Keresés

Részletes keresés

RED JOHN2 Creative Commons License 2018.11.20 0 0 9118

Kedves félvér!

 

Először is, nem én vagyok az igazat mondó, ezt vésse már jól az agyába, de egyébként sincs ennek jelentősége, ezt csak önt, önöket érdekli, ki tudja miért!   

Bárcsak más is foglalkoztatná önöket, úgy mint, hogy egy levélke formájában megkérdeznék Varga Mihálytól, mint volt bűnrészes pénz(ügyes) minisztertől, aki nyakig benne volt Szász Károllyal a szövetkezeti csalásokban, hogy a csalásokra alakult ingatlanbefektetési szövetkezetek, a FIDESZ és a PSZÁF szeme előtt, hogyan tudták értékesíteni a 150.ezer HAMIS MAGÁNOKIRAT felhasználásával a FIKTÍV ÜZLETRÉSZEIKET, CÉLRÉSZ-JEGYEIKET, nem beszélve az utánuk történő FIKTÍV ADÓBEVONÁSOKRÓL"!          

 

Nem véletlenül kérdeztem rá, ha ön ebben látja az elévülés megszakítását, akkor, talán nem ártana, legalább egyszer elolvasnia a Ptk.-nak erre vonatkozó passzusát !

 

1/2VÉR Creative Commons License 2018.11.20 0 0 9117

T. RED JOHN2/azigazmondo!

 

Épp a közelmúltban dicsekedett azzal, hogy amit ön egyszer elolvas és értelmez, azt nem kell ismét áttanulmányoznia...

 

A jelek szerint túlbecsülte a saját emlékező tehetségét, ezért javasolom, olvassa el újra a 9084 sorszámú bejegyzést. Ott megtalálja a kérdésére adott választ is. 

eesooc Creative Commons License 2018.11.19 0 0 9116

Tisztelt Forumozók!

 

Tájékoztatásul közlöm, hogy

okt. 23. án az Alapvető Jogok Biztosának Hivatalába az alábbiakat írtam:

 

Tisztelt Hivatal Élve a lehetőséggel hogy közölték email cimüket, kérdésem lenne a FIZETŐKÉPTELEN A BAUMAG c. index forum oldallal kapcsolatban. (Nick nevem: eesooc.) Ebből kiderül hogy a BAUMAG vagyon felszámolás alá került, de az állam nem vállalja a tulajdon jogot, ami azt jelenti, hogy elzárkózik az ügy rendezésétől. Ez valóban érthetetlen állapot. Ki akkor most a tulajdonos, a felszámoló? A felszámoló lehet tulajdonos?

 

A levélre választ nem kaptam, de a 30 napos határidő még nem járt le, de a  tervezett peticióban erre lehet hivatkozni.

RED JOHN2 Creative Commons License 2018.11.19 0 0 9115

Kedves félvér!

 

Ön, egyáltalán milyen elévülésre gondol?

Milyen kétszeres eljárás tilalma alá eső eseményekről beszél itt folyamatosan?

Egyébként a petíció benyújtása, annak elbírálása, nem az aláírások számától függ, így a 300 aláírás bőven lehetőséget ad(ott) erre!

A legfontosabb, maga a petíció tartalma, mire utal az érdemi hivatkozás!         

 

 

1/2VÉR Creative Commons License 2018.11.19 0 0 9114

Tisztelt Fórumozók!

 

Hengerlok értehető módon  többször is "Üres locsi-fecsének", "Kizárólag önfényezésre alkamas litty-lotty dumának" minősítette az  azigazmondo/RED JOHN2 által indukált tényfeltáró elemzései, és azok folytonos ismételgetése révén kialakult diskurzust...

 

Hengerlok állítását elsősorban is az támasztja alá, hogy  azigazmondo/RED JOHN2 nem tesz (tett) kézzelfogható lépést a birtokában lévő bizonyítékokra támaszkodva arra, hogy bebizonyítsa: az egyrészt elévült, másrészt pedig a kétszeres eljárás tilalma alá eső cselekmények peresítése révén neki egyedül sikerül visszaszereznie a Baumagba-veszett pénzét.

