Keresés

Részletes keresés

volof Creative Commons License 2013.05.02 0 0 32148

Elég sokat próbáltam, a duplázást is, az még nagy bankrollnál is tud életveszélyes lenni...ahogy írtad.

Én meg pont arra akartam rávilágítani, hogy ha van egy jó stratégia, akkor jöhet egy 20-as, vagy 25-ös sorozat is, legalább a veszteségeidet minimalizálni tudod (bár utóbbival még találkoztam). Én már mondtam korábban is itt, a sima duplázós játékot el lehet felejteni, semmit se ér hosszú távon.

 

Előzmény: 9999912 (32146)
9999912 Creative Commons License 2013.05.02 0 0 32147

Amúgy még annyit mondanék, hogy van fent valahol egy 10milliós statisztika rulettpörgetésből, valaki ezt lefuttatta, és abban benne van minden...

Látható, hogyan feleződnek a sorozatok az esélyek feleződésével együtt. Semmi véletlenszerűtől eltérő nincs benne. 

Gondolj bele ez veszteséget okozna a kaszinónak.... Nyilván nem te lennél az első magyar aki ezt észrevette....

A kaszinónak az a jó, hogy ha tök véletlenül jönnek a számok, hosszútávon tökéletes megfelelő eloszlást mutatva. Nincs veszteség, nincs per, hogy nem véletlenül jönnek ha esetleg valaki vagy valami megvizsgálja. A tétlimit meg azért van, hogy a rövidtávú szórást lecsökkentsék, nehogy valami szerencsejátékfüggő éppen élete szerencsenapját élő játékos az utolsó szülőktől örökölt pénzét pl 10 misit feltegyen a 0-ra és bejöjjön neki ezzel megcsapolva a kaszinót, a pénzt elvegye tőlök és máshol játsza el. Mert a szórás a kaszinó oldaláról is ugyanúgy ott van. 

9999912 Creative Commons License 2013.05.02 0 0 32146

Próbáld ki játékpénzzel, hogy megvárod az X ismétlődést, és utánna teszel pl a duplázós stratégiával.

Azért mondom a játékpénzt, mert nem szeretném ha ez miatt pénzt veszítenél.

a 20.000 az nem sok.

Pont a multkor csináltam egy tesztet, és úgy állítottam be, hogy csak feketére tegyen. az is 20-30.000 volt úgy emlékszem, és ráadásul a 0-át levettem. Elég keményen megindult az elején, olyan bankroll grafikont mutatott, mintha valami erősen plusszos szisztéma lenne, aztán a végére szép lassan csak visszakonyult.. Ennyit jelent a szórás...

 

Mivel ilyen 10-es tapadásra kevés az esély mondjuk 50%os eséllyel is 1/1024 ezeknek nagyon nagy szórásuk. Nyilván minél nagyobb az esély annál kisebb a szórás. Ezért én úgy gondolom mielőtt elbízod magad, tégy egy 100-200ezres próbát és meglátod, hogy hamar visszaáll az az érték... 

És nincs garancia, hogy pont akkor szállsz be a játékba amikor szerencsésen többször lesz rövidebb sorozat mint mondjuk néhány pár 14-18-20 as sorozat. Gondolom beleraktál egy stop-ot, hogy mondjuk 8 nál elkezd rakni és max tizenakárhányig. Sajnos ez sem segít majd. Nem fog eltérést mutatni majd attól, hogy mondjuk 4 tapadás után raksz 8 -ig max. sajnos ez egy ilyen játék. Ezt régen én is próbáltam.

Előzmény: volof (32144)
turtunderke Creative Commons License 2013.05.02 0 0 32145

Pókereseknek egy kis olvasnivaló.

volof Creative Commons License 2013.05.02 0 0 32144

Sajnos 48,7% lesz az esély ismét. Ezt fájó hallani, sokáig én sem akartam elhinni míg jobban bele nem mentem, de az elmélet és a gyakorlat itt tökéletesen fedi egymást. Azért lesz 48,7 % mert hiába van 12 piros mögötted, az, hogy a 12 pirosból ami már megtörtént, 13 piros lesz arra 48,7% lesz az esély Európai ruletten. Illetve az, hogy 14 lesz a 13ból arra megint 47,8, illetve az, hogy 12ből 14 lesz arra pedig 48,7%/2.

