Keresés

Részletes keresés

kedvesrokon Creative Commons License 2011.11.17 0 0 988

Van folytatás:

 

Kedves *******! Ön korán kelő ember, úgy látom! A fórumot már megnéztem és fent van a levelezésünk. Ha nem vagyok tolakodó, elmesélné, hogyan jött Ön rá erre a technikára? Nagyon érdekelne, mert már egy ideje olvasgatok a masszázs témában, de erről még korábban nem hallottam. Előre is köszönöm a választ. Üdv: *********

_________________________

 

És még egy kérdésem lenne és aztán már személyesen fogunk beszélni, találkozni, ígérem. Hogyan lesznek Önnek kuncsaftjai? Az rendben van, hogy én olvastam róla, érdekel a dolog és felkeresem Önt. De nyilván nem minden vendége így lesz.  Bemegy a vendég az utcáról és nyíltan megkéri Önt, hogy kellemes legyen a masszázs vége? Ön erre azt mondja, hogy azt nem csinálja, de az elején igen, mert úgy hatásosabb?Én ilyen kéréssel még egy hölgyhöz sem fordulnék, kivéve, ha kifejezetten olyan helyre megyek, ahol tudom, hogy ezt lehet. Hát még egy férfi masszőrt megkérni erre? Én félnék, hogy azonnal elzavarna, hogy tűnj el, te buzi köcsög.Vagy a masszőrök ilyen toleránsak lennének? Elnézést, hogy idejét rabolom a kérdéseimmel.Üdvözlettel: *******

 

______________________

 

Első kérdésére: még anno, a masszázs tanfolyamon, ahol szigorúan aszexuálisak voltunk, tanultuk a mell masszázsát. A mesterünk ezen részt sem vett, viszont ahogy egymáson gyakoroltunk, észrevettem, hogy a legkevésbé sem vonzó kolleginám mellének masszírozása micsoda gyönyörűséget okoz mindkettőnknek. Később nagyon sok masszőrrel/masszőzzel dolgoztam együtt, pontosabban ők dolgoztak az én vállalkozásomban, és ott módszertani megbeszélésen előjött, hogy vannak urak, akik óhajtanák a hölgy masszőzök részéről a kényeztetést. Én azon az állásponton voltam, hogy mindenki saját maga döntse el, de senki nem kényszeríthet senkit.Ismét később volt egy balesetem, ahol egy nagyon rossz gyógyhajlamú törést szenvedtem. Mivel traumatológiából mindnyájan különlegesen erős képzést kaptunk, rá mertem bízni magam egy volt kolleginámra. Neki említettem, (masszőrök/egészségügyben dolgozók egymás közt elég nyíltak), hogy azt figyeltem meg, hogy az állandósult fájdalmam az előző napi aktus orgazmusának hatására mintegy fél órára elmúlt. Megbeszéltük, és normálisnak találtuk a funkcionális ismereteink birtokában. Kértem, hogy az éppen kezdődő masszázsnál alkalmazná-e a technikát. Nem is kellett unszolni, kíváncsiságból is ráállt. Az eredmény frenetikus volt, a többiről már az előzőekben írtam.Mindemellett kolleginám igen brutálisan végezte a péniszmasszázst, minek hatására számomra teljesen szokatlan módon másodpercek alatt élveztem el, ezért a következő alkalommal kértem, hogy finomítsunk a technikán. Ennek lett aztán következménye az a sorozat, amiről írtam.(Kolleginám azért volt olyan brutális, mint később kiderült, mert hüvelye olyan szűk, mint egy tinilányé, pedig lassan 50 éves!!!! Egyszerűen modellezte a kezével. Ez onnan derült ki, hogy ő már egy tucatszor kezelt engem, én pedig még mindig nem tudtam neki bemutatni, hogyan működne ugyanez nála. Ezért aztán addig unszoltam, míg ráállt. Istennek legyen érte hála! Olyan sorozatorgazmust sikerült nála kiváltanom, ami aztán olybá növelte az önbizalmamat, hogy neki tudtam vágni a szakmai megvalósítás kidolgozásának.)

