Keresés

Részletes keresés

kortybor Creative Commons License 2015.02.14 0 0 10727
Jajjaj... :D Én a női tagja vagyok a "csapatnak". Férjem szeretne látni engem más férfival ugy h ő is részese a játszadozásnak. Elnézést, h rébuszokban írok..
Előzmény: olegnagy (10726)
olegnagy Creative Commons License 2015.02.14 0 0 10726

Félreérthető volt, mert a Wikipédia szerint a kandaulizmus kicsit más, az a feleség (tudta nélküli) mutogatásáról szól. Jól értem, hogy a feleséged fantáziája az, hogy a harmadik fél, aki történetesen biszex pasi, téged is kényeztet? Érdekesen (kicsit izgalmasan) hangzik, nekem voltak "buziboszi" lányismerőseim, akik arra izgultak, ha két férfi szexelt, szóval biztos nem egyedi. Szerintem nagyon szerencsés vagy, hogy olyan a viszonyod a feleségeddel, hogy ezt el meri mondani neked.

Előzmény: kortybor (10724)
kortybor Creative Commons License 2015.02.14 0 0 10724
Szia :) Lehet nem fogalmaztam jol... A páromat izgatja a gondolat, hogy hármasban szexelünk és engem kényetet ő és a másil férfi. Különlegesebb helyeken már csináltuk, de ez azért teljesen más.
Előzmény: boróka 41 (10721)


pár párt keres. Creative Commons License 2015.02.14 0 0 10723

gyere várunk biharipasi.

kukori1112 Creative Commons License 2015.02.14 0 0 10722

Lehetne vele játszani az biztos 

Nagyon 

Előzmény: pár párt keres. (10719)
boróka 41 Creative Commons License 2015.02.13 0 1 10721

Nem tudom mi a furcsa a párodban? Örülj annak,ha másnak is tetszeni akar! Ezek szerint mi is a párommal ugyan ebben a cipőben járunk.Engem (és a páromat is) izgat már rég óta,ha mások előtt szeretkezünk.(Érdekes,de az öltözködésnél a hétköznapokban szégyenlős).Szerintem nem baj,ha ilyen! Próbáljad meg,hogy tetszene-e neki,ha más előtt vetkőzne le,esetleg szeretkeznétek is.Nyáron az erdőben,vagy strandon,tengerparton.Mi csináltuk,és engem kimondottan izgatott,hogy mások figyelnek! Ha priviben akarsz válaszolni akkor:   wolga55@indamail.hu

Előzmény: kortybor (10718)
kortybor Creative Commons License 2015.02.13 0 0 10718
Elég régen volt hozzászólás... Valaki segítene nekem a párom vágyainak megértésében? Nem olyan rég fedte fel furcsa gondolatait, tartott a reakciómtól és ő maga sem tudta hova tenni a dolgot. Sokat keresgélt az interneten mire rátalált a kandaulizmusra. Azóta sokat beszélgetünk, próbálom "emészteni" a hajlamát. Hasonló cipőben járó emberek segítségét kérném...
farkas974 Creative Commons License 2015.02.11 0 0 10716

Mesélnél bővebben ? :)

Előzmény: picifarkú (10715)
picifarkú Creative Commons License 2015.02.11 0 0 10715

igen előfordult már ....

Előzmény: farkas974 (10714)
farkas974 Creative Commons License 2015.02.11 0 0 10714

És elő is fordult már a "szituáció" ?

Előzmény: picifarkú (10713)
picifarkú Creative Commons License 2015.02.11 0 0 10713

engem is izgat ha szeretkeznek a feleségemmel !

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.01 0 0 10712

köszönöm, érdekesek voltak. 

Előzmény: olegnagy (10674)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.01 0 0 10711

Mindenkitől elnézést az offolásért!

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.01 0 0 10710

Remélem ,Most következik a kitiltás!

Ha igen  akkor valszeg kezdem kapisgálni a lényeget.

Ha nem ako Tévedte???

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.01 0 0 10709

Egy "eT" értek!! Veled!

Itt is de máshol is egyre több a szabadon kószáló elmeháborodott!

Miért pont mi vagyunk a hibásak azért ha "sok türelmes válasz" után kifakadva elküldjük a jó "k....a" anyjukba!???

Majd még Én,Mi fogjuk ezt a fórumot "alternative" + regulázni???

 A fa.....mat!

Kezd az INDEX is eltolódni,eltérni az eredeti  útjáról!

Vajon miért????

10 éve még elég korrekt volt itt a fórumozás

 most :::::::: nem minősítem!

Előzmény: Tom Freeman (10706)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.01 0 0 10708

Jó történet ! Lesz még ott jobb kaland is, érezzétek jól magatok legközelebb is..

Előzmény: olegnagy (10671)
K3RD3S Creative Commons License 2015.02.01 0 0 10707

Jó és izgalmas beszámoló, köszönjük! Üdv a csapatban!

