Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.10.31 0 0 69
azért csak legyen velünk óvatos, na.
Előzmény: mfalcon76hu (68)
mfalcon76hu Creative Commons License 2002.10.31 0 0 68
nem vagyunk brutálisak :-))))
annyira
Előzmény: nagypatkany (67)
nagypatkany Creative Commons License 2002.10.31 0 0 67
mé' ne mingyá "le"?!
Előzmény: mfalcon76hu (66)


mfalcon76hu Creative Commons License 2002.10.31 0 0 66
az sem rossz!
esetleg rá! :-)
Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.31 0 0 65
vagy ki-
hátha segit
:-))))
Előzmény: mfalcon76hu (64)
mfalcon76hu Creative Commons License 2002.10.31 0 0 64
verd át te is :-)))
Előzmény: nagypatkany (63)
nagypatkany Creative Commons License 2002.10.31 0 0 63
...szóval átvert a lotyó....vígasztalhatatlan vagyok...
mfalcon76hu Creative Commons License 2002.10.31 0 0 62
:-)))))))))))))))))))
a répa nem kér enni :-))
Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.31 0 0 61
elgondolkoztató....a büdös répát választotta helyetted...
Előzmény: nagypatkany (59)
mfalcon76hu Creative Commons License 2002.10.31 0 0 60
szerintem a répával csak helyettesített valamit és beletört :-)))))))
de biztos csak kamu volt
Előzmény: nagypatkany (59)
nagypatkany Creative Commons License 2002.10.31 0 0 59
Azért eltöprengtem az elhitetés és a büdösség kérdésén - ami ugyan relatív dolog, de hát a büdös az büdös, ugye....

Volt egy barátnőm, az igen büdös volt eccer. Aztán kiderült, van benne egy félig elrohadt répa.
Azt mondta, sokat bulcsázott kinn a fődeken egy hónapja, mert idény volt és biztos ott gondolta ez répa, hogy benne kíván szárba szökkenni.

Gondolod, hogy ez nem volt igaz, csak elhitette velem?!
Olyan szomorú lennék...

Előzmény: Törölt nick (57)
nagypatkany Creative Commons License 2002.10.31 0 0 58
Elhitetni?!
Mit kell itt elhitetni? És mit hitettek el velem, rutintalan bugyuta férfiegyeddel?
És miért kellene nőgyógyászhoz hurcimbálni, amikor egyik nap ilyen, a másik nap meg amolyan?

Nekem is sürgősen orvoshoz kellene mennem, mert az ondó szaga és állaga, attól függően óriási különbséget mutat, hogy mit eszem és főleg, hogy mit iszom?

Kéretik forgatni az alapvető szexuális felvilágosító könyveket!

...egyébként nem haragszom...inkább mulatok...

Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.31 0 0 57
De oké, az irodalmak tényleg nem tökéletesek, félre ne érts, nem téged vontalak kétségbe, csak azt hidd el, hogy miután férfiak vagytok, és a nők biológiai felépitése, már csak rejtettsége okán is elég kiismerhetetlen, hát hihetetlen, elég nehéz megtanulnotok mindent. Még egy átlag felnőtt nő is meglepődik néha, miket tapasztal. Átlagról beszélek, a sajnos átlagról.
Hosszas beszélgetésekbe szoktam bonyolódni a nőgyógyászommal, néha csak a számat tátom, milyen nők vannak. És ők az átlag, hisz átlagnak a többséget vesszük.

El tudjátok képezlni pl, hogy van olyan felnőtt nő, aki még soha nem nyúlt bele a puncijába? Vagy nem maszturbált? Vagy nem fogott egy tükröt és nézte meg? Bizony van.

És ismét megragadom az alkalmat, mint fogadatlan prókátor, minden férfinak (és persze nőknek is, hihetetlen élmény) nyomatékosan ajánlom figyelmébe A Vaginamonológok-at a Tháliában. A szinházban, és nem könyben.

