Keresés

Részletes keresés

NagyonI Creative Commons License 2006.07.07 0 0 26670

Drága Pá!! Fijam!! Gépész!!!

Hamarosan ismét meg fogod tudni, hogy mi újság (semm) a netes barátaid háza táján. Legalábbis bízom benne, hogy hamarosan megmodemesedsz..

 

Ne hari, hogy gyorsan letettem a telefont, amikor éppen beszélgetni kezdtünk... de : itt a Végeken zajlik a tető... Ácsok ugrabugrálnak rajta éppen. Tegnap a Bádogember csúszdázott ide-oda...

És ugye mibul fizetek, ha nem dógzok...És ma az édes HÁRMASIKREK!!!! jöttek éppen, amikor locsiztam volna leginkább veled...

 

Azt a pletyit hallottam, hogy kdezsoenk összefutott egy kedves netes ösmerőssel... De jó neki!!Ha én futkosni tudnék!!!És ösmerősnek még a felesége is arra futkosott...Most mondd meg...Kicsi világ...

 

Kár hogy nem voltál itt tegnap reggel, Medúzánk nagy formában volt, s életem első olyan reggele kerekedett, hogy sírtam a röhögéstől...

De aztán jött Kiváncsa és kiűzött a rétre. csak sajnos Kinti hazaszökött. Már elképzeltem a kőművest, az ácsot és a bádogembert Kinti gyomrában, de meglepetésemre nem evett meg senkit, csak az ács szendvicsét...Az meg mé nem teszi magasabbra??

 

Anyikától kiszabadult Mr KUpi- reméltem, tudja még egy ideig tartóztatni- , és úgy tűnik idekvártélyozta magát...

 

Jelentkezz, ha tudsz....!!!

 

NagyonI Creative Commons License 2006.07.07 0 0 26669

Jól tetted..

Háronm diófa!!

A tetőn az ácsok kopácsolnak, bent két kutya őrjöng, Kisittek aludnának (ha tudnának) én idegzsábásan futkozok csitítani a kutyákat...

Három diófa!!Egyszer még kimegyek... megfogadom magamnak..

Előzmény: Zolady (26667)
Zolady Creative Commons License 2006.07.07 0 0 26668

Már úgy várom azt a picit,mintha az én unokám lenne:))

A torokfájásod nem fertőző!!!!!!

Jó szórakozást Benivel!:))

Előzmény: klia (26659)
Zolady Creative Commons License 2006.07.07 0 0 26667

Nem olvastam,mit írtál?:))

 

Nna,ilyenkor kell eldőlni a háromdiófa alatt,és azt suttogni a szélnek,hogy megérte:)

 

Előre meg semmilyen munkát ne fizess ki!!!!!

Tudnék mesélni....((

Előzmény: NagyonI (26661)
NagyonI Creative Commons License 2006.07.07 0 0 26666

Azt a "Bendegúz Akadémiát", amit Te vezettel

 

 

Hát.... ha tudni akarod, még csak nem is hallottam erről...De ha gondolod, a babérokat learatom...

 

Miért??

Mert nem érdemlem meg... és kir érdekeltek valaha is az érdemek???

 

Szal vétlen vagyok az akadémiában.. De jól hangzik.. Igazán eszembe juthatott volna...

Előzmény: Zora52 (26664)
Zora52 Creative Commons License 2006.07.07 0 0 26665

 

 Klia Drága!

 

 

Jobbulást Neked!

 Remélem nem azért betegeskedsz, mert túlságosan is izgulsz a születendő kisunoka miatt!

 Nagyon szorítok Neked, s az egész családnak! Jó egészséget Mindannyiótoknak!

Előzmény: klia (26659)
Zora52 Creative Commons License 2006.07.07 0 0 26664

 

 Nagyonka Drága!

 Sok szeretettel gratulálok Neked, s nagyon örülök, hogy vannak ilyen hálás tanítványaid is!

 Te tényleg megérdemled ezeket az elismerő szavakat!

 Kívánok Neked még sok-sok ilyen kedves , elismerő sort!

 Te csak ne szerénykedj, mert tényleg megérdemled!

 Azt a "Bendegúz Akadémiát", amit Te vezettel ,  még most is sokan emlegetik....Még a tollat is láttam, amire ez volt rányomtatva.....