 

Ugyanakkor hengerlok folyamatosan az országos aláírás-gyűjtés kizárólagos fontosságát, és egyedüli üdvözítő voltát hangsúlyozta, amely a jelek szerint ugyancsak "Üres locsi-fecsének, "Kizárólag önfényezésre alkalmas litty-lotty dumának" tekinthető az alábbiak miatt:

 

Nyakfogom az aláírásgyűjtéssel kapcsolatban annak idején úgy nyilatkozott, hogy "vért izzadt", mire 270 aláírást összegyűjtött.

 

Hengerlok pedig a közelmúltban úgy, hogy nem kapott volna senki aranyeret, ha összegyűjt minimum 100 aláírást.

 

Demeter úr 2018 szeptember 4.-én közölte, hogy az aláírásgyűjtést október 15.-ével befejezi, és az összegyűjtött íveket a petícióval együtt átadja a miniszterelnöknek, ill. a titkárságának.

 

Ezek után november 8-án hengerlok közzétette, hogy a (többszörös vért ízzadva összeszedett) további 370 aláírást tartalmazó íveket -az aláírókkal történt előzetes egyeztetés után "bedobta a szemétkosárba". (Mit szól ehhez vajon Demeter úr?)

 

Túl azon, hogy a szemétkosaras "ügyintézés" nem azonos az aláírások dokumentált megsemmisítésével, ez a tett bizonyíték arra, hogy maga hengerlok sem hisz már az aláírások fontosságában, csupán megszokásból beszél arról. 

 

Pillanatnyilag valóban üres locsi-fecsi, litty-lotty duma minden, ami a fórumon megjelenik.

 

Egyedül Demeter úrnak lehetne igazán közölni valója egyrészt az ívek átadásáról, majd az ahhoz csatolt petíció elbírálásáról. 

 

Remélem, sem az aláírások száma, sem pedig a petíció szövege nem lesz titok a fórumozók előtt. 

eesooc Creative Commons License 2018.11.18 0 0 9113

Tapasztalata szerint millió aláirás irreális. Nem kell ezt erőltetni. Kitűnt, hogy itt milyen hatalmas gazemberség folyik, ennek felderitésére hivatott a felszámolás. De mindannyian szeretnénk tudni mikor fejeződik be, és ha befejeződőtt mennyi vagyon marad a kártéritésre. Erre várjuk a hatóság válaszát, a vétlen károsultak megérdemlik, hogy választ kapjanak.

Előzmény: hengerlok (9112)
hengerlok Creative Commons License 2018.11.18 0 0 9112

Látom,hogy Ön is azt tapasztalta az aláírásgyűjtés során amit én.

Vagyis azt,hogy a baumag károsultaknak nincs egy mákszemnyi magukhoz való  eszük sem.

Ráadásul döntő többségük értetlenkedve,ellenségesen viselkedett velem szemben,az aláírás gyűjtés során.

Három hónap alatt személyesen,és telefonon felkerestem 1500 károsultat.

Közülük nagy kegyesen csak 270 károsult írta alá az íveket.

Ezek mind azt hitték,hogy  nekem tettek szívességet,amikor aláírták az íveket.

Pedig az aláírásért nekik  egy lépést sem kellett tenniök,minden esetben én kerestem fel őket.

A másik 1230 esetben akkor örültem,amikor megúsztam a felkeresést ,és sértetlenül távozhattam a helyszínről.

 

A megoldás az lett volna,ha a józan károsultak (20%),összefogással átlendíti a holtponton az inaktív BUTA 80 %-ot.

Ennek a 20%-nak itt az interneten kellett volna egységbe tömörülnie.

Azonban a LOPCSÍK-féle ellenséges,bomlasztó elemek ezt megakadályozták.