Azóta is csak a masszőrrel találkoztatok, vagy kerestetek valakit harmadiknak?

Előzmény: házaspár-f (10689)
Tom Freeman Creative Commons License 2015.02.01 0 0 10706

Én nem szólok. Nekem meg az több meló. Átgörgetem (sok esetben végig sem olvasom) és nem hőbörgök, ahogyan eddig. Nekem így a legegyszerűbb.

Előzmény: Nebáncs!virág (10705)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2015.02.01 0 0 10705

Kérésem a törzsgárdához:

 

1) megjelenik a társkereső

2) moditopikban jelzitek topiklinkkel, hsz számmal.

3) átgörgetitek, nem kommentelitek itt.

 

Az nekem feleannyi munka, mintha itt hőbörögtök annélkül hogy szólnátok.

 

Köszönöm.

 

 

 

ÉnaBéla Creative Commons License 2015.01.30 0 0 10693

Bizony eléggé hmmmm :))

Előzmény: Törölt nick (10682)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.30 0 0 10692

Ez így van, mi elsőre szerencsére nagyon jót találtunk, de azóta se találunk megfelelőt!

Előzmény: Törölt nick (10690)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.30 0 0 10690

A masszőr az jó ötlet, elválik hogy a Hölgy mennyire nyitott az új helyzetre!

Ha tetszik neki és fel tud oldódni akkor lehet tovább lépni.

Viszont egy jó masszőrt is nehéz találni, aki esetleg nem így akar nő közelébe jutni. (Nyilván másképpen nem is menne neki)

Hirdetés van sok, de nehéz a megfelelőt megtalálni...

Előzmény: házaspár-f (10689)
házaspár-f Creative Commons License 2015.01.30 0 0 10689

Sziasztok!

 

Csatlakoznék a "csapathoz"!

Örömmel olvasgattam több hozzászólást is, hiszen sok, az enyémhez hasonló vágyakkal találkoztam!

 

Én sokáig még magamnak is alig mertem ezt a vágyamat bevallani, hisz valljuk be, azért ez nem mindennapi...! Vagy mégis? :-)

Sok idő telt el, amíg be mertem avatni a feleségemet ebbe a fantáziámba, ami persze elsőre sokkolta... De mi is sokkolta?!

 

Aki őszintén tud beszélni a feleségével, párjával, és nagyon mély bizalom van kettejük között, azok nagyon izgalmas dolgokról tudnak beszélni! No persze csak ha kíváncsiak egymásra, és nem egy önző birtoklási vággyal megáldott természetük van! Ehhez szerintem sok-sok év és rettenetesen nagy bizalom kell, a nagyon hasonló értékrendek mellett, és hogy érezzék egymás felé irányuló szeretetet, tiszteletet és bizalmat!

Hú micsoda közhelyeket durrogtatok! De ez van! Ezek nélkül nem fog menni a teljesen őszinte beszélgetés! Amikor mindenről tök őszintén lehet beszélni!

 

Elkezdtünk beszélgetni... A beszélgetés persze nem egy alkalomról szól, több meghitt borozgatós estén vettük elő a témát, de nem csak ezt, hanem elkezdtünk titkosabb addig ki nem mondott vágyakról, fantáziákról beszélni...

Ki hányszor szokott maszturbálni, hol miért, hisz itt vagyunk egymásnak, ki kire gondol közben, valóban minden (sok) nőben benne van e a biszex hajlam, GONDOLT E MÁR ARRA HOGY KÉT ELLENKEZŐ NEMŰVEL SZERETKEZIK EGYSZERRE! A válasz, "Persze hogy dugott már meg két pali egyszerre a fantáziámban, miért, te nem dugnál egyszerre két nővel?!" Mire én azt kérdeztem, ezt eddig miért nem árultad el nekem? És kiderült, hogy mind a ketten fantáziáltunk hasonló dolgokról, de nem hogy megélni nem mertük volna, de egymásnak bevallani, illetve egymással beszélni sem mertünk addig róla! Hogy miért? Féltünk, hogy totál félreértenénk egymást, hisz ez csak fantázia és nem érzelem! 

 

Idő kellett hozzá! Hogy kialakuljon valami! Hogy mi ez a valami? Ez is egy összetett dolog, de ne most!