Előzmény: nagypatkany (55)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.31 0 0 56
Tényleg ne haragudj meg érte, de a nők olyan dolgokat el birnak hitetni veletek, férfiakkal, hogy az hihetetlen.
Hát hogy lehet normálisnak tekinteni valamilyen nedvet, ami penetránsan büdös?? Elnyúltatok utána, és cigizés közben áramlott valami belőle??

Ne sértődj meg,de remélem, nagyon gyorsan küldd el nőgyógyászhoz!!
Jézusom....

Előzmény: nagypatkany (55)
nagypatkany Creative Commons License 2002.10.30 0 0 55
Sosem írtam, hogy az orgazmus pillanatában épp pisilni kíván az ember.
"Az alapvető szexuális irodalmak"-at meg hagyjuk próbálkozz itt-ott, sok olyasmit láthatsz, ami ellentmopnd az alapvető irodalomnak....:))

Ami a saját tapasztalásaimat illeti a témát illetően:

egy és ugyanazon a hölgynél(!)....

....saját bevallása szerint nem függött össze az orgazmusa a kispricceléssel sem időpillanatát illetően, sem a meglétét illetően, de volt, hogy jobb volt, volt, hogy nem számított.
...ami az állagát illeti, a színtelen-szagtalan, átlátszótól egészen a penetráns büdösig minden előfordult....nyilván, ahogy kuruc kollega mondta volt, függ sokmindentől.....(lehet, hogy a sperma ízéhez hasonlóan előtte sok ananászt kellene etetni vele..?...:))
....ami a mennyiségét illeti, hát a semmitől a teljes elázásig terjedt
....ami a lepdőn maradó nyomot illeti, az meg a szintelentől egészen odáig terjedt, mintha valaki összepisilte volna magát...

...és mondom, ez egy és ugyanaz a személy volt!

...volt, akinél mindig ugyanolyan volt....

...és még egy dolog: azt mindegyik állította, hogy nem pisilt....már amennyire odafigyelt magára....

...és volt, aki a kielégülése után ott ült és épp rágyújtott, emikor ő maga is megijedt a belőle hirtelen kiármló folyadéktól....na ennyit az orgazmushoz való közéhez...nem hinném, vagy legalábbi hadd ne higgyem, hogy a cigitől volt nagyobb kielégülése, mint tőlem...:(((...!

szóval van ilyen is, olyan is.....még ha az alapvető irodalmak nem is mindent írnak le....hadd ne kelljen 44 évesen beleásnom magamat az alapvető irodalomba....ilyenkorra már az ember tudja, hogy korántsem olyan lehengerlő szexuális partner, mint azt hihette 20 évesen...:)))

Előzmény: Törölt nick (42)
mfalcon76hu Creative Commons License 2002.10.29 0 0 54
Mé nem publikusak? :-)))))))))))

Aki nálam türelmesebb az halott vagy hazudik! :-))

Előzmény: Wamp (53)
Wamp Creative Commons License 2002.10.29 0 0 53
Vannak, de nem publikusak:-))

Szerintem légy vele türelmes. A nők sokkal később érnek meg szexuálisan, mint a férfiak.

Előzmény: mfalcon76hu (52)
mfalcon76hu Creative Commons License 2002.10.29 0 0 52
Jaaa... Saját spricces képek nincsenek? :-)))

Másik kérdésedre a válasz: beszéltünk, hiába. A csajó kissé konzervatív típus. Hogy miért... passz...

