Keresés

Részletes keresés

Color Star Creative Commons License 2015.04.30 -1 0 3847

Ne másoljatok ide be törlendő hsz-t, lécci. Elég a topiklink és hsz száma.

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.30 0 0 3844

Az egyik tegnap távozott, amit nagyon köszönök, ettől már jobb lett a fórum. De Candico még ott van, és nincs lehetőségünk likvidálni őt, ehhez mi kevesek vagyunk. Hiába rejtjük le a hozzászólásait, mi régiek, ha egy új beteg betéved a fórumra, őt még befolyásolni tudja. Ezért kértem a törlését.

Előzmény: Color Star (3841)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.30 0 0 3843

Candico Leblanc még mindig jelen van a fórumon, és demagóg módon viselkedik, más orvost becsmérel. Erre ezen a fórumon senki nem kíváncsi, kérem a fórumtag törlését. Nem is értem, hogy ez még miért nem következett be, korábban is rombolt már a fórumon, ugyanilyen nicknévvel.Akkor törlésre került, most pedig  nem. Jóravaló, segítőkész emberek távoztak az ő jelenléte miatt (pl. 1 Vélemény). Nekünk, betegeknek nincs más információs csatornánk, fontos valahol megbeszélnünk a dolgainkat, mert kemény, több hónapos antibiotikumkúrákat folytatunk. Nem tudunk így nyugodtan beszélgetni, hogyha egy fórumtag folyamatosan zaklat minket (Candico).

 

Nagyon sok segítséget kaptam ezen a fórumon, nem mi nem tudunk egymással normálisan beszélni, hanem az 2-3 troll okozza a folyamatos munkát a moderátoroknak is folyamatosan.

 

Kérem a tag törlését, köszönöm.

Color Star Creative Commons License 2015.04.30 -1 0 3842

Moderátor Urak!

 

Az önök térfelén pattog a labda! 

 

Most dobtam vissza:)

Előzmény: Candico Leblanc (3839)
Color Star Creative Commons License 2015.04.30 -1 0 3841

Hölgyek, Urak, Felhasználók,

Amúgy miért nem tudjátok normál körülmények közt és normál hangnemben megbeszélni a dolgokat a saját adott topikokban? Miért várjátok tőlünk, hogy igazságot tegyünk? A moderátorok nem ezért vannak, a moderátoroknak ez nem a feladatuk. A moderátoroknak rendet kell tartaniuk. Ha valahol vita van, akkor ki kell szűrniük a balhézós, vitázós nickeket, és szankcionálni őket. A pakliban bennevan, hogy az az oldal érvel fórumkonfom módon, a szabályokat betartva, amelyiknek nincs igaza. És akkor károsul a felhasználói oldal, de fenntartottuk a szabályokat. És jól járunk mi, de rosszul jártok ti. A lényeg, ahhoz igazság legyen, ti kelletek.

Tiszteletteljes kérésem, mindannyian fontoljátok meg ezeket a gondolatokat. És ha van kérdés, állunk rendelkezésetekre a legjobb tudásunk szerint.

 

Candico Leblanc Creative Commons License 2015.04.30 0 0 3840

Köszi. 

Előzmény: Color Star (3838)
Candico Leblanc Creative Commons License 2015.04.30 0 0 3839

Igazad van!Bevallom,én is személyeskedtem,nem is keveset!S mindezt az istenhegyis negatív(!) szerológiai leletre felírt hónapokon át tartó felesleges antibiotikum kúrák romboló egészségügyi káros hatásai miatt-indulatoktól fűtve-,melyek teljesen tönkretették az immulrendszeremet,a vastagbelemet,a végbelemet,a fehérvérsejtszámomat,májenzimeket!S mennyien szenvedtek ugyanezért igazsgtalanul?Hol az igazság?Hol van!?

 

Mea culpa!Amit nekem át kellett élnem szenvedést,azt nem kívánom senkinek,s mindezt a téves diagnózis miatt!Melyet oly' sokan elszenvedtenek már ebben a fórumban Dr. Esztó Klára miatt!

