Keresés

Részletes keresés

selgir Creative Commons License 2011.06.13 0 0 111

20 darab MEKKORA szappant akarsz??? 2,5kg zsírból (2,75 liter) lesz 3,8-4,5 liter szappan. én jobban szeretem térfogatban számolni a kész szappant, mert a súlya változik.

 

gasztrós boltokban tuti kapsz meghőmérőt, de szerintem minden nagyobb áruházban van.

 

hideg- vagy melegeljárást akarsz?

 

teljesen nem tűnik el, lévén LÚGOS kémhatású a szappan:)

 

a lúg oldásához minek a fedő? egyébként meg ami rozsdásodik, az NEM alumínium:) én műanyag vödröcskében is szépen összekeverem, nem szokott megfolyni a műanyag...

 

 

Előzmény: RosaNegra (110)
RosaNegra Creative Commons License 2011.06.13 0 0 110

 

Szia!

 

Én még nem csináltam szappant,de szeretnék,csak van jó pár kérdésem.

 

Már jó pár hete csak olvasom a blogokat...

 

most már megtaláltam hogyan kell kiszámolni, h mennyi lúg és folyadék kell,de nem tudom ,hogy ha 2o db szappant szeretnék,de lehet több is ,akkor mennyi mennyiségre lesz szükségem?

 

 

 

 olivaolaj, pálmaolaj ,nagyon kevés kókuszolaj-ez lenne az alap

 

Amikor már pudingosodik,akkor szeretnék shea vajat, kakaóvajat, illatanyagnak levendulaolajat.

 

pl a levendulaolajnak nem találtam elszappanosítási számot...

 

nem tudom h ebből mennyit kell belerakni ahhoz h lehessen érezni.

 

   Amikor már pudingosodik akkor lehet 5%shea vajat és 5% kakaóvajat tenni vagy 2,5% shea és 2,5% kakaóvaj?és ha mondjuk még mézet is akarok belerakni ,akkor még ezt is számolgatni kell vagy kb 1 kg nyi anyaghoz 1 evőkanálnyi?

 

 

 

A lúg tényleg eltűnik a szappanból?

 

Lehet kakaóvajat venni a gyógyszertárakból?Most külföldön vagyok, ú.hogy most nem tudok érdeklődni másképp...

 

Webáruházakból nem szeretnék rendelni,mert külön még felszámolnak postaköltséget…

 

Azt olvastam h a lúg oldásáról , hogy üvegben a legjobb, de hol lehet olyan üveget kapni, aminek a fedője nem alumínium?

 

mert szerintem a befőttesüvegek teteje rozsdásodik.

 

És hol lehet laboratóriumi hőmérőt beszerezni ?

 

csak webáruházakban?

 

 

 

 A lúgoldatnak is 38 fokosnak kell lennie és az olajnak is amikor a lúgoldatot beleöntöm az olajba?

 

 

 

   Köszönöm előre is!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: eeraa (23)
RosaNegra Creative Commons License 2011.06.13 0 0 109

sZIA!

 

Megint én vagyok.:)))

Hol lehet venni olcsó kókuszolajat?

 

Köszönöm!

Előzmény: Jani71 (78)
RosaNegra Creative Commons License 2011.06.13 0 0 108

Szia!

Én még nem csináltam szappant,de szeretnék,csak van jó pár kérdésem.

Már jó pár hete csak olvasom a blogokat...

most már megtaláltam hogyan kell kiszámolni, h mennyi lúg és folyadék kell,de nem tudom ,hogy ha 2o db szappant szeretnék,akkor mennyi mennyiségre lesz szükségem?

 

  olivaolaj, pálmaolaj ,nagyon kevés kókuszolaj-ez lenne az alap

Amikor már pudingosodik,akkor szeretnék shea vajat, kakaóvajat, illatanyagnak levendulaolajat.

pl a levendulaolajnak nem találtam elszappanosítási számot...

nem tudom h ebből mennyit kell belerakni ahhoz h lehessen érezni.

   Amikor már pudingosodik akkor lehet 5%shea vajat és 5% kakaóvajat tenni vagy 2,5% shea és 2,5% kakaóvaj?és ha mondjuk még mézet is akarok belerakni ,akkor még ezt is számolgatni kell vagy kb 1 kg nyi anyaghoz 1 evőkanálnyi?

 

A lúg tényleg eltűnik a szappanból?

