Keresés

Részletes keresés

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.02.06 0 0 1557

Esetleg még ide is bemásolhatod ugyanezt a hozzászólást... ;-)

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9011233

Előzmény: ganézepter (1554)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.02.06 0 0 1556
A 1523-ban hivatkozott linket elolvastad??
Előzmény: ganézepter (1554)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.02.06 0 0 1555

Állítólag "összeomlott a rendszer" pesten, január elején

 

 

Jajj, már megörültem hogy az egész piramisrendszer omlott össze... :-DDD

Előzmény: ganézepter (1554)
ganézepter Creative Commons License 2009.02.06 0 0 1554
Kedves Fórumozók!

Örömmel olvastam eddigi hozzászólásaitokat erről a trágya cégről! Gyorsban regeltem ide, hogy leírjam az én kis történetemet erről a xról!
Bizonyára selytitek, hogy én is bedöltem mindannak a maszlagnak, amit "állástájékoztatón" hablatyolnak ezek a tetvek! Simán ráfüggtem a témára, elmentem a holtbíztos munkahelyemről a(z) "uniós fizetésért" kínálló trágyavárrhoz dolgozni, én nem Budapesten a féregközpontban voltam, hanem egy vidéki megyeszékhelyen tevékenykedtem mint "vezető kereskedő", természetesen feketén. Szerződést ba...tak adni, mondták, majd lessz valami. Ez volt Októberben. Utaltak is rendessen fizetést 2 hónapig, mivel sajnos Én is csináltam a parasztvakítást, így összessen kb 240 et kerestem 2 hónap alatt. Ez buli volt, mondtam is a volt "munkatársaimnak" hogy jöjjenek dolozni a x.r zepterhez. Persze alám. De nem jöttek, nekik több eszük volt! Eljutunk december havához, a csicska "regionális vezető" mondta, hogy nyomjuk meg ezta 2 hetet, mert még kifizetnek minket karácsony előtt. Persze jóhizemű hülyegyerek ezt be is nyeltem, mint kacsa a nokedlit. A 2 hét alatt összehazudtam több mint 400 e ft ot, le is lett papirozva vagyis "lejelente pest felé". Mitgondoltok? a tetvek kifizették a jussomat? Hát nem! Novemberben kaptam utoljára..... az említett 400 rongy valahogy áll! Állítólag "összeomlott a rendszer" pesten, január elején. Most február van. Január eleje óta csinálják az "informatikusok" a rendszert, ami 4 fő max 8 álltalános isk. rendelkező nintendófüggő vadbaromból áll. Lényeg: nincs pénz, lehetettlen számlákat fizetni, autót lassan elviszik..... így menjetek ide "dolgozni". Bizonyára gondoljátok, hogy miért nem nyomtak fel őket?! Mivel tudnám bebizonyítani, hogy én ott dolgoztam.... node, a csíra "..... vezető" valahonnan kap lóvét. Hazudnak ezek össze-vissza mint egy robot!!! Persze az elején még volt mindenkinek apalfizetés, de az okítás (vakítás) végén közölték "az állam eltörölte az alapbért" Ugyan ez volta ahelyzet az üzemanyaggal is. Nagyjából 120 e ft üzemanyagom ment el, ezt sem fizeték vissza, pedig azt mondták...
Hogy lehet pénzt keresni itt? elmondom! Veszel egy "közepes" lámpát aminek az ára most kb 380 e ft (euró árfolyama határozza meg az árát, de ezt tagadni kell az ügyfél előtt). ha van szerződés, ebből a 380 -ból a tied 80, a menedzseredé meg 60..... ez így megy szépen amig el nem érjük a csúcsot... és még a Váci úti ganaj központos is ebből a pénzből finanszírozzák. Akkor felmerül a kérdés, mennyi az előállítása ennek? Amit kaptam "szolgálati lámapát" hazahoztam, szétszedtem, okos ember szakboltban max 25 e ft ért összepakolja. Az a "tükörprizma" rendszer is egy nagy parasztvakítás. Nincs benne semmi.
Sok fiatall veri szét az életét, ezek a ganék miatt... Családok, kapcsolatok is tönkre mentek már ezek a dolgok miatt..
Most február van. Találtam egy jó munkahelyet, probállok felállni az anyagi tartozásokból...
Össze kellene fogni az embereknek, romba kellene dönteni ezt a xar zeptert.
Bárkinek kérdése van, tegye fel, válaszolok.

Miskolc.

Zitka Creative Commons License 2009.02.02 0 0 1553

Köszi, átnézek majd... :-)

 

Volt már pár élményem, de a magamban röhögésen túl nem nagyon foglalkoztam a témával. :-D

Előzmény: .psp (1549)
joy Creative Commons License 2009.02.02 0 0 1552

Emlegettem az internetet, és az azon folyó disznóságokat.

Most takarítgatom levládáimat.

Egyikbe ez pottyant be:

 

Kedves felhasználónk!