Javaslom,hogy töröljék nyugodtan a kérdéses hozzászólásomat,és vele a többi fórumozó összes múltbéli trollozását,(helyenként tripla) offolását,személyeskedését,rémisztgetését,démonizálását,ijesztgetését,lakosozását,seggfejezését,barmozását,hangulatkeltését,mindent!

 

Induljunk hát tiszta lappal:tabula rasa!Legyen rend!Legyen tánc!Nekem ez elfogadható egyezség,és akkor innentől senki nem személyeskedik,aki mégis:kérdezés nélküli IP-BAN.

 

Moderátor Urak!

 

Az önök térfelén pattog a labda! 

Előzmény: Törölt nick (3837)
Color Star Creative Commons License 2015.04.30 -1 0 3838

Kitöröltem.

Előzmény: Candico Leblanc (3836)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.30 0 0 3837

Sajna, léket kapott az emléked :)         A gyógyszerügynöközés itt olvasható! Vajh ki írta? Csak nem te magad? 

 

Candico Leblanc Creative Commons License 2015.03.04 -1 0 25478
Üdv!

"Maróberttel nagyon vigyázzatok,ő egy gyógyszerügynök.Kampányol az antibiotikum kúra mellett,ez a feladata,ezért fizetik."

 

 

 

"...figyeljték meg a ... leírt algoritmusok ismétlődését..."

 

Az ötleted kiváló az algoritmussal kapcsolatban, alkalmazzuk a gyakorlatban, az esetedre:

 


 A te személyes algoritmusod, csak neked, csak itt, csak most, különös - soha vissza nem térő  alkalom: 

 

lymekor=lymekorellen=krisztina jákó=CBR-125=menekvés=Candico Leblanc=nAvon

 

 

"és amennyiben az lehetséges,tegyék meg a kellő lépéseket az illetékesek,hogy egy normális fórumkörnyezetben tudjunk kommunikálni."

 

Így legyen!

Előzmény: Candico Leblanc (3835)
Candico Leblanc Creative Commons License 2015.04.29 -1 0 3836

Példának okáért miért nem lehet ezt simán kitörölni? http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=134731226&t=9086317

 

Kezdjek el én is gyógyszerügynöközni?Mással nem tudok védekezni.Hagyni meg nem fogom! 

Előzmény: Candico Leblanc (3835)
Candico Leblanc Creative Commons License 2015.04.29 -1 0 3835

Hálás köszönet, mindenki nevében!Mindazonáltal szeretném kérni,hogy a továbbiakban,ha lehet,ne a topikot töröljék,hanem azokat a személyeket,akik személyeskednek,offolnak,sértegetnek,stb.Például,mint ebben a topikban,ha valamelyik beír valami baromságot,azonnal tiltásra kerül a hozzászólási joga, lásd bob87:ne etesd a trollt.Lehetne a többi topikban is hasonlóan szigorúan eljárni?Kevesebb lenne a poszt,de értelmesebb lenne a társalgás.A lényeges infók maradnának meg.

 

Ráadásul ezek a userek mindenkit letrolloznak,akinek más a véleménye,mint nekik...Az egyből troll,lakos embere,démonizálják és hülyének minősítik.Magyarul nyomják a hangulatkeltést.Majd egy-egy posztunk után módszeresen szétbarmolják az adott topikot.Nem fogják ezt úgysem soha befejezni.Mindig ugyanez lesz a vége,mert a lánctörlésre játszanak!A hátsó szándékokról,és a mögöttes érdekekről most inkább nem értekeznék,a posztjaimban úgyis benne van minden,amit erről a témáról gondolok.

 

Kérem,hogy figyeljték meg a fentebb leírt algoritmusok ismétlődését,és amennyiben az lehetséges,tegyék meg a kellő lépéseket az illetékesek,hogy egy normális fórumkörnyezetben tudjunk kommunikálni.Köszöntem.

Előzmény: Color Star (3832)
Bohanon Creative Commons License 2015.04.29 0 0 3834
Köszi, szólok azonnal ha elszabadulnak a dolgok
Előzmény: Color Star (3832)
navon777 Creative Commons License 2015.04.29 -1 0 3833

IRL mit jelent?

