Keresés

Részletes keresés

hornet599 Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33993

130ropi környéke, ha jól emlékszem. Sokkal drágább, mint a zapper, de itt azt állítasz be, amit akarsz pontosan azon a frekvencián, amire szükség van.

Előzmény: Döndöleg (33992)
Döndöleg Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33992

Ez az Urbános mennyibe kerül?

Előzmény: hornet599 (33990)
lymonade_ Creative Commons License 2015.12.11 -1 0 33991

Köszi...szedtem a hátamra augusztusban de lezombultam tőle...így egy hét után fine...

L

Előzmény: lencsilány76 (33968)
hornet599 Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33990

Az enyém olyasmi, mint a rife, egy magyar gép. Bizonyos Vértesi Csaba fejlesztése, aki Rife-nek a követője. Manuálisan állítható a freki, amplitúdó, meg a sweep (hogy egy tartományt is lefedjen). Urbán elektronikában lehet megvásárolni. A hölgy, aki eladja, szintén lyme-os, bár Lupus-nak diagnosztizálták, s ezzel tünetmentes.

Előzmény: Jesurun under Lyme (33979)
hornet599 Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33989

Szia Pozo!

 

Köszi, közben rájöttem, hogy Urbánné nekem is elküldte ez a frekvenciatáblázatot.

Nem tudom, ez ugyanaz-e, mint neked van, az enyém 21oldalas. A bajom ezzel, hogy nincs részletesen egyik fertőzésem frekije sem. Van borrelia burgdorferi általában, de nincs alakokra lebontva, illetve nincs garinii, spilmanii, afzelii. Bartonellából csak a henselae van, babesia-nál pedig nincs is altörzs írva, s ha jól emlékszem, epstein barr sincs benne. 

Amire még nekem kellene, az a campylobacter jejuni, meg a yersinia enterocolitica. Ezek sincsenek benne. Kaptam/néztem ezekre frekvenciákat máshonnan, csak nem tudom, jók-e?

 

Majd írdd meg a későbbiekben, hogy mik lesznek a tapasztalataid? Én is megírom majd!

 

Neked is azt mondta Urbánné, hogy először mycoplasma, aztán borrelia?

Előzmény: pozo45 (33964)
Jesurun under Lyme Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33988

Szia Nitta,

egyaltalan nem biztos h azok cisztak, sok minden lehet. Labszaron sokszor visszer is van, ami csomonak latszik, illetve nyirokcsomok.

Nalam vki kitapogatta a nyaron h a bal terdemben van ciszta, illetve megrontgeneztek is, es az is mutatta, es a csuklomban is voltak sok kis ciszta. Onnan gondolom most biztosra h ezek cisztak.

 

De akar ciszta, akar nyirokcsomo, mindkettot okozhatja a borrelia.

 

En most nagyon kemenyen raalltam a kopolyozesre (cupping angolul), hihetetlen gocpontokat talaltam.

A csuklom, a bal, olyan lila lett, mint amit a youtube-n mutogattnak.

:(

Vagyis tele van mereganyaggal. Erdekes azota nem faj amiota lila.

Most a terdhajlatomat csinaltam meg, de ehhez fakirnak kell lenni....

Olyan hihetetlenul faj, alig birtam ki az elso 5 percet, de aztan vegul 20 percig volt fent.

 

 

 

Előzmény: Nitttta (33984)
Erika037 Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33987

Szia Döndöleg!

Igazán nincs mit!:)

Nem tudok mit hozzá fűzni,Én csak megosztottam mint infót!

Veszteni nem vesztesz vele ha majd rákérdezel nála,h miújság evvel az opcióval!

Ahogy olvastam sokan használják itt is a frekigépet...

Lehet nekem is bekellene szerezni valamilyet...

A másik  doksi film az már egy összeesküvés elméletet boncolgat! Az is elgondolkodtató!

 

 

Előzmény: Döndöleg (33949)
Döndöleg Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33986

Nekem egy Quintus fantázianévre hallgató masinám van, egy nyugdíjas elektromérnök rakja össze Hulda Clarck könyve alapján. Egyszer írt Balaiczának, onnan tudok róla.

Ezen sok program van, olyan 50 körül és most futottunk egy kört és belekerültek lyme specifikus frekvenciák is.

Amikor megvettem, elkezdtem használni, de szerintem akkor tele voltam toxinnal és nem éreztem semmit, elraktam hosszabb időre. Hülyeség volt. Nyár elején olvastam róla sok jót amerikai Facebook-csoportokban, gondoltam, előveszem újra. Nagyon hamar éreztem a javulást. Először azt hittem, csak azért vagyok jobban mert épp nincs fejlődési ciklusa, de aztán úgy maradtam.

Ősszel ért egy trauma, akkor visszaestem kicsit, de kezdek újra jobban lenni.

Ha ki tudnám deríteni, egészen pontosan akkor milyen társfertőzéseim vannak és milyen sorrendben kellene kezelnem, sztem még hatékonyabb lenne.

