Keresés

Részletes keresés

LexMárton Creative Commons License 2021.11.10 0 0 9469

Köszönöm a biztatást!

Szerencsére vággyal, fantáziával és merevedéssel sohasem volt gondom. :) Viszont a párom pokolian féltékeny és nagyon jó nyomozó.  Úgyhogy amíg együtt élünk nem jöhet szóba harmadik. Meg nem is vagyok az a sunnyogó típus.  Csak reménytelenül várok hátha beindulnak a páromnál azok a hormonok. Bár ennek az esélye nem túl nagy sőt még az "elsárkányodás" is fenyegeti.  Pedig mindenemet odaadnám ha olyan Hölgyel találkoznék akik itt a fórumon is vannak. Jó tőled hallani a pozitív példákat. Szerintem ha küldenék magamról és a páromról képet akkor döbbennél meg igazán. :)  Nekem gyakorlatilag mindenem megvan az életben. Egészség, jó körülmények, jó melóhely, biztonság ez az egy dolog ami hiányzik. De mondom a szerető, megcsalás nem pálya.

 

Előzmény: pantiboly (9467)
Wazzemmaue Creative Commons License 2021.11.10 0 0 9468

Na, végre, Téged is látni! És nem is akárhogy! Nagyon izgató vagy a képen!

Előzmény: akárkivagyok 49 (9454)
pantiboly Creative Commons License 2021.11.10 -3 1 9467

Nekem szerencsémre [ kis túlzással] ennek szinte az ellenkezőjét élem át az ilyen korú hölgy partneremmel.

Azt viszont  bátran állítom hogy  a világ legszebb élményeit az ötvenes hölgyekkel élem át vagy a kissé tőlük idősebbekkel! Tehát ennyire nem a kor számít,hanem téged idézve a minőség,és ezt csak ezek a hölgyek tudják adni nyújtani.

Igaz mindig is a tőlem érettebb idősebb hölgyek társaságát kerestem,eddig is.

Nem kellene ezt ennyire a lelkedre venni hisz van merevedésed vágyad akkor már nem nálad van a hiba.

Én elkeseredés helyett javasolnám  keresgélj. Ha nem is mindenáron és nem kétségbeesve! Sok olyan hölgy él/élhet akinek a férje ilyen,[baleset betegség műtét]és volna igénye egy kellemes szexre szeretkezésre. 

Én biztos hogy nem megkeserednék hanem megkeresném a magam betevőjét e téren.

Ha van merevedésed van vágyad igényed,és van fantáziád akkor biztos hogy nem csalódást fogsz okozni a hölgynek hanem élményt !!

Végül is a saját szavaiddal bátorítanálak : találd meg és élvezzétek egymást,mert sosem tudod mikor és melyik lesz az utolsó......

Előzmény: LexMárton (9466)


LexMárton Creative Commons License 2021.11.10 0 0 9466

Szívesen és én is köszönöm a hozzászólásod. Látod én sem gondoltam volna 8-10évvel ezelőtt, hogy így fogunk élni. Külső szemlélő nem gondolná ezt rólunk főleg az a legnagyobb poén az egészben , hogy mindig jóval fiatalabbnak néznek minket . :( A látszat sokszor  nagyot csal! 
Csak azt tudom tanácsolni Neked és mindenkinek itt, hogy minden egyes percet használjon ki! Legyetek fantáziadúsak, ne hagyjátok elhervadni a szexuális életetek! Sosem tudhatjátok, hogy melyik az utolsó alkalom. Ez a fajta olyan megkeseredettséget okoz, hogy ezért sem tudnák új kapcsolatba belekezdeni. Mint írtam bizalomvesztés illetve én sem szeretnék csalódást okozni más nőnek.

 

Előzmény: LexMárton (9464)
pantiboly Creative Commons License 2021.11.10 -2 0 9465

Nagyon sajnálom hogy így van! Viszont most már kezdem érteni írásaid és megérteni téged!

A válaszod pedig  köszönöm szépen

Nem is gondolnám hogy párok így élnek.......