 A másodikra: nem, egyáltalán nem hirdetem nyíltan magam, mint erotikus masszőrt. "Hétköznapi" vendégeimből alakul az ügyfélkör: amikor alkalmasnak ítélem a körülményeket, elmesélem nekik a technikát, aztán eldöntjük, hogy alkalmas-e, avagy sem. Ilyen egyszerű.

Előzmény: Törölt nick (985)
kedvesrokon Creative Commons License 2011.11.17 0 0 986

Köszönöm. Mindent így csinálok. Idegeskedni kár.

Előzmény: Törölt nick (985)
kedvesrokon Creative Commons License 2011.11.17 0 0 984

Levélváltás, akkor nem lenne off, ha a topik cime "első erotikus masszázs élményem előtti élményem" lenne. De hátha így se rossz:

__________________________________________

Kedves Kedvesrokon!
Az index fórumán olvastam az Ön bejegyzéseit.Pont ilyen masszázsra lenne szükségem, a happy beginning-re.Hol lehet önt megtalálni? Hogyn lehet bejelentkezni?Mennyi ideig tart és pontosan mit tartalmaz a masszázs?Előre is köszönöm a válaszát.Üdvözlettel:******* *******

 

____________________________________

 Kedves ******! Gyógymasszőr vagyok, alapesetben svédmasszázst végzek. A teljes testmasszázs mintegy 90 percet vesz igénybe, ez elegendő arra, hogy az összes elérhető izmot lelkiismeretesen átdolgozzam. Amennyiben ennél kevesebb idő áll rendelkezésemre, kompromisszum kell: vagy kihagyok területeket, vagy... nincs vagy. Kihagyok. A happy beginning több-kevesebb időt vesz igénybe, minél többet, annál jobb. Az orgazmus után viszont az izomzata sokkal jobban reagál a masszázsra, gyorsabban lehet a hatásos fogásokig eljutni, ugyanazok a fogások sokkal nagyobb hatásúak a magas szerotonin - endorfin szinten.****** dolgozom. Kérem, hogy a happy beginning igényét diszkréten kezelje, itt még a személyzet sincs beavatva a folyamatokba. Az árakat egyébként nem befolyásolja, hogy orgazmussal kezdünk, avagy nem. Áraimat itt találja: **************** Ha a megveszem gombra kattint és ki is fizeti a feljövő oldalon a kezelést, 10 % -kal kevesebbet fizet.A címet láthatja bármelyik lapon. A jelentkezz be gombbal egy kérdőív kitöltésével bejelentkezhet, de ha a kérdőív alá görget, a linken a foglaltságomat is láthatja. ********* ********okleveles gyógymasszőr

_______________________________
Kedves *******!
Köszönöm a részletes tájékoztatást. A honlapon nem találtam az ön fényképét vagy csak elkerülte a figyelmem? Lenne még pár kérdésem.Ha a neten kifizetek egy masszázst, azt később is igénybe vehetem? Meddig? És kérem, ne haragudjon, a buta kérdésért. Írja, hogy a happy beginning minél hosszabb, annál jobb. Hogy milyen hosszú, az mitől függ? Úgy értem, mit csinál ön, milyen módszert használ az orgazmus eléréséhez? És az anyaggal mi lesz? Gumit kell húzni?És még egy buta kérdés. Én ott fekszem majd az asztalon meztelenül, álló férfiassággal, ön milyen ruhában lesz közben? Szintén meztelenül?
Várom válaszát. Üdvözlettel: ******
egy leendő ügyfél
_________________________
 Nos, a kifizetett masszázst bármikor igénybeveheti. A küldött linken az én fényképem van fenn munka közben. Az erotikus rész hossza főként Öntől függ, én nem annyira elősegítem, mint inkább hátráltatom az orgazmust. Vendégeim túlnyomó többsége küzd korai magömléssel, ezért az alkalmat felhasználom arra, hogy betanítsak, ha sorozat akkor begyakoroltassak módszereket az orgazmus visszatartásához, pontosabban visszafejlesztéséhez. A kispriccelt spermát bőségesen rendelkezésre álló nedvszívó papírral felitatom. Ebben a kontextusban az én meztelenségem abszolút zavaró tényező lenne. Talpig fehérben leszek. Mellesleg: nem tekintem a dolgot prostitúciónak, kérem, ön se tekintse annak. Én szigorúan heteroszexuális vagyok, sőt, enyhén homofób. Ha homoszexuális közeledéssel próbálkozik vendégem, abban a pillanatban van vége a kezelésnek, pénzvisszafizetés nélkül. (Bocs, heteroszexuális közeledést sem tolerálok a másik nemtől, feleségemhez 33 éve hű vagyok) ******

