Keresés

Részletes keresés

toti941 Creative Commons License 2009.09.30 0 0 5717
szevasztok

a SOLAC 3225 ről olvastam hogy a legcsendesebb (71dB)
még az ára is csak határeset 25 körül

tudtok valamit róla ???

toti
hasz Creative Commons License 2009.09.30 0 0 5716
sziasztok!

mi is porszívót szeretnénk vásárolni, halkat, használhatót
relatív gyakran használjuk (heti4-5 alkalom)
a fórumon utánnaolvasva a Samsung sc9150 tűnt nyerőnek de nem találok már online boltot ami forgalmazná
az utódja (sc9560) 50e felett van ami már nekünk sok

az itt forumzok kozul sokan hasznalnak Electrolux ZCX 6440-t ami ugyancsak szimpatikus de tartok tole, h hangos lesz (hangos amugy?)

vmint mit lehet tudni a samsung 20-30e kozotti porszivoirol? halkak, jol mukodnek?

illetve a porzsakos porszivokrol mindig az jut eszembe h razom a textilzsakot es szall a por, szoval ezert szeretnenk nem porzsakosat (illetve nem akarunk kesobb papirzsakra kolteni)
minden estre meglepodve olvastam, h a porzsakosak alapvetoen jobb hatasfokakl dolgoznak...
Előzmény: nagya2 (5713)
Teaway Creative Commons License 2009.09.28 0 0 5714
Ne a kajapénzből vedd, és akkor nem halsz éhen.
Előzmény: glycerin (5710)
nagya2 Creative Commons License 2009.09.28 0 0 5713

Hali !!

Vegyé Samsung sc9150-et nem sokkal drágábbért(34000), ha halkabbat akarsz, és a Dysonhoz hasonló szürőrendszerrel.

Üdv Nagya

Előzmény: glycerin (5710)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.09.28 0 0 5712
Talán gyakrabban kéne beírni ezt ide....mondjuk minden oldalra, hogy észrevehető legyen. Nem csoda, hogy két évre visszamenőleg nem látják meg....
Előzmény: Törölt nick (5709)
glycerin Creative Commons License 2009.09.28 0 0 5710
ez az összefoglaló nem teljes! :)

Panasonic MC CL-673

..na, ilyet ne vegyetek, mert olyan jól szív, hogy a finom por 10 perc alatt eltömíti a szűrőt annyira, hogy érezhetően csökken a szívóteljesítmény, aztán ürítheti az ember. Én is Dysont vennék (sci-fi harciporszívó kategória:)) legszívesebben, ám akkor nem ennénk fél hónapig :D

na mind1.. keresgéltem és mit találtam.. :)
*nagy akció*
eksön
Előzmény: Teaway (5670)
kelist Creative Commons License 2009.09.28 0 0 5708

Hello! Az ajándékba kapott  porszívomban hengerszűrő van :(  csak tudnám mit vétettem ,hogy igy ver engem az Isten. Kelist

 

Ne vegyetek ilyet soha - nagyon macerás kitakarítani.

tunderlala-3 Creative Commons License 2009.09.26 0 0 5707
:D
Előzmény: Hangszoros (5705)
Sly001 Creative Commons License 2009.09.26 0 0 5706
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, kaptam ajándékba egy Elin multivac takarítógépet, ami szinte nem is volt használva.... viszont nincs hozzá leírás :( Tudnátok nekem segíteni? van valakinek használati utasítása hozzá?

Nagyon köszönöm előre is.

Sz.
Hangszoros Creative Commons License 2009.09.25 0 0 5705
Irigylem a férjedet, hogy ilyen toleráns assonykája van
Előzmény: tunderlala-3 (5704)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.09.25 0 0 5704

Jaja, érdemes lenne hallani, de azért, ha már minirepülőhöz hasonlítod, akkor nem az extra halk kategória lehet, de persze ez nem mindenhol szempont, és én el tudom képzelni, hogy abszolút nem zavaró a hangja, mert engem pl. az electrolux hangja sem zavar, nem vészes....na de vannak emberek, akiket idegesít a porszívó hang, most tényleg nem vicc, az én férjem annyira utálja, hogy inkább kimegy/elmegy, ha porszívózok, amikor itthon van. Mondjuk valahol megértem, az ő munkája olyan, hogy egész nap szinte hangzavarban van, szóval nem csodálom, hogy hülyét kap, amikor ráadásul még itthon is ezt kell hallgatnia.:D Én próbálom ezt tiszteletben tartani, általában nem akkor porszívózok, amikor itthon van, de néha előfordulnak váratlan helyzetek, amikor muszáj...