Most is csak a locsi-fecsi megy itt az indexen.

Locsi-fecsizők figyelem:

az országos aláírásgyűjtés alapjai pontosan itt,az index segítségével jöttek létre.

Az index nélkül ma    nem lenne a kezünkben  engedélyezett ,országos aláírásgyűjtés lehetősége sem.

 

 Ennek a fórumnak eredeti célja a károsultak pénzének visszaszerzése,a tömegerő megszervezése útján,

nem pedig az az üres locsi-fecsi,ami itt megy .

Előzmény: eesooc (9107)
eesooc Creative Commons License 2018.11.18 0 0 9111

Ezt csak úgy tudom megérteni, hogy fiktiv adás-vétel történt, de mi volt ebből a haszon?

Előzmény: RED JOHN2 (9108)
RED JOHN2 Creative Commons License 2018.11.18 0 0 9110

 

Most már önök is rájöhettek arra, hogy a bűnrészes patkányok minden "ingatlanbefektetési szövetkezet" esetében, azért hivatkoztak folyamatosan a tiltott betétgyűjtésre, a jogosulatlan pénzügyi tevékenységre, hogy soha se derüljenek ki a MAGÁNOKIRAT-HAMISÍTÁSOK, és a "HAMIS MAGÁNOKIRATOK" felhasználásával elkövetett brutális, vérlázító csalások!!!    

eesooc Creative Commons License 2018.11.18 0 0 9109

Ez abszurd lehetetlen! Az irracionalitás elképesztő példája. Megáll az ember esze hogy ilyen megtörtént.

Előzmény: RED JOHN2 (9108)
RED JOHN2 Creative Commons License 2018.11.18 0 0 9108

Kedves eesooc! 

 

A BAUMAG Szövetkezet 8 éves működése során csupán csak, 160. milliárd forint összegben értékesítette a FIKTÍV üzletrészeit!

Mivel 1996. január 1-től, 1.db FIKTÍV üzletrészét 1.Ft névértéken tüntette fel, ebből az következik, hogy 160. milliárd darabot kellett, hogy eladjon!     

A bejegyző cégbíró ahelyett, hogy büntetőfeljelentéssel élt volna csalás elkövetése miatt, inkább hallgatólagosan befogadta a BAUMAGNAK azon 1996-os közgyűlési jegyzőkönyvét, amelyben az 1.db FIKTÍV üzletrészét, 1.Ft névértéken határozta meg!  

Amit még sokan nem tudnak, a 160. milliárd darab FIKTÍV üzletrésze eladásához, több mint 100.ezer HAMIS MAGÁNOKIRATOT HASZNÁLTAK FEL!!!

MINDEZ a cégbíró tudtával, ami vérlázító!

eesooc Creative Commons License 2018.11.18 0 0 9107

Én próbáltam ilyet csinálni, de  az elutasitások miatt elment a kedvem. Nincs ennek realitása.

Előzmény: hengerlok (9106)
hengerlok Creative Commons License 2018.11.17 0 0 9106

Majd elfelejtettem, könnyebb itt fecsegni,mint 1 millió aláírást összegyűjteni.

 

Fő a kényelem. 

hengerlok Creative Commons License 2018.11.17 0 0 9105

Kérdésére azt válaszolom,hogy én,a mindenki orra előtt, korábban hazánkban megtörtént 4 esetre gondoltam,azaz a tömegek akaratának négy győzelmére.

 

Ugyan is hazánkban nemrég, a közösen fellépő tömegek , négy alkalommal  elérték céljaikat .

 

Kérem írja le itt Ön,hogy melyik az a 4 eset,amikor győzött Magyarországon a tömegerő.

 

Ha     ez   sikerül ,  akkor  hurrá   ,  itt   a    megvilágosodás, és már csak aláírásokat   kell  gyűjteni.

 

Összefogással, a magyar emberek közös érdekű csoportjai,mind a négy esetben elérték céljaikat.