Lehet kakaóvajat venni a gyógyszertárakból?Most külföldön vagyok, ú.hogy most nem tudok érdeklődni másképp...

Webáruházakból nem szeretnék rendelni,mert külön még felszámolnak postaköltséget…

Azt olvastam h a lúg oldásáról , hogy üvegben a legjobb, de hol lehet olyan üveget kapni, aminek a fedője nem alumínium?

mert szerintem a befőttesüvegek teteje rozsdásodik.

És hol lehet laboratóriumi hőmérőt beszerezni ?

csak webáruházakban?

 

 A lúgoldatnak is 38 fokosnak kell lennie és az olajnak is amikor a lúgoldatot beleöntöm az olajba?

 

   Köszönöm előre is!!!!

 

 

 

 

Előzmény: Jani71 (62)
Sütimüti Creative Commons License 2011.06.08 0 0 107

Csináltam egyet ma is, zabtejjel, ami bolti volt... elég durva színe lett a lúgos cuccnak, mély narancssárga, pedig félig fagyott volt a tej. Nem is sűrűsödött nagyon... na de majd holnap vagy 2 nap múlva kiderül, milyen lett, mikor vágom, mert nem biztos, hogy holnapra összeáll, vagy fene se tudja.

 

Ez a hétfői, világosodik szerencsére. :) Már ma árnyalatokkal világosabb volt.

 

Előzmény: Sütimüti (106)
Sütimüti Creative Commons License 2011.06.08 0 0 106

Hétfői szappankámat tegnap felvágtam, világosabb lett jóval, mint a másik, picit tán puhábbnak tűnt a vágáskor is, de reggelre már keményebb volt, szóval lehet, hogy a ricinus ellensúlyozására elbírt volna egy kis méhviaszt... na majd kiderül, a vaníliát én nem érzem rajta, de nem sima kecsketejes illata van, nem tudom, talán még fog változni.

Képet csináltam, csak net nem volt este, talán ma este tudok tenni majd.

Jani71 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 105
Jani71 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 104

Nem, nem olyan. A tiszta olivaszappan kissé puhább, és nem géles, hanem nyákos. Az "ötvenes" szappan is húz némi szálakat, de csakis abban a néhány másodpercben, amíg "már nem vizes, még nem száraz", és ezek a szálak sokkal vékonyabbak is, mint az olivánál.

Egyébként csak a gél van!

KOH-m nekem is van, de még én se mertem nekiállni a folyékony szappan készítésének, mivel sütő kell hozzá, nekünk pedig eléggé szabályozhatatlan hőmérsékletű gázsütőnk van.

Persze régebb óta kacérkodom a gondolattal, nem véletlenül vettem meg hozzá a lúgot.

Amennyire emlékszem, azért mindenből nem lehet folyékony szappant készíteni, sőt, egészen kevés azon anyagoknak a száma, amelyek alkalmasak erre. Úgyhogy a faggyú nem hogy bezavar a képbe, de szerintem kifejezetten alkalmatlan (ha jól emlékszem).

 

Előzmény: Sütimüti (103)
Sütimüti Creative Commons License 2011.06.07 0 0 103

Ha jól értem, olyan mint a 100% olíva olaj szappan? Esetleg KOH lúggal érdemes lenne megnézni, nem e lesz tök véletlenül zselés folyékony szappan belőle... Kipróbálnám, ha nem lenne benne faggyú, mert érdekelne a folyékony szappan készítése is, van KOH kéznél amúgy, de eddig még nem kavartam be ezzel a képbe... :D

Előzmény: Jani71 (101)
Jani71 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 102

Még annyit, hogy faggyúszag nem érződik rajta, és természetesen használat után úgy kell letenni, hogy ne érintkezzen a vízzel, mert fellágyul (van néhány ilyen)!

Előzmény: Jani71 (101)
Jani71 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 101

Köszönöm a receptet!

 

(Most vettem észre, hogy a 83. hsz-ban levő "Bal alsó" szappannál nem helyes a viaszos megjegyzés, mivel az előzőnél is ugyanúgy megvan az 5 %-os arány. A többi stimmel. Bocsánat!)

