Keresés

Részletes keresés

livia néni Creative Commons License 2012.05.17 0 0 5784

Ági, én itt találtam valamit. Nem tudom, hogy ugyanaz-e.

http://criatividadesrose.blogspot.com/2011_10_01_archive.html

Na vajon fog-e működni?

Előzmény: t.ági74 (5783)
t.ági74 Creative Commons License 2012.05.17 0 0 5783

Sziasztok kézimunkázók!

Eddig olvasó fázisban voltam,nagyon tetszenek a munkáitok!

Pofátlan módon kérni szeretnék egy mintát,ha valakinek megvolna.

Ez egy ABC aminek neve Flóra & Fauna.

Ha esetleg el tudná valki küldeni,én is tudok mintákat küldeni cserébe,vagy akár egyedi mintát is tudok,ha küld egy képet,készítek róla keresztszemes mintát.Erről az ABC-ről is tudnék,de sajnos olyan kicsi a fotó,hogy a betűk melletti állatok,növények nem jól kivehetőek.

Köszönöm előre is a segítséget!

t.agi74@gmail.com

livia néni Creative Commons License 2012.05.17 0 0 5782

Köszönöm a választ, jó, hogy megírtad az alapanyagot. Az alapanyagok világában nem igazán igazodok ki.

A minta rá ér, az a feltett szándékom, hogy előbb befejezem a félbehagyott munkáimat, és csak az után kezdek újba.

Ez a kép is nagyon szép, csak kár, hogy nagyon lekicsinyítetted, és nem tudom kinagyítani. Lehetek szemtelen...

Előzmény: plmari (5781)
plmari Creative Commons License 2012.05.17 0 0 5781

Ha megengeditek, még egy képet hoztam!

Gobelin leszámolható minta, keresztszemmel varrva, a Panama anyagra!!!

Készen van a párja is a Jézus szíve, csak még nem kaptam meg a fotót róla, így azt később tudom megmutatni Néktek!

Én mint csendes olvasó, s a háttérben dolgozó!

 

 

plmari Creative Commons License 2012.05.17 0 0 5780

Szia Lívia néni! Természetesen elkérheted, csak egy kis időt kérek a küldéshez!

Először be kell scennelnem, aztán tudom hozni!

Gobelin leszámolhatós a minta. Vagyis egy gobelin öltés helyére én 1 keresztszemet varrtam!!

Az anyag nevét nem tudom (neve nincs). De ha jól mértem akkor a 14-es Aida jó hozzá!!

 

A keresztszemes leszámolhatósnak (ami nekem van), ott félszemeket is kell varrni, azt pedig nem tudok. Vagyis tudok, csak csúnya lesz. Így maradok a gobelin leszámolhatósnál, keresztszemmel varrva!!

 

Köszönöm a fotót, sajna még élőben nem láttam, de hátha valamikor...!

Előzmény: livia néni (5779)
livia néni Creative Commons License 2012.05.17 0 0 5779

plmari, elkérhetném a képek mintáját. Nagyon tetszenek, és a gobelint jobban is szeretem, mint a keresztszemest, illetve többet varrtam. Egy xszem helyett egy gobelinöltés megy, vagy 4? lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de akkor elnézést kérek.

 

Kárpotlásul teszek ide egy képet a mosztari hídról, amelyet én magam fényképeztem.

                                                      

Előzmény: plmari (5778)
plmari Creative Commons License 2012.05.17 0 0 5778

Sziasztok!

Köszönöm szépen a szép szavakat!

Mindkét kép gobelin leszámolhatós a Keresztszemes Magazinból! A Hajó két példányban készült, ez lett az enyém!

Jelenleg készülőben van a Szerelemes pár - szintén gobelin leszámolhatós , de keresztszemes hímzéssel!

Rece-fice Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5777

Előzmény: Rece-fice (5776)
Rece-fice Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5776

Eedikee!

 

Nem vesztem el! Megvannak ám a Mátra fonalak, és nem is felejtettem el! Tűrhető színeket sikerült elérnem: ilyesmi fonalaim vannak.

 

Üzend meg az @-címemre, hogy postán küldjem, vagy hogy tudod őket átvenni. Én Pesten lakom:-)

 

 

Előzmény: eedikee (5577)
loncikavarrnitanul Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5775

:))) fogalmam sincs, sajnos franciául nem konyitok semmit se.... de ezek a munkák Marie-Therese Saint-Aubin munkái.....gyönyörüek !

Előzmény: TJucus (5774)
TJucus Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5774

Lonci! a második feltöltéseden gyönyörű mintákat találtam. Pedig nem is akartam keresni. Na de nem lehet kihagyni a nézelődést.

 

Ezek a minták ugye hímzővászonra vannak varrva? Olyannal még nem próbálkoztam.

Előzmény: loncikavarrnitanul (5769)
Veramami2 Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5773

Gyönyörűek... gratulálok.. A Monsztári hídat én is megcsináltam...más szögből ...és goblen

Szabad kérdezi most min ügyködsz?

Előzmény: plmari (5765)
livia néni Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5772

Gyönyörűek a képek. Különösen a mosztári híd tetszik, láttam már élőben is.