Viszont ilyen alapon nem számít mikor szállsz be a játékba, hiszen nyilván tudod, hogy életed első pörgetésénél is ezek az esélyek lesznek. És ez nem focicsapat vagy teniszjátékos, hogy számítson a múltban elért teljesítmény, illetve nem tőszde, hogy számíthass arra, hogy valószínűleg ha zuhan a részvény értéke az emberek nagy része bepánikol és kivenné a pénzét még nagyobb zuhanást okozva..... Ez egy személytelen jellemtelen valami..( a rulett) mint egy dobókocka

 

Itt nem értünk egyet, éppen ez az, hogy baromira nem mindegy, mikor szállsz be egy sorozatba. Nem állítottam, hogy a 13-ra rögtön fekete lesz, de sokkal több az esély rá mint egy 4-es 5ös sorozatnál. Ne mondd hogy nem, mert ezt le lehet modellezni. Legalább 15-20 ezer pörgetésen vagyok túl és direkt csak a hosszú (7-esnél hoszzabb) sorozatokat vizsgáltam. A sorozatok több mint 40 %-a lezárul 8-nál, 26%-a 9-nél és szinte lineárisan csökken. Egy 14-15-ös sorozat esélye 0 és 1 % közti. Az annál hosszabbaké még kevesebb (persze előfordulnak). Ezek tények, és erre építve az ember tud nyerni, csak mint mondtam ész, stratégia, tőke és persze szerencse kell hozzá.

De mégegyszer hozzáteszem, ezek csak az én személyes empirikus tapasztalataim, majd megerősítenek, vagy megcáfolnak a többiek.

Előzmény: 9999912 (32142)
9999912 Creative Commons License 2013.05.02 0 0 32143

13ból arra megint 47,8, illetve az 

 

Itt 48,7 -et akartam írni.

Előzmény: 9999912 (32142)
9999912 Creative Commons License 2013.05.02 0 0 32142

"Pl. 12-szer kipörgeti egymás után a gép a pirosat. Szerinted ha az ember ekkor rátesz mondjuk 5 zsetont a feketére, mennyi esélye lesz nyerni? Ugye nem 48,7 %..."

 

Sajnos 48,7% lesz az esély ismét. Ezt fájó hallani, sokáig én sem akartam elhinni míg jobban bele nem mentem, de az elmélet és a gyakorlat itt tökéletesen fedi egymást. Azért lesz 48,7 % mert hiába van 12 piros mögötted, az, hogy a 12 pirosból ami már megtörtént, 13 piros lesz arra 48,7% lesz az esély Európai ruletten. Illetve az, hogy 14 lesz a 13ból arra megint 47,8, illetve az, hogy 12ből 14 lesz arra pedig 48,7%/2. 

 

Viszont ilyen alapon nem számít mikor szállsz be a játékba, hiszen nyilván tudod, hogy életed első pörgetésénél is ezek az esélyek lesznek. És ez nem focicsapat vagy teniszjátékos, hogy számítson a múltban elért teljesítmény, illetve nem tőszde, hogy számíthass arra, hogy valószínűleg ha zuhan a részvény értéke az emberek nagy része bepánikol és kivenné a pénzét még nagyobb zuhanást okozva..... Ez egy személytelen jellemtelen valami..( a rulett) mint egy dobókocka.

 

Sajnos tényleg nem számít mi történt max az emberi fejben, hogy szubjektíven nem hiszi el, hogy megint piros jön majd az nem lehet, hát nem lehetek ilyen szerencsétlen. Akik mást állítanak, és mondjuk technikákat árulnak, azok csak parasztvakítást csinálnak. Olyan ez mint a vonzás törvénye.... Biztos hallottatok róla. Micsoda hülyeség már, hát próbáld ki, hogy arra gondolsz folyton, hogy nyersz nyersz és nem fogsz többet nyerni a végén mintha nem csináltál volna semmit, vagy ha arra gondoltál volna, hogy veszteni fogsz. És még képes néhány ember azt gondolni erre, hogy biztosan ő rontotta el.

Ez van a szisztémáknál is, biztosan én csináltam rosszul, túl mohó voltam stb. Más már nyert vele X összeget, neki miért sikerült ha nem működött. Aki meg jön és azt mondja ez nem jó, nem működik hosszú távon azt meg ócsárolni kezdik. Nem erről a fórumról beszélek. De ez csak addig megy amíg az egyén meg nem tapasztalja.

Sokan bohóckodnak azzal, hogy a tétet minimalizálják, pl 1-2 forintoznak a forintos ruletten a sportingbeten, és azt hiszik elérnek valamit, ha 1 ft a tét és van 20000 egyenlegük, azon kívül, hogy idejüket pazarolják nem sokat érnek el, csak annyit, hogy kurva lassan nő az egyenleg, cserébe kurvasokára bukják el. Ez csak tétemelésre igaz. Ha állandó 1 ft tét lenne, akkor az örökkévalóságig egyhelyben állnának, illetve a - EV miatt szépen nagyon lassaan csökkene. 100/2,7 =37,03X20000 szer kéne tétet raknod 1ft -os alapon külső téten, vagyis 37,03X20000 Ft-ot kéne felraknod akárhova, hogy átlagosan!! elbukd az össze lovettát a negatív érték miatt.