Előzmény: J1ellenor (5703)
J1ellenor Creative Commons License 2009.09.24 0 0 5703
sziasztok! Nem:) tény,hogy nagyon örülök,hogy megvettem,de semmi több:) szerintem is egy "fül" teszt kéne,mert igy nem állíthatok bizton semmit.
Előzmény: tunderlala-3 (5702)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.09.23 0 0 5702

Remélem nem volt bántó, hogy beleestél?:) Persze nem szó szerint értettem, de van aki mondjuk egy porszívóra kattan jobban, más meg egy mosógépre.

Én meghallgatnám a hangját egyébként, de a philips-ét is...nekem nagyoooon csendes gép kell (meg allergiásnak megfelelő persze, de az már meg van, csak a hangja okoz allergiát...nem nekem:D)

Előzmény: J1ellenor (5701)
J1ellenor Creative Commons License 2009.09.23 0 0 5701
sziasztok! Nem a porszívómba szerelmesedtem bele,hanem a páromba,és a bringámba:) A porszívó egy eszköz számomra,de ha lehet akkor az adott kategóriában a nekem(nekünk,mert nem egyedűl döntöttem) legjobb legyen(igyekeztem azt is mérlegelni mire lesz használva, ki fogja használni és mennyit!).Meg kéne hallgatnotok a hangját,mert igy nem lehet megbizonyosodni egy gépről(amit mellesleg 1 bemutató teremben meg is lehet tenni ingyen,és bérmentve,bár országos szempontból nem mindenkinek van közel az igaz,de ha esetleg valakit érdekel,és az ingázási útvonalamba esik,annak meg is mutathatom a gépet:). hétvégén pénteken megyek Pestről -Miskolcra,(+10-15 km kitérő nem gond,az m3-as autópálya vonzáskörzetében) vasárnap vissza. Én a régi (kölcsön)gépünket hasonlítottam össze,és ahhoz képest írtam a hangot. Rajtam kívül,mindenki szerint halkabb mint a régi gép. A törpe repülőt meg inkább a kinézetére értettem,a hangja nem sípol annyira,mint a réginek:) Meg egyébként is az a lényeg,hogy nekem jó legyen:) Mint már írtam,nekem a porzsák vadászatból lett elegem,meg a túlmelegedésből(na jó meg a porfúlyó üzemmódbol,bár az még nem a kölcsön samu volt:) Egy biztos, aki ilyet vesz biztos nem nyúl mellé. Amennyire utána néztem a vásárlás előtt ,szinte bárhol kapható a gép ország szerte(nem csak az internetes boltokra gondolok),csak Miskolcon nem,és árban is ott mozog mint a többi komoly piszotó,csak számomra jobb feltételekkel,(nics porzsák, nem szakad szét,csak mosni kell a szűrőivel 1ütt.(nem sűrűbben mint eddig porzsákot cserélni).Meg ahogy írtad tunderlala-3 csak az első takarításnál volt "ekkora" kosz mert jobban takarít,a következőknél már nem lesz.
Hangszoros Creative Commons License 2009.09.23 0 0 5700
Oké, nem lesszel elfelejtve.
Rákattanok a témára.
Nem holnap, vagy azzonal, de lessz zsákmány
Előzmény: nagya2 (5699)
nagya2 Creative Commons License 2009.09.23 0 0 5699

Hali Hangszorós!!

Ha occon adják zsákolj nekem is:-))))))

Üdv Nagya

Előzmény: Hangszoros (5688)
nagya2 Creative Commons License 2009.09.23 0 0 5698

Hali Hangszoróros!!