Most, hogy írta Hornet a mycoplasmát, megpróbálom azt, azt is beletetetettem most szerencsére.

Előzmény: Jesurun under Lyme (33979)
lencsilány76 Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33985

Nekem a Doxytól jött ki a folt. Csak néztem hülyén, igazán akkor tudatosult bennem, hogy tényleg Lyme.

Előzmény: Jesurun under Lyme (33976)
Nitttta Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33984

Anyukám lyme-os. Csomók voltak a lábszárában, elég nagy és kitapintható. De most csökkenni kezdett. Az borreliától lehetett akkor?

Előzmény: Jesurun under Lyme (33983)
Jesurun under Lyme Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33983

Szia Szerencse,

szoritok h birjad a minot.

En egyenlore birom, gyomorilag, bar tegnap rosszul voltam de csak mintha lazas lettem volna, visszafekudtem aludni, pedig egesz ejjel aludtam.

Ma alig birtam felkelni, 7 helyett cask 8-kor, es 10-ig csak vegetaltam, meg reggelizni sem volt erom.

10-kor veszem be a gyogyszereket, es egyenlore megy egyszerre, ehgyomorra is akar, 100+50 mg mino, es supplin (klion helyett).

De azert jobban vagyok mint tegnap.

 

Remelem te is jobban vagy ma.

 

Az izuleteim ma megint kicsit jobbak, igy egesz pozitiv vagyok megint :)

 

A ciszta a terdhajlataimban mintha szunnenek...... Lett 2 hatalmas nagy, a balban mar egvolt korabban, a jobban pedig eddig nem vettem eszre, de egy hete hirtelen mindkettoben volt egy hatalmas nagy kezzel nagyon jol kitappinthato.

Es a terdeimet alig birtam hajlitani.

 

Most mintha megszunt volna a jobb oldalon, a balban pedig egy nagyon kemeny pingponglabda van.

 

Maszirozgattom, kulonfele kremekkel, olajokkal, es akupunkturat is probaltam (nem sok sikerrel) es tegnap elkezdtem kopolyozni oket, most en ehhez fuzok nagy remenyeket.

Előzmény: szerencse3 (33933)
Nitttta Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33982

Instantból a munkahelyen 3 órán belül elfogy annyi. Sajnos amennyit dolgozom stb..nem bírnám máshogy. 

Előzmény: lencsilány76 (33978)
boxerkutya Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33981

Mert nincs tünete.

Előzmény: Jesurun under Lyme (33976)
Jesurun under Lyme Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33980

Szia Ben,

nekem egyszer volt ilyen ragya szeru az arcomon, pont azelott jot ki mielott elkezdtem az elso ab-t.

A doxy hatasara teljesen elmult, egy het alatt megszunt, es azota sem jot ki pedig ez mar lassan 2 eve volt (vagy mint masfel)

Előzmény: Naive Ben (33947)
Jesurun under Lyme Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33979

Szia Dondoleg, Hornet, Pozo,

akkor ezek szerint ti mind hasznaltok zappert, v rife-t?

Milyen gepet hasznaltok pontosan?

Nekem megvan egy eve kb a kicsi zapper, az olcso fajta, ami elemmel mukodik, es nem lehet allitani rajta a frekvenciat, hanem csak egy van, es 7 20 7 20 7 perces idoszakokkal kell a kezeleseket vegezni.

 

Kivancsi vagyok nagyon h Eszto mind mond.

 

En egy eve, mielott megvettem, talakoztam valakivel, akinek a baratnoje volt lyme-koros, es tokeletesen kigyogyult ezzel - holland csaj, es allitolag ott az allami gyogyintezmenybe is be van epitve, ezzel kezelik a lyme-sokat, es az osszes "veszelyeztett" foglalkozasuakat (erdesz, mezogazdasz stb) hivatalosan evente szurik lyme-ra frekvenciaval.

Nem jartam utana, nem tudom h mennyire hiteles a ficko (kollegam itt UK-ban), de nekem nagyon hitelesnek tunt akkor, igy azonnal megvettem ezt a kis gepet, amit anno Nuti is vet, ez kb egy masfel eve lehetett.

En hiszek a frekvencias gyogyitasban, sok pozitivumot olvastam, ezert is erdekel nagyon h ti milyet hasznaltok, es kulonosen az, h Eszto mit mond nektek rola.

Előzmény: Döndöleg (33952)
lencsilány76 Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33978

Én is kávéfüggő vagyok!:) Most beállítottam magam napi max. 3-ra, többet nem, de annyi meg kell különben nem vagyok életképes!

Nitttta Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33977

Én úgy értelmezem, hogy a kezelések tulajdonképpeni célja az immunrendszer beindítása, ellenanyag megindítása a gyógyszerek révén. Tehát a + jelek elérése :) 

De akinél nem indul ez meg, hiába szed gyógyszert? Az sosem állhat le vele?