 

 

Előzmény: volof (32141)
volof Creative Commons License 2013.05.02 0 0 32141

Üdv!

Vannak igazságok abban, amit leírsz, de az én tapasztalataim mások. Vesztettem már én is, nem is egyszer s nem is 100 ft-ot. De pont ebből kell tanulni, hidd el vannak nyerő stratégiák, igaz nem 100%-osak, de vannak.

Az hogy alapvetően a háznál van az előny, még nem jelent semmit. Pl. 12-szer kipörgeti egymás után a gép a pirosat. Szerinted ha az ember ekkor rátesz mondjuk 5 zsetont a feketére, mennyi esélye lesz nyerni? Ugye nem 48,7 %...És még csak nem is kell eszetlenül duplázni, lehet bőven variálni a játékrendszereket, amiket gondolom te is ismersz.

Az utolsó bekezdéseddel nagyjából egyetértek, csak ebből nem lehet megélni, hacsak valaki nem halmoz fel extrém méretű tőkét, mondjuk 10000 eurót. Azt meg tényleg lehet másra is költeni, bár kinek a pap, kinek a papné...

 

 

Előzmény: 9999912 (32140)
9999912 Creative Commons License 2013.05.02 0 0 32140

Sziasztok.

 

Csak annyit mondanék, hogy nem ma kezdtem, higyjétek el, és valóban nem lehet nyerni folyamatosan egy negatív várható értékű játékban, a 0 is csak egált jelent már ha tiszta a játék. Emelheted a tétet, nő a kockázat többször nyersz kevesebbszer vesztesz, legalábbis darabszámban mérve, de akkor olyanokat vesztesz ami a pozitív nyereségeiddel összevetve negatív értéket hoz és a -2,7% -hoz tart állandó jelleggel. Ne legyetek már naívak.... A különböző trendek stb semmivel sem többek mint random. A rulettnek nincs viselkedése, hogy most piros trend lesz mert most vidám hangulat van... Aztán máskor fekete mert most szomorú.. Istenem tényleg elcsodálkozom milyen naívak az emberek és milyen naív voltam én is, nem azért mert buktam volna, hanem hittem, hogy lehetséges, csak meg kell találni. Aztán idővel rájöttem, szépen lassan. 

 

Amikor valaki sokat nyert tartósan, és valamiféle különlegesnek érzékeli magát, hogy neki ez megadatott, az nem több mint a tendencia , és ebbe képzel bele minden hülyeséget...

 

Na ha valaki azt mondja ő játszik hatalmas tőkével martingale-t és mondjuk akkora tőkéje van, hogy csak 20 vesztés után bukja el az összes pénzét (tetemes összeg) , akkor sem fogja nagyobb eséllyel megduplázni a vagyonát, mintha fogná és egy az egyben feltenné az egyik színre és elfelejtené az egészet.

 

Dolgozni kell, vagy csinálni egy jó üzletet, vagy befektetni a lényeg a pozitív érték. a ruletté -2,7%. Ezen tessék elgondolkozni. Képzeljétek el bicikliztek, a bicaj jobbra húz mert mondjuk ferde vagy akármi. Ez nektek nem jó balra akartok menni nagyon, de nem irányíthatjátok (a véletlent sem) így pusztán azért mentek néha jobbra néha balra, mert az út ferdén áll (megvan dőlve) azonban ugyanannyiszor lesz megdőlve jobbra és balra is egy X km után. néha sima egyenes olyankor jobbra mentek hiába szeretnétek balra. amikor jobbra dől akkor a ferde váz miatt méginkább jobbra mentek, ha balra dől akkor kicsit visszafog a jobbrahúzás ezért lassabban mész balra mint ahogy egyenes vázzal mennél. Na a ferde váz jelképezni a ház előnyét, a negatív várható értékedet.

 

Aki ezt nem érti, majd megtapasztalja.

Yoshi Toranaga Creative Commons License 2013.05.01 0 0 32139

Közben megoldódott. Csak azt nem tudtam, hogy a regisztrációm csupán a gyakorló módra szól. Újra kellett regisztrálnom a pénzes játékhoz. Ezt a support-tal leveleztem le.