Ha occon adják zsákolj nekem is:-))

Üdv Nagya

Előzmény: Hangszoros (5688)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.09.23 0 0 5697
Szívesen! Ha megveszed esetleg, akkor majd infózz róla te is, kérlek!
Előzmény: qdz (5695)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.09.23 0 0 5696
Ellenőr írta az 5679-ben, ha jól emlékszem...
Előzmény: Hangszoros (5693)
qdz Creative Commons License 2009.09.23 0 0 5695
Köszönöm!
Előzmény: tunderlala-3 (5691)
Hangszoros Creative Commons License 2009.09.23 0 0 5694
Az elöbbihez be kelett volna irni, nem úgy mint az AEG, eEektroluxhoz. Mármint a Dysonhoz. 20.. akárhányéveshez is. Ha jól tudom Ők találták ki ezt a porzsáknélküliséget, és ez volt az első modell
Hangszoros Creative Commons License 2009.09.23 0 0 5693
Lehet hogy zokni vagyok agyilag, de én ilyet nem irtam
A Veterán DCO2-ömben _ amihez mindent lehet kapni reális árért_ is tök normális a hang.Rá könne gyógyúlni időügyileg, hogy hiteles spektrum képet rakhassak fel a küttyükről. Minden van hozzá, kivéve az időt. A qrva betörök megfogásával cseszem el az idöt. Hazza járnak , hetente többször is akkár. Éjjel les, nappal döglödök. Ez kel a tákolt szivemnek, meg a bagó. Ettől lessz ember fia biólogiai csoda
Előzmény: tunderlala-3 (5689)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.09.23 0 0 5692
DvájtMekKlászki...így:)
Előzmény: qdz (5690)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.09.23 0 0 5691

philips fc9174

 

Van itt a fórumon, dvájtmekklászki nicket keresd, most hirtelen nem tudom, pontosan hogy írja a nickjét....

Előzmény: qdz (5690)
qdz Creative Commons License 2009.09.23 0 0 5690

"....van egy philips, amiről ódákat zengenek, hogy szív, mint állat és hangja alig..."

 

Melyik az a Philips? Lécci, írd le a típusszámát, ha tudod, előre is köszönöm!

Előzmény: tunderlala-3 (5685)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.09.23 0 0 5689

Egyébként mint egy törpe repülő:) 

 

Na engem ez a mondat elriasztott azért......mosógépben is örültem, hogy megszabadultam végre a repcsis süvítős centrifuga hangtól, nagyon utáltam, az inverter motor meg csendben van, nem süvít.....porszívóban is olyan kell (majd!). :)

Előzmény: Hangszoros (5688)
Hangszoros Creative Commons License 2009.09.23 0 0 5688
Na látjátok ?
A Dyson a nyerő. Olvasva J1 ellenör odáját. El is hisszem
Bezsákolok egyet
Lomisoknál rendel
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.09.22 0 0 5687
Biztosan jó lesz!:)
Előzmény: krisztianxx (5686)
krisztianxx Creative Commons License 2009.09.22 0 0 5686
nem annyira meggyyőzőek az érvek,mint a Mielenél mosógépben.
ALkatrész drága,és pár hét mig beszerzik,elektronika pl 30 ezer.igaz 20 ezerért 5éves garit kapok,amit a groupama biztosito ad,nem a kereskedő...
valószínű befizetek rá,mert méregdrága a kiszállás pestről,meg alkatrész sem éppen olcsó...
mindenesetre sokhelyről van infom,hogy 8-16 éves gépek műkődnek hiábtlanul... de a maiak?!?
majd kiderűl.
Előzmény: tunderlala-3 (5684)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.09.22 0 0 5685

Persze, az nem jó, ha mindig leáll, mert túlmelegszik, meg nem szív és hasonlók...arról nem beszélve, hogy esetleg por kerül belőle vissza...de ezeken azért már mind túl vagyok, az összes szempontnak megfelel tökéletesen az electrolux. EGyedül a hangja....van egy philips, amiről ódákat zengenek, hogy szív, mint állat és hangja alig...na olyan lesz!:p

 

Allergia és stb. mint tudod, nálunk is jelen van, ráadásul nem csak nálam, amit még talán elvisel az ember, de amikor már a gyerekeinél, akkor tényleg megpróbálja a lehető legjobbat venni...mármint ami elégséges ahhoz, hogy allergiásokat is "kiszolgáljon" úgy, hogy semmi panaszt nem okoz. Én legalábbis porszívóban így vagyok vele, nem vált valahogy olyan "kultikus tárggyá" nálam, mint egy mosógép pl.:D :D Szívja össze a port, ne is eressze vissza, oszt csókolom, nyomás a spejzba, nálam ennyi. DE abszolúte megértem, aki a porszívójába szeret bele, ez olyan, mint nálam a mosásmánia.:))))))

Előzmény: J1ellenor (5681)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!