Keresés

Részletes keresés

joy Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1539

Szabadon dönthet mindenki milyen adatokat ad meg magáról!

 

Engem mindig megdöbbent, hogy mennyien visítanak, hogy így-úgy kiszúrtak vele, zaklatják, internetről leszedett adataival manipulálják, visszaélnek vele.

 

Könyörgöm, idegeneknek odaadni a lakáskulcsot???

Előzmény: Zitka (1537)
joy Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1538

Ha van időd, menj el, hogy megtapasztald, mennyire komolyan gondolják, hogy hülyére vehetnek embereket. Sokan hisznek is abban, amit csinálnak!

 

Két variáció ismert.

1. Megkapod az ajándékot, és minden áron rá akarnak beszélni hogy szállj be a buliba.

2. Csak akkor kapod meg az ajándékot, ha aláírsz.

 

Sose írj alá semmiféle papírt, ne lépj bele a buliba!

Előzmény: zrínyi62 (1531)
Zitka Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1537

:-))

 

Ilyen mappás tollas ürge van az albertfalvai Auchanban is. Már hónapok (vagy évek??) óta. Lesi a pénztártól távozókat, és lecsap. Sajnos az arcmemóriája totálkáros, mert majd' minden héten bepróbálkozik nálam. Volt úgy, hogy befelé menet, meg pénztár után is. Most már - bármennyire sajnálom - elnézek mellette, mintha észre sem venném.

Közben meg furdal a kíváncsiság, hogy mi a fenét árulhat, hogy megéri neki ott korzózni. Persze sejtem, hogy leginkább adatot gyűjt.

 

Visszatérve a Zepterhez: egyáltalán van joguk ilyen "szenzitív" adatokat gyűjteni, mint egészségi állapot, betegségek, stb...??? Vagy ha vki önként és dalolva megmondja, akkor mindent lehet??

Előzmény: joy (1535)
paljoc Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1536
Azt, hogy kis túlzással bezárnak kb. 2-3 órára és nem engednek ki, míg végig nem hallgatod, hogy mit fogsz megvenni majd! Ennek ékes bizonyítéka, hogy majd nem engedik bevinned a kabátodat az előadásra! Próbáld csak ki...vagyis, inkább neee!!!!
Előzmény: zrínyi62 (1531)
joy Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1535

Eleint telefonon zavarókra szoktam mondani, köszönöm, már van.

A nyáron a Kárász-korzón szólított le egy illető, hogy:

"Csak egy szóra."

Én

-Köszönöm, már van.

"Nem is tudja, mit akarok." mondta megnyúlt arccal.

-Maga sem, hogy nekem mim van...

És ott hagytam. Jó másodpercekig állhatott úgy mert vagy 10 méter után visszanéztem, és még mindig engem bámult.

 

Tényleg nem tudom, mit akart, de mappa és toll volt nála.

 

Persze ez más szitu volt, nem sorbanálló zavarásával járt. Azt pofátlanságnak tartom, mert nem tudod ott hagyni.

Előzmény: Zitka (1532)
.psp Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1534
"Mit rejt a 8ooo ft? köszi."

Valami 300 Ft os kis szemetet, törlőkendő, vagy krém minta:-)


A promociós ajándékokkal ne legyenek illuzióid :_)
Előzmény: zrínyi62 (1531)
Zitka Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1533

Szerintem jobban jársz, ha nem mész el.

Számíthatsz egy kis agymosásra, aztán a végén majd kiderül, hogy úgy kapod meg a 8e-s ajándékot, ha mellé veszel 5-6x annyiért valami baromságot...

Előzmény: zrínyi62 (1531)
Zitka Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1532

:-DDDDDDD

 

Túlságosan fejlett az empátiám, annyira szánalmas volt a fickó, megsajnáltam... Végül is, csak a munkáját végzi (vagy próbálja végezni)... De ilyen többet  nem fordul elő, az biztos! :-DDD

Előzmény: joy (1530)
zrínyi62 Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1531
Felhivtak, mi szerint valaki a nevemet megadta, s kisorsoltak nekem egy 8 e Ft-os ajándékot, érte kellne mennem. Egy kis előadás is lest, meg koleszterin mérés, stb. Ki tud erről? Váci út 178 a helyszin. Mit rejt a 8ooo ft? köszi.
joy Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1530

Sosem tudni, kit, mikor ér utol a sors...

:o)

Előzmény: Zitka (1528)
joy Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1529

Lehet zsír nélkül sütni-főzni, de minek?

Akkor is csupán ízetlen, fűszerezett porhanyós cipőtalp az eredménye.

 

Ezek az edények jelentősen megkönnyítik a konyhai munkát, jelentős energia-idő megtakarítást hozhatnak megfelelő használat esetén a normál sütés-főzés technológiáknál is, megkönnyítik a kényszerű diétás ételek készítását.

De ezekhez nem kell a 4-7*es márkanév!

Előzmény: Otto Normalverbraucher (1527)
Zitka Creative Commons License 2009.01.31 0 0 1528

Nem gondoltam, volna, hogy én is fogok ebbe a topikba írni...

