Keresés

Részletes keresés

F.Rajmond Creative Commons License 2017.07.14 0 1 11037

Még a 62M nem hivatalos  ,lehet   megáll  58-ban  is  :-)  !  Utánanéztem     jobban:Soha életében ,nem állították  ki,és el se tiltották !  Az előző idényben 6 gólpassza  volt szélről. Elvileg a legjobb angol jobbhátvéd,és  ugyebár   a PL   legjobb     védelméből  jön !  

Előzmény: oklevél (11036)
oklevél Creative Commons License 2017.07.14 0 1 11036

62 millért egy ilyen védőt?Látszik,hogy van pénz,de lehetne ésszel is....

9dark_side9 Creative Commons License 2017.07.14 0 3 11035

egyre forróbb a Walker transzfer...

 

jó 50 milla lesz ez is, kb. a felét éri:D

 

bár vmire el kell költenie a kluboknak a sok bevételt, Everton se spórolgatja a Lukaku pénzt, Burnleyből meg Sunderlandből vettek 30-30m ért védőt meg kapust

 

nem rossz Walker amúgy, annál sokkal jobb amit a lefáradt Zabaleta, Sagna páros nyújtott az elmúlt 2 szezonban, hozzájuk képest nagy erősítés lesz

persze 2 éve is meg lehetett volna próbálni elhozni, akkor még lehet 35-40m-ért

de mondjuk nem is az a világklasszis jobbhátvéd, sztem inkább a fizikális adottságai dominálnak, gyors embereket akar szélre Guardiola, mert a gyáva beadni nem merő Clichy, meg a lassú Kolarov/Zabaleta vagy a végére már szürke Sagna , ezek után teljes váltás kell nem is csoda hogy 3-4 szél.védő fog kelleni

 

na meg home grown, ez rögtön dob 5-10m-t az árán, meg a City-tax, ez is még vagy 5m, meg Txiki is ha védőről van szó, rögtön rátesz 5m-t az árra önként:)

így ki is jön hogy lesz a 30m-ból 50m

 

ha balra sikerülne Mendy a Monacóból, Mendy-Kompany-Stones-Walker négyes azért sokkal ígéretesebb, hátha még ez az Ederson gyerek is tényleg akkora ász mint mondják a kapuban, nem mint Bravo aki minden lövést beengedett szinte, akkor alaposan javulhat a védelem, és a kapott gólok száma is csökkenhet

F.Rajmond Creative Commons License 2017.07.13 -1 0 11034

Kyle Walker ...  nem tudom  ki volt   a sarkantyús ellenfele  ,de   kb 2 szezonnal ezelőtt volt.   Akkora  öngólt szerzett   még Richard Dunne   is megirigyelte volna.   Utána  mutatták  ki volt  ,azt  hittem  valami  arab  játékos.    Ez   valószínű  B-terv  volt ,mert   a zsoldos Alves  máshová ment  ,pedig ide  már elígérkezett :-( 

sörhenger7 Creative Commons License 2017.07.13 -1 0 11033

Lehet kapunk 100 gólt , rúgunk 200-at! Jöhetnek a 6-2-es Arsenal meccsek.

F.Rajmond Creative Commons License 2017.07.12 0 1 11032

Ha  Bernardo+Sane van a két  szélen  abból  komoly védekezés nem lesz.      A vezetőség nem tanult az előző  két szezon  gyenge védelmeiből ??? Pellegrini  erőltette   a Demichelis-Mangala tengelyt, amit   az ellenfél  általában  ki is használt. Pep  első  szezonjában  még Sagna is volt  középhátvéd , Navas  meg a jobbhátvéd.    Mindenképp  kell  jönni   2  szélsőhátvédnek  ,akárhogy nézem. Grimaldo+Bertrand könnyebben mozdítható  , én   Walker  stílusát nem csípem + benne van néha a hiba.  Láttam   párszor játszani.     

Előzmény: Authentik1 (11030)
F.Rajmond Creative Commons License 2017.07.12 0 3 11031

Elvitték   ,  előnyösebb  szerződést kínált a PSG ! Lényegében  jobbhátvéd   nincs. Pepből  sok  mindent  kinézek lehet  Denayar maradni fog ,és Mangala is. Mindketten  játszottak  már  szélsőhátvédet ,  de  én  úgy gondolom  ha   ők  ketten játszanak  a szélen ,  az harmatgyenge lesz. Mangala már bizonyított  ,  nekem elég volt belőle. Nem  illik  a PLbe. 

Előzmény: 9dark_side9 (11029)
Authentik1 Creative Commons License 2017.07.12 0 1 11030

3-5-2 lehet ebből Sanéval és Bernardo Silvaval a két szélen, Aguero és Jesus együtt elől.

Előzmény: 9dark_side9 (11029)
9dark_side9 Creative Commons License 2017.07.12 0 2 11029

Alvest elvitte a PSG, pedig Pep biztos akarta, volt játékosa stb.

 

lehet hogy Txiki szabadságra ment? az első 2 transzfer (B. Silva, Ederson) gyorsan meg volt, azóta semmi...