____________________________

Kedves *******!
Köszönöm a gyors válaszát. Semmi probléma az Ön szolgáltatásával, én vagyok kezdő ezen a téren. Soha nem mertem elmenni masszíroztatni, mert féltem, hogy közben feláll a farkam és az milyen égő. De ezek szerint a hetero férfiak farka is is feláll, ha masszirozzák őket? De lehet, fel sem áll majd nekem, nem tudom.De ha jól értem, Ön megfogja a farkam és úgy közreműködik? Vagy nekem kell úgymond kivernem magamnak?
A másik dologra rátapintott, valóban én is küzdök korai magömléssel. Illetve nem annyira korai, de jó lenne, ha tovább bírnám. Akkor ebben tud segíteni? 
Várom további válaszát. *****
____________________________-

 A masszázs minden esetben passzivitást igényel a vendég részéről. Mindent a masszőr végez, a vendégtől max. visszajelzést kér: ha fájdalmat érez, ha valami zavarja, ha valamit másként szeretne, ha valamihez plusz információt igényel, ha közeledni érzi az orgazmust.Igen, vannak jól működő technikák, melyeket elsajátíthat, akár gyakorolhat is otthon házifeladatként, illetve, ha sorozatra fizet elő, elvégezzük az áttanulást, azaz a rossz beidegzést felülírjuk.
__________________________

Sajnos sorozatra biztosan nem tudok elmenni, ******* környékén lakom. De 1-2 alkalommal biztosan meglátogatom majd Önt.A 90 perces teljes testmasszázsról írna még néhány szót? Ez mit takar? Eddig még csak gerincmasszázson voltam.Olvastam már a korai magömlésről, tudom vannak ilyen technikák.De így, hogy gyakorlatban is meg fogja Ön mutatni, biztosan könnyebben tanulható.

______________________________
 A teljes testmasszázs az összes elérhető izomcsoport átdolgozása: végtagok, hát-váll-nyak, mellkas,ha marad idő még az arcizmok is beleférnek.
______________________________

Értem, köszönöm a részletes felvilágosítást. Még az érdekelne, hogy prosztatamasszázs kérhető-e Önnél?

___________________________

  Nem, az csak proktológusnál.


_______________________________

Sajnos ha oda kell menni, az nem kellemes dolog, van aranyerem, elég fájdalmas a vizsgálat is.   ****** ne haragudjon, még szeretnék kérdezni. Tudom, hogy írta és a fórumon is olvastam, Ön nem meleg és ezek szerint a kuncsaftja sem. Ezért érdekelne, hogy egy hetero férfi hogyan fogadja azt, mit gondol, hogy egy férfi masszőr megfogja a farkát, felizgatja és el is élveznek ettől. Én biztosan élvezni fogom de az emberben mindig van egy kis bűntudat. Más hogy van ezzel?Előre is köszönöm a válaszát és kérem, ne vegye ezt időhúzásnak, de ez a módszer nagyon izgalomba hozott engem.Üdv: *******
___________________________