Előzmény: Color Star (3828)
Color Star Creative Commons License 2015.04.29 -2 0 3832

Kitakarítás után már vissza is kaptátok.

Előzmény: Color Star (3831)
Color Star Creative Commons License 2015.04.29 -2 0 3831

Őszinte leszek, lövésem sincs sem a topikról, sem az előéletéről, sem a törléséről. Megpróbálok utánanézni, ha van valami érdemi válaszom, majd jövök. És ígérni semmit nem tudok a teljes információhiányom miatt.

Előzmény: Bohanon (3829)
Candico Leblanc Creative Commons License 2015.04.29 -1 0 3830

Nem lehetne hogy a topik törlése helyett azokat tiltsák ki akik nem bírnak viselkedni?

 

Miért van az hogy egyesek nem bírják elviselni ha valakinek más a véleménye mint az övék?Akkor egyből hatan jönnek trollozni,offolni,meg lakosozni.Őket kellene kitiltani!

Előzmény: Bohanon (3829)
Bohanon Creative Commons License 2015.04.29 0 0 3829

hamár tiltva van, nem lehetne a prosztata forumot megtisztitva visszaallitani? (gyakorlatilag sehol a neten nem gyűlt össze ennyi info)

Előzmény: Color Star (3828)
Color Star Creative Commons License 2015.04.29 -1 1 3828

A nick tiltva van a Fórum minden területéről. Legfőképpen IRL miatt.

Előzmény: navon777 (3827)
navon777 Creative Commons License 2015.04.29 -1 0 3827

T. Moderátor! A navon 77-es nick-emet törölték? Köszönöm a választ. Ahhoz, hogy ezt megkérdezhessem, új nick-et csináltam, de természetesen törlöm, ha nem így lenne. ( nekem 1 nick nevem van, az navon 77) . Email-ben nem értesítettek, ezért bátorkodom megkérdezni.

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.29 0 0 3826

 Tisztelt moderátor köszönöm a gyors intézkedését , azt látom engemet is mocskolnak ,

 de mint előzőben írtam mindenkinek a saját tünete alapján lehetne segíteni ezért nem lehet általánositani

 HA EZT EGYES SZEMÉLYEK KÖDÖSÍTÉSNEK LÁTJÁK AZ NEM AZ ÉN HIBÁM ! Akinek kérdése van mert nem érti tegye fel saját tünetei ismertetése után ! aki meg csak azért csinált magának nick nevet hogy másokat gyalázzon , érdemi hozzászólások nélkül szintén törölni kellene , hogy azok maradhassanak akiknek valóban segítségre van szükségük .

Köszönöm megértését , és talán nem kellene egyeseknek összemosni egy közösségi net különböző személyeit akik

azonos gépről írnak még nem azonos személyek. Üdvözlettel.

Előzmény: Color Star (3822)
Eryngium Creative Commons License 2015.04.29 0 0 3825

Little f. a kis hamis is több névvel szerepelt, egyiken sem a segítés valódi, jobbító szándékával.

Ő volt még Doxicica, Doxicicus, Number one is, jelenleg mr klein.

Visszatérő gúnyolódó, a betegek baján unalomból szórakozik, címkéz.

(Ő is leügynököz "/kardenügynök rocephin ügynök cowden ügynök stb /, ezért keverik a két embert, pedig nem azonosak egymással. Mármint a kis hamis nem azonos Candicoval).

 

Régóta van itt, mindig a zavarosban halászott. Időnként a két troll egymás után, vagy egymást erősítve dolgozik/dolgozott a fórum ellen, mindig a "segítségnyújtás" álcájával.


Áttekinthetetlen, értelmezhetetlen, ködös szövege, ál-segítsége, végeláthatatlan mondatai által nagyon könnyen felismerhető!

 

 

http://forum.index.hu/Search/showArticleResult?o=1&aq_text=&aq_cre=&user_id=1542806&topic_id=&forum_id=0&aq_ext=1

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.29 -1 1 3824

 

Tisztelt Moderátor!

