Keresés

Részletes keresés

sziporka66 Creative Commons License 2009.09.04 0 0 5590

Szia kristály02!

Az email címem : sziporka66@freemail.hu.

Köszönöm előre is.

Előzmény: kristaly02 (5587)
real_geri Creative Commons License 2009.09.04 0 0 5589
ha egyre gondolunk (aloe alapú cuccok pl inni meg kenni) akkor én kb 150-180ezret költöttem rá, 0.000 hatással

biztos valamire jó...
Előzmény: Tamás52 (5588)
Tamás52 Creative Commons License 2009.09.03 0 0 5588
Nekem sikerült megúszni a műtétet :-)
Leraktam a gyógyszereket, abbahagytam a fizikoterápiát.
Két éve nem szenvedek.
Egy másik fórumon olvastam egy érdekes dologról, utánnajártam.
Igaz mlm rendszerben árusítják a termékeiket, de nagyon kedvező az áruk, a többihez képest.
Főképp, hogy használt.
Gondolom nem illik kiírni, de ha valakit érdekel, annak szívesen elküldöm a linkjét.
A hölgy természetgyógyászattal foglalkozik, és nagyon segítőkész volt.
üdv.Tamás
kristaly02 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 5587
Küldök kontaktokat emailban ha megírsz egy emailcímet.
És csak kb árakat tudok attól, aki nekem is ajánlotta őt.
Én csak a TB-s kórházi rendelésein jártam műtét előtt és után is.
Előzmény: sziporka66 (5586)
sziporka66 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 5586
Még tán annyit, hogy a magánrendelése mennyi??

Köszönöm előre is :-)))

Előzmény: kristaly02 (5584)
sziporka66 Creative Commons License 2009.09.01 0 0 5585
Köszönöm.:-)))

Előzmény: kristaly02 (5584)
kristaly02 Creative Commons License 2009.08.31 0 0 5584
Engem műtött májusban az OBSI-ban. TÜNDÉRI emberileg és PROFI szakmailag.
Csak ajánlani tudom. És ugyanezt hallottam volt betegeitől is.
Előzmény: sziporka66 (5583)
sziporka66 Creative Commons License 2009.08.31 0 0 5583
Sziasztok!

Tud valaki információt: Dr.Zsoltczai Sándor idegsebészről?

Köszöm.

_Csilla_* Creative Commons License 2009.08.30 0 0 5581
style99
Egész jó esélyeid vannak - kétesélyes a dolog, nekem pl vissza húzodott, de persze meg kellett érte dolgozni. - gyógytorna meg izomépítés, hogy lekerüljön róla a teher :))

A porcépítő ebben az esetben pl javasolt, mivel rugalmasabbá teszi a porcot, azaz könnyebben alakul vissza az eredeti formájára ha már nincs terhelés alatt.
máskülönben arra való, hogy azokat az anyagokat pótolja amik kímélt (mozgáshiányos) állapotban, maguktól nem termelődnek.

real_geri
a gyógytórnásznak igaza van :)) - a nyújtás hasznos dolog és hosszútávon mindenképp eredményes (ha nem használsz egy izmot hajlamos megrövidülni, ami később tünetek kiváltó oka lehet) Én is hülyének néztem a gyógytornászom mikor előállt a nyújtó gyakorlatokkal, akkor már meg tudtam csinélni, de magamtól féltem tőlük és kerültem minden hajlásos mozdulatot - valahol ezt hívják kényszermozgásnak :)) - kerülendő állapot, hosszú betegeskedés során viszont óhatatlanul kialakul.
Előzmény: style99 (5569)
real_geri Creative Commons License 2009.08.30 0 0 5580
nem semmi, hogy csavarozás után is hajlik. azt hittem akkor tök merev lesz
Előzmény: kristaly02 (5578)
real_geri Creative Commons License 2009.08.30 0 0 5579
én most a milgamma-n-et eszem. az se rossz elvileg
Előzmény: kristaly02 (5578)
kristaly02 Creative Commons License 2009.08.30 0 0 5578
Hajolni egész tűrhetően megy. Persze nem 90 fokban de a 70 fok már megy 3 hónapos csavarozottan.
Semmilyen porcépítőt nem szedek, csak egy multivitamint amiben minden van ( Béres Actival).
Előzmény: real_geri (5573)
real_geri Creative Commons License 2009.08.30 0 0 5577
nem felülés, lábemelés :) rosszul írtam volna...
Előzmény: Törölt nick (5576)
real_geri Creative Commons License 2009.08.30 0 0 5575
pl hanyatt fekve nyújtott lábbal kb 70fokig megy most, 90 kellene min.
és pl ülök, nyújtott lábam az előttem álló tornász combján, megfogja a kezem, és előrehajolva húzza
de ugyanez medencében, korlát fog, talpat a falra a korlát alatt, és térd kinyújt
Előzmény: Törölt nick (5574)
real_geri Creative Commons License 2009.08.29 0 0 5573
csavarozás után most hogy állsz? nekem is azt mondták, ha elsőre nem sikerül, másodikra csavar :(
Csavarozás után hogy hajolsz? lehet rendesen? én nyújtot térddel most is csak a bokám felett kb 10cm-ig tudok lehajolni, gyógytornász zserint nyújtani kell, mert kellene menjen földig még műtét után is. nem tudom mennyire igaz ez. gyilkos gyakorlatokat csináltat :)