Előzmény: Wamp (50)
Wamp Creative Commons License 2002.10.29 0 0 51
Beszéltetek erről a pároddal?
Előzmény: mfalcon76hu (48)
Wamp Creative Commons License 2002.10.29 0 0 50
Nem én, a Lesley szeretne.
Előzmény: mfalcon76hu (49)
mfalcon76hu Creative Commons License 2002.10.29 0 0 49
Wamp:
Képet akarsz beilleszteni? :-)
Előzmény: Wamp (47)
mfalcon76hu Creative Commons License 2002.10.29 0 0 48
Talán itt a baj. Eléggé gátlásos a szentem...
Előzmény: Wamp (46)
Wamp Creative Commons License 2002.10.29 0 0 47
Van itt valahol egy topic ami a kép beillesztésről szól:-)
Előzmény: Lesley (44)
Wamp Creative Commons License 2002.10.29 0 0 46
Nos ha egyszer előfordult, akkor egészen biztosan képes rá:-)
Talán valamilyen tudatos, vagy tudatalatti gátlás áll az útjába. Nekem sokat segített, hogy a kedvesem egyértelműen jelezte, ez Őt ez nagyon izgatja:-)
Előzmény: mfalcon76hu (45)
mfalcon76hu Creative Commons License 2002.10.29 0 0 45
Kicsit nem figyelek oda és hogy felizzot a vita! :-)

Sajnálatos módon a feleségemnél eleddig csak egyetlen egyszer fordult elő, hogy spriccelt. Vártam, de nem számítottam akkor az eseményre és én is igencsak meglepődtem. Egy erős sugár, pontosabban kettő volt, az egyik szerencsésen landolt a számban, a másik az arcomon. Első meglepetésemben arra gondoltam, hogy bizony, ez a nő a nagy élvezet során lepisilt. No nem mintha bántam volna, csak meglepett. :-) Viszont amit a számban éreztem az egészen más volt. És ez igencsak felvillanyozott.
Sajna azóta nem sikerült reprodukálnom az eseményt. :-(

Lesley Creative Commons License 2002.10.29 0 0 44
Köszi wamp a választ. Találtam egy fotót is, amely a Te véleményed támasztja alá.

A kép beillesztése ide viszont nem sikerült. Ha tudtok tippet adni, hogyan lehetséges, elküldöm.

Lesley

Előzmény: Wamp (33)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.28 0 0 42
Már az alapvető szexuális felvilágositó irományok is kiemelik, hogy orgazmuskor a vizelet útja elzáródik, igy nem kell attól félni, hogy az áramlik ki.
Igy az ejakulátum nem is keveredik semmivel.
Amennyiben pedig a nő a hüveléyből lát bármit is távozni, az csak izgalmi váladék lehet, főleg ha opálos. A női ejakulátum viztiszta, átlátszó, és mennyiségére nézve sok, illata érdekes. Amikor egy nő először tapasztalja, bizony tényleg megijedhet, hogy nem vizelet-e, viszont visszatartani lehetetlen, ha jönni akar.
:-)
Wamp Creative Commons License 2002.10.28 0 0 33
...nem okvetlenül tud...
Így van, kivéve az olyan pozitúrá(ka)t, amikor a nő látja saját produktumát. Én csak a hüvelyemből távozót láttam idáig, az pedig enyhén opálos-fehéres, a bartholin váladéknál hígabb, de a vizeletnél határozattan sűrűbb volt.
Abban meg igazad lehet, hogy a hugycsövön távozó hasonlíthat a vizeletre, azon egyszerű oknál fogva, hogy ott keveredik a kétféle matéria ugye:-))

"...de száz szónak is egy a vége, nekem ugyan tökmindegy micsoda és honnan jön, sikerült elérnem, hogy legyen és egyszerűen nagyon jó - nekem mindenképpen..."
Szerintem is:-))

Előzmény: nagypatkany (28)
nagypatkany Creative Commons License 2002.10.28 0 0 28
...nem okvetlenül tud...

az alanti egyik megjegyzésből kiderül (és az ajánlott fórumból is) hogy az "ejakuláló" nők sem tudják, honnan jön.

...de száz szónak is egy a vége, nekem ugyan tökmindegy micsoda és honnan jön, sikerült elérnem, hogy legyen és egyszerűen nagyon jó - nekem mindenképpen...

Wamp Creative Commons License 2002.10.28 0 0 23
Teljesen korrekt, azzal az apró kiegészítéssel:
"Az ejakulációt nem kíséri a folyadék, az maga a folyadék."
ejakuláció=maga az esemény
ejakulátum=az eseményt kísérő folyadék
Előzmény: az utolsó kuructigris (8)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!