Keresés

Részletes keresés

gepesz Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27903
Dehogy nézlek. Nem .
Viccnek gondoltam a feleseket. Nem sikerült a vicc. Bocsánat. :-((
Előzmény: NagyonI (27899)
kdezsoe Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27902

NagyIm, ez nem szamitogepfuggo, hanem bongeszobeallitasfuggo!

De tehetek en ajanlatokat, csak visszautasitas a reszem... :((

Ha nem, nem...

Előzmény: NagyonI (27899)
kdezsoe Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27901

Ide NagyIm! Ide, ha kerhetem... :)))

 

 

Előzmény: NagyonI (27899)
gepesz Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27900
Előzmény: NagyonI (27899)
NagyonI Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27899

Nem bírom... Most tényleg ennyire hülyének nézel???

Amiótra új szgépem van, nem tok itt nagyítani... Beszarás...

 Megyek a csap alá... ennyi sokkk ne3kem....

Előzmény: gepesz (27897)
NagyonI Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27898

Bovika drága!! Én ajánlottam most is... Az az igazság, hogy a fejem szeretném a kerítésbe verni. Csak a szívem tudom felajánlani, körülményeim nincsenek.

 

Biztos, hogy egy idegenforgalomnak kiadó ház alkalmasabb a talira, mint az én romhalmazom. Idő van, várjuk meg Macit... Vajh merre járhat??

 

Pláne, ha már talált is valamit....

 

Én szívesen locsipocsizok...

Előzmény: bovika (27896)
gepesz Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27897
Például úgy tudod elolvasni, hogy iszol egy felest és bal egérfüllel reá kattogsz a képre.
Megnyő.
Bár ebben a témában jártas ismerősöm azt mondta, nem érdemes egy felest inni, mert marja a gyomrát. Kettőt kell azt marják egymást.
Pedig arra gondoltam biztos ismered. Ha nem birod nagyobbra venni szólj és felteszem valahová.
Előzmény: NagyonI (27893)
bovika Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27896

Lehet, hogy rosszul olvastam korábban, de mintha úgy láttam volna, hogy bovika Pestre is készül. Miért ne lehetne a bovika-tali a jó öreg Marosban, Pesten?

 

Szeditke drága, valami félreéres van, mert ÈN nem jelentkeztem Pestre!

 

Mi tavaly voltunk Bükfürdön, Nagyonka felajánlotta akkor, hogy találkozhatunk nála. Ki találta akkor ki ezt a talit, már nemtudom. Részemröl nem volt szerencsém csak talán 2-3 órát tudtam velül tölteni, mivel párom pont betegen feküdt a hotelben Bükön, igy siettem vissza.

Valamikor valaki feltette a kérdést, hogy jövünk e az idén ujra.? Megirtam, hogy mikor és valaki elkezdte megint a végeket emlegetni.

Igy indult a Bovikatali!

Ezt csak azért nevezik igy, hogy tudjuk nem Pesten lesz.

Végül én sem tartom helyesnek Nagyonkát az én nevem alatt ennyire terhelni! Szerény elképzelésem az volt, hogy Bükfürdön kibérelünk közössen a résztvevökkel valami házat több szobával attol függöen, hogy hányan jelentkeznek.

Ezt internetten ellehet intézni. Maci már keresett is állitólag.

Nagyonka szerint ott drága, ö azt ajánlotta, hogy Köszegen olcsóbb, de én innen Németországbol ezt intézni nemtudom :-( Igy ujra csak az ö nyakába szakadna minden és mindenki! Természetesen fesztelen találkozás lehetne csak önála, egy idegen környezet nem megfelelö dinom-dánomra.

 

Ez lenne dióhájba és most a többit intézze az akit személyesen érint.

Szivesen hozzájárulok a szállás költségeihez, mert örülnék mindenkinek akikkel egész éven át itt beszélgetek, de nem tetszik a megnevezés, hogy ha Bovikatali, akkor mért nem ö rendezi?

 

 

Előzmény: szedit99 (27876)
NagyonI Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27895

JÓ hogy szóltál... elő is vettem a Singers zenéimet ::))) és most gyönyörködöm...

 

Van neked CD hallgatási lehetőséged a szgépen vagy van CD lejátszód??? Vagy teli vagy a KIngsékkel????

