Keresés

Részletes keresés

Zolady Creative Commons License 2006.08.07 0 0 29129
Komámasszony kakasa




Komámasszony kakasa, kakasa
Felszállott a palánkra, palánkra,
Mind azt kukorékolja, rékolja,
Komámasszony nagy kurva, nagy kurva.

Komámasszony, tegyen úgy, tegyen úgy,
Én a kakas, kend a tyúk, kend a tyúk,
Guggoljon le nekem úgy, nekem úgy, mint
A kenderdermagos kakasnak a tyúk.

Egy krajcáért,kettőért nem adom,
Pályinkáért oda’dom,oda’dom,

Pályinkát aggyon azúr,’gyon az úr.

Hova akar oda szúr,oda szúr.

 

Pályinkát ne sajnálja, ne bánja,
Olyat kap, hogy tátva marad a szája !

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: szedit99 (29124)
Zora52 Creative Commons License 2006.08.07 0 0 29128

 

 Meduza!

 Én is gratulálok, tündéri a kisunokád!

 Jó ránézni, nagyon aranyos !

 Nem csoda, hogy , ha ott van, csak Őt látod!

 További sok örömet Benne!

 Nálunk is itt volt tegnap a legkisebb unokám!.. Igazi fiúcska már, 8 hónapos lesz, rövidesen!

  Berreg, gőgicsél, mosolyog! Jó érzés látni, hogy milyen szépen fejlődik!

 A lányok kényeztetik is rendesen!

  Ma, én is csak itthon voltam, nem lehetett sehova menni....

 Azért jó lenne még egy kis nyár !

Előzmény: Kandirozott Meduza (29098)
szedit99 Creative Commons License 2006.08.07 0 0 29127

Nagyonka! Nagyon jók a képek, köszönöm!

Országjárásodnak mely állomásánál tartasz?

Előzmény: NagyonI (29117)
szedit99 Creative Commons License 2006.08.07 0 0 29126

Boszikám! Őrízd meg nyugalmadat!

Előtted a küzdés, előtted a pálya, az erőtlen csügged, az erős megállja....hiszen tudod, ha volt emlékkönyved, ezt biztos beleírta valaki. Ha nem, majd folytatom.

Előzmény: Boszorka (29119)
szedit99 Creative Commons License 2006.08.07 0 0 29125

Mi az hogy szép! Gyönyörű!

 

Nyugodj meg, a lehető leghasznosabban töltötted a napot!

 

Sohase mondd, hogy túl vagy már mindenen....

Előzmény: Kandirozott Meduza (29120)
szedit99 Creative Commons License 2006.08.07 0 0 29124

Nem mondod! Főleg a sötétebb okozott komoly fejtörést.

A képen látom, tényleg, milyen rémes a frizurának nem nevezhető hajzat. Ha előbb láttam volna, azonnal tartottam volna a csap alá!

A kakasos nóta szövegét tényleg elküldhetnéd mélben, vagy akár itt kódolva. A kezdőbetűkből is tudni fogom.

Előzmény: Zolady (29122)
Boszorka Creative Commons License 2006.08.07 0 0 29123

Személyiségi jogaitokat megsértve én is megkukkolhattam a képeket. Nagyon csinosak és szépek voltatok. Mondjuk az én kalapom szebb mint amit Szedit kapott, de hát a nap ellen az is jó.:-)))

 

Nem győzöm csodálni Imok sudárságát na meg a kis kökényszemű csini pofiját. Leánykám kissé lestrapáltnak nézett ki az üde ifjuság közepette, de remélem azóta kellően kilustulta és pihente már magát. Amint láttam éhezni sőt szomjazni sem kellett. A könyvtárszoba nagyon impozáns és a lila kerités is egyedi. Kutyus nem is néz ki ugatósnak, hanem kedvesnek.