Előzmény: volof (32138)
volof Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32138

Szerintem, ha pénzes játékot akarsz játszani és a majdani nyereményt kivenni, akkor feltétlen valós adatokat adj meg, mert nem fognak utalni. Nekem lakcímkártyát, személyit, biztos h. kellett befaxolva elküldeni.

 

Előzmény: Yoshi Toranaga (32137)
Yoshi Toranaga Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32137

Tiszteletem Mindenkinek!

 

Regisztráltam a William Hill oldalán, de egyelőre csak gyakorló módban játszadoztam. A nevemet kivéve kezdeti óvatosságból nem valódi adatokat adtam meg. Ha pénzes játékra váltok, lehet-e ebből gond? Hallottam, hogy időnként kérnek igazolást a kifizetéskor. Tehát: név rendben, születési idő és cím már nem.

 

Vagy esetleg befizetés után tudom-e módosítani a személyes adataimat (pl. születési idő)?

hiányzik Creative Commons License 2013.04.28 0 0 32136

Kedves rulettes kollégák!:-)

Aki szeretne megismerkedni,magáévátenni pár darab(16db) segédprogramot,különböző szisztémákkal,ill.rendszerekkel,mind külföldi és magyart az jelezze.

gyuroksanyi@gmail.com

Jedih20000 Creative Commons License 2013.04.27 0 0 32135

A lotto az nagyon nehéz kenyér!! én csak egyet veszek , a játék kedvéért a rulett és tipp mix a kedvencem ,

kb 30 év alatt 2-3as nál nagyobb nem volt,10000 ft bol is havonta csak kb heti 10db szelvényt lehet kitolteni, a lotto hoz tényleg szerencse kel.

tudatosan a rulettel tudok játszani, valamint a tipp mixel, mindenki ugy bizik ahogy akar, egyszer csak besikerulhet neki , v nekunk

Előzmény: Patent IPO (32134)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.26 0 0 32134

Lehet hogy szüksége lesz a gézszámlára, amikor majd felvágja az ereit :)))))))))))))

Sokan játszották már el a vagyonukat:(

Előzmény: volof (32132)
volof Creative Commons License 2013.04.26 0 0 32133

helyesen: gázszámládat

 

 

Előzmény: volof (32132)
volof Creative Commons License 2013.04.26 0 0 32132

Nemrég beszélgettem egy haverommal a szerencsejátékokról. Azt meséli, több mint 10 ezret lottózik el havonta, nem nyert még de egyszer tuti biztos... Erre mondom neki: miért nem kezdesz el játszani pl. online rulettet, nem fogsz ugyan meggazdagodni, de egy megfelelő nagyságú bankrollal, okos stratégiával, ésszel játszva lehet pénzt keresni vele, akár a havi gézszámládat is ki tudnád fizetni.

Erre ő: te viccelsz? Én milliókat akarok nyerni, nem érdekelnek tízezer forintok...

No comment...

Jedih20000 Creative Commons License 2013.04.23 0 0 32131

sajna a táblázatot nem engette a az oldal igy el csuszott az egész

 

Porgetés - tét- veszteség- nyereség

1-----------1---------1----------3

2-----------2---------3----------6

3-----------3---------6----------9

 mejd kijavitva beteszem, addig igy lehet alá rakni a számokat,  folytatva

Előzmény: Jedih20000 (32130)
Jedih20000 Creative Commons License 2013.04.23 0 0 32130

Erre én egy ismétlodéses tapadási stratégiát alkalmazok , a tucatnál általában 3-5  db  a leg gyakoribb ismétlodés, 6-7 tel is találkoztam már de a 12 az nagyon ritka,

 

4-5 lápcsonél magasabb duplázást senkinek sem javaslok!!!!!

 

Tucat stratégia .

mindig oda teszel ahova kijott a golyo

ez a stratégia az ismétlodésre a tucatra van kidolgozva

nekem volt már 13-16 lépcso is de be is jott, 1 centessel javaslom játszani nyerés esetén alappal inditod, 

1cent kaszino linkje itt

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

 

http://member.aurumage.com/?741477

 

PÖRGETÉS 

TÉT 

VESZTESÉG 

NYERESÉG 

1 

1 

1

3

2

2

3

6

3

3

6

9

4

4

10

12

5

6

16

18

6

9

25

27

7

13

38

39

8

20

58

60

9

30

88

90

10

45

133

135

11

67

200

201

 

Előzmény: volof (32129)
volof Creative Commons License 2013.04.22 0 0 32129

Ráadásul a rulettstratégiákat reklámozó oldalakon nem azt mondja az egyszerű kezdőnek, hogy figyelj, ha egymás után több gurítás is az első tucatot találja meg, akkor próbálkozhatsz esetleg ezzel is, ááá nem. B-tervről meg szó sincs, csak azt mondja, ha vesztesz, kezd el duplázni...