 Ja, és szép napot Mindenkinek!

 Gratulálok Neked, s még sok ilyen elismerő sort Kívánok!

Előzmény: NagyonI (26661)
macinagyi Creative Commons License 2006.07.07 0 0 26663

Nagyonkám!
Nagyon jó volt, hogy mi is olvashattuk! Szerintem nagyon kevés tanár kap ilyen kedves...meleg sorokat!
Mert megérdemled!)))

 

Előzmény: NagyonI (26661)
-panka54- Creative Commons License 2006.07.07 0 0 26662

 Szépet........minden napra ilyen szépet!

 

 NE pironkodj......adtál elég tudást, szépet......egy kicsinykét igy vissza kapod!

Előzmény: NagyonI (26661)
NagyonI Creative Commons License 2006.07.07 0 0 26661

Ez itt szégyentelen dicsekvésem helye.. Ne olvassa el senki, mert elpirulok:::))))

 

Drága tanárnő!
Nagyon örülök, hogy megtaláltam itt, az -en. Nem biztos, hogy emlékszik már rám, hiszen annyi tanítványa volt a pályája során....Nekem nagyon sokszor eszembe jut tanárnő, különösen, mikor felolvasok a fiaimnak a Hárman a szekrény tetején című könyből, melyet én is olyan lelkesen hallgattam, és kacagtam végig tanárnő tolmácsolásában!
A mai napig hálás vagyok a magyar nyelv, és az olvasás megszerettetéséért! Nagyon köszönöm!

 

Vissza is írtam ennek a drága lánynak, hogy imádom hallani a dicséretemet...Ez a reggel csak akkor lett volna jobb, ha Medúza megint szöszög néhányat..

 

Hol van szedit?? Lóugrottam?? Biztosan világjárkál...Sehá se mennék, ha lenne egy Kulcsom..

remélem, elolvastátok, amire azt írtam: NE!!!

 

Ja! Jó reggelt!!

 


macinagyi Creative Commons License 2006.07.07 0 0 26660
Kliám!
Jobbulást...tényleg vigyázzatok, Benit nehogy megfertözd. Még mindig azt hiszem! Téged a darálás nem érint!
Előzmény: klia (26659)
klia Creative Commons License 2006.07.07 0 0 26659

Szép jó reggelt!:)))

 

A gyógyulásomra vonatkozó jó kívánságaitokat köszönöm. :))) Éppen második hete kellemetlenkedik a torkom. Egy hetet voltam betegállományban vele és szedtem az antibiotikumot rá. Úgy tűnt minden rendben van. Hétfőtől már dolgozom, de tegnap este elemi erővel vett elő megint. Lázam nem volt, most sincs.

Gyakori Glykoseptes toroköblögetéstől remélem a javulásomat. Annál is inkább, mert

holnap a gyerekeink ránk bíznák a kisunokánkat, hogy még mielőtt megszületik Kitty, egy kis kettesben való csavargással megünnepelhessék a tizedik (július 6-i) házassági évfordulójukat. No hát ennyi az újság nálam, és most estig elhagylak Benneteket, hamarosan indulnom kell dolgozni. Dolgozni, amíg lehet, mert hamarosan beindul a daráló, azaz kezdetét veszi az újabb leépítési hullám.

 

üdv klia

-panka54- Creative Commons License 2006.07.07 0 0 26658
 Klia kedves!  Annak a toroknak tényleg gyógyulni kéne már, vigyázz magadra!
Előzmény: klia (26648)
-panka54- Creative Commons License 2006.07.07 0 0 26657

 Jó reggelt Kuckó !  Egy kis reggeli pótlás:)

 

 

 

macinagyi Creative Commons License 2006.07.07 0 0 26656
Jó reggelt) Szép napot Kuckól)
kdezsoe Creative Commons License 2006.07.07 0 0 26655

Hajos es Hajosne rendkivul kedves emberek, ugy elbeszelgettunk masfel orat,

mintha ezer eve ismernenk egymast... :)

 

Előzmény: Zolady (26639)
Boszorka Creative Commons License 2006.07.06 0 0 26654

Na ti még fiatalok vagytok.:-)

nekem 20°-ban már fázik a fenekem meg a lábam. Felöltözni meg nincs kedvem. Az igazi az nekem, ha ilyentájt még langyos a kő a lábam alatt odakint.

