Keresés

Részletes keresés

cscsilla11 Creative Commons License 2011.07.19 0 0 350

Szia!

 

Mi most örököltünk egy 8014/43 típusú gépet, de sajnos a használati utasítása az idők folyamán elkeveredett.

Tudnál ebben segíteni? Hol találok, esetleg tudnál küldeni (akár valamennyi ellentételezés fejében)?

Köszi

Előzmény: nyercapo1 (258)
lac-01 Creative Commons License 2011.07.15 0 0 349

 Sziasztok! Segítségeteket kérném. Kaptunk egy régi, de működő varrógépet: Lucznik Predom 436-os. Ehhez keresek magyar nyelvű leírást.  A neten lengyelül már találtam, de hátha valamelyikőtök rendelkezik magyarral is. 

 Előre is köszi.

kreatív nő47 Creative Commons License 2011.07.12 0 0 348

Szia!

 

A gép valójában Bernina Bernette E66, nekem E82-esem van nagyon szeretem mindent megvarr otthona mit szeretnék. Ha jól emlékszem akkor az E66-os még nem tudja állítani a tűpozíciót és nincs rajta automata varrás mint az E82-ön, de már nem emlékszem pontosan. Ha egy tuti beszerzési hely érdekel, menj be az Oktogonnál a Varrógépcentrumba, nekem Ők segítettek mindenre tudták a választ és ki is próbáltuk a gépeket. Ők közvetlenül importálják a Berninákat, itt a legnagyobb a választék, óriási mennyiségű tartozék kapható és a szervíz is itt van. Remélem, segítettem. Üdv, Zsuzsa.

Előzmény: lac-01 (339)
bubsza Creative Commons License 2011.07.09 0 0 347

Szia Tiply!

 

Itt nézz körül kézikönyv ügyben!:)

Előzmény: Tiply (346)
Tiply Creative Commons License 2011.07.09 0 0 346

Sziasztok.

 

 

Segítségre szorulnék! Kaptam egy ELNA 8000-s (nekem új) varrógépet és sajnos magyarnyelvű használati utasítás nem találok hozzá.  Ha valaki tudna segíteni meg köszönném. Az elöző gazdája kidobta. Nem gyönyörű darab de működik.  

A segítséget előre is köszönöm.

 

Andrea

zytasu Creative Commons License 2011.05.31 0 0 345

Sziasztok!

 

Meg tudja nekem valaki mondani, hogy a "csajka III" gépnél hogyan kell beállitani a sima öltést? Cikk-cakkot mindent varr szépen, mióta áttekertem, nem tudom visszaállitani.

Köszi a gyors segitséget.

Tukam Creative Commons License 2011.05.19 0 0 344

Sziasztok! Tudna valaki  Union tip. /orosz/ varró géphez használati utasitást küldeni,  szkennelni imailben elküldeni ha venné a fáradságot esetleg ? Most tervezem a vásárlását kizárólag csak családi felhasználásra, pl nadrág felhajtás, nem tudom a farmert el viszi-e? Ha van valakinek  irhatna véleményt róla. Köszönöm előre is! Üdvözlettel Kati

Vezo228 Creative Commons License 2011.04.18 0 0 343

Sziasztok!

 

Páromnak vettem egy Pfaff Coverlock 4862 gépet, de sajna az eladó nem tudott hozzá magyar nyelvű használati utasítást adni. Még csak angolt sem, kizárólag német nyelvű van hozzá, amivel sokra nem megyünk.

Azt kérdezném, hogy tudtok-e valami linket, tippet, stb-t adni arra, hogy hol lehet ilyenbe botlani. Sajna gugli sem segített eddig.

Köszi szépen!

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.11 0 0 342

Sziasztok!

 

A Naumann 8014/26 varrógépről szeretnék kérdezni. Mennyire lenne megfelelő erősebb vászonaynagok, illetve vitorla anyag (ide cikk-cakk kell) varrására? Mennyire strapapbíró gép? Van-e alaktrészutánpótlása?

 

 

fozolalu Creative Commons License 2011.04.04 0 0 341

ingyen elvihető egy Singer pedálos varrógép gyűjtőknek vagy fanatikusoknak :)

PAthene Creative Commons License 2011.03.31 0 0 340

Sziasztok!

 

Kaptam egy használt Brother XL-2120-as varrógépet. A felső szálat be tudtam fűzni, de az alsóval tutti van valami baj, mert varrásnál a hátsó oldal mintha csomós lenne és kis hurkák vannak.

 

Tudtok valamit segíteni?

 

Atene

lac-01 Creative Commons License 2011.03.15 0 0 339

Bernina E66 tipusú varrógépről szeretnék információkat olyanoktól akik ezzel a tipussal varrnak.

Menniyre vagy megelégedve vele? Milyen a gép? stb...

 

Valamint beszerzési hely is érdekelne.

folthimzes Creative Commons License 2011.03.11 0 0 338

Sziasztok nem tudom.hogy igazán jóhelyre irom-e a kérésem.Vann nekem egy E&R Classic Tipusu Varrogépem talpakat szeretnék venni hozzá tud-e valaki segiteni Köszönöm kovmarija@citromail.hu

Nnagyi Creative Commons License 2011.03.02 0 0 337

sziasztok.

 

végigolvastam ezt a fórumot is.

egy kérdés, mert erről nem volt.

tud bárki bármit mondani a yamata FY 811-ről???