 

Következő recept (képet nem töltök fel, mert gyakorlatilag ugyanúgy néz ki, mint a képeknél a fehér tömb):

 

"Ötvenes" szappan:

 

 - kókuszolaj  50 g  20 %

 - faggyú (fehér)  50 g  20%

 - szójaolaj  50 g  20 %

 - szőlőmag olaj  50 g  20 %

 - kukoricacsíra olaj  50 g  20 %

 - deszt. víz  90 g  36 %

 - NaOH  36 g

 

Superfat, illat, szín nincs benne.

"Nem kevertem teljesen trace-ig, nem is nagyon akart gélesedni a dobozban. Homogén, fehéres, lágy anyag lett másnapra." (Ezt írtam akkor - febr. 10. - a papírra feljegyzésként. Most annyit még hozzá, hogy mostanra kemény, fehér, szép homogén szappan lett. A viselkedése viszont érdekes, más, mint a másik fehér szappané: víz hatására gélt enged, totál olyan, mintha aloe vera géljét kennéd a kezedre. Ez aztán némi "nyüstölésre" már kellően habzik. De csak a kezeden, a szappanról kizárólag a gél jön le!)

Előzmény: Sütimüti (100)
Sütimüti Creative Commons License 2011.06.07 0 0 100

Shea vajas krém - alap recept

 A shea vaj szuper. Jó szinte mindenre, főleg kiszáradt, töredezett, ekcémás bőrre. Rajtam van mindegyikből :) A kipirosodott orromat is ezzel kenegetem, a felrepedezett sarkamat is. Könyökre, cserpes ajkakra is kitűnő, és még sorolhatnám. Amit itt leírok, az egy alaprecept[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

 

Ez az azt hiszem.

Előzmény: Jani71 (98)
Sütimüti Creative Commons License 2011.06.07 0 0 99

Eddig olajosat készítettem csak, de http://cosmio.hu/ -hennát már vettem itt- vannak receptek, és be is szerezhetőek az alapanyagok hozzájuk. Valamint a http://lukreciakencei.hu/ oldalakról szoktam csemegézni.

Amit most használok, abban shea vaj, kakaovaj és kókuszvaj van, megnem mondom, hogy honnan néztem a receptet, de olyan kis könnyű, szép fényt ad ugyan a bőrnek, de egyáltalán nem hagy nehéz zsíros érzést maga után. Szerintem a lukrécián néztem valamit, de most nem találom, hogy mi lehetett.

Előzmény: Jani71 (98)
Jani71 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 98

Írtad, hogy saját magad készítesz kencéket. Nem volna esetleg egy jóféle kézkrémed, ami jól ápol, hidratál, de gyorsan és teljesen beivódik a bőrbe? Szóval receptet kérnék tisztelettel... :-)

Nekem ugyan van oliva/méhviasz kencém, jó is, de nem issza be a bőröm, értelem szerűen teljesen olajos, utána mindig le kell mosni (tiszta víz, törölköző, ekkor van kész).

Előzmény: Sütimüti (93)
Sütimüti Creative Commons License 2011.06.07 0 0 97

Kíváncsi lennék én is, hogy nálad mi a hatás.

Előzmény: Sütimüti (96)
Sütimüti Creative Commons License 2011.06.07 0 0 96

Ha gondolod, küldhetek egy darabot, már csak 2,5 hét, hamarabb próbálhatnád ki, mint ha most kutyulsz egyet.

Előzmény: Jani71 (94)
Sütimüti Creative Commons License 2011.06.07 0 0 95

Jah, és persze hozzá még olyan szárazság társult, simán beivott volna egy doboz testápolót is... persze, most már tudom, h bolti testápolók hogyan működnek, szóval nem is csodálkozom, hogy szomjazott.

Előzmény: Sütimüti (93)
Jani71 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 94

Ja, és még annyit ehhez, hogy elképzelhető, miszerint tényleg a kecsketej ellensúlyozta a kókusz ilyetén hatását, ezért szeretném újra megnövelni a kókusz arányát az iménti hsz-od alapján. :-) De ezt már írtam... :-)

Előzmény: Jani71 (92)
Sütimüti Creative Commons License 2011.06.07 0 0 93

Kecsketejet ha kipróbálod, tuti nem is akarod másban oldani a lúgot. Jó, én nem tudom, milyen lenne nélküle, merthogy nekem a mannaszappanok azért nem adtak akkora élvezetet, meg táplálást, mint kellett volna, ellenben egy meskás lány által készített, kecsketejes meg igen... így is lassabb volt a hatás, mint egyik ismerős lányánál, neki 1 hét alatt elmúlt ekcémája, pedig már szteroiddal is kenték -én azt nem, inkább kiböjtöltem a telet valahogy.