ilyen olyan porcépítő szerekkel mi a helyzet sérvműtét után? én a "mindenképpen javasolt"-tól a "kimondottan ellenjavallt" verzióig mindent hallottam már
Előzmény: kristaly02 (5572)
kristaly02 Creative Commons License 2009.08.29 0 0 5572
A remény hal meg utoljára. Nem akarlak elkeseríteni de nekem 2x volt az LV-SI-ben sérvem, 2 x műtötték ( 2.-szorra csavar). És mind két esetben sima protrusioval indult az MR...
Előzmény: style99 (5569)
real_geri Creative Commons License 2009.08.29 0 0 5571
Orfi rehab majdnem vege, tegnap tegnapelott tok jo volt, mar terveztem a bringazast, erre meg ma totalkesz ismet a derekam. Remelem csak a front az oka

Kezelesen kapok magnest, aramot, masszazst, torna, vizitorna, medencefurdo.
Nem rossz
bovi 2 Creative Commons License 2009.08.29 0 0 5570

Szép napot mindenkinek!

Valószínű itt nem jó helyen járok, de tudtok esetleg sgíteni.

Olyan topikot keresek, ahol a betegek hozzátartozói társalognak egymás között.

 

Férjem harántbéna/tolószékes egy munkabaleset által már 48 éve.

Jólenne hasonló sorsúakkal csevegni a napi problémákrol.

 

Köszi előre, ha valaki tovább tanácsolna.

style99 Creative Commons License 2009.08.28 0 0 5569

Hello mindenkinek!

 

Visszajöttem a nyaralásbol. Szerencsére az állapotom nem romlott. Sőt javult. Már gyogyszer nélkül is elvagyok. Érzem még a gerincem de nem fáj.

Persze kimélem magam ahogy tudom.

Megvolt az Mr vizsgálat is. Eredmény: protrusio disci L.V.-S.I. (értelmezésem szerint Porckorong kitüremkedés).

 Akkor van még remény a teljes felépülésre ?

kristaly02 Creative Commons License 2009.08.28 0 0 5568
Solu Medrol szteroid vénásan adott infúzió.. 250mg 5 napig. Neurológussal kórházban.
Előzmény: Szonyka76 (5567)
Szonyka76 Creative Commons License 2009.08.28 0 0 5567

Sziasztok!

Már rég írtam, de mindig olvasom a hsz.-at. Az az igazság, hogy most legszívesebben ordítanék a fájdalomtól, vagy jól esne egy nagy zokogás is, de nem megy. Belefáradtam a fájdalomba, nagyon. Reggel kocsiba ültem, elmentem egy munkát megnézni, kb 3/4 órát járkálgattam, utána be a kocsiba egy kis ügyintézés, közbe be is vásároltam ( kaját), aztán vissza melóhelyre. Vezetés kb 1 óra volt össz-vissz. 13.00-kor hazaküldtek....szinte megváltás volt. Gondoltam nem henyélek, takarítok kicsit, de nem megy. Szerintetek ez elég ok arra, hogy így fájjon a derekam? gyébként csigolya csúszásom van + Shauermann, Schmorl herniák, több csigolya közötti merevség...... szóval még néhány apróság.

Milyen fádalom csillapító injekciók vannak? Vagy valami ami élhetővé tenné a napjaimat?

mareszmarcsi58 Creative Commons License 2009.08.27 0 0 5565
Sziasztok!
Szép napot mindenkinek.

Én még augusztus 3-án kezdtem el dolgozni. Ülőmunkám van, idáig nem volt rossz, de mostanában, pár napja, érzem jobban fáj a gerincem, zsibbad a lábam. Lehet, hogy nem tetszik neki az ülő munka. Ha ez a rövid idő alatt rosszabb lett, akkor mi lesz még a többi időben.
bela2200 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 5564

Pontosan. 6 hétig a kórházban tanult gyakorlatokon és otthoni, ház körüli sétákon kívül semmit sem javasolt az orvos.  Azután jött a nappali kórházas rehab és csak aztán a munkába járás.

Előzmény: Törölt nick (5560)
kristaly02 Creative Commons License 2009.08.25 0 0 5563
Nincs mit. Azért van ez a topic. Csak sikerüljön rendbe jönnöd!
Előzmény: maria73 (5562)
maria73 Creative Commons License 2009.08.25 0 0 5562
köszi megkaptam!válaszoltam rá!nagyon kedves vagy!KÖSZÖNÖM!
Előzmény: kristaly02 (5557)
reggi64 Creative Commons License 2009.08.25 0 0 5561
köszönöm a választ,ilyen a a laikus(mármint én)*hempereg a nevetéstől*már ha persze tudok ,mert mostanában a hempergés sem megy:))
Előzmény: Sfakutya (5547)
Ecta Creative Commons License 2009.08.25 0 0 5558

Sziasztok!