 

(barátném gépét használom, ős naumann, ami ha bedöglik oldalbavágod és megy tovább... na nem de képletesen átvitt értelemben nincs vele baj. kivéve hogy a boritása folyton letörik. na de ez mindegy is. szóval barátném elviszi a gépét nekem meg sűrgősen kell egy, ami nem ver a földhöz de mégis varr és nem rossz. álmaim vannak csak 260E-m nincs rá.

találtam egy fent emlitett gépet. infót róla szinte semmit. használt, és amire nekem kell arra pont megfelene. de azért szeretnék utánnajárni, mégis mit tud, főként van e olyan mint naumann volt. kényes e stb...)

 

ha tud valaki segiteni, megköszönném szépen.

nagyi

Morzsa74 Creative Commons License 2011.02.19 0 0 336

Kedves ágika1!

 

Köszönöm szépen az információt!!

Előzmény: ágika1 (334)
mmm888 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 335

Sziasztok, szeretném a segítségeteket kérni. Venni szeretnék egy Merrylock 3564 fedőzőt, ami most mindenhol 65900 ft. Van valakinek ezzel a géppel tapasztalata, érdemes megvenni? Az aljafelhajtó apparátra mennyire van szükség?Annélkül is megoldható a polók ujja-alja felhajtás? Még nem volt sosem fedőzőm, csak lock.

Előre is köszi a segítséget

ágika1 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 334

http://www.varrogep.co.hu/hasznalati-utmutato.php

Ha még nem találtál volna itt van.

Előzmény: Morzsa74 (331)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.14 0 0 333

Hol élsz helyileg?

Szép Gábornál próbálkoztál már?

Előzmény: hed joke (332)
hed joke Creative Commons License 2011.01.11 0 0 332

Sziasztok!

Juki varrógépen dolgozom szakember nem tud vele mit kezdeni. Dől belőle az olaj valahol a greifer alatt valahonnét. Ha esetleg van valaki aki ért hozzá azt megköszönném.

Morzsa74 Creative Commons License 2011.01.09 0 0 331

Sziasztok!

 

Nemrégen kaptam a páromtol egy VERITAS Famula varrrógépet.Nincs is vele semmi baj,tökéletesen működik csak mivel nem értek anyira hozá kellene egy használati utasítás vagy leírás.Nem tudom tudna-e valaki nekem evvel kapcsolatban segíteni,hogy hol találok ilyent a neten,vagy ha esetleg valakinek van nem tudna e segíteni nekem!!A segítségeteket előre is nagyon köszönöm!!!

Kaoka Creative Commons License 2010.12.25 0 0 330

Ilyesmi gépem van, csak Veritas kiadásban.  Nekem is volt hasonló gondom vele. Megjavítják, pár perc az egész.:)

Előzmény: Besenyő Pista (329)
Besenyő Pista Creative Commons License 2010.12.25 0 0 329

Előzmény: Besenyő Pista (328)
Besenyő Pista Creative Commons License 2010.12.25 0 0 328

Sziasztok!

Először is: Mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánok!

A Textima (Naumann) varrógépem öltésszabályzóját rögzítő csavar menete kikopott, így a komplett gomb kijött a helyéről, varrás közben "rángatózik" és pl. a visszafelé varrás lehetetlen. Hozzáértőktől szeretném megkérdezni, hogy hosszú távra tudják-e orvosolni ezt a problémát szervízben vagy teljesen menthetetlen az ügy? Nem szeretném fölöslegesen becipelni a gépet és 10ezreket kidobni az ablakon, ha nem muszáj.

Köszi!

nenca Creative Commons License 2010.12.23 0 0 327

Remélem nem lesz több problémád vele...

Boldog karácsonyt!!!

Előzmény: Kaoka (326)
Kaoka Creative Commons License 2010.12.23 0 0 326

Köszönöm nenca. :) Már visszavittem azóta és kiderült, általános probléma, de már jelezték a gyártónak. Vettem másik hímző talpat és kicserélték a tűtartó csavar rúdját. Azóta még nem volt időm varrni, majd csak a két ünnep között lesz a próbavarrás. :) Remélem itt kimerült a probléma és nyugodtan tudom majd használni. :)

Neked is boldog Karácsonyt kívánok. :)

Előzmény: nenca (324)
nenca Creative Commons License 2010.12.23 0 0 325

 

 

                                Meghitt,boldog karácsonyt kívánok szeretettel!

 

 

 

 

nenca Creative Commons License 2010.12.23 0 0 324

Szia!

 

Tapasztalatom az nincs,de tanácsom igen...azonnal vidd visza.

Előzmény: Kaoka (322)
geda1 Creative Commons License 2010.12.22 0 0 323

Sziasztok.

Találtam egy hirdetést.Veritas rubina varrógépet hirdetnek olcsón.

Erről a típusról  kellene nekem némi infó.Érdemes megvenni?Mikor gyártották ezt a típust?Fém vagy műanyag alkatrészekkel van szerelve?Lehet hozzá alkatrészeket venni valahol?

A válaszokat előre is köszönöm.

Kaoka Creative Commons License 2010.12.21 0 0 322

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a Bernina bernette 92c varrógéppel kapcsolatban?

Az elsó próbavarrásnál szétfűrészelte a hímzőtalp a tűtartót. :D Viccesen hangzik, de komoly. Milyen ócska anyagból készülhetett és ezután mire számíthatok? Vagy máris vigyem vissza?

 

 

nenca Creative Commons License 2010.12.13 0 0 321

......./ha mégis valami gond lenne,keressük egymást/

Előzmény: nenca (320)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!