Keresés

Részletes keresés

rubber76 Creative Commons License 2008.06.17 0 0 7316
Nem hegesztik, ragasztják, olyasmi ez a latexnél, mint a hagyományos divatárunál a varrás.

Szerintem nem csak az anyagbeszerzés okozna gondot, hanem egy csomó elmenne pocsékba, amíg rájössz, hogy is lehet szépen, meg hát a szabásmintát elkészíteni... :)

A folyékony latexszel mi is játszadozunk néha, de az nem ruha, ami lesz belőle: a végeredmény inkább megszilárdult trutyi, ami nagyon könnyen szakad. :)
Előzmény: Lack (7315)
Lack Creative Commons License 2008.06.17 0 0 7315
Nem igazán van sok latex cuccom inkább a lakkal foglalkoztam eddig, de úgy tudtam, hogy a szabott és heggesztett (ha jól tudom így készítik) latexnek jobb a minősége mint az öntött latexnek. Esetleg rosszul tudom? A baj csak az, hogy ha szeretnék egy egyedi cuccot magamnak házilag készíteni akkor elég bajos a latex méteráru beszerzése külföldről és heggesztése ilyen kis tételben. A folyékonyról meg amit eddig olvastam inkább pancsolásnak tűnik a dolog kétes végeredménnyel.

Lack
Előzmény: bársonypille (7313)
rubber76 Creative Commons License 2008.06.17 0 0 7314
Öntött latex cuccoknak ott a sok KÍNAI GAGYI, ezek ruhák, rendes szabással. ;)

Szerintem itt is pont erről van szó - nem pedig hogy jajj, hát nem nagy kunszt kesztyűt kézre önteni, ezek mégse képesek rá!

Tipikus magyar hozzáállás... :D Egyébként örülnék neki, ha lenne itthon igazi minőségi magyar öntött latex is, meg lenne itthon némi latexes élet, nem csak szájhúzás, meg lefitymálás.
Előzmény: bársonypille (7313)


bársonypille Creative Commons License 2008.06.17 0 0 7313
Tudunk mi is latex cuccokat, kiegészítőket készíteni. A fő profilunk ugyan más - formakészítés, sokszorosítás, - de mindig van itthon egy-két kanna latex. Csináltunk már 3D-s maszkot, kesztyűt, harisnyát. Bodyt is, de azt a helyigénye miatt abbahagytuk.
Én igazából az egyedi ötleteket hiányolom ebből az egész latex-világból. Például, hogy valaki a fejébe veszi, hogy neki egy rá öntött kesztyű kell. Mi ezt meg tudnánk csinálni - eljön, mintát veszünk a kezéről, és lesz neki pont a keze szerinti kesztyűje. És ha a mintavétel előtt centis műkörmöket ragaszt, akkor olyan kesztyűje lesz, aminek centis körmei vannak.

Pille

Előzmény: Lack (7312)
Lack Creative Commons License 2008.06.17 0 0 7312
Sziasztok!

A vaterán böngészés közben találtam ezt a latex miniruhát és egy emberke kérdezett az eladótól és ezt írta az eladó: Szia! Kesztyűt nem csinálok...
Ezek szerint a hölgy készít latex ruhákat, lehet, hogy érdemes lenne utána kérdezni. Ja és persze a link: http://www.vatera.hu/szexi_latex_miniruha_74857118.html

Üdv: Lack
Dermann Creative Commons License 2008.06.17 0 0 7311
Techno!
Gothic kép WAÓ :)))
Egy ilyen lány főnyeremény :)
lakk-fetis Creative Commons License 2008.06.16 0 0 7310

Sziasztok

 

 

Hat akkor en is szolnek 1-2 szot a dologrol, mivel talan engem erint legjobban a cikk.

 

Igen ez a Velvet cikk enyhen szolva sem szerencses. Ennek 2 oka van !!

 

1, Aki figyelemmel kiserte az elmult par het esemenyeit az tudja, hogy hogyan lett ez a hely kommunikalva.

Nem igy !!! Soha nem is szerettuk volna hogy ez igy legyen kommunikalva.

Mi elsosorban a HÍD szeretnenk lenni. Ahogy ezt emlitettem is korabban.

2, A magyar ujsagiras sajatossaga pedig az, hogy valaki megkeres minket, hogy szeretne egy cikket irni a helyrol, elmondjuk neki azt, hogy ez a hely mirol szol es vegen nem az kerul ki a netre, amit szeretnenk vagy amit elmondtunk.

Nagyon nem az.

 

Valoban, ez azt hiszem sokba fog nekunk kerulni. Nem hiszem azt, hogy ez feltetlenul jo reklam nekunk.

 

Ez van igy jartunk.