Leveled érkezett a WEBRANDI.HU oldalon

Kattints a linkre : http:// www. webrandi.hu

 

CSALÓK

 

 

Az ilyen levelet kell a tiltott spam-ek listájába rögvest betenni, mert többszörösen félrevezető!

- Úgy adja föl magát, mintha a levelezőrendszer értesítene, pedig hazudik. Ez az emil föladó címéből már eleve kiderül.

- Én sosem voltam fölhasználójuk, semmi módon nem kerültem kapcsolatba velük.

- Ezzel a +oldással eljátszák, hogy hasonlítanak pölö az iwiw-re!

 

Egyik lealjasabb csaló társaság lehet.

Valószínűleg emilcím véletlengenerátorral dolgoznak, ami sorozatban küld szét betűkombinációkat emilcím formátumban.

Ha belépsz, válaszolsz, már is regisztráltad magad a SPAM-áldozatok listájára!

joy Creative Commons License 2009.02.02 0 0 1551

Jó időben, jó helyen...

:o)

Előzmény: Zitka (1547)
joy Creative Commons License 2009.02.02 0 0 1550

Asserossz!

:o)

 

Voltunk pár üdülési jogoson és egy Q10-esen, mert normális helyre írták, vacsorát ígértek.

A süketelés nem érdekelt, az ingyen konyhapróba annál inkább.

Ilyen potyakajás alkalmakon bemutatkozik a szakács, mit, hogyan ad a potyázó vendégeknek? Mint tudjuk, a meghívó igyexik minél olcsóbban kihozni, a szakács meg ráspórol, ha olyan.

Nos 1-etlen alkalommal volt, hogy méltányolható étel került a tányérra, igen formás kivitelben, máskor 1/4 adag, egy alkalommal meg 2-3 pici húskocka, némi szaft, és félmaréknyi galuska csipetnyi savkáp reszketett a tányér közepén szégyenében.

Össz 4 alkalomból egyetlen olyan helyet találtunk, ahova privátin is érdemes volt visszamenni, kettőről úgy döntöttünk, még véletlenül sem szabad bemenni. Mindkettőnél komoly minőségi hibák voltak.

 

A Q10-es csodasz.r-ügynök meg 5 eHuF-os ajándékot ígért, és adtak csomagban 5 db különböző kencét tartalmazó tégelyt.

Már akkor megérte, mikor 4-et elajándékoztunk "különlegesség-ként".

Az 5. a Q10-es maradt, anyjukom használgatja kezére mosás-mosogatás után. Szerinte kellemes.

Biztosan jó, mert egy kellemetlen megfázásos hasmenéssorozta igen rosszul érintett bizonyos ponton, és remekül használt ott is...

:o)

Előzmény: Zitka (1541)
.psp Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1549
Ja szeretettel várunk az Amway és Mlm topikban is.
Előzmény: Zitka (1547)
.psp Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1548
Mindjárt megkeresem .
Előzmény: Zitka (1547)
Zitka Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1547

Legalább egy hozzászólás-számot mondj hozzá! :-)

 

Most látom, egyetlen élmény elmesélésével hogy felpezsdítettem ezt a topikot! :-)

Előzmény: .psp (1546)
.psp Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1546
Nekem egy FLP gyülésen sikerült lefagyasztani a légkört , beégetve az előadót 1 naiv kérdéssel. Lásd MLM topik :-))
Előzmény: paljoc (1544)
Zitka Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1545
keress hozzá egy biztosítós topikot, és meséld el ott. Csak el ne felejtsd itt belinkelni. :-)))
Előzmény: paljoc (1544)
paljoc Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1544
Amikor meg egy életbiztosítást akartak köttetni velem, arról az előadásról a 3. kérdésem után, szó szerint kizavartak. Óriási volt, de most nem mesélem el! :-))) Hosszú!!!
Előzmény: .psp (1543)
.psp Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1543
Tökös gyerek vagy jóltetted :-)

Amin én voltam az edényes buli volt de kb 50 percet tartott...csak :-)
Előzmény: paljoc (1542)
paljoc Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1542

Én is elmentem egyszer egy ilyenre, de velem már a bejáratnál befürödtek!

 

-Adja ide a kabátot!

-Miért, milyen hosszú az előadás?

-Kb. 2 és fél óra!

-Dehogy adom, a telefonon 1 órát mondtak. Ha nem érdekel, nem fogom végigülni!

-De nem lehet kijönni! Ha színházba megy ott is feláll, ha nem érdekli, előadás közben?

-Miiiii???? Normális maga! Átvernek, hogy jöjjek el egy egyórás bemutatóra! Kiderül, hogy hazudnak és még egy színházhoz hasonlítják ezt a cirkuszt és be akarnak zárni!!!???

 

S ezzel visszavettem a kabátomat!

 

-Neee! Várjon!!!

-A ku...va anyátokat, mondtam. Barátnőm a legkisebbre összehúzva állt mellettem./ő volt ugyanis aki rábeszélt, próbáljuk ki....gondoltam elviszem és egy életre megtaníttatom Vele, mi a teendő, ha csörög a telefon, hogy ezt meg ezt nyertünk!!!/ :-)))

 

Előzmény: Zitka (1540)
Zitka Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1541

Igen, pontosan ezért nem adok meg sehol nevet, egyéb adatot.

