Körbála Creative Commons License 2014.03.09 0 0 114217

Igazad van! Mocsai mester épp a napokban nyilatkozta a férfi válogatott kapcsán, hogy 12 csapatból kell összegyúrni a válogatottat,de a számításba jöhetőek keveset játszanak a külföldi csapatokban és a hazaiakban is, és most jön a lényeg: kevés játék, bizalom problémát, majd önbizalom hiányt eredményez, aztán lassan gyengébb teljesítményt!!! Ha ezt akarja E.G. akkor jó úton halad, de ha a "szent tehenek" kezdősornak nem megy, akkor miért várjuk el a cseréktől az eredményes játékot?  A saját farkába harapott kígyó esete.

Előzmény: nagyfavor (114215)
KA Creative Commons License 2014.03.09 0 0 114216

Most már érted NA döntését, hogy Cifi mért nem, Rea mért igen? :-)

Előzmény: Fradista Utazó (114175)
nagyfavor Creative Commons License 2014.03.09 0 0 114215

Abszolút így van, ez olyan mintha azért fizetnének nekik, hogy együtt eddzenek a csapattal, a meccseken meg nem kell venniük jegyet, hanem a kispadról szurkolhatnak a kezdősornak... legalább egy-két simán hozható meccset játszanának VÉGIG, max. kettővel nyernénk csak, de nem esnének ki a pixisből (a csapat meg a kupákból késöbb)

Így még az sem derül ki soha, hogy végig bírnának-e egy teljes meccset. Lövőszázalékilag is elég torz statokkal találkozunk. A kezdő fentvan nettó 45-55 perceket, és 15-lövésből alakul ki az a 8-10 gól/fő, de ha 10 perced van mindössze, és két rontás után padozhatsz ismét, nem érzed a felelősséget sem annyira, hisz "majd megoldják a többiek, ha én szerinte (edző) jobb ha nem próbálkozom többet.

peterszky Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114212

Legalább egy kicsit emelt fővel búcsúzhattunk.

nicko Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114211

Nyilatkozatok a szokott helyen linkelve.

RnD Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114210

'.....Elek a meccs utáni nyilatkozata alapján marad jövőre is edző.....'

EG mérkőzés előtti nyilatkozata alapján a jövő héten ül össze az elnökség és dönt arról a klub hogy mi legyen a két Viborg-meccs után. De EG szerintem is maradni fog (aminek örülök). Megérdemli hogy jövőre bizonyíthassa h ez az év csak kisiklás volt.

Előzmény: nicko (114183)
nicko Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114209

Írom még1x!

a nyilatkozatokat most rakom fel pár perc nyugi :)

RnD Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114208

?

Én ezt eddig nem sok játékostól hallottam.

Tomori meccs utáni nyilatkozata alapján tisztában vannak ők azzal hogy mi a baj, 'gürizünk ezerrel, meghalunk az edzéseken de a meccseken mégsem jön be semmi, aztán azt látjuk h az ellenfél mégis gyorsabb mint mi, mégis jobb mint mi'. Az edzéseken végzett munka ebben az évben úgy tűnik nem jelent meg a pályán a fontos meccseken.

Előzmény: xy1212 (114205)
nicko Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114207

és ne feledjük ez a Viborg, romániában a BL selejtezőn elvérzet..

RnD Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114206

'Jó védekezést a második félidőben láthattunk, szerintem Mészáros fontos láncszem volt ebben...'

Így van, Rea szerintem is nagyon jól védekezett. Néha szerintem támadásban is fent lehetett volna hagyni, nem az az elveszett ember elöl sem (mint ahogy azt a Viborgban hétfőn lőtt gólja is mutatta...)

Előzmény: gerg0 (114174)
xy1212 Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114205

De ezt minden játékos minden meccs után lenyilatkozza.

Előzmény: RnD (114199)
RnD Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114204

'A mai meccs tényleg fantasztikus volt, még úgy is, hogy végül nem sikerült. Csak sajnos ezzel egyben arra is rámutattunk, hogy a hétfői játék és eredmény nem passzolt a csapatok tudásához.'

Ezt szerintem mindenki tudta eddig is, mármint hogy a Fradi tudásban nincs a Viborg mögött mínusz 8 góllal.

