Keresés

Részletes keresés

timejjja Creative Commons License 2014.03.24 0 0 9931

ja,még valami.most beszéltem a gasztrósommal délután.azt mondta ha nem lenne megalapozott gyanú candidára, nem írnák ki a gyógyszert, mert rendkívül vezsélyes lehet ha indokolatlanul szedi valaki.És csak heti 1 szemet szabad szedni.És miylen érdekes, hogy csökken az éhségem ,meg a wc-re járásom és már ki is mozdulok itthonról.Akkor csak köze van a Candidához.De kapásból hozok ide a fórumra 3 olyan embert akik ugyanugy ettek és híztak Candida miatt.Nálam valószínű azért durvább a hízás, mert depressziós lettem és sokat feküdtem..Miota szedem a gyógyszert és mozgok-1hete-lement 2kg!

Akkor?Még mindig humbug a Candida?

És ne írd azt hogy azért eszek kevesebbet mert mozgok mert tegnap és ma ki sem mozdultam az eső miatt és mégis kibírok már 3órát evés nélkül.Azelőtt ez fél ora volt max 1.

Előzmény: sogormail (9927)
timejjja Creative Commons License 2014.03.24 0 0 9930

Nem jártam senkinek a nyakára, ez egy új orvos, ,kikérdezett, mondtam van 2 pozitív tesztem és akkor adta a gyógyszert és mondta hogy ez bizony Candida.

És igen abban igazad van hogy ha a Candida eleszi előlem akkor fogynom kellene meg a hasmenés miatt is.

De mégsem.

 

Itt olvashatsz arról, hogy a Candida hízlal:

 

http://etelreformer.blogspot.hu/2011/12/hizlal-e-candida.html

 

Illetve a másik betegségem,az inzulin rezisztencia:

 

http://centrumlab.hu/inzulin-rezisztencia

 

 

 

Az inzulinrezisztencia is éhséggel jár, de ugye ez nem függ össze a gyomorégéssel, az evés utáni széklettel.Naponta 3 alkalommal van minimum laza székletem,evés után.

Anyósomnak súlyos IBS-e van ha kicsit felmérgeli/pl ilyen apróság, hogy leejti a telefonját/ magát rohan wc-re ugy naponta kb 10szer.És mégis a 160 centijéhez 80 kg.Szal itt a hasmenéses dolog megint elbukott.

Én nem vitázni akarok, nem is amellett kampányolok hogy húúú Candidám van, majd kiderül jobban leszek e a diéta meg gyógyszer mellett.

Nem kényszeresen eszek, korog a gyomrom!És mint 3milliószor írtam nincs is kedvem enni mert unom a egészet!

 

Előzmény: sogormail (9927)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.24 0 0 9929

Az Amelie-t azért kedvelem, mert a gyermeki rácsodálkozás filmje, igazi nyugalmat áraszt, s példázza, hogy ez a szemlélet a gonosz, fásult és törtető felnőttek világában is megold mindent.  Szerintem a refluxbetegeknek kötelező megnézni...:)

 

sogormail Creative Commons License 2014.03.23 0 0 9928

"pedig a vita a lényeg, a nézetek összehozása, kiérlelése, egymáshoz próbálása...nem hallott kiskegyed erről? pedig nem újdonság....

 

az idearaszolásról pedig: nyitott egy "szakorvosi" fórumot, aztán még nyomasztja a felelősség, amit állitólag én raktam a nyakába:))))"

 

A vita nalad abbol all, hogy beirsz vmi okorseget, amit kb. 6.-os kornyezetismeret oran kirohognek. MAjd ha ez szova van teve, akkor megy az obegatas, hogy te nem  mondhatod el velemenyed es teged innen folyton kimoderalnak. Innen meg velemynyilvanitas miatt nem tettek ki senkit, ellenben az ordenare stilusert igen.