Előzmény: Zolady (26653)
Zolady Creative Commons License 2006.07.06 0 0 26653

Akkor most simán megeszem a narancsos csokimat:)

Nálunk kiülős idő van,most jöttünk be a hintaágyról:)

Előzmény: Boszorka (26652)
Boszorka Creative Commons License 2006.07.06 0 0 26652

A hold dagad. Nagy öröm látni, sajnos nekem kintüléses bámuláshoz nincs elég meleg. Az a közelmultbeli időjárás volt az igazi.:-)

Tölgy helyett szólva, most ne kezdjen senki fogyókúrázni, várni kell mig a hold fogyni kezd. Akkor hatásos, állítólag.

 

Klia!

Mi van a torkoddal már megint? Nem kellene kiszedni a manduláidat? Igaz azt a gyerekeknél szokták, de te még elég fiatal vagy. Javulást és szép álmokat!

Előzmény: NagyonI (26650)
Zolady Creative Commons License 2006.07.06 0 0 26651

Klia!

Jobbulást már végre!!

 

Nagyonka!Megyek aludni,útközben találkozzunk,és megpaskollak,meg minden....:)

/nyakba is........./

Jó??

'cakát!

Előzmény: NagyonI (26650)
NagyonI Creative Commons License 2006.07.06 0 0 26650

Jó éjt Klia!!

 

 

Dagad a hold...

 

Nekem is jó éjt... DVDt nézek, mert azt nézek. És arról álmodozom, hogy valakik szembejönnek velem, akiket még sohasem láttam, de rögvest megismerjük egymást...És még nyakbaborulást is csinálunk...

 

Én igen szeretek nyakbaborulni.  Meg a paskolást is szeretem.:.De hát velem senki sem jön szembe.. Lehet, hogy többet kéne gyalogolnom...

 

Mondtam, hogy jó éjt?? Jó éjt.. Klia!! Te meg azonnal gyógyulj meg!! Vagy legalábbis igyekezz... most már mióta????

 

macinagyi Creative Commons License 2006.07.06 0 0 26649
Kliám!
Jobbulást!)))
Előzmény: klia (26648)
klia Creative Commons License 2006.07.06 0 0 26648

Sziasztok!

 

Valamennyi hozzászólást visszaolvastam, de mert ismét  torokfájás gyötör,  ebben ki is merült a mai jelenlétem. Rövid séta Stefivel, aztán irány az ágyikóm. Nektek is jó éjszakát!:))

 

üdv klia

macinagyi Creative Commons License 2006.07.06 0 0 26647
Köszönöm!  Most  már nyugodtan fogok aludni)))de elgondolkodtam is. Pl ha velem jönnek szembe....soha nem tudjátok meg...de én sem.)
Előzmény: Boszorka (26646)
Boszorka Creative Commons License 2006.07.06 0 0 26646
Igy jár aki nemolvas vissza.:-( De mertjóságos anyád vagyok elárulom, hogy Gépész és Fabiné szembesétált Dedöllével az ujpesti főutcán. Tudod logikus. Gépész az hajós és ujpest partját a Duna nyaldossa. Ez nem az én logikám, hanem Dedölléé. Viszont én találtam ki elsőnek, hogy ugyan kivel találkozott őkelme az utcán Ujpesten.
Előzmény: macinagyi (26644)
NagyonI Creative Commons License 2006.07.06 0 0 26645
De hisz megírta... hát te sem olvasol vissza???
Előzmény: macinagyi (26644)
macinagyi Creative Commons License 2006.07.06 0 0 26644

Akkor kivel? Nő a luk az oldalamon

 

Előzmény: NagyonI (26642)
NagyonI Creative Commons License 2006.07.06 0 0 26643
Akár esik, akár hózik, én jonni-menni akarok...
Előzmény: Kandirozott Meduza (26640)
NagyonI Creative Commons License 2006.07.06 0 0 26642
Én nem... velem nem... sehol...
Előzmény: macinagyi (26638)
Zolady Creative Commons License 2006.07.06 0 0 26641

Nem,és nem jött tőled semmi:(

Ma már kaptam oda,tehát működök.

 

Megyek Dunavecsére,ha lesznek lengyelek:))

 

Csók!

 

James

Előzmény: Kandirozott Meduza (26640)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!