Ez része a szakmai gyakorlatnak: olyan helyzetet kell teremteni, ahol pl. az érzelmi kötődés fel sem merül. A vendég és a masszőr zavarát is fel kell tudni oldani, ha ezzel a masszőr nem boldogul, akkor nem vállal fel semmiféle erotikus tartalamat. Legtöbb kollega/kollegina így van vele: inkább messzire kerüli, mert nem akarnak fáradni a kérdés tisztázásával. Elég bonyolult dolog már eleve a masszázs is, minek feldíszíteni még az erotikával is? Aki viszont felvette a csörgősipkát, annak ráznia kell. A vendég szempontjából a bűntudat dolgot nem tudom értelmezni. A bűnöket nem övön alul, hanem nyakon felül követjük el. Ezt fejben kell helyretenni. Ha egy vendég bűnnek tekinti az orgazmussal segített masszázsterápiát, az ne kérje. Aki kéri, az nem bűnként tekinti. Ha egy masszőr bűnnek tekinti a vendég genitáliáin végzett masszázst, kerülje. Őszinte leszek: én még egy sima masszázs előtt is lámpalázas vagyok tizen pár év gyakorlat után. Ezen úgy tudok úrrá lenni, hogy szakmailag mindig a maximumot nyújtom. Az erotikus masszázsnál is a magas szakmaiság óv meg az otromba hibáktól.  Nagyon lelkiismeretesen felkészültem a téma lehető legtöbb aspektusából. Az orgazmust igyekszem oly módon levezényelni, hogy az teljes mértékben illeszkedjék a masszázs céljaihoz. Értse jól: a cél a masszázsban érhető el, az orgazmus csak eszköz. Ezért tagadom meg minden esetben a happy end jellegű kéréseket, és preferálom a happy beginning igényeket, hiszen a happy enddel pont a masszázs végcélját teszem tönkre: a páciens gondosan ellazított, megmunkált, átdolgozott izomzatát, kisimult idegrendszerét, harmóniába kezelt hormonjait sokkolom meg az orgazmus görcseivel. Ha az elejére teszem, a sokkos külvilágból érkező vendégnek kb. mindegy még néhány görcsöcske itt-ott, viszont az orgazmus utáni ellazulást és a felszabaduló szerotonint, endorfinokat, dopamint használom fel a masszázs célok felsőfokú megvalósítására.Nos, páciensként is volt már részem hasonló gondos kezelés sorozatban, mondhatom, nagyon hatásos volt. Az a rehabilitáció, amit az orvos 6 hónaposra becsült, heti két kezeléssel három hónap alatt eredményre vezetett. Viszont egyetlen páciensemmel sem beszéltem még át ezt a témát ilyen mélységében, mint Önnel tettem. Köszönöm a kérdéseit, igazán jól jött, hogy így ezek mentén végiggondolhattam és kifejthettem a gondolataimat erről a különleges témáról.
____________________________________

Megengedi, hogy levélváltásunkat így semlegesítve kitegyem a fórumra?

______________________________________________

Meg persze. Kedves Öntől, hogy megkérdezi. De még holnap lehet, hogy lesz kérdésem.

 



kedvesrokon Creative Commons License 2011.11.15 0 0 983

Egyetértek. Aki felvette a csörgősipkát, az rázza!

Előzmény: Törőlt_nick (982)
Törőlt_nick Creative Commons License 2011.11.15 0 0 982

"Számomra sokkal fontosabb, hogy felszabadítsam a vendég energiáit, melyeket aztán majd otthon levezethet a párján. "

 

kamu, egyszerűen nem mered bevállalni a teljes befejezést. Milyen már az, jól felhergelni valami szerencsétlent aztán álló fasszal kizavarni az utcára??