Előzmény: Kandirozott Meduza (27891)
NagyonI Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27894

Én láttam egyet szerda este 8 előtt párral... Én ki ő be... a temetőbe persze (ill.-ből)

 

Illedelmesen leszólított, én meg kedvesen visszafelelgettem... Olyan sugárzása volt, mint Lényednek (Boszi), de nekem nem olyanom van, mint neked,így hát hamarosan VanMásiiikkal robogtam el s tova....

Előzmény: Kandirozott Meduza (27892)
NagyonI Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27893

Fijam, fijam, Pá!!

Gondolj idős és rövidet nem látó (csak ivó) anyádra... Hát el tudja ezt (azt ) az apróbötüt olvasni az a szegény??? Hm???

Előzmény: gepesz (27854)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27892

Szeditkém!

Jobb megfigyelő vagy mint én. De nem lehet ott örökké, ezért ha szükséges, Boszi számithat rám.

Persze, az igazság az, hogy mindenki magából indul ki. Az ágyhoz kötöttségről nekem ez jut eszembe.

 

Most már csak az a kérdés, hogy hol lehet ilyen Lényeket találni, nekem is jól jönne egy......  :-)))

Előzmény: szedit99 (27884)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27891

"Világsztár együttes, a King’s Singers nyitotta meg a Gyulai Várszínház nyári zenei programjait. Következő világhírű formációként az Oregon látogat Erkel Ferenc szülővárosába, ahol július 22-én, este nyolc órai kezdettel muzsikál a Várszínpadon. Fellép mellettük az Aquarell (vendégszólista: Csepregi Gyula, Fekete Kovács Kornél) és a Pege Aladár Kvartett."

 </DIV>

Csakhogy nektek is csurogjon a nyálatok mint nekem!  :-(((

Előzmény: Kandirozott Meduza (27890)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27890

A fenébe nem igy akartam, de most már mindegy!Javítás:

 

                                                   Úgy legyen!!!!!!

Előzmény: Kandirozott Meduza (27889)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27889
Úgy legyen!!!!!!
Előzmény: Boszorka (27859)
szedit99 Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27888
 Hát azért, mert én nem vagyok tali-rendező. Aki a talit rendezi, azé a döntés joga. Bocs, ha félreértettél. De ahogy írtad, ez bovika-tali.
Előzmény: NagyonI (27877)
Zolady Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27887
Akkor a tavalyi ottalvásom is  érvénytelen??:))
Előzmény: szedit99 (27885)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27886

Nagyonkám!

Szeretnék jelentkezni a 22-23-i talira! Vonzó a program! Bár az éneklést a ti érdeketekben kihagynám!

 

Az első nap 1. pontja nagyon érdekel, nem lehet nem ott lenni

Előzmény: NagyonI (27831)
szedit99 Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27885

Ha nekem szólt a kérdésed nem tudom. Nagyon szeretnék bovikával találkozni, de Pesten. Legem vagy, de akkor sem szívesen terhelnélek 2-3 napos talival. Kulcs más. Délelőtt jöttetek, ettünk-ittunk-nevettünk, és délután kissé fájó szívvel elváltunk.

De két, esetleg három nap? Én nem szívesen vállalnám a helyedben.

Előzmény: NagyonI (27879)
szedit99 Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27884
De hisz boszinak van segítsége! De még milyen! A kulcsi talin is megfigyeltem, micsoda Lényre talált.
Előzmény: Kandirozott Meduza (27880)
szedit99 Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27883
Hát ez az, amit nem akartam kipletykálni. Pedig micsoda röpülés volt!
Előzmény: Zolady (27881)
szedit99 Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27882
Én is örülök, hogy örülsz, ha nem jön közbe semmi, megyek. Jó lenne jól kidumcsizni magunkat! A rostonsütés remek ötlet, de ilyen hőségben?! Öngyilkosság! Szerintem ne fáradj, mindenki vigyen valami kis harapnivalót, és összetesszük, amink van... Régen az ilyet kolkajának hívtuk, és nagyon élveztük.
Előzmény: Kandirozott Meduza (27819)
Zolady Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27881

De micsoda sikolyok voltak:))

Zozo röpült Szúr karjába,és erősen sivalkodott:)

 

És persze neked is örült:)))

Előzmény: szedit99 (27874)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27880

Boszikám!