 

Kicsit visszaovastam robertov munkábaállását, a helyzet kicsit hasonlatos az enyémmel. Tavaly oktoberben mütöttek először nagyon gyorsan gyógyultam, hat hét uán már olyan jól voltam hogy visszamentem dolgozni (bútorasztalos vagyok) persze vigyáztam magamra én is,nem emelgettem eleinte semmit.Három hónap után lettem egyre intenzívebb és minden rendben volt egészen májusig, akkor már napi 12órát dolgoztam, gyógytorna és az úszás teljesen elmaradt. Elkezdett újra zsibbadni a lábam, és egy hét alatt annyira beállt a delekam hogy még a wc-re is négykézlább tudtam menni.A hat hét mire újra eljutottam a műtőig rémálom volt csak fekvés mozdulatlanul,ha sikerült néha felállni a annyira meggörbült hátam,hogy legalább 20 centivel alacsonyabb voltam.Borzalmas volt,leírhatatlan 11 kilót fogytam, a bal oldalon a comb és a vádli izmok láthatóan megfogyatkoztak.A műtét megválltás volt.

Azóta jól vagyok és nagyon vigyázok magamra.A doki azt mondta januárra 100% os

lehet a hátam, ha vigyázok magamra és betartok mindent amit ilyenkor kell. Az OGK.-ban lehetőség van pszihológus segítségét igénybe venni, nekem rendkívűl sokat segít. Persze ez egy egyedi eset nem akarok senkit megrémiszteni. Nem lehet elégszer hangsúlyozni a gyógytorna és az uszás fontosságát.Nekem azt mondták, hogy a bringa is jó,persze nem a mountenbike.Bocs a terjedelemért,de jól esett kiírni magamból.

kristaly02 Creative Commons License 2009.08.24 0 0 5557
Írtam neked emailt.
Előzmény: maria73 (5554)
kristaly02 Creative Commons License 2009.08.24 0 0 5556
Mckensie tornát igenis kaphatsz Tb-re. A kistarcsai Kórház reuma osztályán keresd Őszi Krisztina gyógytornászt. Fantasztikus szakmailag és emberileg is.
Tapasztalat.
Csak egy beutaló a háziorvostól a Kistarcsai kórház reumaosztályára és mehetsz hozzá bejárósként vagy befekvősként is.
Előzmény: Törölt nick (5552)
maria73 Creative Commons License 2009.08.24 0 0 5554

SZIASZTOK!

NAGYON KÖSZÖNÖM AZ INFÓT!

FELÍROM AZ AJÁNLOTT DOKI NEVÉT ÉS ELGONDOLKODOM RAJTA!TUDOD AZ EMBER HA MÁR ENNYI MINDENEN (ÉS MAGÁRAMARADVA!!)KERESZTÜLMENT ÉS TŰRI A NAPI FÁJDALMAKAT AMIK HOL KEVÉSBÉ HOL PEDIG ELVÍSELHETETLENŰL JÖN,MÁR MEGGONDOLJA NAGYON KINEK A KÉSE ALÁ FEKSZIK BE MEGINT!AZ ELSŐ SIMA SÉRV MŰTÉTEM NEKEM IS AZ LV. VOLT.AZTÁN LETT EGY HEGESEDÉS SI.IDEGGYÖKDUZZANATTAL ÉS MOST 3 HÓNAP ALATT RENGETEGET ROMLOTT AZ LVI.ÁLLAPOTA IS!EDIG CSAK AZ LV.ÖST KELLETT VOLNA CSAVAROZNI,DE A LEGUTOBBI MR.ALAPJÁN MÁR A LVI.-ET IS VALÓSZÍNŰ KELL!TEHÁT MEGGONDOLANDÓ MIT IS CSINÁLJAK ÉS ÚGY ÉRZEM CSAK TOPOGOK EGYHELYBEN MERT MÁR FÉLEK MI LESZ MEGINT A MŰTÉT UTÁN!JELENLEG ROSSZABB AZ ÁLLAPOTOM MINT A MŰTÉT ELÖTT AMI 1 ÉVE VOLT!GONDOLOM AKIT MÁR EGYSZER MEGMŰTÖTTEK ÉS VALAMI OKNÁL FOGVA NINCS JÓL AZ NAGYON ELGONDOLKODIK A TOVÁBBIAKON!ÉS ÉN ÚGY ÉRZEM IGAZÁBÓL NEM IS NAGYON FOGLALKOZNAK VELÜNK!NEM NEKIK FÁJ!!ÉS CSAK SAJÁT MAGAD TUDOD KIJÁRNI A SZÁMODRA ÚGYÉRZETT LEGMEGFELELŐBB DOKIT!AZTÁN MAJD KIDERÜL!!MOST EZ UTÁN KUTAKODODK ÉN IS ÉS MINDEN LEHETŐSÉGET ÁTRÁGOK!DE ÖSZINTÁN NAGYON FÉLEK!!!!

MÉGEGYSZER KÖSZI A SEGÍTSÉGET!ÉS KÍVÁNOK GYORS FELÉPÜLÉST NEKED!

FÁJDALOMMENTES SZÉP NAPOT KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Előzmény: kristaly02 (5534)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!