 

 

Előzmény: ÉlményMasszázsBp (981)
ÉlményMasszázsBp Creative Commons License 2011.11.13 0 0 981

Sziasztok!

 

Azt se tudom hirtelem, melyik hsz-hez szóljak hozzá, annyi az érdekes bejegyzés. Ami rögtön elsőre feltűnt, hogy a témától sokszor igen messzire tévedtetek. Bár ez érthető.

Szerintem elég kényes terület a masszázsnak ezen fajtája. Jómagam 1 év gyakorlom, vendégeim nagy megelégedésére. Sajnálattal kellett tapasztalnom, hogy sokaknak még mindig egy másfajta tevékenységet takar, ha valaki erotikus masszázst hirdet. Nálam nincs garantálva a happy end. Számomra sokkal fontosabb, hogy felszabadítsam a vendég energiáit, melyeket aztán majd otthon levezethet a párján. Hátha következő alkalommal már ketten érkeznek, s tanításra vágynak (van rá példa szerencsére) :D

kedvesrokon Creative Commons License 2011.11.06 0 0 980

Köszönöm a ráerősítést! Még csak egy apróság: én ebből élek. Jelentős konkurrenciával küzdünk a piacon mindkét irányból. A direkt erotikus masszázs kínálat magas árakon látható bárki számára, minőségét pedig ki kell próbálni, bejön, vagy nem. A gyógymasszázs árszint nyomott, nálunk az óránkénti 3000-3500 Ft (Pest megyében) fölé nem megyünk. Ezért viszont a vendég magas színvonalú, hozzáértő kezelést kap, az orgazmus pedig nem drágítja.

 

Egyetlen szerencse, hogy a masszőr kollegák/kolleginák egymást barter alapon kezelik.

Előzmény: Törölt nick (979)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.05 0 0 979

Kedves kedvesrokon: ez így igaz. Én is praktizálok és csak megerősíteni tudom amit mondtál. Abban is nagyon igazad van, hogy ezért kövezés meg szídás jár. 

 

Ezen felül én még azzal tudom színesíteni (az amúgy színes) képet, hogy volt már olyan is, hogy az eredmények láttán párterápiává alakultak a kezelések (a szónak a jó éretlmében és nem a "hárman az ágyban" topic szerint), de erről aztán még kevesebb az irodalom és még kevesebb a történet, mert ugye amit kettőnél több ember tud az már nem titok :)

További jó praktizálást és terápiás sikert neked (is)!

Előzmény: kedvesrokon (978)
kedvesrokon Creative Commons License 2011.11.02 0 0 978

Hadd osszam meg tapasztalataimat a kedves érdeklődő társasággal! Gyógymasszőr vagyok, eléggé elmélyültem a téma terápiás vonatkozásainak irodalmában. Aztán pedig kollegináim révén gyakorlatában is. (Volt egy csuklótörésem, utána sokáig kellett rehabilitálódnom)

 

A gyógymasszázs - főként a poszttraumás kezelések - hatékonyságát rendkívüli módon emeli, ha magas szerotonin szinten végezzük. A szerotonin a gyöngéd érintésre képződik, orgazmusra viszont hatalmas mennyiségben lökődik be a keringésbe. Fájdalomcsillapító és izomlazító hatása látványos. Egyéb hormonok - anyagok is résztvesznek persze a folyamatban, a bradikinin, a dopamin, szóval az örömhormonok.

 

Éppen ezért gyakorlatomban nem happy end, hanem happy beginning módon javaslom a páciensnek tűrni a beavatkozást. Orgazmus után olyan laza izmokkal dogozhatok olyan kemény fogásokkal, melyek enélkül fájdalmasak és jóval kevésbé hatásosak lennének. 

 

Sportmasszázsnál is alkalmazom az erotikus fogásokat, sok apró sportsérüléssel nem kell hetekig lábadoznia a páciensnek, két-három kezelés, és újra terhelhető a sérült ízület/izom.