 

Last but not least!!!! Dedölle mindenkit szeret, senkire nem haragszik, sőt....!!!!:-)))

Előzmény: Zolady (29122)
Zolady Creative Commons License 2006.08.07 0 0 29122

Sosem volt ez titok:)))

 

És gyönyörűek az onokái, és ahogy együtt alszanak.............!!!:)

És Kittibaba nem is baba már,Beni /bár egy lány is megirigyelni a vonásait/ tiszta férfi:)

 

És Meduza onokája is gyönyörűű!!!:)

És nem kezdek többel éssel mondatot:))

Nagyonka!

Megkaptam az albumot,köszönöm.

És imok!

Képek??

 

És szedit!

A bogyós az som,a sötétebb az muskátli:))

Előzmény: Boszorka (29121)
Boszorka Creative Commons License 2006.08.07 0 0 29121
Közhirré tétetik, hogy Zozo imádja Kdezsoet!!!:-))))
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2006.08.07 0 0 29120

Szép esőmentes napot a lakótársaknak!

 

Álmos vagyok! felébredtem negyed hatkor, ittam egy kávét és átköltöztem a kanapéra. Majd felébredtem kb 10-kor. De csak a kávéért mentem ki újra. Azóta fekszem a kanapén és úgy teszek mindtha tv-t néznék. Kimanikűröztem a kezemet,

majd újból aludtam kicsit. Most ettem és megyek pihenni az ágyba!

Kinn kéne sürgölődnom, felszedni mindazt amit tegnap lenyestem, nyirhatnám a füvet, elmehetnék ügyintézni az önkormányzathoz, de inkább alszom egy kicsit még!

Mit tegyek, ha egyszer ilyen idő van?

 

Panka, Maci! Köszönöm, hogy mint nagyik ti is szépnek találjátok az unokámat. Ahogy néztem, hát a bátyám kisfiára hasonlit, persze a kiskori alakzatra. Minden héten más. De ez a dolga!Majd meglátjuk.

Nincs tavalyi moleszta. Inkább őj kéne, de az sem hiányzik. A fenébe is, ennek már lejárt az ideje. :-(((

Előzmény: macinagyi (29113)
Boszorka Creative Commons License 2006.08.07 0 0 29119

Remélem az uszonyaitokat már megnövesztettétek. Feltehetően az állatkerben is lesz rá szükség. Ha nem lennél unokával, azt mondanám, hogy ülj be a Bagolyvárba és egyél valami finomat.

 

Én most melegítem a tegnap nem elkészült ebédet. Ugyanis mióta ementáli sajtot csináltak a lakásomból a legkülönbözőbb helyeken nem működik valami. Tegnap a sütőn volt a sor. Betettem a kaját aztán szépen leültem olvasni. Úgy 40 perc múlva gpndoltam, na mostmár megnézem, talán le lehet venni róla a fedőt. Erre kiderült, hogy jéghideg az egész. Biztositékok rendben persze a pincei főbiztosíték volt megint kicsapódva. Lénynek el kellett mennie, erre ettünk hideget. Estére aztán kiderült, hogy képtelen vagyok visszaállítani az üzenetrögzitőmet, valamint, hogy a viideom se működik Lényem meg mondogatja, hogy ne idegeskedj. Hát akkor mit csináljak???? Volt a költői kérdés. Naszóval most sül a tegnap félkészre sütött hús.

 