Előzmény: plmari (5765)
livia néni Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5771

Köszönöm a segítséget. Most már képeket láttam, csak leszámolható mintákat nem igazán találok.

Kedves loncikavarrnitanul az első link, amit feltették a kanadai fórumra vezetett el, de a bejelentkezés után sem tudtam képet megjeleníteni, üresen marad az oldal. Más képek esetében elő tudtam varázsolni a képet.Kiváncsi volnék, hogy másnál is ez a helyzet? Azt hiszem, legjobb, ha várok, hogy a kanadai oldal el kezdjen rendesen dolgozni. Nem maradok kézimunka nélkül, attól nem kell félnem

Előzmény: loncikavarrnitanul (5769)
szaboildiko Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5770

Húúú, de csodálatosakat alkottál és milyen csendben, nagyon örülök, hogy megmutattad, mindkettő gyönyörű, gratulálok:-))   Mi lesz a következő?-elárulod? :-))

Előzmény: plmari (5765)
loncikavarrnitanul Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5769
Előzmény: livia néni (5761)
TJucus Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5768

Lívia! (Nehezen áll a szám a nénire! főleg, hogy ismerlek is személyesen! )

 

Beírtam a Google keresőbe  a Marie-Therese Saint-Aubin nevet és rengeteg képet adott ki. Nem tudom melyik mögött van minta is, de próbáld meg, nyitogasd ki a képeket és biztosan találsz olyat ahol minta is van. 

Mondjuk nem mindig az jön ki amit a kép mutat, de ott  a megjelent oldalon lehet keresgélni az alcímek között.

Remélem nem zavartalak össze teljesen.

TJucus Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5767

Lívianéni!

Igaza van Ildikónak, ha kéred mindig akad, aki hoz vagy megmutatja hol találod. Én egyébként ritkán keresek céllal, többnyire barangolok és úgy találok valamit, ami tetszik és azt mentem el.

Majd megnézegetem a gyüjteményemet, rémlik, mintha ilyet is mentettem volna.

Előzmény: livia néni (5760)
TJucus Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5766

Plmari! Gyönyörűek a képek. Micsoda munka. A vitorláshajó különösen tetszik.

Előzmény: plmari (5765)
plmari Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5765

 

 

 

Előzmény: plmari (5764)
plmari Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5764

Megmutatom legújabb munkáimat, melyek keretezve lettek. A fotó még keretezés előtt készült!

 

szaboildiko Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5763

Lívia a canadahun a kereső sajnos nem működik, most állítgatják át az oldalt. Inkább, ha már regisztrálva vagy, a fórumon kérjed, hogy mit szeretnél és akkor hozzák majd neked a mintákat szépen a hölgyek.

Előzmény: livia néni (5761)
szaboildiko Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5762

Ágikám ez tényleg hatalmas és gyönyörű munka, kívánok hozzá sok kedvet és főleg kitartást:-))

Előzmény: imregi (5753)
livia néni Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5761

Most próbáltam a kanadai oldalon rákeresni az MTSA mintákra. Írja, hogy van, de nem tudok egyet sem megnyitni. (Régen regisztráltam már, és be is jelentkeztem). Ez az én formám.

livia néni Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5760

Tudod Jucus, az a legnagyobb baj, hogy én ebben a keresgélésben igen gyenge vagyok. Általában nem azt találom meg, amit szeretnék. De ha megírnátok egy kicsit pontosabban, hogy hol keressem ezeket a Marie-Therese Saint-Aubin által tervezett képeket, megpróbálnék néhányat begyűjten, hátha egyszer...

Előzmény: TJucus (5759)
TJucus Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5759

Lívina néni!

 

Az interneten keresve kutatva találjuk általában a mintákat. Tudod, kapok egy oldalt, és onnan nagyon el lehet kalandozni igen sokfelé.

 

Aztán jön egy másik és így tovább. És azt veszem észre, hogy hajnali 2 óra van. :-))))

Előzmény: livia néni (5755)
TJucus Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5758

Imregi/Ági! Ez is fantasztikus. Igazi mesebeli táj. Hol van ehhez a farkasom! Már nem is féle tőle annyira. 

 

Ma már összeragasztottam a mintát, mert 6 lapból nyomtattam ki. De így viszont nagyon jól látható. Holnap talán el is kezdek legalább pár öltést. CSak ugye titkos projekt, és nem tudom majd mindig csinálni.

 

Azért szerintem próbáld meg kereten csinálni, könnyebb ilyen nagy munkánál. Meg lehet szokni, én már anélkül nem tudnám. Igaz, még csak a kerek van, de azzal is lehet egészen jól.

Előzmény: imregi (5753)
TJucus Creative Commons License 2012.05.15 0 0 5757

Veramami! Ez gyönyörű!

Előzmény: Veramami2 (5754)
livia néni Creative Commons License 2012.05.15 0 0 5756

Nagyon szép lett ez az őszi kép is.

Előzmény: Veramami2 (5754)
livia néni Creative Commons License 2012.05.15 0 0 5755

Gyönyörű a farkas, de a margaréta talán még jobban tetszik. Hol lelhetők fel ezek a minták? Valahol megvásárolhatók?

Előzmény: maria.vargane (5747)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!