 

Tudom, kollegáim megköveznek érte, épp ezért nem is verem nagydobra. Hálás pácienseim sem terjesztik a módszeremet, csak gyors, látványos javulásokat produkálnak. 

 

 

glacek Creative Commons License 2011.10.24 0 1 977

Pár hónapja fogalmazódott meg a gondolat bennünk, hogy bevonunk még egy pasit harmadiknak, kizárólag a feleségem örömére. Nagyon izgalmas a gondolat, hogy láthatom, amikor mással élvez. Teljesen kezdők vagyunk, nem csináltunk még ilyet. A gondolatot tett követte, különböző fórumokon kerestünk pasit, eddig eredménytelenül. Jelentkező bőven akad, mégis még nem jött össze, annak ellenére, hogy talán olyan túl nagy, lehetetlen elvárásaink nincsenek. Mindenképpen egy sportos, de legalábbis nem zúl kövér pasit keresünk átlagos, vagy annál nagyobb mérettel. Olyat, aki intelligens, nem rámenős, nem közönséges. Ápolt pasit keresünk, aki mellette diszkrét is. Helyünk nincs, ahol a randit meg tudnánk oldani.

Kezdődne egy kis beszélgetéssel, esetleg egy pohár bor mellett. Aztán egy félhomályos szobában ketten megmaszíroznánk a feleségem....Amit nagyon szeretne, az az, hogy amíg a srác benne van, én orálisan kényeztessem. Bár nem vagyok bi beállítottságú, a kedvéért megtenném!

Ha valaki úgy érzi, hogy számunkra megfelelő partner lenne, kérjük, jelentkezzen! Mi Zala megyében lakunk, Nagykanizsán. Fényképes leveleket várunk a masszazskanizsa@citromail.hu címre.

Rob-manor Creative Commons License 2011.10.21 0 0 976

Sziasztok!

 

Én nem konkrétan a témához szeretnék hozzászólni, én csupán segítséget szeretnék kérni, hogy vajon hol lehetne Pesten erotikus masszázs tanfolyamon részt venni?

Találtam közben Tantra és Lingam masszázst is, de olyan infót sehol sem, hogy ezeket hol oktatják. Tud ebben valaki segíteni?

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.20 0 0 975

Voltam többszőr.  Az első alkalommal, nem voltam biztos benne, mi lesz...egy alapos valódi masszázs lett, de amit akartam, nem...

 

Utólag beszéltem a hölggyel, kis vékony szőke, de a legfiatalabb de igen formás, hogy máskor lesz ESZO.  Na mentem másodjára, szokásos kezdett...vetközzek le, irány a zuhany.  Ott előtte levetkőztem, végignézett, minden rendben.

 

Zuhany, utána feküdjek hasra.  Ő bugyiban, kis kemény cicikkel rendelkezett, s masszírozott.  Egy jó órát, néha a lábam közé nyúlt, a szerszám már kezd készűlni, de még semmi...

 

Aztán amire vártam, forduljak meg...

 

Hasam, vállam, mellem...s mondja, na, most jöhet az Eszo.

 

Rengeteg olaj, nem tudom miért kell az ember minden porcikáját olajban áztatni, de jól bekente a szerszámot, nem kellett nagyon huzogatni, már vigyázban álllt.  Persze már egy órája csak azon járt az eszem, hogy élvezzek már...

 

Olyan jól, erősen és ügyesen fogta a farkam, húzott rajta, hogy igen gyorsan egy hatalmasat élveztem....

 

Mentem mások is, amikor már ketten voltak, a négykezes nem rossz.  A végén kis simogatás, majd a kollegina olyan vákummal szopott le mint soha senki...

 

Azóta voltam másnál is, akit nehezen lehetett rávenni az Eszóra, a happy endre, de ő is hihetetlen alaposan tudta pontosan mit hogyan kell símitani, hogy az ember hatalmasat élvezzen...