 

Lapozzon vissza e fórumban, meglátja,hogy korábban mely csoportok értek célba,az összefogás erejével. 

 

Ennyi magunkhoz való eszünk-még most is-lehetne nekünk is.

 

De kijelentem,hogy ma a baumagosoknak ,nincs egy szemernyi magukhoz való eszük sem.

 

A baumagosoknak jelenleg csak ahhoz van eszük ,hogy kamatostól veszni hagyják a megtakarított pénzüket.

 

Ehhez pedig  az itt locsogó észkombájnok,jelenleg hatalmas "segítséget" nyújtanak.

 

A litty-lotty dumára pazarolt erőt inkább az összefogásra,a beindított országos aláírás gyűjtésre kellett volna fordítani.

 

 

 

 

Előzmény: eesooc (9104)
eesooc Creative Commons License 2018.11.17 0 0 9104

A baumagnélküli 9089 ben található megoldásra gondol?

Előzmény: hengerlok (9103)
hengerlok Creative Commons License 2018.11.17 0 0 9103

Egyetlen értelmes dolog lett volna :

munkás ököl vas ököl,oda üt ahova köll=összefogásban lett volna  az erőnk,nem a szófosásban,mint ami itt megy.

Előzmény: eesooc (9102)
eesooc Creative Commons License 2018.11.17 0 0 9102

száz1 2018.11.01
0 0 9011

Ha a BAUMAG vagyonból nem kaptatok semmit, majd pont a felszámolóéból kapjátok meg a több mint 20 milliárdos követelést 20 év múlva?xD Ilyen szintű irracionalitással ne csodálkozz, hogy átvernek

Ha ebből indulunk ki, az egész topik értelmetlen, felesleges időtöltés. Eszerint az összes válasz is értelmetlen.

Előzmény: száz1 (9011)
eesooc Creative Commons License 2018.11.17 0 0 9101

Kedves RED JOHN 2

 

"160. milliárd darab FIKTÍV üzletrészt értékesítettek,"

És ki volt a vevő ennyi üzletrésznek?

Előzmény: RED JOHN2 (9098)
hengerlok Creative Commons License 2018.11.17 0 0 9100

A taxis blokád tömegereje is elérte a célját.

A tunya,itt csak locsogásra képes baumagosok tömegereje nulla,nem jött létre.

Pedig ezen a fórumon megteremtettük, a baumagosok összefogásának lehetőségét:beindítottuk az országos aláírás gyűjtés lehetőségét.

Aláíróink lehettek volna az összes károsulton kívül (akiknek a pontos elérhetősége mindenki kezében ott van ma is,amit a felszámoló küldött ki) a:

-családtagok

-rokonok

-jó ismerőseink.

Ez 1 milió aláírás is lehetett volna.

eesooc Creative Commons License 2018.11.17 0 0 9099

 

A  9086 ban ez olvasható:

A PSZÁF elismerve korábbi brutális hibáját, csak 2004-ben merte azt kijelenteni, hogy az ingatlanszövetkezetek egyáltalán nem folytattak tiltott betétgyűjtést, jogosulatlan pénzügyi tevékenységet, ezért is tette meg ezzel egy időben, igaz kicsit megkésve a csalás miatti büntetőfeljelentését!!!

A jogállam ennek tudatában rendelte el a BAUMAG felszámolását, de 14 év nem elég ahhoz, hogy ez befejeződjön. De ha befejeződik, a felszámolt vagyon az államot, vagy a befektetőket illeti? 

Ezt a jogállam fogja eldönteni.

Előzmény: RED JOHN2 (9098)
RED JOHN2 Creative Commons License 2018.11.17 0 0 9098

Kedves eesooc!

 

ÖN nem a fórumot olvassa?