De a kecsketejes szappan és sheavaj kombó kb. 2-3 hét alatt élhetőbbé varázsolta a kezem (belső könyök hajlatban égő vörösről enyhe rózsaszínre váltott, a gyógyuló bőr színére), a kézfejemen sokkal előbb elmúlt, szinte teljesen láthatatlan már.

Olyan szinten érzékeny a bőröm különben, hogy minden felületi karc is behurkásodik, minden ütődés belilul... A karom foltos, de már kb. 7-8 éves korom óta, mintha miteszeres lenne... bármit tettem rá, nem csinált semmit, viszont mióta natúrszappannal mosdom, főleg, a kecsketejessel, azok is halványulnak. Még a végén, szép lesz a bőröm. :D

 

Nagyon gondolkodom a kecsketej egyéb kozmetikumokban történő alkalmazásán is, csupán az a gond, hogy a víz, stb. bázisú kencék romlékonyak. A por nem tudom, mennyire tartalmazza még azokat a dolgokat, amiket a friss tej igen.

 

Jó neked, hogy a közeledben több tejforrás is van, nekem macerásabb a beszerzése. :)

Előzmény: Jani71 (91)
Jani71 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 92

És a kókuszra már 40%-ot írnak, hogy afölött szárít... nekem a 38,8% akkor azért még ez alatt van, lehet emiatt nem szárít...

Amikor reagáltam a magas arányra, akkor a saját tapasztalatom, kézbőröm alapján tettem (nálam ez pozdorjává szárítaná a kezemet - stb. amit ott írtam a 62-ben), tudtam, hogy alatta van a 40 %-nak. Nálam a 20% is kifejezetten szárít, ezért csökkentettem. A további mennyiség/arány már mindenkinél egyéni érzékenység/hatás kérdése. Emiatt nem csodálkozom rajta egyáltalán, hogy nálad nem szárít. Szerencsés vagy! 


Előzmény: Sütimüti (90)
Jani71 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 91

Jómagam is hasraütés szerűen állítom össze a recepteket, ill. most már van némi tapasztalásom az eddigiek miatt. Tudom, hogy melyik felejtős, melyiket érdemes újra előállítani, esetleg némi módosítással, hogy lássam, az a kicsi változás vajon mit eredményez.

 

A vaníliaillatról: van itthon valódi, saját vaníliaesszencia, valszeg kipróbálom, de ez teljes mértékben alkoholos, úgyhogy tényleg csak kísérlet lesz. Az eredményről beszámolok.

 

A kókuszos szappanoddal és a kecsketejjel beletetted a bogarat a fülembe rendesen, mert egyrész ahogy már írtam is, sajnos száradó típusú a kézbőröm, másrészt a kókusz arányát csökkentenem kellett, de így se jó, mert azóta sajnos gyakorlatilag szinte eltűnt a habzás...

Így se jó! Harmadrészt már húsvét óta tervezem a kecsketej beszerzését (több tuti hely is van biciklivel is elérhető távolságban), de eddig mindig csak halogattam. Úgy tűnik, nem lehet tovább elodázni. Ha nekem is beválna a kecsketej eme hatása, az nagyon jó lenne!

 

A tejes lúgot sose melegítsd, nincs értelme (hacsak nem az a gond, hogy nem nagyon akar eloldódni a tej a lúgban, de ez csakis akkor fordul elő, ha nem darabolod össze eléggé - nálam ez csak egyszer volt, azóta tudom, hogy egy kissé össze kell törni a "jeget", és akkor már lesz akkora felülete, hogy nem marad egyben levő darab a tejben). Volt olyan, hogy gyakorlatilag szobahőmérsékletű lett a tejes lúgoldat, mégis tökéletesen működött! Nem kell melegíteni!!!

 

a pálma miatt ha behűtöm az olajokat is

Na, ezt viszont most nem értem. Hogy is volt ez? 

 

Az út, amit leírtál, nagyjából nálam is ez volt, és szerintem ezzel nem ketten vagyunk a világon... :-)

Gyári szappant csak akkor használok, amikor nem vagyok itthon, egyébként csakis azt.

Viszont a kecsketej szappanra már kifejezetten kíváncsi vagyok, ódákat zengenek róla.