 

Hátrány:  a férfiember amikor készenlétben van, természetesen hozzá akar nyúlni, bele akar markolni a hölgyemény fenekébe, esetleg a bimbóját egy kicsit megnyalni.

 

De ez tabu, mert akkor már "szex" s nem masszírozás.  Igazából azért nem járok, mert én nem akarok csak masszírozandó hús lenni, hanem egy interaktív tevékenységre gondolok...

 

De az már más tészta mint a más által való kiveretés...egy kis hát stb. masszázzsal vegyítve....

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.20 0 0 974

neha volt hogy kaptam masszázst és akkor az intim érintés jól esett ám. Látszik mindenkinek mást jelent :)

Előzmény: abdaboy (968)
Kanis Creative Commons License 2011.10.20 0 0 973

Nagyon zavaró vagy, Pajtás. A tiszteséges fórumozóknak adsz fölösleges munkát, hogy mindig bejelentsük, meg a modiknak, hogy miattad kiakad a Del gomb!

Előzmény: Basmah (972)
abdaboy Creative Commons License 2011.10.09 0 0 968

Sok mindenben egyet értünk. Talán még abban is, miért nem értem meg a nőket:). Nekem sem minden a szex, de egy masszázs során az igényesen előkészített testem kívánja az intim részek maszírozását is. Ritkán kapom meg ezt, de akkor nagyon jól esik. Ilyenkor csak csupa szép dolgokat érzek: kényeztetés, erotika. Ez király.

 

Természetesen a Te érzésed is tiszteletben tartom!

Előzmény: Törölt nick (967)
abdaboy Creative Commons License 2011.10.09 0 0 966

Hiába... Soha nem fogom megérteni a női érzéseket.:))). Én amióta megkaptam az erotikus masszázst, nagyon várom, hogy újra és újra átélhessem. Szerencsére volt is lehetőségem már átélni. Itt nem a szexuális szolgáltatást nyújtó erotikus masszázst értem, hanem a tényleges erotikus masszázst. Nekem így a legszebb a masszázs, ha kényeztetésről van szó.

Előzmény: Törölt nick (965)
Kovi Mark Creative Commons License 2011.10.04 0 0 964

Sajnos nincs.

Más storym lenne ,de az másik topicba való....

Nem érdekli ez a dolog a nőket aszexuálisak lettek vagy nincs pénzük a masszázsra vagy mindkettő....

Előzmény: Törölt nick (963)
Kovi Mark Creative Commons License 2011.09.29 0 0 960

Hol vannak a storyk?!

Mindenki puunyad otthon és arról álmodozik milyen jó lenne egy erotikus masszáz csak nincs pénzem rá vagy beszari vagyok elmenni rá vagy.....:?!?!?!?!?

gruppenpár Creative Commons License 2011.09.05 0 0 956

Azt javaslom a helyesírási hibák keresőinek, olvassanak vissza néhány hozzászólásukból, mert ott is gyakran előfordulnak hibák. Mintha nem a helyesírás szabályai c. topikban lennénk. mi a fenének kell néha egy-egy emberre rászálni? Kíváncsian várom a választ!

Előzmény: Pinologus (952)
Boyika Creative Commons License 2011.09.03 0 0 955

Sosem gondoltam volna, hogy masszírozás közben merevedésem lehet.

 

Sima svéd masszázson voltam, meztelen hasra feküdtem, de a szerszámom nem a köldököm felé, hanem a másik irányba helyezkedett el.

 

Mikor a fenekem és a combom tövét masszírozta el kezdtem merevedni. Volt, hogy egy picit hozzá is ért a keze a szerszámomhoz, na az tovább fokozta az erekciót.

Kézi levezetés nem volt, de sokkal jobb volt amit közbe átélhettem.