RubberFan Creative Commons License 2008.06.16 0 0 7309
Van egy régi mondás, miszerint száz bárány csendje sem tudja elnyomni egy farkas üvöltését. Amíg farkasok között élünk, a csendes félrevonulás helyett többre tartom a bátor kiállást. És nem hiszem, hogy az SM's Cafe-nak bármitől is félnie kellene. Majd mi eltartjuk és megvédjük! :-)
Előzmény: Nelli32 (7308)
Nelli32 Creative Commons License 2008.06.16 0 0 7308
Maximálisan tisztelem a kiállásodat, de azért néhány gondolat:

- neonáci zászlófelvonás tudtommal nem lesz mostanban a Hősök terén, mert azt tiltja a törvény, ha mégis, akkor ne csak az szégyellje magát, aki megteszi, hanem az is, aki az engedélyt kiadja rá. Ez számomra nem viszonyítási alap, hogy "miért pont én szégyelljem magam". Ők igenis szégyelljék.
- A melegek sem arról kommunikálnak az eseményeik kapcsán, hogy mit szoktak csinálni az Angyal Bár sötétszobájában (ha megvan még:)). Természetesen tudom, hogy a játszóház nem orgia, de, mint írtam, a kívülállóknak ez nem feltétlenül jön át a cikkből, és a dolog mindenképpen kényes, intim terület.
- Az SMS Café többfunkciós hely. Egyrészt üzleti vállalkozás, másrészt otthont ad a fétis és BDSM szubkultúra rendezvényeinek. Ha nem megy az üzlet, pl. azért, mert a (potenciális) vendégek jelentős része megriad a hely radikalizmusától, akkor nem fogja tudni a hely a második funkciót sem ellátni. Fétisbulikból, szoba- és fórumtalikból, játszóházból nem lehet fenntartani egy szórakozóhelyet ma Budapesten.
- Nem biztos, hogy akkor fogadják el a másságomat, ha ajtóstul rontok a házba, vagy harciasan kiállok, vagy akár csak végigvonulok tüntetőleg az utcán. Nézd csak meg, mennyi atrocitás éri a melegfelvonulások résztvevőit. A probléma nem véletlenül osztja meg a meleg közösséget is.

Azt azért el kell mondanom, hogy igencsak örülök annak, hogy mi is eljutottunk odáig, hogy ezen vitatkozhassunk:)) - és nem győzöm elégszer megköszönni a kávézó megteremtőinek, hogy ők tették meg a döntő lépést ebben.

Barátsággal: Nelli
Előzmény: RubberFan (7307)
RubberFan Creative Commons License 2008.06.16 0 0 7307
Elolvastam én is a cikket, de annyira nem érzem súlyosnak... A fotók meg kifejezetten jók és izgatóak! Nem hiszem, hogy olyan nagyon titkolgatni-takargatni kellene a mi dolgainkat, amikor nemsokára szivárványos melegfesztivál lesz, vagy éppen neonáci zászlófelvonás a Hősök terén - akkor most pont mi szégyeljük magunkat? Igenis ki kell mondani, hogy van ilyen is, akit érdekel, jöjjön; akit meg nem érdekel, az meg fogadja el, hogy ahogy a lovasszekerek kikoptak az Astoriáról útról, úgy ez meg bejött - ezt hívják változásnak... Nem kell engem szeretni, és a többieket sem; de ha ezen múlik, akár én is végigmasírozok a főutcán talpig fűzős lakkszerkóban, és szívesen pózolok akár a Kuruc.Infó fotósainak is a legkedvencebb korbácsommal! :-)
Előzmény: Nelli32 (7306)
Nelli32 Creative Commons License 2008.06.16 0 0 7306
Hááát... én bevallom őszintén, nem igazán tartom szerencsésnek ezt a cikket. Nagyon tisztelem Istvánéknak ezt becsületes, nyílt hozzáállását és lelkesedését, de szerintem ez a cikk nem feltétlenül jó reklám a helynek. Mit is írt korábban Olivér? "De mi azt hiszem egy hid vagyunk, a "normal foldi halandok" es mi kozottunk. Tessek igy hozzaalni !!" Ami a cikkben le van írva, az azért ennél több, direktebb. Én nem hinném, hgy megérett arra az idő, hogy ezt az Index címlapján tárja valaki a nyilvánosság elé (egyébként három, amúgy a helyet támogató vanilla barátom hívott fel a hétvégén, kissé meghökkenten a cikkben írottak miatt). Az orgia és a játszóház között még körön belüliek sem tudnak sokszor különbséget tenni, hát még kívülállók. Ráadásul szerintem túl nagy hangsúlyt fektetett erre a kérdésre az újságíró, elsikkad a hely normálisan működő és színvonalas kávézó-étterem jellege. Azon is eltöprengtem, milyen üzenete van annak, hogy itt zártkörű bulik vannak, és mi is történik azokon. Az emberek általában nem szeretik a zártkörű, exkluzív társaságokat, már amikből ők maguk kimaradnak. Ez a pletyka meg a félremagyarázás melegágya.