 

Mi először egy masszőrt kértünk fel arra, hogy feleségemet kezével kényeztesse előttem, de csak abban az "ütemben", ahogyan azt ő diktálja, kívánja! Nagyon alkalmas volt a masszőr erre érezte hogy mit szeretnénk, teljes mértékben a páromra hangolódott, adni akart neki és nem elvenni! Részemről bármi történhetett volna, de a feleségem mértéke volt a fontos és a mérvadó! Tetszett neki! Nem kellett sok idő, és újra elmentünk hozzá! Másodjára már mind a ketten simogatták és kényeztették egymást orálisan... Harmadik alkalommal majdnem szexeltek is, de mégis megálljt parancsot magának a párom... Az már egy hármas együttlét volt, de csak én szeretkeztem vele... Közöttük aktus nélkül volt minden, jó érzés volt nézni a feleségemet ahogyan kéjeleg! :-) 

 

Elmondani sem lehet, hogy mik játszódtak le bennünk ezalatt a pár hét alatt... Megláttam a feleségemben egy olyat, amit addig nem látta, pedig minden nap ott volt velem! Sokkal nőiesebbnek láttam, azt éreztem, hogy valami gátlás leomlott benne, és ezért még nőiesebbé vált, csak úgy ömlött belőle az erotika! És miért láttam ezt? Mert Ő is ezt érezte önmagában! Imádta, hogy tetszik valakinek, élvezte, hogy úgy nyúlnak hozzá, hogy közben annak a valakinek a keze beleremeg az izgalomtól, hogy kívánják, hogy el akarják varázsolni... 10 év után én ezeket az ingereket, az újdonság pikantériáját már nem tudtam megadni neki, még akkor sem, ha mindig vittünk be valami újdonságot az ágyba! Iszonyatosan nőcinek érezte magát saját bevallása szerint! Kívánatosnak és szexinek érezte magát! Világ életemben kényeztettem a páromat, fényezhetném magamat, de nem teszem! Semmilyen téren nem volt elhanyagolva a párom, nem újat kapott (pedig de), hanem újra kapott olyan visszajelzéseket, amiket én nap mint nap megadok neki, de az ügyebár már hétköznapi! Örül neki, fontos is, de mégis, ki az a pali aki azt meri állítani magáról, hogy a párjának ugyan akkorát dobban a szíve ha meglátja 10 év után, mint amikor először  megdobbant érte a szíve? Hisz ott vagyunk nekik és minden nap biztonságot nyújtunk nekik! NEM KELL LEVETKŐZNIÜK GÁTLÁSAIKAT ELŐTTÜNK! NEM KELL MEGHÓDÍTANIUK MINKET! Pedig ezek a dolgok igen is fontosak a szexualitásban nekik is! Most izgult... Kapni akart... Adni akart... Tetszeni akart... Azt akarta hogy hódítsák meg! A találkozó előtti pár nap, aztán óra, csak úgy borzolta benne az érzéseket! :-) ÉS EZ NEKEM NAGYON TETSZETT! :-) 

 

És hát persze, hogy eljött az a pillanat is, amikor többet szeretett volna... Amikor már érezte magát annyira bátornak, és vágyott rá annyira, fogy kilépjen a fantáziálás biztonsága mögül! 

ÉS PERSZE, HOGY NEKEM EGY GYÖNYÖRŰSÉG VOLT! :-)

 

Mi ezt a kis "bűnünket" egymás között csak "fűszernek" hívjuk!

Élünk vele, mert mind a kettőnket tölt, és lehet hogy furcsa, de közelebb hozott minket egymáshoz... Egy újabb kis bűnös kapocs! :-)

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.30 0 0 10688

Üdv mindenkinek!

Új vagyok itt.45 éves átlagos pasi vagyok,aki szereti a párját más pasival-pasikkal látni az ágyban.

Ő egy 26 éves,szép cigány lány.

Sokat voltunk már 3-asban,de mióta megszünt az az oldal,ahol eddig ismerkedtünk,már kevesebb a talink másokkal.

Minden alkalommal csak orális együttlétben vagyunk benne,de azt minden formában,végig kiélvezzük.

Sokszor nézem,ahogy párom másokkal franciázik,vagy csak egyszerűen kényezteti,kielégíti őket.

Gyakran szájba dugják,és minden alkalommal el is élveznek benne.

Sajnos már csökkent azok száma,akik mernek még a párjuk mellett félrekalandozni ilyen talikra....

béla555 Creative Commons License 2015.01.30 0 0 10687

ugy látszik mindenki csak beszél róla de csinálni más senki nem meri

olegnagy Creative Commons License 2015.01.30 0 0 10686

Nem szalad el az a hozzászólás :-)

Előzmény: waxgirl (10685)
waxgirl Creative Commons License 2015.01.30 -1 0 10685

hmmmm..... hmmmm...:)

(a beszámolóra a másikban most nem lesz időm reagálni, de hű:)

Előzmény: olegnagy (10684)
olegnagy Creative Commons License 2015.01.30 0 0 10684

Ez érdekesen hangzik :-)

Előzmény: Törölt nick (10682)
maklárzoli Creative Commons License 2015.01.29 0 0 10683

Szia!

Én tatai vagyok. Légy szíves küldj egy privát e-mail címet ott szívesebben ismerkednék tovább.

Köszi:Ferenc

Előzmény: Törölt nick (10595)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.29 0 0 10682

waxgirl? hhmm.....:)

Előzmény: ÉnaBéla (10681)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!