Előzmény: LexMárton (9464)
LexMárton Creative Commons License 2021.11.10 0 1 9464

Úgy kb. 46 éves koráig minden rendben volt. Utána már célozgatott, hogy nem fontos neki már annyira a szex. Addig kb. 1-2 hetente volt egy-két alkalom de az hosszú és minőségi együttlét volt. Nem a mennyiség hanem a minőség számít én is ezt vallom. Egyre ritkultak az alkalmak. Aztán mondta a párom ,hogy egyszerűen nem érdekli már. Nincs szexuális fantáziája, nem érdekli csak engem sajnál. Ő tökéletesen megvan szex nélkül. Én felhoztam, hogy ilyen csinos nő ne éljen már úgy mintha 80 éves lenne. Ha én nem tetszem neki akkor fájó szívvel de elengedem ezt az örömöt nem vonnám meg tőle. Nincs ehhez jogom. Nem neki senki más férfi nem kell akkor inkább egyedül él. Ezek biokémiai folyamatok. Ha ezek nem működnek akkor nem tudsz mit tenni. Ő nem érzi egyáltalán hiányát mert egyáltalán nincs késztetése rá. Más férfitól meg egyenesen szinte annyira idegenkedik, hogy az már undor.  Aztán bennem meg olyan önvád, olyan önbecsülés sérülése keletkezett, hogy érzéseim szerint képtelen lennék nővel újabb kapcsolatot kialakítani. A elmúlt évek sajnos engem is padlóra tettek és a nők iránti bizalmam is elfogyott. Ez van sajnos. (Meg a magamba vetett bizalmam is pedig valamikor volt.:)

Előzmény: pantiboly (9463)
pantiboly Creative Commons License 2021.11.10 -2 0 9463

Szerinted/ szerintetek ez miért van így?

Mi ennek az oka hogy férjes asszony és ennyire elutasító?

Előzmény: LexMárton (9462)
LexMárton Creative Commons License 2021.11.10 0 0 9462

Félelmetes mintha egy nővel élnénk. :) Milyen szabványos kifogások. Mondjuk, hogy meztelen nem mutatkozik, masszázst nem akar, stb. teljesen logikus. Hiszen az felhívás keringőre. De szemétség is lenne ha mondjuk a párom tangában sétálgatna az lenne a kínzás a javából inkább maradjon mackónadrágban de tesz is róla, hogy még véletlenül sem kívánjam meg.

Előzmény: Bean2019 (9460)
pantiboly Creative Commons License 2021.11.10 -3 0 9461

Na jójóóóóóó!!!

De.....

aki ezt/így nyilatkozik az nem is nő! Mi több, ennek semmi köze magához a korhoz.

Meg ne bántsalak de   a felsoroltak közül ha csak egy is elhangzana már nem élnék vele!!

 

Ne tudományos magyarázatot keress hanem a nőt!!

Ne te érezd megalázva magad,csak mert ő nem nő, és nem is alkalmas sem társas sem házas életre!!

Ne kétségbeess hanem húzd ki magad,légy férfi és találd meg akivel boldog lehetsz

 

Előzmény: Bean2019 (9460)
Bean2019 Creative Commons License 2021.11.10 0 3 9460

Oké, néhány példa:

Amikor akarsz venni egy szexi fehérneműt a párodnak erre ő azt reagálja, hogy ő nem kurva.
Ő nem fog előtted meztelenül mutatkozni. (Még a végén megkívánnád és az baj)

Más aktív szexuális életet élő nők leszólása, gúnyolása, elítélése.

Más szexi módon öltöző hasonló korú nők gúnyolása, leszólása.

Férfiak gúnyolása és leszólása , hogy jön a férfi kapuzárási pánik.

A férfi szaporító szervek általánosságban undorítónak nevezése.

A szexuális aktus undorítónak nevezése.  vagy "Az csak a fiataloknak való, öreg vagyok hozzá"

Nem masszírozhatsz meg mert szex lehet belőle, amúgy sem láthatsz meztelen.

A lakásban pucéran mutatkozni tilos.

Fürdőszoba ajtó kulcsra zárva és a kulcslyuk takarása illetéktelen kukucskáló szemek ellen.

 

Folytassam?

 

Önbecsülésed a romokban. Kétségbe vagy esve és keresed a tudományos magyarázatot.

Előzmény: pantiboly (9459)
pantiboly Creative Commons License 2021.11.10 -2 0 9459

Sajnos a "tudományos maszlagot" nem adjuk elő hanem magyarázatot keresünk a megalázottságunkra.....

 

Kifejtenéd ezt bővebben,ha szépen kérlek?

Előzmény: Bean2019 (9458)
Bean2019 Creative Commons License 2021.11.10 0 1 9458

A képért köszönet! Legalább ennyi örömünk nekünk is van. Sajnos a "tudományos maszlagot" nem adjuk elő hanem magyarázatot keresünk a megalázottságunkra. A porig rombolt önértékelésünkre legalább adjon választ illetve vigaszt a tudomány.

Előzmény: akárkivagyok 49 (9454)
Törölt nick Creative Commons License 2021.11.10 0 0 9457

izgi :)

Előzmény: akárkivagyok 49 (9454)
pantiboly Creative Commons License 2021.11.10 -2 0 9456

Én ide,ehhez csak annyit írnék,had tudják már ők/ ti meseszép kedves érett nők hogy e téren mi a vágyaitok, mire vágytok, mit és hogyan éreztek!!!