Hajnali félnyolckor meg szólt a telefon és egy igekedves férfiu telefonált, hogy akkor most feldobnánk azt a klímát. Mondom én még az ágyban. Nembaj, gondoltam ugyis. Egy óra múlva megyünk. Riadó ki az ágyból Lényt is alarmiroztam. Mindezenközben Icukát is várta. Szerencsére Icuka némi késéssel befutott, Lény át hozzám, majd percek múlva klímások is megjöttek. Következő feladat, menni kell varatszedésre. Közben fúrás itt fúrás ott én elbujtam az egyik sarokba az ujság mögé. Mikor már közöltem, hogy csak nyugi megyek taxival, kész lett minden. Icuka is átrobogott hozzám, gyors magyarázat, hogy hol mennyi kőport takaritson el és rohanás Óbudára. Na a rohanás azért elég döcögős volt, mert mindtha megint mindenki hazajött volna a nyaralásból. Kérdezte is a Lényem, hogy ugyan mi van már hétköznap délelőtt ennyi kocsi? Megállni se lehetett a rendelő közelében, így én be ő meg körbe körbe azokon a római seregek által lerakott köves utcákon. MOndtam neki, hogy a dolog egyszerű. Amíg szép az idő, addig a népek valami víz közelében hűsölnek. Most meg, hogy ronda lett az idő, mindenki beült a kocsijába aztán araszolgat ide-oda.:-(((

 

Délutánra is van program, de az már tiszta kéjmámor lesz és élvezet!:-)

Remélem közben sikerül még ebédelni is.

Előzmény: macinagyi (29113)
Zora52 Creative Commons License 2006.08.07 0 0 29118

 

 Szebb napot Mindenkinek!

 Nálunk is borult idő volt egész délelőtt...Szomorkás, őszies....

 Unokák haza mentek, ez is szomorít.....

 Pakolászok, visszarendeződök, nincs jó kedvem nekem sem...

 Üres a ház....Lóg az eső lába.....

   remélem Nálatok szebb nap van...

 Jó olvasni a Taliról a beszámolókat, meg jó látni a képeket....

  Minden jót Nektek!

  Már csak 3 hét a nyári szünet....

Előzmény: NagyonI (29117)
NagyonI Creative Commons License 2006.08.07 0 0 29117

Szal ilyen a mosogatórongy...

 

Most morgok egy jó reggelt.. de csak amíg elfogy a kávém..Mert esik...

Jobb időjárást nektek...

-panka54- Creative Commons License 2006.08.07 0 0 29116
 Ez igen !  Bátor kislány vagy!-))
Előzmény: NagyonI (29093)
-panka54- Creative Commons License 2006.08.07 0 0 29115

 Jó reggelt Kuckó !

 

 Meduza !  Gyönyörü az unokád !

macinagyi Creative Commons License 2006.08.07 0 0 29114
Kliám!
Este 8 után hívlatlak?
macinagyi Creative Commons License 2006.08.07 0 0 29113

Meduzám!
Látom a tegnapi nap megint nem a pihenés napja volt, de picilány képét nézve érthető). Gyönyörü Ő is! , elloptam a topikunokák közé, tegnap csodálatos képekkel gazdagodott a gyüjtenény.
Molesztát, csak alvásterápiának gondoltam!), és a "megunt tavalyival" csak azért, mert uj Moleszta esetén, nem biztos, hogy alvás a vége

Nagyonkám!
Hogy van mennyed? a babával minden rendben?  Képeket nekem is átküldenél?/nem kell azt mondani amit a missziónárius szokott.., meg integetni sem kell/
Ma rokonlátogatásra készülök az unokával/Állatkertbe megyünk/

macinagyi Creative Commons License 2006.08.07 0 0 29112
Jó reggelt) Kellemes napot Kuckó)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2006.08.06 0 0 29111

Nem a fáradtság, hanem a lustaság okán, gondoltam a pihenést!

Te biztos vagy benne, hogy kitalálom, melyikbe!

De akármelyikbe, megtalálom, nagyon jól tetted a kezdeményezést!!!

Már keresem is, legfeljebb lefejelem az asztalt, de mit számít az!

Várom a képeket nagyon holnap!

Előzmény: NagyonI (29110)
NagyonI Creative Commons License 2006.08.06 0 0 29110

Az egyik levládába háttérlevelezést kezdeményeztem::)))

Most csinálom mindjárt a képeket... Holnap mennek...