Miutan kb. a 20.-ik nickedet hasznalod itt  (Erdekes, hogy en evek ota 1 nicket hasznalok)es az ezelottieket kivagtak mint macskat eü setara, jobb lenne ha a vita/stiluskerdeseket nem feszegetned. Nem mellesleg az egyik nicked azert vagtak ki, mert nem birtal leszallni a "szakorvosi segitseggel" forumrol. 

Előzmény: Törölt nick (9879)
sogormail Creative Commons License 2014.03.23 0 0 9927

"meg totál hülyének néztek,most jövök a dokitól,itt a leletem a gyengébbek kedvéért még azt is leírom h a gyógyszerek közül a FlucoHEXAL a gombaölő!De ugye én vaok a hülye...a székletemben az 5szöröse van a max határártéknek a Candidából."

 

A leletedben a BNO kod a B3790 Candidiasis, k.m.n.. A k.m.n a kulon megnevezes nelkult jelenti, a BNO szerint nem kategorizalt esetek, ergo az egyeb kategoria. Gondolom addig jartal a dokid nyakara mig kiirta a FlucoHexalt (elozo beirasaidban meg orvost kerestel aki felirja, mert a te orvosaid korberohogtek a candida teszteddel). Szoval kellett egy kategoria:) Egyszer linkeltem neked, infektologus tollabol, hogy se a pozitiv szeklet, se a candida teszt nem indikal betegseget onmagaban. Felesleges ujra magyarazni, hogy a candida vagy helyi vagy eletveszelyes altalanos. De tok mindegy, mert semi koze az ehsegedhez.

Jozan paraszti logikaval, vegtelenul leegyszerusitve a candidas gondolatmenetedet, a candida ha "kieszi" a vercukrot es ezaltal leszel te ugye ehes. Ezert csak eszel es eszel.. Igen am, de a candida ugye "kieszi" a vercukrot, ergo a candida teleped no. Te meg nem. Na most akkor van 30kg gombad, mint tulsully??

1 nap hanyszor jarsz wc-re, merthogy minden etkezes utan hasmarsod van allitolag? Na  most ha hasmarsod van, azonnali meghozza, akkor attol az ember ugy altalaban nem hizik, sot eleg gyorsan fogy.

Akkor ugy teszem fel a kerdest, hogy mennyit kell ahhoz enni, hogy az embernek sajat candida telepe van ami eleszi elole a glukozt, allandoan kit..sa a kaja nagyreszet minden etkezes utan es mindez mellett hizik fel ev alatt 30kg-t? NA itt hibadzik a tortenet. A candidanak ehhez semmi koze, valoszinuleg nincs hasmarsod, de meg igy is irgalmatlan sokat kell ahhoz enni, hogy vki konstans 1kg+ heti hizast produkaljon fel ev alatt, minden heten.

Ha mar kizartak minden szervi gondot, akkor lassan baratkozz  meg azzal, hogy esetleg kenyszerevo vagy. Lelki problema, stresszlevezetes.

Előzmény: timejjja (9775)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.23 0 0 9926

kis esti zene

 

https://www.youtube.com/watch?v=PQCcHSRys7Q

timejjja Creative Commons License 2014.03.22 0 0 9925

tegnap én is egész délután sétáltam, barátokkal voltam, kezdek visszatérni az életbe!ma is ezt teszem,élvezzük i ezt a szép időt, mert jön holnaptól megint a lehülés..:-(

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.22 0 0 9924

jaja, köszönöm, dobd ki te is a csupasz tested a napra, aztán nyomassad az Omega3-at, mondjuk egyél extra adag halászlét sok belsőséggel, néhány pint vörösborral, s soha egészségesebbnek nem érezted mag! guttentag!

Előzmény: Baby 123 (9923)
Baby 123 Creative Commons License 2014.03.22 0 0 9923

Lórántffy !! Kedves !

 

Ez a képi infó rád vonatkozik ???

 

Menj napozni, jó a D VITAMIN feltölt egy kicsit.

 

 

Szia !!!!

 

Előzmény: Törölt nick (9920)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.22 0 0 9922

magam részéről megyek ma a napra, csak halászlevet veszek magamhoz és javaslom, hogy Ti se vizsgálgassátok magatokat, mert nincs sok TETEJE....