 

Ha szárít, még használható mosásra, szóval kárba nem vész.

Vagy egyéb, már tárgyalt újragyártással mégis használható marad (lásd csak pl. a "darabos" szappanomat, ha nagyon szárítós a szappan, feldarabolod, gyártasz hozzá egy nagyon nem szárítósat és a kellő arányban újra elkészíted - de vannak egyéb módszerek is természetesen, már készítettem úgy is elrontott szappant, most érik, egyelőre jónak tűnik).

Előzmény: Sütimüti (86)
Sütimüti Creative Commons License 2011.06.07 0 0 90

És a kókuszra már 40%-ot írnak, hogy afölött szárít... nekem a 38,8% akkor azért még ez alatt van, lehet emiatt nem szárít...

Levontam a kozekvenciákat, hogy össze-vissza írnak mindenhol mindent, így nem ártok senkinek, ha saját megfigyeléseim alapján főzöm a szappanomat... hisz több ezer variáció van 1-1 szappanra, és az alapanyagok is eltérhetnek, minőségben, de még a finomítás metódusa is hatással lehet a zsírra... akkor azért nem fogok kétségbe esni, ha többet vagy kevesebbet teszek valamiből, mert még az "elvárások" ellenére is lehet jó... :)

 

Jól eldumáltam magammal. :D

Előzmény: Sütimüti (89)
Sütimüti Creative Commons License 2011.06.07 0 0 89

Jah, vikin is van jód index, semmi gond. :D

Előzmény: Sütimüti (88)
Sütimüti Creative Commons License 2011.06.07 0 0 88

http://www.millersoap.com/soapdesign.html#Properties

 

Iodine-indexet kell nézni, oldal közepe kb., azt írja, a magasabb számokkal bíró olajok puhítják a szappant. Ez olyan közepes, szóval okosabb nem lettem... :D

A pálmánál, faggyúnál puhább, de vannak olyan olajok/zsírok, amiknél még így is keményebb, mert bőven 100 fölötti értékűek is vannak.

 

Sütimüti Creative Commons License 2011.06.07 0 0 87

Na, megnéztem, amit mondasz, hát, majd kiderül. :) Most hová tegyem a voksom, kemény vagy lágy a ricinus... :D Én az esetleges habzás miatt gondoltam, kiderül. Ez ebben a szép szerintem, az izgalom, vajon milyen lesznek a szappankák. :)

Ha lesz egy kis időm, megnézem külföldi oldalakon is, hátha ott nincs ekkora ellentmondás.

Előzmény: Jani71 (85)
Sütimüti Creative Commons License 2011.06.07 0 0 86

Hasraütés szerűen csináltam ezt is, mert viki oldalán sajnos nem találtam érdemi információt, nem tudom, te honnan nézed ott. :(

Konkrétumokat sem receptekben, sem másmilyen formában nem találtam, nagyon béna vagyok. :)

 

Vanília aromaxos, http://aromax.hu/hu/termekeink/reszletek/vaniliaoldat/ szerintem ekkora mennyiségnél nem számít az alkohol, mármint nem fog szárítani. A kókuszos szappanomnak is kellene szárítanija, mégsem szárít... 1 hetesen sem... szerintem a kecsketej miatt.

 

Viszont a lúgra is rámelegítettem egy picit, amiatt lett karamelles színe szerintem, mert totál be volt fagyva a tej, és nagyon hideg volt, a pálma miatt ha behűtöm az olajokat is, nem tudom, mi lett volna, így is 30 fok körüliek voltak.

 

Max. hamar elfogy, annyi baj legyen. :) Azt hiszem hallgatok az ösztöneimre, megérzéseimre, főzésnél is mindig bejön, hogy érzésre teszek mindenből, eddig rosszat még nem készítettem... :) És nem tanultam főzni soha.