 

esetleg forradalmi taktika Peptől és szélső védők nélkül fogunk játszani...

 

mondjuk akikért érdeklődünk azt ahogy kell túl is árazzák csapataik, ezért nem lett volna rossz D. Alves ingyen

Walkerért már 50m-t akar a Spurs

 

 

F.Rajmond Creative Commons License 2017.07.11 0 2 11028

Hol       vannak  a szélsővédők ?          1   hónap  múlva rajt   ,aztán sehol semmi.  Össze is kéne szokniuk szerintem.         PSG  is   igényt tart Alvesre  ,most olvastam.               Csak a nevek  röpködnek 1  hónapja :Alves,Grimaldo,Walker,Rose,Mendy,Sandro  ...     Csak  az a baj      1 kéne  balra ,1 jobbra  ,  és kevés az idő ! 

sörhenger7 Creative Commons License 2017.06.30 -1 0 11027

Remélem nem adja el a vezérkar.

Előzmény: oklevél (11023)
oklevél Creative Commons License 2017.06.26 0 1 11026

Alexis valószínüleg marad,fizu emelésre készülnek az ágyusok.

Előzmény: double.up (11025)
double.up Creative Commons License 2017.06.26 0 1 11025

ügynöke már cáfolta hogy távozna, vagy a távozáson gondolkodna. mondjuk durva támadószekció lesz, ha összejönne még A. Sanchez is.

 

Kelechi szívta meg, őt fogjuk eladni, a klub kb. 20m fontot akarna érte, amit mondjuk egy alsóházi PL klub meg tudna fizetni érte ha akarják, más bajnokságból ez kizárt, illetve csak topklubok azoknak meg nem kell sztem Kelechi.

 

 

Előzmény: oklevél (11023)
double.up Creative Commons License 2017.06.26 0 1 11024

Marc Vivien Foe épp 14 éve hunyt el. RIP

 

pár hete 2 (?) éve még PL-ben játszó játékos halt meg hasonló módon, Cheick Tiote, ő 30 éves volt.

oklevél Creative Commons License 2017.06.25 0 0 11023

A PSG bejelentkezett Agüeroért.

F.Rajmond Creative Commons License 2017.06.20 0 0 11022

Bár az argentínt sehol nem olvastam a Walkert  annál inkább.  Jó a Walker ,de  most nem ő  kell szerintem.  Az árak  nagyon elszálltak egy középszerű Benatia 30 évesen 20M ,    svéd Lindelöf 35M, sokat  róla sem hallottam , Mou féle  igazolás   kiderül majd mire képes. 

F.Rajmond Creative Commons License 2017.06.20 0 0 11021

Mammana lehetne jó még a védekező  játékos , több poszton bevethető.       Argentín  válogatott LYONban játszik jelenleg.

F.Rajmond Creative Commons License 2017.06.20 0 0 11020

Walkert kerülném, nála fiatalabbat is lehet venni   annyi  pénzért amit kérnek érte ! Alves jó lehet , és Mendy is jönni  fog  bár  csak  júliusban  szerintem.  Horribilis ára lesz, a franciák 13M-ért  vették , ha csak a háromszorosát kell érte kifizetni szerencsénk volt. Alves az olaszoknál is kezdő volt  ,tehát szerintem itt se fog  padozni. 1-2 meccsen világklasszis teljesítménye volt ! 

 

 

 

oklevél Creative Commons License 2017.06.18 -3 2 11019

Dani Alvest a barca is elzavarta.Pont nem ő kellene ide.Serie A-ba még jó,de ez a PL.

cityzen_ Creative Commons License 2017.06.18 0 1 11018

még 2.5 hónap van igazolni majdnem, addig még 3 ezer pletyka lesz, a két biztos érkező ígéretes, Bernardo Silva kulcsfigura volt a Monacóban, fiatal, jók a statjai, ha a PL fizikalitásával nem lesz gondja sztem be fog válni.

 

Ederson is elég fiatal, jó képességekkel rendelkezik, nála kicsit tartok hogy az első szezonban azért rendesen szoknia kell majd a ligát, sok minden múlik a kezdésen, ha rögtön 2-3 bakival kezd akkor a sajtó is elkezdi üldözni rögtön, de ha meg 4-5 clean sheet-et hozva indítaná manchesteri karrierjét, akkor abból nagy lendületet vehetne. még egy nagyon rutinos Bravo is ramaty szezont hozott pedig annál sokkal jobb kapus mint amit itt leművelt tavaly.

(mondjuk én Bravót adtam volna el vmennyi pénzért, és inkább Caballerót tartottam volna meg cserekapusnak.)

 

szélsővédőket muszáj lesz szerezni, Dani Alves állítólag egészen közel van, azt mondani sem kell, hogy 33-34 évesen is messze jobb még mint Sagna, Zabaleta volt tavaly. ráadásul BL-ben is nem 1-2 kiemelkedő meccse volt tavasszal. de kb. 1.5 év lehet benne még, rotálva. egy fiatalabb jobbhátvéd kelleni fog még mellé.

mondjuk mikor Mancini hozta el Maicont, az jó nagy flop lett, igaz ott már Maicon nagyon sérülékeny volt.