Továbbra is maximálisan támogatom a helyet, de szerintem érdemes lenne a kommunikációt átgondolni. Szeretettel: Nelli
Előzmény: ToMCaT (7304)
Freya_Black Creative Commons License 2008.06.14 0 0 7305
Nahát!Ilyet még Mo-n nem is láttam boltokban! Álmaim netovábbja!!! Persze az ára már nem valószínű:))) Amúgy előnyösebb "otthonka",mint a szocreál virágmintás,nem?:D
ToMCaT Creative Commons License 2008.06.14 0 0 7304
Gratula az 5lethez és a megvalósításhoz! Sok sikert hozzá, egyszer talán mi is feljutunk vidékről és becsücsülünk egy KVra, vagy egyébre...:)

Cikk a Velvet-en

Üdv:
Amazona - Extreme Fashion
LatexLion Creative Commons License 2008.06.14 0 0 7303
Én is vennék, ha volna kinek...
Előzmény: Nelli32 (7286)
LatexLion Creative Commons License 2008.06.14 0 0 7302
Hörrr....
Előzmény: merkur22 (7298)
sárkány bg Creative Commons License 2008.06.13 0 0 7301
Annyira vágyom rá, hogy megérintsem :-)
Előzmény: merkur22 (7298)
technograd Creative Commons License 2008.06.13 0 0 7300
Elsőrangú!
Előzmény: merkur22 (7298)
sárkány bg Creative Commons License 2008.06.13 0 0 7299
Úr isten ! De jók ezek a képek :-) Elképesztően dögösek ezek a cuccok :-)
Előzmény: merkur22 (7298)
merkur22 Creative Commons License 2008.06.13 0 0 7298
technograd Creative Commons License 2008.06.13 0 0 7297

Gothic csaj nem vacakolt a ruhaválasztást illetően! Legnagyobb örömünkre :) !

 

 

ToMCaT Creative Commons License 2008.06.13 0 0 7296
Egyértelműen azt kell, h mondjam, hogy PAYPAL-lel. Nekem eddig bejött, mind vásárlóként, mind eladóként. A konverzió nem a legtutibb, de nincs komolyabb plusz költsége. Ha innen utalok EUR-ba, akkor kb. 1.800 - 2.000 Ft többlettel kell számolni. Ammeg sok...

Előzmény: Törölt nick (7294)
bársonypille Creative Commons License 2008.06.13 0 0 7295
Szívesen, remélem segített valamit.
Előzmény: rafungo (7293)
rafungo Creative Commons License 2008.06.13 0 0 7293
Szia!Nagyon köszönöm a mindent kimerítő választ.
Előzmény: bársonypille (7199)
rubber76 Creative Commons License 2008.06.13 0 0 7292
Milyen zene volt? Furcsa, de egy helyet ez is nagyban meghatároz...
Előzmény: lakkfreek (7291)
lakkfreek Creative Commons License 2008.06.13 0 0 7291

Sziasztok

 

Rég irtam de a mai élményemet meg kell osztanom veletek. Itt a forumon linkelte be valaki az új hely linkjét igy ma elmentem inni oda egy sör.  

 

Háááát azt kell mondanom, hogy ez egy fullos tuti hely lett !  A felszolgáló csajok makulátlanul jól néznek ki ( tetőtől talpig lakkban ). A zene az annyira jo, hogy nem is nagyon akartam hazajönni de hát holnap meló van. Így talan majd holnap vagy szombaton maradok reggelig... :)

 

Köszi az alkotóknak, tényleg szuper lett.

WolFyNOS Creative Commons License 2008.06.11 0 0 7290
Köszi! Tényleg szépek, és tényleg nagyon jók, most már csak megvárom a hó végét és jöhet is az új anyag :).
Előzmény: Nelli32 (7286)
ToMCaT Creative Commons License 2008.06.11 0 0 7289
Üdv mindenkinek!

Jelentem, hogy felkerült a honlapunkra az extra fényes FÉRFI lakknadrág (jeans). Zárójelben megjegyzem, hogy nem sok anyagunk van ebből a típusú lakk anyagból, és az is folyamatosan fogy...:)

Ízelítő kép:
Extra fényes férfi lakk nadrág (jeans)















További szép napokat kívánunk:
Amazona - Extreme Fashion
l8xxx Creative Commons License 2008.06.11 0 0 7288
Milyen az, amikor az autórajongók fétisrajongókká válhatnak?
Autóipar és a latex (-szerű) anyagok házassága:
http://www.youtube.com/watch?v=kTYiEkQYhWY&fmt=18
http://www.37signals.com/svn/posts/1075-bmws-fascinating-gina-light-visionary-model-design-study

Azért egy ruha is jó lehetne ilyen GINA anyagból...
Gondolom, elnyűhetetlen...
Nelli32 Creative Commons License 2008.06.11 0 0 7287
Nelli32 Creative Commons License 2008.06.11 0 0 7286
Ha én most latex fűzőt vennék, ez lenne az.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!