 

Ma délelőtt a diósdi IS-ba mentem vásárolni, és beugrottam egy recepttel az ottani gyógyszertárba is. Álltak páran előttem, erre oldalról odalép hozzám egy pasas. Hogy feltehetne-e pár kérdést. A meglepetéstől szólni sem tudtam, ilyen "közvéelménykutatással" patikában még nem találkoztam...  Amúgy meg utcán egy "majd legközelebb" + mosoly kíséretében megállás nélkül továbbmegyek.

Azért visszakérdeztem, hogy ugye ennek köszönhetően nem fogok telefonhívásokat, spameket, leveleket kapni?   "ÁÁÁÁ, dehogy" mondja a pasas.

Tényleg csak 4-5 kérdés volt, a végén jöttem csak rá, hogy mire megy ki a játék: "Ismeri-e Ön a fényterápiát?".

 

Szépen válaszoltam, majd a végén azt akarta, hogy adjam meg a nevem + címem...

 

Anyád... gondoltam magamban. :-) Persze nem mondtam, mert ugye az úrilányi neveltetés...  Szépen elhajtottam, és még egy fél percig dühöngtem, hogy lehetek ilyen naív.  Lehet, hogy gyártok egy nyakbaakasztós táblát, hgoy "ügynökök kíméljenek". :-DD

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.01.28 0 0 1527

Most látom, hogy friss cikk van a Stiftung Warentest oldalán a rozsdamentes edényekről.

 

http://www.test.de/themen/haus-garten/test/-Kochtoepfe/1743932/1743932/1746503/1746507/

 

 

Meglepő, hogy a Tschibo kvázi-noname edénye végzett az első helyen. Árban csaknem a legjobb.

Az AMC horror árával tűnik ki (mit is vártunk...? :-D ), eredményben pedig a harmadik helyre szorult. A Fissler és WMF megbízható eredménnyel és árral tartja a helyét.

 

Cikk:

http://www.test.de/themen/haus-garten/test/-Kochtoepfe/1743932/1743932/1746503/?campaign=themen-topbox-haus_garten-test-1

 

 

Die teuren AMC-Töpfe sollen sogar ohne Wasser garen. Zuviel versprochen: Die Stiftung Warentest kochte Kartoffeln. Streng nach Gebrauchsanleitung – mit sehr wenig Wasser. Ergebnis: Die Kartoffeln brannten an. Mit etwas mehr Wasser kochen die Töpfe besser. Einen Spezialdeckel, wie bei AMC, braucht es dazu nicht. Der Deckel muss nur dicht schließen. Das Braten ohne Fett funktioniert bei allen Töpfen.

 

 

A drága AMC edények állítólag víz nélkül párolnak. Csak ígéret: a S.W. krumplit főzött. Szigorúan a használati utasítás szerint - nagyon kevés vízzel. ERedmény: a krumpli odaégett. Egy kicsivel több vízben sokkal jobban főznek az edények. És ehhez nem szükséges speciális fedő, mint az AMC-nél. Csak az a fontos, hogy a fedő jól zárjon. A zsír nélküli sütés minden edénynél működik.

 

 

 

No akkor ennyit a Zepter, AMC, stb. bullshitről. :-)

 

joy Creative Commons License 2009.01.09 0 0 1526

Feljelentés a fogyasztóvédelmi felügyeletnél.

 

Nekem még nem volt kapcsolatom a Zepterrel -nem is lesz-, de senki nem próbálta még másképp elküldeni őket?

Én Juszt is megpróbálkoznék vele!

Előzmény: Irer (1524)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.01.07 0 0 1525

Szerintem nettó bepróbálkozás. Hátha beijedsz.

Ha küld valami papírt, használd egészséggel a kishelyiségben, aztán küldd vissza neki. :-DDDDDDD

Előzmény: Irer (1524)
Irer Creative Commons License 2009.01.07 0 0 1524
Engem éppen ma hívott fel a szaggatott fülű Oláh Balázska, a Zepter "regionális értékesítési vezetője" (nohiszen, az mán valami!) azzal, hogy ki fogják postázni részemre az általam elmulasztott tanfolyásuk egész költségtérítését, mivel a jelentkezésemmel mások helyét foglaltam. Úgy 3 héttel ezelött voltam az eligazító előadásukon. Az állással kapcsolatban előzőleg kategórikusan tagadták, hogy ez bármiféle ügynöki munka lenne. Aláírattak velünk egy tanfolyásra jelentkezést, majd beindult a verbális elgyötrés, az agyak lefárasztása, a behülyítés. Senki sem állt fel, udvariasan végighallgattuk a 2-3 órába nyúló ömlengésüket. Utána mindenki megjegyezte, hogy nem erről volt szó, és soha, de soha többet a Zepterről hallani se. Pár napra rá felhívott Oláh, hogy elnyerték -e a tetszésemet. Elmondtam neki is, amit ott mi egymás között, nem erről volt szó. Győzködni próbált még egy darabig, aztán reményvesztetten föladta. Tegnap jött egy sms, hogy szeretettel vár másnapra a 10 órakor kezdődő tanfolyásra. Ma pedig, mint mondottam, felhívott, hogy küldik a cehhet. Kíváncsi vagyok, polgári törvényeink szerint milyen szolgáltatási szerződés az, amit ráerőltetnek az egyik félre, nem tájékoztatják, hogy mit ír alá, illetve aminek az egyik példánya egy darab cetli, amin semmilyen aláírás nem látható. Ezt majd a kedves ügyvédek megállapítják. Ha valakinek volt hasonló, azt szívesen venném. Előre is kösz:)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.01.02 0 0 1523
joy Creative Commons License 2008.11.30 0 0 1522
Az a fantasztikus, hogy 18 év elteltével még mindig rengetegen dőlnek be a pilótajátéxervezőknek!
Előzmény: p8r (1521)
p8r Creative Commons License 2008.11.15 0 0 1521
Otto,