EZ a Balázs nevű patkány barátunk CSALÁS miatt egyáltalán nem lett elmarasztalva, miért is marasztalták volna el, már csak azért sem, 

mert a FALS vádiratot összedobó ügyész azért annyira nem volt idióta, hogy azt ne tudta volna, annak szövetkezetnek a sérelmére, amelynek a leple alatt 160. milliárd darab FIKTÍV üzletrészt értékesítettek, A CSALÁS BŰNCSELEKMÉNYÉT NEM KÖVETHETTE EL!!! 

 

BAUmagnélküli Creative Commons License 2018.11.17 0 0 9097

A vadkapitalizmus időszakában a naivitás, jóhiszeműség, bizalom halálos bűn. "Nem minden arany ami fénylik". A bűnözők stratégiája, hogy csillogó-villogó csomagolásba eladják a semmit a csapdába csalt áldozatoknak, akikkel egy darabig még el is hitetik, hogy milyen jól jártak...de a pénztártól való távozás után nincs helye reklamációnak (vagyis garancia, biztosítás nincs!). A szemfényvesztők a hatalmasságok bűnrészessége nélkül moccanni sem tudtak volna!!...(az MNB pincéjében pihenő vásárolt 30 tonna arany már nem a mi BAUMAG-ba befizetett pénzünk fedezetét képezi...)...   

Előzmény: eesooc (9096)
eesooc Creative Commons License 2018.11.17 0 0 9096

Ha Balázs Lászlót csalás miatt itélték el, akkor a kapott vételár automatikusan visszajár. Ezt jogállamban nem lehet érvényesitzeni? Nem lehet perelni? Nincs ügyvéd aki ezt vállalja?

Volt de az idegileg kiborult.

Előzmény: RED JOHN2 (9095)
RED JOHN2 Creative Commons License 2018.11.16 0 0 9095

 

Hogy, hogyan értékesíthették a fiktív üzletrészeket, nagyon egyszerűen, úgy, hogy megtévesztették, tévedésbe ejtették és tartották mindvégig a befektetőket!!!

Egyébként ezt, itt a fórumon nyugodtan megkérdezhetné az igazi illetékestől, Lantosné, Dr. Gál Ilonától, hátha, hülyére röhögve magát még el is magyarázza önnek!  

eesooc Creative Commons License 2018.11.16 0 0 9094

Ezt nem értem: fiktiv üzletrészt hogy lehet értékesiteni? El tudta hitetni, hogy az Baumag tulajdon?

Előzmény: RED JOHN2 (9093)
RED JOHN2 Creative Commons License 2018.11.16 0 0 9093

A KORRUPCIÓ EGYIK MELEGÁGYA MAGA A PSZÁF VOLT SZÁSZ KÁROLLYAL AZ ÉLEN, AMI AZ ALÁBBIBAN IS VISSZAKÖSZÖN!

 

Ha a PSZÁF 2004-es határozatában megállapította, hogy az ingatlanszövetkezetek korábban egyáltalán nem folytattak tiltott betétgyűjtést, jogosulatlan pénzügyi szolgáltatási tevékenységet, akkor 9 éven keresztül vajon miért hivatkozott mindig erre a vizsgálatai, az ellenőrzései során!

Ennek egyetlen egy oka volt, mégpedig, hogy a csalások alapos gyanúja miatt ne kelljen büntetőfeljelentéseket tennie, hiszen tisztában volt azzal, hogy az ezután megindított nyomozások azonnal végett vetettek volna a csalások további folytatásának, ezt akarta elkerülni, ez nem vitás!    

Ezek a csaló szövetkezetek a "BAUMAG" kivételével még az első FIKTÍV célrészjegyek értékesítéséig sem tudtak volna eljutni, már csak azért sem, mert a TÖRVÉNY OLVASATÁBAN, EGÉSZ EGYSZERŰEN NEM VOLTAK BEJEGYEZHETŐEK!!!    

A BAUMAG azért kivétel, mert fantomcégként még a cégbejegyzés előtt, már javában értékesítette a FIKTÍV üzletrészeit!!!