Előzmény: Kandirozott Meduza (29107)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2006.08.06 0 0 29109

Nagyonkám!

 

Egyáltalán nem szignifikáns! :-))))

Előzmény: NagyonI (29108)
NagyonI Creative Commons License 2006.08.06 0 0 29108

Szépséges unokákhoz nagy gratu..

 

 

Medúza! a vendégsereglet kipihenésének ideje arányos a látogató kilóinak számával? És egyenesen vagy fordítottan???

 

 

Kandirozott Meduza Creative Commons License 2006.08.06 0 0 29107

Nagyonkám!

Remélem, nem lesz olyan nagyon nehéz heted, mint amilyenre gondoltál és minden elrendeződik. Mi van a menyeddel és az unokával? Remélem a hatodiknak sincs baja!

Köszönöm, hogy feltetted a lila keritést ill.kaput! Jelentem a sövényt lenyírtam és most szaporitani próbálom a vesszőket! Gondoltam egy kicsit a kis kerités mellé, talán takarná a jobb szomszédot. Nincs több 100 m-nél. Néhány vessző elég lesz!

De komolyra forditva. Remélem mindenki jól érezte magát, ha már vette a fáradságot és ilyen nagy távolságokat tettetek meg! Most már látom, mindenki épségben hazaért, remélem tegnap éjjel aludtatok is, nem úgy mint én.

 

 Ezen a molesztán gondolkodom. Még nem döntöttem el, hogy az ártatlanságomat megtartsam, vagy áldozzam fel a kiváncsiság oltárán. De még azt sem tudom, hogy otthon vagy idegen tájakon keressek valakit akit molesztálhatnék. Vagy ő engem. Ma körülnéztem otthon, de csak a háztársam volt, meg a gyerekem, senki alany a molesztához.

B...gatást, azt ismerem, de abból lett éppen elegem, nem hiszem, hogy arra gondoltál volna, ugye?

 

Ha hiszitek, ha nem a polc, ill. a létra ma a helyére került. Javasoltam, hogy néháyn cipőt, feltennék, de nem dijazta az ötletet. Ha majd lesz szufla a gépben, megmutatom.

De teljesen le vagyok nyűgözve az unokáktól. Az összestől, beleértve a sajátjaimat is.

Meséltem Katámnak Imok ikreiről, de megfogtam, mielőtt leesett volna a kanapéról.

 

Mindenkinek szép jó éjszakát kívánok, megyek pótolni a tegnapi  alvást.

Bezárjam az ajtókat, vagy várjak valakire, moleszta céljából?

Előzmény: Kandirozott Meduza (29098)
Boszorka Creative Commons License 2006.08.06 0 0 29106
Vártam, kaptam, vettem, válaszoltam!
Előzmény: NagyonI (29101)
Boszorka Creative Commons License 2006.08.06 0 0 29105
Szegény Beni. Itt nem tűnik se boldognak se jókedvűnek.:-(((
Előzmény: kdezsoe (29084)
Boszorka Creative Commons License 2006.08.06 0 0 29104
Na ez volt ma a béke szigete. Mennyi pihenőt kaptatok???:-)))
Előzmény: kdezsoe (29082)
Boszorka Creative Commons License 2006.08.06 0 0 29103
Tudod én szeretem az egészségtelen kajákat is, már ha olyan egészségtelen amit szeretek. Tepertő szalonna pl. nem szeretem étek, de hús hússal meg minden ami nem bio az jöhet.:-)))
Előzmény: macinagyi (29079)
Boszorka Creative Commons License 2006.08.06 0 0 29102
Cukifalat!:-))))
Előzmény: kdezsoe (29077)
NagyonI Creative Commons License 2006.08.06 0 0 29101
AÍ = a..... ha nem érthető. Ami érthető. (Hogy nem érthető ...)
Előzmény: NagyonI (29097)
Glück Creative Commons License 2006.08.06 0 0 29100

Jóéjszakát!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!