 

A Navon77 nevű tag, aki ugyanazon személy -  de legalábbis ugyanazt a fórumromboló tevékenységet folytatja, mint Candico Leblanc, Mr. Klein - saját maga állítja, hogy:

"SOHA NEM VOLTAM LYME-OS BETEG."

 Mindezt a lyme betegek fórumán. Provokál, rágalmaz, vádaskodik, nincs egyetlen építő jellegű hozzászólása sem. Csak rombolási célból van jelen a fórumon.

Kérem a tag törlését, és egyben a hasonló tevékenységet folytató Candico Leblanc (korábbi neve menekvés) és Mr. Klein (korábbi neve Little fake, többszörösen törölt nick) nevű egyének törlését is.

 

Jelenlétük a fórumon romboló jellegű, a betegek már nem mernek a fórumra jönni. Vélhetően ugyanaz a személy húzódik a három nicknév mögött, a tartalmak erről árulkodnak.

 

Kérem szíves ügyintézését, hogy a fórum újra működni tudjon azért a célért, ami egyébként a rendeltetése.

 

Köszönöm.

 

Color Star Creative Commons License 2015.04.29 -1 1 3823

Kiszedtem. Te is követtél IRL-t szépen, és ahogy belefutottam, te igen csak érintett vagy a sűrűjében.

Előzmény: navon77 (3819)
Color Star Creative Commons License 2015.04.29 -1 0 3822

Mindjárt megyek, kiszedem a szemetet, halk figyelmeztetésként. Ha újraindul, akkor gépágyúval jövök.

Előzmény: Törölt nick (3821)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.29 0 0 3821

Tisztelt moderátor kérném ezt az acsarkodó lyme fórumot rendbe tenni . Azon embereknek akiknek bajuk van a

kezeléssel azoknak a kezelőorvosukon kellene kitölteni bosszujukat nem a fórumon !

Ennek cime "betegek egymásközt" tényleg had irjuk le nyugodt higgadt körülmények között tapasztalatainkat ,

utkeresésünket és a talált megoldásokat , akár apróbb részletekre lebontva is.

Valóban sok ügynök tevékernykedik itt talán eltüntetni is nehéz őket , de nem lehetetlen !

És halgassák meg azért a másik oldalt is abban az esetben is ha nem  egyezik a véleményükkel !

Magam részéről 2 -szer gyógyultam ki belőle sokkal egyszerübb módon mint amiket itt leírnak ,azt látom valakinek sértem az érdekét de nyilvánosan biztosan nem fogok segiteni senkinek ,hiszen mindenkinek más tünetei vannak és ahhoz kellene igazítani a kezelést is . Köszönöm megértésüket üdvözlettel egy valóban gyógyult beteg aki már több mint 3 éve gyógyszermentesen tud élni .

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.29 0 0 3820

Várunk, kitartunk....

Hiszünk a korrekt, tárgyilagos, igazságos érdemi ügyintézésben, hogy tovább folyhat majd a betegek egymást segítő fórumozása -  rosszindulatú, örökös bajkeverők (többszörös visszaesők) nélkül. 

 

 

Előzmény: Operator (3810)
navon77 Creative Commons License 2015.04.29 0 0 3819

FÉNYKÉPEMET FELTÖLTÖTTÉK engedélyem nélkül a lyme topikba. SORON KÍVÜLI INTÉZKEDÉST KÉRNÉK. Szeméyiségi jog súlyos megsértése.

Bohanon Creative Commons License 2015.04.29 0 0 3818

Azt látom, hogy eltünt a prosztata forum. Végül is sok volt már a vita, de igazából én ezeket a hozzászólásokat töröltem volna. Nagyon sok jó információ volt ott. nem lehet valahogy ezeket rendezni?

 

Most át mentek vitatkozni a lyme-ra. szuper.

navon77 Creative Commons License 2015.04.29 0 0 3817

Takarítást kérnék a lyme topikban!( kohn3(marobert), bob87) kohn3 személyes adataimat közzéteszi a topikban. köszönöm

Operator Creative Commons License 2015.04.29 0 0 3810

Fókuszba került a téma, türelmet kérünk.

Előzmény: Törölt nick (3809)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!