 

eesooc Creative Commons License 2018.11.16 0 0 9092

Válaszomat nem Önnek, hanem a baumagnélkülinek szántam

Előzmény: 1/2VÉR (9091)
1/2VÉR Creative Commons License 2018.11.16 0 0 9091

T. eesooc!

 

A magyar jogállamiság kiszámítható következetességén csak derülni, szörnyűlködni, vagy felháborodni lehet.

 

Bármelyik verziót is választja, a baumag-ügyben nem fog előbbre jutni. Kár tehát erre hivatkozni, vagy erről vitatkozni.

 

Ha megértette a hosszú eszmefuttatásom lényegét, úgy pusztába kiáltott minden szó, amely az 1995-2003 közötti időszakban elkövetett bármilyen jellegű cselekményre vonatkozik, mert azok kivétel nélkül elévültek. (Kivéve azzal a személlyel szemben, aki az elévülést a saját maga érdekében jogszerűen megszakította. De én ilyen személyről nem tudok.)

 

A PSZÁF által 2004-ben csalás miatt kezdeményezett büntető eljárásban az ügyészség nem emelt vádat, így az a magatartási forma sem róható már ma fel senkinek egyrészt az elévülés, másrészt a kétszeri eljárás tilalma miatt. 

 

Hasonlóképpen évült el a hivatali visszaélés és a hivatali vesztegetés miatti cselekmény is azigazmondo ezernyi oldalról" alátámasztott bizonyítékai" ellenére is.  

 

A Magyar Államnak befizetedtt adók pedig, még ha jogosulatlanok is voltak, nem a károsultaknak, hanem a befizetőnek járna vissza.

 

Az is az ítélet egyik furcsasága, hogy B.L. az egyik baumag-cég nevében elkövetett és felrótt magatartásával az ugyancsak általa fémjelzett másik baumag-cégnek okozott kárt, miközben vitathatatlan, hogy valamennyi baumag-cég a sértetti körből kizárt károsultak befizetéseiből lett alapítva. (Itt is lehet derülni, szörnyűlködni, vagy felháborodni...)

 

Egyedül arra várhatunk reménykedve, hogy azigazmondo előáll végre a farbával, és bebizonyítja, hogy ő mégis képes érvényt szerezni a 15-23 évvel korábban elkövetett cselekmények miatt előállt büntető-és polgári jogi igényeknek legalább a saját nevében. 

 

Én őszintén szurkolok neki.

 

 

eesooc Creative Commons License 2018.11.16 0 0 9090

Szerettem volna békésen rendezni, de az ombtzmantól nem kaptam választ. 84 éves vagyok

Előzmény: BAUmagnélküli (9089)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2018.11.16 0 0 9089

Most már épp ideje lenne, hogy visszaadják a pénzemet (mindannyiunk pénzét!), mert fel kell újítani a lakásomat, ki kell cserélnem a húszéves Audimat, fel kell újítanom a kis nyaralómat is. Ez pedig a családom eltartása mellett a csöpp nyugdíjamból nem megy! A felújításokat, autócserét 2004. tavaszára terveztem akkor 59 évesen, a BAUMAG-ba befizetett tőkémből. 2004. áprilisában meg is erősítettem az egy évvel előbb befizetett nyolc számjegyű tőkémet a felszámolónál további százezer forint befizetésével (befektetésével, mely követelésemet a felszámoló tudomásul vette, vissza is igazolta, regisztrálta), de sem a rablóbanda sem a felszámoló maffia a mai napig nem moccan... várjunk még néhány hónapot, vagy adjunk megbízást a leszámolásra? %-ért ma már sok jelentkezőt találunk akik visszaszereznék a pénzünket, mert a rablóknak hússzor-ötvenszer olyan kárt tudnak (tudunk) okozni, mint amennyit összességében elraboltak tőlünk...nem beszélve a gigászi politikai kárról... 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!