 

Alexis Sánchezre nem tudom mennyi esély van, Bayernt és Cityt emlegetik, Arsenalnak már elég gond, hogy nincsenek a BL-ben, még Alexis is rájuk dobja a vizes lepedőt bár ha nem akar az EL-ben játszani akkor nem akar.:)

de jövőre meg lejár a szerződése, csak jobb eladni most nagy pénzért még.

 

közben kijött a PL sorsolás is, első 5 bajnoki:

 

12/08/2017         15:00     Brighton & Hove A v Manchester City

19/08/2017         15:00     Manchester City v Everton

26/08/2017         15:00     Bournemouth v Manchester City

09/09/2017         15:00     Manchester City v Liverpool

16/09/2017         15:00     Watford v Manchester City

 

 

első 3 meccsőbl illene 9 pontot csinálni.

zaza119 Creative Commons License 2017.06.18 -1 1 11017

Most olvastam. Dani Alves akarják meg venni .Nem hiszem el minek nekünk az öreg dani.

 

F.Rajmond Creative Commons License 2017.06.12 -1 1 11016

giúdallanord   -nak  az előzményei   az  indexen  MANCHESTER UNITED-el   kezdődik :-)  !  Ha  ide  írsz   akkor  normálisan lehet ,de  inkább  sehogy.   Magamból  indulok   ki   énse  írok  más   csapatok  fórumjába  semmit.   Ez a csapat  a kedvencem ennyi. De  most  a tiétekbe   beleolvastam :-)  !  Morata drága lenne  ,bár   igazad   van a Martialt  kiszorítaná a kezdőből !  De  csak  azért ,mert  az a srác   gyenge ,még    Rashford   is jobb !!!

F.Rajmond Creative Commons License 2017.06.12 0 2 11015

Igen  elírogattam  nem   figyeltem  , viszont 2 alkalommal   jól  írtam.  Utcán , diszkóban ,  az ilyen tagoknak mint te, akik   rögtön  betalálnak    annyit    szoktam  csinálni :  Poló   le ,kulcs telo  ki  a     zsebből   ,  ne   akadáljon   , és akkor     mondom  fel  lehet   dobni a kezeket !  90%  ilyenkor  megijed ,mert   mind  csicska álmenő , pont olyan mint te !  

Előzmény: giúdallanord (11014)
giúdallanord Creative Commons License 2017.06.11 -4 0 11014

Manchini nincs, te sötétség. Mancini-nak hívják.

Előzmény: F.Rajmond (11013)
F.Rajmond Creative Commons License 2017.06.11 -1 3 11013

Manchiniról volt szó.   Nála lett     nagy klub a CITY  ,most már nem csak  egy középcsapat.  Pláne nem  "hangos szomszéd"   :-)  !

wizardry8 Creative Commons License 2017.06.10 0 3 11012

Remélem kiderül hogy Guardiola jobb edző mint Mancini. Mindenesetre Mancs többet ért el eddig a Citynél, meg Pelle is. Más csapatoknál mit tettek az meg nem érdekel. :) 

Előzmény: oklevél (11007)
oklevél Creative Commons License 2017.06.09 0 1 11011

Igazából ez elég biztos volt már hetek óta,egyébként ő csak a4.jelölt volt,Conte,SimeonePochettino után.Mivel a másik 3 úriemberre semmi esély sem volt.Na de ne offoljuk a topicot.:-):-)

F.Rajmond Creative Commons License 2017.06.09 0 0 11010

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) legutóbbi idényében 7. helyen végző Internazionale a hivatalos honlapján jelentette be Luciano Spalletti kinevezését. Az 58 esztendős szakember két évre írt alá a milánói klubhoz.   BOCS EBBEN A PILLANATBAN NEVEZTÉK KI :-)  Ő  valóban   jónak tűnik !  

F.Rajmond Creative Commons License 2017.06.09 -1 0 11009

Mancini jó edző ,de  nagy tét  alatt hibára hajlamos.  Illetve   a  körülményekhez   nehezen alkalmazkó  , a megoldást   rögtön nem   látó   emberről  van szó. De  példálul Pep rögtön alkalmazkodik. Általában   jól ,  ha meg  nem akkor   tanul  belőle.   Ezért lesz a CITY jövőre  erősebb  !

F.Rajmond Creative Commons License 2017.06.09 0 0 11008

Valamiért    nem   tudott dolgozni  ,ezért  távozott még a szezon  előtt ha    jól emlékszem.   Remélem  összejön   Manchininek is + az INTERnek is a siker    végre.  De   valami   jó edzó  kellene ,  Emery  jó   lenne  ,bár  sehol  nem olvastam.    Meg   én  ott   pár  embert  elküldenék ! Nagatomo lenne az első ,  legalább 5-6 gólban  vastagon,látványosan benne volt   idén !  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!