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.22 0 0 9921

minek a sok locsifecsi, pihenjen kissé a fórum....

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.22 0 0 9920

timejjja Creative Commons License 2014.03.21 0 0 9919

Semmi élet a fórumon?

Baby 123 Creative Commons License 2014.03.20 0 0 9918

Lórántffy ! Re:barbara !! 2x1

 

Hagynátok engem, békén ? 

 

 

 

 

 

Előzmény: Re:barbara (9906)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.20 0 0 9917

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.20 0 0 9916

"ROTFLMAO"

 

Csak semmi káromkodás :-D

Előzmény: Re:barbara (9905)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.20 0 0 9915

LMFAO

timejjja Creative Commons License 2014.03.20 0 0 9914

Sajnalom.Majd ird meg a fejlemenyeket.

Előzmény: youlcsi (9893)
timejjja Creative Commons License 2014.03.20 0 0 9913

LOL....:-D

Multkor emlitettem h mar nincs penzem privat dokira.

Nyilvan ez nem tetszett a hokgynek...

De ugye az eszebe se jutott h nem most vettem csak nem szedtem eddig.

Mindenbe beleköt.Meg mindenkibe.

Előzmény: Lola 1 (9899)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.20 0 0 9912

néha megszólal a réztrombita a fejemben, s kinyomok ilyeneket :) kössz!

Előzmény: Re:barbara (9911)
Re:barbara Creative Commons License 2014.03.20 0 0 9911

néztem mint szirén a tundrabugyira

 

 

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Nem ismertem ezt a mondást, de nagyon tecc. :-D

 

 

Előzmény: Törölt nick (9907)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.20 0 0 9910

forever csak méregdrága, mert jutalékos gagyiháló terjeszti...a Pro Gastro e témában a mercedes, a protexin meg a VW Golf, ha autósnyelvre forditjuk a minőség-presztizs viszonylatokat.....

Előzmény: Böbbi (9908)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.20 0 0 9909

amúgy nagy kanfaló, s sok HÓDOLÓJA van, ezt artikulálja, csak nem ismered a nyelvezetét....rebarbarára nehéz leforditani :)

Előzmény: Törölt nick (9907)
Böbbi Creative Commons License 2014.03.20 0 0 9908

Szia Timejja!

 

Én 1 hete szedem kb, de azóta folyton éhes vagyok...Igaz kettessével szedem doki javaslatára.

Azt hiszem áttérek valami másra. A Pro gastrot régen próbáltam, nekem attól rosszabb lett a refluxom. Protexint is szedtem már, talán visszatérek arra.

 

Doki egyébként azt mondta, hogy a foreveres probiotikumban több jóbaci van, ő azt ajánlotta. De tényleg méregdrága, és lehet másik is van ilyen jó.

Előzmény: timejjja (9885)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.20 0 0 9907

ezen a lolán én is csak néztem mint szirén a tundrabugyira, de nem baby, mert ő olyant nem ir, hogyhát: LOL

Re:barbara Creative Commons License 2014.03.20 0 0 9906

hódolom

 

 

Mit hódolsz? :-D

 

 

Előzmény: Baby 124 (9896)
Re:barbara Creative Commons License 2014.03.20 0 0 9905

No ennek mi értelme volt? :-DDD

 

Regelsz egy új nicket, de ugyanabban az árulkodó stílusban írsz, mint a Baby akárhány nickeden...

 

ROTFLMAO

 

 

Előzmény: Lola 1 (9899)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.20 0 0 9904

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.20 0 0 9903

pedig a másik nevem: igazmondó juhász, s nem hazudok vele :)

Előzmény: Baby 124c (9902)
Baby 124c Creative Commons License 2014.03.20 0 0 9902

Nagyon őszinte vagy, úgy fogalmaznék inkább, sokszor

 

nem mondasz igazat.   Lórántffy !!! Aranyom !

Előzmény: Törölt nick (9900)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!