Keresés

Részletes keresés

gen.Rob Creative Commons License 2000.09.07 0 0 13
Lassan megkellene alapítani a Fan Klubot!
ROB
gen.Rob Creative Commons License 2000.09.07 0 0 12
Naná, hoyg tom a receptete!
Hagyma, pároltbab és 1 kis zsír (nem olaj) a végén 1 pici rántás!
ROB
Előzmény: cstan (10)
SATURNEMBRYO Creative Commons License 2000.09.06 0 0 11
Na ezt már nevezem, gyors a reakció, van itt összetartás.
Az az igazság, hogy a haveromnak még nem szóltam de biztos benne van. Majd írok. De most mennem kell megy a Piedone Egyiptomban, ezt nem is ismerem, hm, ja 30 filmje biztos nincs a gyereknek, de bizti szívesen másol. Kössz a pofonos verziókat. Az efektezett vizes rongy jobban tetszett.
Das Fenster und Terence Hill rule the World! vagy mi
cstan Creative Commons License 2000.09.06 0 0 10
Jaj, elfelejtettem leírni az egyik kedvenc részemet.

- Mi ez hagymásbab?
- Nem krumplishal.
később jön Dipó, Baxi, Jeff és a többiek:
- Hmm, jó szaga van! Hagymásbab!
- Én is szeretem a hagymásbabot!
Már megbocsáss, ez az enyém!
És jönnek a pofonok.

Apropó tudja valaki a pontos receptjét a hagymásbabnak?

Egy hete a haverokkal egy közös videózás alkalmával főztünk hagymásbabot és elég jól is sikerült, de csak ilyen találomra készül nálunk.
már vagy 3 éve nézzük ezt a filmet, hogy hátra rájövünk, hogy hogyan készül.

cstan Creative Commons License 2000.09.06 0 0 9
A fan klubhoz én is csatlakozok, sőt benne lennék a közös videózásba is, akár már most a hétvégén.

SATURNEMBRYO!
ha megbeszélted a haveroddal, akkor írj egy mailt, vagy itt egy időpontot. és Kérdezd meg, hogy mennyi az az "összes film". Nekem úgy 30 körül járnak a filmjeim. A pofonokról én meg olyan legendát hallottam, hogy egy kilógatott marha húst vágnak pofán, ami pont olyat szól:)

Én nem is tudom melyik a kedvenc filmem. Talán az
És Megint Dühbe Jövünk. ezt már annyiszor láttam, hogy lassan már kicsit unom is. De hasonló még a Kincs Ami Nincs is.

Ja és ma lesz este a Piedone Egyiptomban c alkotás. pont tegnapelőtt néztem videón, de azt hiszem ma is megnézem. Nézzétek.

mud Creative Commons License 2000.09.06 0 0 8
Ja, ugy hallottam a fellini is eljatszadozott a gondolattal, hogy csimál egy 3, darabos eposzt hőseinkkel, demivel eredeti akart lenni, nemmert floridai kozegben maradni. Olyan rómás filmekre gondolt, minta "Harom varos - Bronx, Dallas, Encino"...
A bergmann meg banataban nyitott egy zacit a LaBrean, dehát ezt már ugyis tudjatok...
Előzmény: getom (7)
getom Creative Commons License 2000.09.06 0 0 7
Én is csatlakozom a fun clunhoz, mert éppen most vasárnap láttam 5-ödszörre a nyomást, utána, a filmművészet eme remekét, és megragadt bennem egy nagyszerű poén is, amit mostanra elfelejettem, mert úgy akartam befejezni ezt a hozzászólást, hogy ideírom, és amikor elkezdtem ezt írni, még úgy tűnt, hogy emlékszem rá, de aztán mégsem, mindenesetre, és ennyi elég is, például szvsz buddy és terry sokkal többet tettek le a filmművészet asztalára, mint ez a norvég kutyaütű ez a bergman.
Piskóta Creative Commons License 2000.09.06 0 0 6
Én ezeken a filmeken nőttem fel. Nagyon szeretem őket még most is. Az első film, amit még kis koromban moziban láttam a Piedone Egyiptomban c. volt, a második a Piedone Afrikában. Igaz, ezekben még nem szerepelt T. Hill, de nagyszerűek voltak. Szédületes hangulatú filmeket csináltak. A legjobbak.
gen.Rob Creative Commons License 2000.09.05 0 0 5
Na tudod hogyan?Hozzá vágták a vizes rongyot a falhoz és azt kevergették lassítgatták stb...
Így aztán fszán szól a pofon. A délutáni mozizásról csak annyit, hogy sajna én nem pesti vagyok, de a hétvége szóba jöhet!A haverod másol is?
Előzmény: SATURNEMBRYO (4)
SATURNEMBRYO Creative Commons License 2000.09.05 0 0 4
Azt mondja meg nekem valaki, hogy a bunyós jeleneteknél hogyan adtak "hangot" a pofonoknak? Mármint hogy mégiscsak mitol szólnak olyan jól azok a Budy-s maflák?

Bud Spencer a legjobb!
Csatlakozom a fan klubbhoz. Szervezhetnénk közös videózós délutánt, haveromnál, neki megvan az összes.

gen.Rob Creative Commons License 2000.09.05 0 0 3
őőőőőő bocsi!
Nem fun hanem Fan klub:-)))
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.05 0 0 2
Ők a kedvenceim.Imádom a filmjeiket.Mert vannak bennük jó kis búnyós jelenetek, nincsenek bennük hulla hegyek(hulla sincs benne), nem tocsognak a szereplők vérben , és ami nagyon fontos írt jó poénok vannak bennük,ilyen szempontból jobbak mint az úgynevezett "amerikai vígjátékok".

A legjobb talán a "Bűnvadászok" volt.De jó még "Nincs kettő négy nélkül", "Megint dühbe jövünk"(?) és a "Nyomás utána", nekem ezek tetszettek a legjobban.

gen.Rob Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1
Hali!
Én személyszerint imádom a filmeket és a zenéiket is!A probléma viszont az, hogy itthon nem nagyon lehet Oliver Onions lemezeket kapni.Legyünk őszinték 1általán nem lehet!!!:-(( Most is O.O.-t hallgatok. Brotherly love...:-).
A másik: kellene 1 fun klub!!!
ROB
SOWHAT Creative Commons License 2000.09.05 0 0 0
Zsugabubus :))))
-Bunko vagy Báxi !
-Tudom fönök :)))))
Előzmény: cstan (-)
cstan Creative Commons License 2000.09.05 0 1 topiknyitó
Mostanában egyre többet adják a kerekedelmi csatornák a két színész filmjeit.
Én ezeket a filmeket nagyon szeretem.
Szívesen nézem meg többször is.

Ti, hogy vagytok a két színésszel és a filmjeikkel? Szeretitek őket?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!