Előzmény: Fradista Utazó (114180)
xy1212 Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114203

Ezt is mondta, igaz. Szerintem is az edzőnek kell ezt megoldani, nem tudom, hogy miért nem sikerült eddig. Több lehetőséget kellene adni a cseréknek. Gondolom, hogy az eredménykényszer miatt fél megtenni. Ez viszont olyan 22-es csapdája féle dolog. Így soha nem épülnek be. Azt megértem, ha vérre menő meccseken nem meri, de a biztosan hozhatókon játszatni kellene őket.

Előzmény: RnD (114195)
Fradista Utazó Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114202

Hát, az idén már nincsenek nemzetközi mérkőzéseink, szóval felesleges...

Előzmény: RoniSU (114200)
RnD Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114201

'Szikora meg olyan mint Herr..mindig leül a földre neki csak magasan kell lőni.'

Nah, ne sértegesd szegényt. Fehérváron érdekes módon sokkal jobb volt. Itt meg leromlott, jó kérdés hogy miért.....:S

Előzmény: nicko (114198)
RoniSU Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114200

Na akkor szerdán lehet nyerni 20 góllal ennek fényében.

RnD Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114199

'Zsuzsi pedig, hogy akarnak, csak van úgy, hogy semmi nem jön össze.'

Tomori azért ennél többet és jóval intelligensebben nyilatkozott. Mondta például hogyha belövi azt a hetest, az fordulópont lehetett volna. Azt is mondta h ezentúl a bajnokságban mindegyik meccsen ilyen mentalitásal kell h játsszon a csapat, mert ez teszi majd lehetőve h fel tudjanak pörögni valamennyi nemzetközi mérkőzésre is.

Előzmény: xy1212 (114194)
nicko Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114198

én csak azt írtam le amit kiraktak a képernyőre.

de jövőre sem lesz jó kapusunk nem fogumk semmit sem elérni. rossz látni a többi meccset, hogy ott is van szar védekezés de a kapusok ziccereket fognak..most magadban pörgesd vissza amit az 1 félidőben a mi kapusaink műveltek. Főleg Lena..ilyen alkattal hihetetlen ahogy mindig értetlenkedve nyúl a kapuban lévő labda után "hát ez meg hogy ment be" miközben előtte felemelte mindkét karját ami így már emberi számítás szerint is a kapufa fölé megy ;)

Szikora meg olyan mint Herr..mindig leül a földre neki csak magasan kell lőni.

RnD Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114195

'...Akkor tudnánk ebből a mostani helyzetünkből továbblépni, ha nem csak ezzel a 6-7 játékossal tudnánk így játszani...'

Ez edzői feladat is, sőt elsősorban edzői feladat. Pena és Steinbach is van olyan szint hogy ha jól be vannak építve velük is 'tudna a Fradi így játszani', de egyelőre ez nincs így.

Nagy gratula a csapatnak, az utolsó harminc perc egyenesen szenzációs volt. Ma is mélyről jött fel a csapat, de sikerült (ebben a közönségnek is óriási volt a szerepe....)

Előzmény: Fradista Utazó (114186)
xy1212 Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114194

Gábor azt mondta, hogy három évig erőn felül teljesítettek, és egyszer szinte törvényszerű a visszaesés. Zsuzsi pedig, hogy akarnak, csak van úgy, hogy semmi nem jön össze.

Előzmény: Fradista Utazó (114189)
nicko Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114193

a kinti meccsen még durvábbakat is mondtam volna..de úgy látszik női csapatnak ez hiányzik ahhoz, hogy úgy játszanak mint ma ;)

Előzmény: xy1212 (114190)
Fradista Utazó Creative Commons License 2014.03.08 0 0 114192

>1 félidő 25% a 2 végére 32% lett a kapus teljesítmény

Akkor matekozom egy kicsit :-)

Az első félidőben a kapott gólok száma 15, a 25%-os kapusteljesítmény tehát 5 védést jelent.

A teljes mérkőzésen a kapott gólok száma 26, a 32%-os teljesítmény 12 védést jelent.

Ezek szerint a második félidőben 7 védés volt és 11 kapott gól, 39%.