 

Igazából vegyszeres cuccot nem akarok beletenni, mert úgy jutottam el idáig, hogy nemet mondtam a sodium laureth sulfate-ra, és az összes mesterséges méreganyagra, amik a kozmetikumokban vannak... Mosódióval és mosószódával mosok, nem használok öblítőt, testápolóra nincs nagyon szükségem már, ha igen, saját kencével kenem magam... :) Megoldást kerestem az ekcémámra, rátaláltam manna szappanokra, onnan meg antalvali, stb. :) eljutottam ajánlásra a kecsketej szappanig, vizsgaidőszakom után meg egyből kutyultam is. Azt hiszem, nem is bánom, ha nem jut el hozzám sok infó, így magam tapasztalhatom ki a dolgokat, és mi baj lehet? Max. szárít a szappan, vagy túl hamar elfogy. :) Ha szárít, még használható mosásra, szóval kárba nem vész. :)

Előzmény: Jani71 (85)
Jani71 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 85

Az első gondolatom a recepteddel kapcsolatban az volt, hogy ez nem lesz egy kemény szappan (értsd: a használat során kemény, vagyis lassan kopó, nem lágy, mert pl. az általam tegnap mutatott fehér is kemény, mint bármelyik, sőt, de ha vizet lát, "elolvad"), mivel eléggé kicsi az aránya a kemény olajoknak. Aztán persze ki tudja...?

Érdekes ellentmondás van a ricinussal kapcsolatban Illatos Szappan és Viki leírásában. Nézz utána, érdemes! Egyébként a szappan készítésekor tudtad, ami Vikinél van leírva?

Kifejezetten kíváncsi vagyok, kérlek írd majd meg, hogy milyen lett!

 

Vaníliaoldat? Pontosan mit értesz alatta (esetleg fénykép?)? Netán a teljesen alkoholos esszenciát?

Az aromával kapcsolatban már gondolkodtam, de még sose használtam (így nem csak vaníliát lehetne belevinni, hanem egyebeket is). Gondolom van benne némi alkohol (a Dr. Oetker fajtában 28 %, persze mivel ebből eleve keveset teszel, lehet, hogy semmilyen különösebb hatása nem lenne). Az alkohol segíti a pudingos szappan túlmelegedését, érdemes odafigyelni rá! Az általam használt kék ételfesték is alkoholos, de még nem okozott ilyen gondot.

Ki kell próbálni! Nem tudom, hogy az illat mennyire marad meg.

Ha nem idegenkedsz a mesterségesebb dolgoktól, és jártas vagy a netes rendelésben, akkor vess egy pillantást erre!

 

A körömvirág még nem virágzik, elvileg csak tavalyi szárítmányt kaphatsz.

(Most jutott eszembe, hogy esetleg esélyes lehet a körömvirág előnevelt formában egy virágkertészetben, de ezzel kapcsolatban nincsenek saját tapasztalataim, nem tudom, hogy lehet-e ilyent kapni. Ha lehetne, akkor idén már friss virágot használhatnál...  :-) )

Előzmény: Sütimüti (84)
Sütimüti Creative Commons License 2011.06.06 0 0 84

Jól néznek ki. :)

Ma készítettem egy kisebb adagot, kókuszt nem sikerült szereznem, túl sokáig voltam melóhelyen, aztán bezárt, mire mentem volna... így ricinus ment bele, nagyon kíváncsi leszek...

Holnap hozok képet, amikor felvágom, ezeket tettem bele:

 

180g olíva - finomított

150g pálma olaj

135g napraforgó olaj

90g ricinus olaj

194g kecsketej totál befagyasztva

75g NaOH

15g mandula superfat

valamennyi vanília oldat, meglódult - apropó, kajába való aroma vajh jó? most jutott eszembe, h nem e olcsóbb alternatíva, ha esetleg éppen az illat fontosabb, mint az, hogy totál egészséges legyen.

 

Színezés még odébb van. Egyenlőre jegyzetelem, hogy mikor melyiket csináltam, és mellé akarom majd írni, milyen hatásilag. Aztán lehet, nem is kell nagyon szórakozni, ha megvan a számomra tökéletes, onnantól színezhetem, illatosíthatom, ahogy kedvem lelem. Mondjuk a körömvirág izgatja a fantáziámat, úgy, hogy olajba áztatom 1 hétre, csak virágot kéne szerezni.

 

 

Előzmény: Jani71 (83)
Jani71 Creative Commons License 2011.06.06 0 0 83

Én viszont ezt használom (saját fénykép). Erről már olvashatsz néhány szót Viki oldalán (gondolom, azóta már regeltél és láthatod, használhatod, érdemes elmélyedni a szappanos - és persze egyéb - fórumban, nagyon sok hasznos infót találsz). Már úgy értem, a szappanos felhasználás tekintetében.

 

Ígértem képeket és receptet:

 


 

Bal felső:

 

- bal oldali fehér tömb: szójás szappan, amiról már írtam, hogy milyen jó krémes a habja.