Háát próbáljon meg valaki egymás után tizenkétszer, de akár 6x is duplázni 20 zsetonról indulva...megnézném :)

Előzmény: Patent IPO (32128)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.19 0 0 32128

Van aki ezt is elhiszi, hogy véletlen :)

Csak legyél óvatos!

Viszont ha ilyen ostoba a kaszinó, hogy ilyen átlátható a trükkje, akkor ki lehet használni

Előzmény: volof (32127)
volof Creative Commons License 2013.04.19 0 0 32127

Tegnap játékpénzzel próbálgattam különböző stratégiákat.

A James-Bond félét is megnéztem hogy működik. Alig hittem a szememnek, hogy egymás után 12 alkalommal pörgetett ki első tucatos számokat... Ezek után valódi pénzzel aligha fogom játszani....

Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32126

Látod, az is egy mgoldás. Csak veszélyes, mert a szélén le lehet esni :))))))))))))))))

Előzmény: Csucsu.007 (32125)
Csucsu.007 Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32125

lapos földet nem lehet körbe hajózni?

 

:)

Előzmény: Patent IPO (32124)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32124

A föld lapos, ezt állították sokan, meg is égettek embereket, aki azt mondta, hogy gömbölyű. Azt is a gyakorlat bizonyította be, hogy gömbölyű, mert körbehajózták a földet.

Jó inkvizítor lennél :))))))))))))))))))

Előzmény: Patent IPO (32123)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32123

Már azért is határtalan butaság lenne, mert kétszer adóznék a pénzem után. Mert Angliában is figyelemmel kísérik a bankszámlán folyó pénzforgalmat.

Arra meg nem nagyon találnék magyarázatot, hogy egyik számláról miért töltöttem fel, hogy egy másikra nyereségként visszautaltassam magamnak.

Még pénzmosásnak nézne ki, vagy ki tudja. Ilyen is csak a te fejedben születhet meg. Ugye sok filmet nézel és nem vagy válogatós? :)))))))))))))))

Itt vagyok személytelenül egy nicknévvel. Vajon mi előnyöm lenne belőle, ha bebizonyítanám azt ami nem is lehetséges. Csupán azért szállok vitába, mert nem tudom elnézni a hülyeséget. Ne állítsa senki, hogy valami nem lehetséges, csupán azért, mert ő nem tud rá megoldást

Én se mondom, hogy a rubik kockát nem lehet beforgatni, mert én nem tudom. De van aki másodpercek alatt megcsinálja. Nem tudom, mert sosem érdekelt......

Előzmény: Patent IPO (32122)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32122

A válaszom, hogy nyerek

Az, hogy mi a körítés, az csak szópárbaj

El tudod rólam képzelni, hogy képes lennék 4-500 eurót feltölteni, amit csak azért teszek, hogy visszautaljam, mint nyereséget, hogy neked bebizonyítsam, hogy nyertem. Ekkora ostobaságot hogyan mondhatsz ki :))))))))))))))))))))

Előzmény: Torlake (32121)
Torlake Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32121

Tehát a válaszod nem. Rendben.

Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32120

Azok a leírt százalékok valóban igazak akkor, ha nincs kiforrott módszered, csak rakod véletlenszerűen. De ha kiagyaltál egy dolgot, ami alapján nagyobb gyakorisággal jönnek elő a megrakott számok, attól kezdve a mérleg serpenyője feléd billen, nem a kaszinó javára. Csak ehhez ki kellett valamit találni. Ebben van a kis titok , amit te nem ismersz

Ahogy példázódtam már itt, a vas is úszhat a vízen, ha arra valamilyen más megoldást csinálnak, például óceánjárót építenek belőle

Előzmény: Torlake (32118)
Patent IPO Creative Commons License 2013.04.13 0 0 32119

Nem gondolod, hogy a fórumozók előtt nevetségessé teszed magad, amikor a számlakivonatot sem vagy hajlandó elismerni bizonyítékként?

Rendeben van, akkor te mondd meg, hogy neked mivel lehet bebizonyítani. Lehozzam neked a csillagokat?

Nem érted, hogy csak nyomod a mantrát és nem vagy hajlandó szembe nézni a tényekkel. Annak ellenére, hogy értelmes embernek tűnsz, azért valami komoly hiba mégis csak van nálad, ha a tények a szemedben nem bizonyítékok.

Nyertem és nyerni fogok, ha fejed tetejére állsz, akkor is :)

Előzmény: Torlake (32118)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!