olyan eseményt, ami a teljes véletlenre bízva kb. 25% eséllyel bejöhet, azt én nem tekinthetem bizonyítéknak.

 

Vagy tegyük fel, hogy nem éred el a vállalt nyereséget... Ez az arrogancia ami itt a hozzászólásaidból kijön, számomra erősen kétségessé teszi azt, hogy adott esetben tényleg becsületesen beismerd, hogy elbuktad a bankrollt. Az ilyen arrogáns hozzászólások után nem tudok elképzelni egy olyat, hogy "Hát basszus bebuktam".

 

A másik dolog, hogy amikor felajánlottam félmillió forintot, amiért cserébe viszont komolyabb bizonyítékot vártam, leírtam a szabályokat (élőben ellenőrizhetően streamelve stb...), akkor valahogy nem jelentkeztél.

 

Nincs kedvem ebben a stílusban tovább veszekedni (mondanám, hogy vitázni, de ne túlozzunk...)

Ha számodra abszurd, hogy egy számlakivonatot nem vagyok hajlandó bizonyítéknak tekinteni (a fent említett okok miatt), és másról meg hallani sem akarsz, akkor nincs miről beszélni.

Ha esetleg mégis hajlandó lennél elfogadni ezt az álláspontot, és máshogy megközelíteni a problémát, és mellé még arcból is egy kicsit visszaveszel, akkor meglátjuk.

Látsz erre esélyt?

Előzmény: Patent IPO (32117)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32117

,,Gyakran előfordul, hogy a tudósok és mérnökök, akik annyira okosak, még sem sikerül megérteni valamit, ami nyilvánvaló, mindenki más számára."


 

A cikkből én éppen ezt a részt szeretném kiemelni, ami az elméletedre vonatkozik

Arról is írnak a cikkben, hogy a matematika rossz alkalmazása, a pontatlanság is okoz tévedéseket, amit a gyakorlat megcáfol

Ugyanerről beszélek én is :)))))))))))

Előzmény: Torlake (32116)
Torlake Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32116
Előzmény: Csucsu.007 (32115)
Csucsu.007 Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32115

mi a gond?

 

 

Előzmény: Torlake (32107)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32114

Hamar megváltozott a véleményed, vagy túl feledékeny vagy. Olvasd el, hogy azt írtad rólam, hogy Arhimedes forogna a sírjában. Akkor miért is? Nem tűnik fel, hogy folyamatosan ellentmondásba kerülsz nem velem, hanem saját magaddal is?

Előzmény: Torlake (32113)
Torlake Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32113

Rendben akkor biztos én tudok rosszul valamit, ezesetben bocsánatot kérek, és megkérlek, hogy javítsd ki a hibás tudásomat.

 

"Archimedes szerint a vas elsüllyed a vízben"

Én erről nem tudtam, hogy valaha is ilyet mondott volna, biztos hiányoztam ennél a résznél. Tudsz mondani valami irodalmat hozzá, ahol utánanézhetek, hogy később véletlenül se égessem magam ennyire?

 

"de a hajók építésekor más törvényszerűséget alkalmazva úsznak az óceánjárók"

Az én hibás tudásom szerint pont hogy Archimedes törvényének alkalmazásával érik el, hogy a hajók úsznak. Melyik az a törvényszerűség, amire itt gondolsz? Mi az a más megoldás amitől a vas úszik a vizen?

Előzmény: Patent IPO (32110)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32112

Most egy példát mondok a motorok teljesítményének megváltoztatására.

Adott légköri nyomáson a motorok feltöltését meghatározza számtalan tényező, amiért a teljesítményük egy bizonyos érték fölé nem tud menni, mert a szívótorkok kialakítása, a szelepek száma és sok egyéb befolyásolja. Ezt ki is lehet számítani bizonyos képletekkel. Tehát van egy max és nincs annál följebb.

 

De erre kitalálták a turbófeltöltőt és ugyanazok a motorok akár a háromszorosa teljesítményre is képesek.

Ettől még mindenki betartotta a fizikai törvényeket, amert azokat áthágni nem lehet. De egy másik módszert alkalmazva mégis jelentős változás történt.

Hát így van a rulettben is. Vannak törvényszerűségek és vannak ötletek, amelyek kiszámíthatóbbá tehetik a játékot.

Egyébként is a tényeket nem lehet nmegcáfolni. NYERTEM és NYERNI FOGOK :)))))))))))))))

Előzmény: Torlake (32106)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32111

Mi az alapja annak, hogy a te véleményedet nevezed tudományosnak? Szánalom :)))))))))))))

Előzmény: Torlake (32106)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32110

Megint ostobaságot beszélsz. Arhimedest ki cáfolja ? Én? Akkor tanulj meg értelmezni Írást, olvasást..

Annak ellenére, hogy az Archimedes törvény igaz, van más megoldás, amitől a vas mégis úszik a vízen. Gondolod ilyen hülye lennék, hogy a technikai ismereteim ellenére nem adnék igazat a fizikai törvényeknek?

Ez úgy működik, mint a jogászok amikor forgatják a törvénykönyvet, Mivel sok törvény van, keresiik a kiutat, és kivélasztják a legkedvezőbbet számukra az adott szituációban. De a törvényt mégsem lépték át.

Így vagyok a rulettel. Nem csak matematika van a rulettben, hanem egy csomó más tényező is közrejátszik. De aki szemellenzős, az csak egy irányba lát :))))))

Próbálod a hülyeséggel elterelni a figyelmet a tényekről, hogy van nyerő szisztéma. Amint ígértem, szépen alakul a helyzet, meglesz a 4-500 euró hamarosan. De nem tudom majd arra milyen cáfolatod lesz

Előzmény: Torlake (32106)
Jedih20000 Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32109

Ebbe a forumba vagyok regizve itt profiktol tanulhat aki rulettezni akar , van programjuk is ami elég drága , de amit tud az nem pénz érte,

 

http://rm-team-forum.com/index.php

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!