  Bár a víz hatására kissé lágyabb, jobban kopó szappan, de addig éppen olyan kemény,

  mint a többi. Ez vagy egy másik társa (arról holnap írok, kép nem lesz, mert gyakorlatilag

  ugyanígy néz ki) fogja megkapni azt a kevéske viaszt a következő adagnál

  kísérletképpen, amiről már beszéltünk ma a szappankeményítéssel kapcsolatban.

 

 - kókuszolaj 20 %

 - marhafaggyú (fehér) 12 % - mondjuk ez számodra nem jó, de ajánlom helyette

   a pálmaolajat, az is egy kifejezetten jó anyag, a legutóbbi szappanokba újra

   használom, tökéletesen meg vagyok vele elégedve (lásd pl. a fenti képeken

   levő mindegyik sárga szappant, és ezek receptjét)

 - szójaolaj (a linkelt képen látható) 34 %

 - napraforgó olaj (ez még a teljesen tiszta bolti anyag, abból is a világosabb) 34 %

 - superfat-ként 5 % mandulaolaj

 - víz és NaOH a megfelelő mennyiségben (víz: 36 %)


 - középső vegyes/darabos: ebbe már tettem használt étolajat. Keményebb, lassabban

   kopó, jó csúszós szappan, alig valamicske habbal (de ez nem feltétlenül szükséges,

   akár kézmosásról beszélünk, akár tusolásról), ami azért képződik,

   de csak megfelelő hatásra.

   Egyáltalán nem nyákos-nyúlós, ennek a szappannak ez az egyik jó tulajdonsága.

   Jó "átlagszappan" (ha nem vágyunk a feltétlen erős habzásra,

   de ugye lehet változtatni a receptet ennek fényében), ez is kedvenc.


   Az alapmassza (a mellette levő sárga szilikonformás ugyanez, csak a már tárgyalt

   gélesedési hőmérséklet miatt tettem be, ennek még nyomai látszanak

   a tarka tömbön is - érdekes, hogy a különbség az érés folyamán egyre inkább eltűnik):

 

   - pálmaolaj 45 %

   - h. étolaj (de nyilván az új is nagyon jó) 30 %

   - kókuszolaj 12 %

   - olivaolaj 10 %

   - méhviasz 5 %

   - házi tehéntej és deszt. víz 89-11 %-os egymáshoz viszonyított aránya

    így alakult, szerintem ennek nem sok jelentősége van; 36 %

   - superfat-ként extraszűz olivaolaj 5 %

 

Bal alsó: Az előző mintájára, annak a receptjét alapul véve, itt-ott megváltoztatva.

 

Lecseréltem 5 % pálmaolajat ugyanennyi méhviaszra. Még nem érett meg, nem tudom milyen lesz, de szerintem nagyon jó! Most egy "keményen rugalmas" jóféle anyag.

A viasz miatt viszonylag gyorsan pudingosodik/kocsonyásodik, erre figyelni kell!!!

 

  - h. étolaj  45 % (nyilván a bolti, új anyag is legalább ilyen jó)

  - pálmaolaj  25 %

  - marhafaggyú (fehér)  15 %

  - kókuszolaj  10 %

  - méhviasz  5 %

  - deszt. víz  36 %

  - NaOH megfelelő mennyiségben

  - folyékony kék ételfesték, másfél teáskanál (a viasz miatt melegítenem kellett a kivett

    és színezett masszát, fel is forrt egy kissé, azon a részen, ahol felforrt,

    vöröses színűvé vált az anyag, meleg állapotában a kék szinte teljesen eltűnt,

    aztán ahogy múlik az idő, úgy jön elő egyre inkább... :-)

  - ebbe most tettem pacsuli illót, ragyogóan elfedte a jellegzetes szagot, sikerült éppen

    eltalálnom a megfelelő mennyiséget, nem túl domináns, kellemesen érződik

    (300 g olajbázishoz 70 csepp). Ezzel is úgy jártam, mint a kék színnel, meleg

    állapotában (05. 29.) egyáltalán nem vagy csak alig érződött,

    most viszont már ragyogóan (de nem harsányan!).

 


 

Előzmény: Sütimüti (82)
Sütimüti Creative Commons License 2011.06.06 0 0 82
Előzmény: Sütimüti (81)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!