fantasztikus, hogy 5 év (!) elteltével ugyanitt, ugyanígy, ugyanazokkal az érvekkel és idézetekkel őrködsz a vásárlás előtt álló érdeklődők pénztárcája felett :)

Teljes napomba telt végigolvasni ezt a topicot, de nem jöttem rá, hogy mi motivál téged.

Üdv,
p8r
Előzmény: Otto Normalverbraucher (1346)
digicat Creative Commons License 2008.11.13 0 0 1520
Szerintem eredeti is kerül ennyi pénzért (nem föltétlen olyan, amelyik a kamionról esett le). A nagyker ára biztos nem több 10 000 forintnál, és még így is lenne 50% nyereség rajta.
Előzmény: paljoc (1519)
paljoc Creative Commons License 2008.11.13 0 0 1519
Na, annyiért meg is éri szerintem, bár gyanítom, hogy ez valami jól sikerült utánzat!!! :-)))
Előzmény: digicat (1518)
digicat Creative Commons License 2008.11.12 0 0 1518
Az eBay-en pedig 15 000-ért megvehető. A mocsok késbolt!
Előzmény: paljoc (1517)
paljoc Creative Commons License 2008.11.11 0 0 1517

Ma volt nálunk egy házaló, a cégnél. Zepter késkészletet ajánlott, egy nagy, fekete, kiteríthető táska tele késekkel. Nagyon jó minőségűnek tűntek, az a fajta, aminek egy a penge és a nyél anyaga! 50000ft-ot kért érte.

Később a körúton sétálva egy késboltban láttam u.azt 28500-ért!

A mocsok házaló!

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.11 0 0 1516
Sziasztok!
1,5 éve Közepes méretű lámpámat anyagi okok miatt eladnám.
Kérem a támadások mellőzését, akit érdekel írjon, biztosan meg tudunk egyezni, mert nagyon kell a pénz.
Előre is köszi.
joy Creative Commons License 2008.11.09 0 0 1515

Valamelyik csere-bere topicban, vagy a Konyhaasztal más topicjaiban próbálkozzál!

 

Ez a topic -címe, és nyitója szádéka ellenére a Zeptert, pontosabban vigécei tevékenységét bírálók fórumává lett!

Előzmény: kata-geri (1514)
kata-geri Creative Commons License 2008.11.06 0 0 1514
Vacsy tárolóedényeket, univerzális fedőket vennék!!
Tel: 20/9156-794
joy Creative Commons License 2008.11.06 0 0 1513
No, ezt az írásodat gondold át alaposabban, és olvasd el hozzá az előzményeket is, mert jelenleg nagyon úgy néz ki, eltévedtél, mint katolikus hittérítő a Vatikánban!
Előzmény: Vencsont (1511)
bazsi33 Creative Commons License 2008.11.05 0 0 1512
vacsy edényekel kapcsolatban ird meg a tel számod erre.zepti@freemail.hu
Vencsont Creative Commons License 2008.11.05 0 0 1511
Üdv!

Azt én tökéletesen megértem, hogy szülőd vételi szándékot fejezett ki. Te miért nem érted ezt meg?!
Azt is értem, hogy odahaza - talán némi rábeszélésre - másképpen gondolta a dolgot. Ez már másokkal is előfordult. A vásárló a vásárlási szándékát - feltehetőleg - nem egy, de inkább több dokumentumon is kifejezte. Az elmondásodból számomra az derül ki, hogy a cégnél aláírt egy számlát, és sok aláírással egy hiteligénylő pakkot. Mi is a probléma? Meggondoltuk magunkat? Azt is lehet! Persze jogszerű keretek között! Na és, azt is lehet, hogy itt "E" fórumban hangulatot keltünk!
Előzmény: barbara38 (1479)
kata-geri Creative Commons License 2008.11.01 0 0 1510
Sziasztok. Vacsy készlethez tárolóedényeket, univerzális fedőket vennék!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!