/ez már csak költői kérdés/

Előzmény: Jesurun under Lyme (33976)
Jesurun under Lyme Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33976

Szia Boxerkutya, ez a tortenet engem nagyon erdekel, es nem teljesen ertem.

Annak nagyon orulok h vki izuleti fajdalmokbol teljesen kigyogyult.

Mar nagyon varom azt hogy ezt en is elmondhassam magamrol.

Azt h egy regi fertozottnek, kullancsipes hatsara elojon a folt, azt tobb helyen is olvastam, ez a resze rendben van.

Amit nem ertek, h a ferje, aki tele van + jelekkel, miert nem kell kezelni?

Előzmény: boxerkutya (33960)
Nitttta Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33975

Átgondolom, mik lehetnének a kérdőív kérdései. Aztán ha mások is készítenek kérdőívet, az nem baj, minél több ötlet, annál jobb.

Előzmény: Marobert1 (33974)
Marobert1 Creative Commons License 2015.12.11 -1 0 33974

Nagyon kellene már csinálnunk egy táblázatot. Kinek mik a szokásai,mit eszik,állatot tart,egyéb betegségek,tünetek,stb.... szerintem tanulságosak lennének az egyezések....

Előzmény: Nitttta (33972)
Marobert1 Creative Commons License 2015.12.11 -1 0 33973

Egy évben kb 3 kávét szoktam meginni...azon a 3 "másnapon"... :)

Előzmény: Nitttta (33972)
Nitttta Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33972

Helyesen táplálkozom, viszont van valami, ami szerintem hátráltatja az immunrendszeremet: az ereimben is kávé folyik vér helyett.

Előzmény: Marobert1 (33970)
Nitttta Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33971

Minket egyszer a lakásban vártak este mind az öten, mert elromlott a zár, és le lehetett nyitni a kilincset, ha nagyon erőlködött valaki. Néhány ruhánkat a felismerhetetlenségig széttéptek. De még akkor sem tudtam rájuk haragudni. Öt vajszínű labrador: apa, anya, és 3 gyerkőcük él velünk.

Előzmény: lencsilány76 (33965)
Marobert1 Creative Commons License 2015.12.11 -1 0 33970

Az immunrendszer állapota a döntő szerintem. A negatív tesztesek a legbetegebbek. Az enyém full pozitív mind a négyre és tünetmentes vagyok.Amikor nagyon szarul voltam,még kétes volt.... A végén határozottam éreztem,hogy a sport,szauna és helyes táplálkozás rakott teljesen helyre + a Bózsik immunerősítő gombái...

Előzmény: boxerkutya (33966)
Nitttta Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33969

Pont ezen morfondíroztam percekig, hogy hogyan lehet teljes nevetéssel rendelni (bár konstatáltam, hogy akkor biztos jól lehet tényleg).

 

Azért az én elütéseimet még így sem übereled, volt már egy pár nekem is itt.

Előzmény: lencsilány76 (33967)
lencsilány76 Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33968

Milgammát szerintem szedhetnéd nyugodtan, mert ha idegi eredetű a fájdalom biztos segít.

Előzmény: lymonade_ (33962)
lencsilány76 Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33967

teljes nevetéssel=teljes bevetéssel:D

Előzmény: Döndöleg (33956)
boxerkutya Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33966

Jobb esetben kipusztult, rosszabb esetben csak passzív állapotban van a borrelia.

Előzmény: Nitttta (33963)
lencsilány76 Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33965

🐾😁 Az összes ülő és fekvő alkalmatosság le van terítve plédekkel, amiket folyamatosan mosok, de úgy nem jó ahogy én leterítem, mindent összeágyaznak! Mondjuk rendesek, nem rágcsálnak, de ha későn érek haza az összes papucsot behordják a helyükre(az egyikre😊) és azokkal alszanak. Csajok, egy fekete hosszúszőrű tacskó keverék, meg a lánya aki zsemleszínű rövidszőrű és akkora mint egy vizsla. Hogy sikerült így, az egy rejtély....:)

Előzmény: Nitttta (33961)
pozo45 Creative Commons License 2015.12.11 0 0 33964

Szia hornet 599!

Nekem is ez az Urbán-féle rádiófrekvenciás generátorom van!Kaptam hozzá kb.30 oldalas leírást:Kórokozók a frekvencia függvényében, ha ez nincs meg neked és kell elküldöm e-mailben.Két hete használom és úgy érzem, hogy jó csak nekem nagyon erős székrekedést csinál.Lehet, hogy túl sok ideig csinálom naponta amikor csak lehet azonnal használom.Kezdetben kicsi fejfájást okozott, de az már elmúlt.Nagy reményeket fűzök hozzá, mert ab.-t már nem szeretnék bevenni.Én gomba ellen is használom.Remélem jó lesz.

 

Előzmény: hornet599 (33957)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!