Előzmény: akárkivagyok 49 (9454)
LexMárton Creative Commons License 2021.11.10 0 1 9455

Egy ilyenért a Vénusz bolygót lehoznám a Földre a páromnak. :)

Előzmény: akárkivagyok 49 (9454)
akárkivagyok 49 Creative Commons License 2021.11.10 0 24 9454

Ha ezt a sok tudományos maszlagot a feleségeknek is előadjátok, nem csoda, hogy elmegy a kedvük a szeretkezéjjstől🤔😉🙂😂

Én maradok ennél

LexMárton Creative Commons License 2021.11.10 0 1 9453

Az én páromnál ebből a szexuális dysfunctio vagyis  Hypoactive Sexual Desire Disorder (HSDD) alakult ki. Viszont ez neki nem csak nekem okoz problémát ezért nem hajlandó vele foglalkozni.

Előzmény: Törölt nick (9452)
Törölt nick Creative Commons License 2021.11.10 0 0 9452

Ez elég rosszul hangzik... Szerencsére nem minden nőnél alakul így, és akinél zavaró tünetei lennének a menopauzának, biztos ott is lehet ezt orvosolni, csak foglalkozni kell vele. És a topik hölgy látogatói az élő példák arra, hogy vannak kivételek :) 

Előzmény: Bean2019 (9451)
Bean2019 Creative Commons License 2021.11.10 0 0 9451

"Ötven éves kor felett a nők hormonháztartása jelentősen megváltozik, amely hatással van szexuális életükre is. Sokaknál csökken a szexuális vágy, pedig ennek nem feltétlenül kell így lennie. A libidócsökkenés oka lehet a középkorúaknál bekövetkező hormonális változás: a tesztoszteron szint, ami a szexuális vágyért felelős, már a harmincas években csökkenni kezd, a negyvenes-ötvenes években pedig még alacsonyabb lehet. A változó korban a nőknél a szervezet ösztrogéntermelése is csökken, ennek hatására alakulhat ki a hüvelyszárazság, amely nem csupán a szexuális együttléteket nehezíti meg, de hajlamosít a fertőzésekre is."

 

"Az ösztrogénhiány középtávú következményei:


hüvely, szeméremtest keringése
csökken csökkent lubricatio,
urogenitalis atrophia 
szexuális dysfunctio, dyspareunia
–atrophiás vaginitis
–dysuria infectio nélkül
A menopausa tünetei
–dysuria infectio nélkül
–fokozott infectio hajlam"

 

Itt még a Banderas sem tud mit tenni. :)

 

 

 

 

Előzmény: akárkivagyok 49 (9448)
LexMárton Creative Commons License 2021.11.10 0 0 9450

Jogos a felvetésed bizonyos esetekben! Mikor még szeretkeztünk jobb nem is lehetett volna annyira jó volt

de már jó régen volt. Még az utolsó alkalom is.  Szó szerint mindenben benne lennék, hogy visszahozzam a régi szép időket. Viszont amikor a párod semmit sem enged ami szorosabb testi kontaktussal jár az ölelésen és a puszin kívül ott nem sokat tudsz tenni. Maga az erotika iránt veszett ki minden érdeklődés. masztizni sem szokott például.  Több orvosi cikket olvastam a témával kapcsolatban. Sajnos ez nagyon gyakori a hormonális változásoknak köszönhetően. Te és leginkább a párod nagyon szerencsés.

Előzmény: akárkivagyok 49 (9448)
LexMárton Creative Commons License 2021.11.10 0 1 9449

Esetemben nagyon örülök a sok mínusznak a hozzászólásomra. :)
Minél több annál több pozitív példa. Nyilván  nem objektív  mert csak azok nézik a fórumot akiket ez a téma érdekel. Le a kalappal azok előtt a Hölgyek előtt akik raknak fel ide képeket és tényleg köszönet és tisztelet érte. Ezeket a Hölgyeket nagyon meg kell becsülni a párjaiknak. Én a saját és ismerősi tapasztalatokat írtam le.Sajnos nekem egy Hölgy ismerősöm volt aki még ötven felett is szexelt, egyáltalán érdekelte. Ismerősök és saját tapasztalat is még ha jó is a párkapcsolat a változókor beköszöntével a nők nagy része felhagy a szexel. Még akkor is ha sportol, nincsenek egészségügyi problémái, nagyon csinos és a párja is aránylag jó kondiban van . A külső szemlélő nem is gondolná párokról. Csökken az ösztrogén, tesztoszteronszint nincs ami táplálja a lángot. Kíváncsi lennék, hogy azok a Hölgyek akiket ez még érdekel hogyan tudták fenntartani a tüzet magukban. Az én párom is már évek óta elzárkózik a szextől még külön is kell aludnunk nehogy eszembe jusson valami rosszban sántikálni.
Próbáltam mindent megtenni segítség a házimunkában, virág,üdülés, biztonság nyújtása, megjelenésre és fizikumomra igényesség és pár évvel fiatalabb is vagyok a páromnál, türelemmel várok évek óta az "áttörésre" de semmi. Ő is megértő mert felvetette, hogy elválhatunk mert ő sajnálja ezt a helyzetet de egyáltalán nem tudja megadni ezt az örömöt mert annyira nincs kedve hozzá. A kapcsolatunk meg van  annyira jó és értékes, hogy ezért nem szeretném elhagyni. Az ötletekből kifogytam.