 

Én bizony szeretném meglátni! Nem úgy mint a vak. Remélem, hogy addigra rendben leszel annyira, hogy papucsot tudjál húzni. Ha nem, akkor viszek neked egy aprócska 46-ost, abba biztos beleférsz!

De ha hazamész, akkor mit fogsz csinálni? Hogy közlekedsz, mit eszel, hogy látod el magad? Nem kéne egy kis segitség? Bevásárlás, meg kiszolgálás? Mert megyek akkor a székesbe, ha szükdséged lenne ilyenre, igazán közel lakom!Szivesen, ám!

Előzmény: Boszorka (27857)
NagyonI Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27879

Semmit sem erőltetek... Csak gondolván, hogy maga az út is hosszú és költséges- kivéve, ha valaki a 90 %-os nyugidíjassal :::))) jönne... Lehet, hogy elméreteztem az anyagi körülményeket... nem tom... de így belekerülne szvsz fejenként minimum 20-25 be... 

 

Hm???

 

Te pl. jössz??? Ugye hogy nem???

 

Nem erőltetem!!!!!!!! Utoljára mondom... Én vígan talizhatok Bovikávakl akárhol is..

 

Na megyek a dobozaimhoz vissza....

 

 

Előzmény: NagyonI (27877)
Zolady Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27878

Ööööö....izéééééé,nekem Kőszegen van az ágyam,most vigyem el Bükfürdőre?:)

Vannak ott lengyelek?:)

 

 

Előzmény: szedit99 (27876)
NagyonI Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27877

olyanba kotyogtam, amihez tképpen semmi közöm

 

 

?????????????????

 

 

 

Előzmény: szedit99 (27876)
szedit99 Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27876

Bocs, hogy belekotyogok! Valóban, Bovika- taliról volt szó. Tehát logikus, hogy ne Kőszegen, hanem Bükfürdőn legyen. Miért terhelnénk Nagyonkát az elszállásolás, vendéglátás gondjaival? Persze, számolni kellene azzal, hogy Bükfürdőn töltenénk egy éjszakát. A neten lehetne tájékozódni a szálláslehetőségekről.

 

Lehet, hogy rosszul olvastam korábban, de mintha úgy láttam volna, hogy bovika Pestre is készül. Miért ne lehetne a bovika-tali a jó öreg Marosban, Pesten?

 

Még egyszer elnézést, hogy olyanba kotyogtam, amihez tképpen semmi közöm!

Előzmény: NagyonI (27846)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27875

Klia!

 

Megértem ezt az állapotot, nem régen én is igy voltam. :-))

Azt gondolotam, hogy lehet már túl is lesztek rajta, nem?

Az orvos szerint mikorra is várjátok? Tudom, hogy Imok fogadott lányának  még legalább egy hónapja van hátra, de hát az ikreknél ezt nem lehet tudni. De nem emlékszem a ti időpontotokra.  Beni nálatok lesz, a kórházi tartozkodás ideje alatt?

 

 

 

Remélem, hogy nálunk meg lesz ilyen várakozós idő, legalább kettő! Persze, nekem, semmi sem drága, ebben csak kibic vagyok. Egyenlőre, még egyik sem akar velem erről beszélni. :-)))

Bár Iván,Rebeka unokáim anyukája, mondta, hogy ő még szeretne egyet, de csak akkor, ha összeszedem magam és tudok neki segiteni, mert három gyerek, meg a meló, meg stb, ez neki sok. Aranyos manipulátor, nagyon rendes lány! Mondtam, hogy persze, hogy összeszedem magam, alapjában véve nincs is semmi bajom, stb.stb.

Az az igazság, ha a gyerekek közelében vagyok, tényleg nincs is semmi bajom. :-)) 

Aztán ha már nem vagyunk együtt, lefekszem  és kipihenem őket.

Előzmény: klia (27838)
szedit99 Creative Commons License 2006.07.22 0 0 27874
Azt kifelejtetted, hogy Szediték aranyosak voltak, mint mindig, és mindenki nagyon örült nekik.....Persze, ti akkor még úton voltatok, így nem hallottátok a meglepetés örömsikolyait Ceték ajkáról!
Előzmény: Boszorka (27867)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!