 

Azóta olyan masszőrt keresek, aki nem gyúr át annyira, inkább csak simogat, círogat itt-ott. ;)

 

 

 

egyleányka Creative Commons License 2011.09.03 0 0 954

Azt gondolsz édes kicsi drágaságom, amit csak szeretnél... :)))

Előzmény: acidus (951)
Öregúr43 Creative Commons License 2011.08.31 0 0 953

Na ez az!

Előzmény: acidus (951)
Pinologus Creative Commons License 2011.08.31 0 0 952

Lehet, "mésztelen" vagy "esztelen" szót akart írni ::)))

Előzmény: Törőlt_nick (947)
acidus Creative Commons License 2011.08.31 0 0 951

Ez itt egy élménybeszámolós hely lenne!

 

egyleányka!

 

Ne rinyálj nekünk!

Ha majd először kielégíted a masszázsra jelentkező partnert, arról regélj, milyen volt!

Dehogynem fogod megtenni, hisz titkon már kacérkodol a gondolattal, azért tiltakozol előre!  :)

 

Add meg a címedet, jelentkezni fogok egy gyógymasszázsra nálad!

 

(A kis képmutató Hamupipőke, nahát!)

 

 

egyleányka Creative Commons License 2011.08.28 0 0 950

Én pesti vagyok. Nekem ennek pont az ellenkezőjét mondja mindenki.  :) Mondjuk engem az jobban érdekel, hogy ne utáljam, amit csinálok, mint az, hogy minden évben új autót vehessek...

Előzmény: Bigacsek89 (946)
Kovi Mark Creative Commons License 2011.08.27 0 0 949

A nyelvtan és nyelvhal órának vége!:)

Jöhetnek a megtörtént esetek....

Ha lesz egy pár beszámoló akkor,majd én is megírom valamelyik esetemet amit még nem írtam meg a néhány közül ami velem történt...............................................................................................................................................------------------------------------

.............................::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::__________________::::::::::::::..................------------------...........:::::::::::

Qkorica Creative Commons License 2011.08.26 0 0 948

Ha már itt tartunk, akkor a

kötöszködő

pedig így festene

kötözködő

Előzmény: Törőlt_nick (947)
Törőlt_nick Creative Commons License 2011.08.26 0 0 947

A mesztelen-t z-vel írják.

Előzmény: gruppenpár (945)
Bigacsek89 Creative Commons License 2011.08.26 0 0 946

Hol tanulod a szakmát és hol szeretnél majd elhelyezkedni?

Van egy Velencei ismerősöm akinek ez a szakmája, de állítólag nehezen kap állást. Gondolom nem is igazán a lehetőséggel van a gond, hanem a fizetéssel.

Előzmény: egyleányka (940)
gruppenpár Creative Commons License 2011.08.25 0 0 945

Kedves Anteris bírom, hogy osztod itt az észt. Természetesen megteheted, hiszen nagy valószínűséggel operátor vagy a több millió hozzászólásodból ítélve.

Csak az nem fér a fejembe, mit is olvasgatja az erotikus masszázsról szóló topikot egy kislány, aki véletlenül sem szeretne erotikus masszázst adni? Illetve miért is itt bizonygatja, hogy ő csak kimondottan gyógymasszázst árul? Amennyiben én nem szeretek nudizni, nem napozom a mesztelen emberek között fürdőruhában sem.

A moderátorokhoz viszont az lenne a kérésem, hogy vegyék már végre észre az Anteris viselkedését.

Minden topikban beleköt még az élőfába is, tehát nem, hogy elősegítené a fórum fejlődését, hanem teljesen szétzülleszti, minden topik lakó kedvét elveszi a hozzászólástól.

Amennyiben ki leszek tiltva, az is csak azt mutatja, hogy az Anteris egyeduralmától mindenki fél, még az operátor társak is.

Sokan örülnénk,ha a topikok őre vigyázna a rendre és nem egy beképzelt kötöszködő dilettáns.

Köszönöm.

 

Előzmény: Törőlt_nick (944)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!