akárkivagyok 49 Creative Commons License 2021.11.10 0 4 9448

Nem tudom ki hogyan érzi magát, de 54 évesen, nagyonis jól érzem magam és az előzően felsorolt,jelentkező biológiai problémák ellenére,igenis igényelem a szexet. Amint a képeim is tanuskodnak róla, jól érzem nagam a bőrömben. Párommal aktiv életet élünk. Sokat utazgatunk, kirándulunk és igen, szeretkezünk is. Szeretkezünk, mert mindketten valljuk, hogy nem elég csak dugni. Azt minden állat tud. Kedves csalódott férfiak, biztosak vagytok abban, hogy csak  az asszony "hibás" a szeretkezés elmaradásában??? 

Kivancsitina Creative Commons License 2021.11.10 0 3 9447

Vagy teljesebbet,változatosabbat,izgalmasabbat,mint harminc évesen.

Előzmény: Kretén Kroton (9444)
NaGyurjunkGyurikam Creative Commons License 2021.11.09 0 5 9446

Becsüld meg, add meg neki rendesen, ami jár, és rebegj hálát a Jóságosnak érte. Az én feleségem még jó messze van az ötventől, és én nem is panaszkdom, de ismerősi körben sok elrettenő példát látok.

Előzmény: Kretén Kroton (9444)
Törölt nick Creative Commons License 2021.11.09 0 4 9445

Ha csak azt végignézed, hányan rakunk fel ide saját képeket, láthatóan vannak a szex iránt érdeklődő ötvenes nők... Valószínűleg kevesebben mint hasonló férfiak, de azért van létjogosultsága ennek a topiknak is :)

 

Előzmény: LexMárton (9443)
Kretén Kroton Creative Commons License 2021.11.09 0 7 9444

Természetesen vannak olyanok is amilyenekről írtál. De hidd el azért sokan vannak olyanok is akik nem olyanok. Azért mert egy nő 50 fölött van még nem kell úgy venni mint aki már nem is akar élni. Hidd el sokan éppen olyan teljes életet élnek minden szinten mint akár 30 évesen. Az tény hogy több nyavalya kínozhatja őket idősebb korban,ám ettől még kívánhatja a szexet . Már csak azért is mert jó hatással van a bajokra is. Ha neked rossz tapasztalataid vannak az pech. De nem mindenki ilyen balszerencsés. Feleségem 55 éves de olyan mint fiatalon volt. És tuti hogy sok férfinak van ilyen felesége.

Előzmény: LexMárton (9443)
LexMárton Creative Commons License 2021.11.09 -11 4 9443

Meglepő ez a topiknév. A nőket az ötvenes éveikben még érdekli a szex? Az csak egy nagyon szűk réteg lehet. :( Hőhullámok, fejfájás, változó kor, hormonszint úgy kb. a nullán. )  Szóval egyszerű biológia. Kizártnak tartom. Most nehogy jöjjetek a társkeresőkkel , hogy mennyi ötvenes nő van fenn mert az igaz csak ők már inkább sétálgatni akarnak és nem szexhez keresnek partnert. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek.

Gyorisracc21 Creative Commons License 2021.11.08 -5 3 9442

Sziasztok! Lennenek Gy-M-S megyeben vagy kornyeken olyan idosebb holgyek vagy parok, akik kepcsereben vagy szemelyes talalkozasban benne lennenek? 

Kretén Kroton Creative Commons License 2021.11.08 -1 6 9441

Lehet nem tudja. Azt megértem hogy tetszik neki. Nekem is. De ettől függetlenül nem értem miért kell netes képekkel idejönni a fórumba. Miért nem rak fel saját barátnőről vagy feleségről? Ha nincs egyik sem akkor csak nézelődjön és értékelje amit lát pozitívan vagy negatívan. Nem innen - onnan leszedett képekről szól ez a fórum.

Előzmény: RégiÚj55 (9440)
RégiÚj55 Creative Commons License 2021.11.08 -1 4 9440
Előzmény: Wolfandcat (9435)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!