Ha nagyon muszáj, van erre a célra fenntartott "noname" emailcímem, ha elszaporodnak a spamek, na bumm, majd csinálok másikat. :-)

 

OFF: egy ismerősöm valami hasonló leállítós kérdőíves izénél a nemszeretem főnöke telefonszámát diktálta be. :-DDDDD

ON

Előzmény: joy (1539)
Zitka Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1540

Ezzel abszolút egyetértek!

 

Nem teljesen ez a téma, de nagyon rokon!!!

 

Kicsit akadékoskodtunk, majd rendőrt hívtunk - avagy egy termékbemutató krónikája

Előzmény: joy (1538)
joy Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1539

Szabadon dönthet mindenki milyen adatokat ad meg magáról!

 

Engem mindig megdöbbent, hogy mennyien visítanak, hogy így-úgy kiszúrtak vele, zaklatják, internetről leszedett adataival manipulálják, visszaélnek vele.

 

Könyörgöm, idegeneknek odaadni a lakáskulcsot???

Előzmény: Zitka (1537)
joy Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1538

Ha van időd, menj el, hogy megtapasztald, mennyire komolyan gondolják, hogy hülyére vehetnek embereket. Sokan hisznek is abban, amit csinálnak!

 

Két variáció ismert.

1. Megkapod az ajándékot, és minden áron rá akarnak beszélni hogy szállj be a buliba.

2. Csak akkor kapod meg az ajándékot, ha aláírsz.

 

Sose írj alá semmiféle papírt, ne lépj bele a buliba!

Előzmény: zrínyi62 (1531)
Zitka Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1537

:-))

 

Ilyen mappás tollas ürge van az albertfalvai Auchanban is. Már hónapok (vagy évek??) óta. Lesi a pénztártól távozókat, és lecsap. Sajnos az arcmemóriája totálkáros, mert majd' minden héten bepróbálkozik nálam. Volt úgy, hogy befelé menet, meg pénztár után is. Most már - bármennyire sajnálom - elnézek mellette, mintha észre sem venném.

Közben meg furdal a kíváncsiság, hogy mi a fenét árulhat, hogy megéri neki ott korzózni. Persze sejtem, hogy leginkább adatot gyűjt.

 

Visszatérve a Zepterhez: egyáltalán van joguk ilyen "szenzitív" adatokat gyűjteni, mint egészségi állapot, betegségek, stb...??? Vagy ha vki önként és dalolva megmondja, akkor mindent lehet??

Előzmény: joy (1535)
paljoc Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1536
Azt, hogy kis túlzással bezárnak kb. 2-3 órára és nem engednek ki, míg végig nem hallgatod, hogy mit fogsz megvenni majd! Ennek ékes bizonyítéka, hogy majd nem engedik bevinned a kabátodat az előadásra! Próbáld csak ki...vagyis, inkább neee!!!!
Előzmény: zrínyi62 (1531)
joy Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1535

Eleint telefonon zavarókra szoktam mondani, köszönöm, már van.

A nyáron a Kárász-korzón szólított le egy illető, hogy:

"Csak egy szóra."

Én

-Köszönöm, már van.

"Nem is tudja, mit akarok." mondta megnyúlt arccal.

-Maga sem, hogy nekem mim van...

És ott hagytam. Jó másodpercekig állhatott úgy mert vagy 10 méter után visszanéztem, és még mindig engem bámult.

 

Tényleg nem tudom, mit akart, de mappa és toll volt nála.

 

Persze ez más szitu volt, nem sorbanálló zavarásával járt. Azt pofátlanságnak tartom, mert nem tudod ott hagyni.

Előzmény: Zitka (1532)
.psp Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1534
"Mit rejt a 8ooo ft? köszi."

Valami 300 Ft os kis szemetet, törlőkendő, vagy krém minta:-)


A promociós ajándékokkal ne legyenek illuzióid :_)
Előzmény: zrínyi62 (1531)
Zitka Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1533

Szerintem jobban jársz, ha nem mész el.

Számíthatsz egy kis agymosásra, aztán a végén majd kiderül, hogy úgy kapod meg a 8e-s ajándékot, ha mellé veszel 5-6x annyiért valami baromságot...

Előzmény: zrínyi62 (1531)
Zitka Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1532

:-DDDDDDD

 

Túlságosan fejlett az empátiám, annyira szánalmas volt a fickó, megsajnáltam... Végül is, csak a munkáját végzi (vagy próbálja végezni)... De ilyen többet  nem fordul elő, az biztos! :-DDD

Előzmény: joy (1530)
zrínyi62 Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1531
Felhivtak, mi szerint valaki a nevemet megadta, s kisorsoltak nekem egy 8 e Ft-os ajándékot, érte kellne mennem. Egy kis előadás is lest, meg koleszterin mérés, stb. Ki tud erről? Váci út 178 a helyszin. Mit rejt a 8ooo ft? köszi.
joy Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1530

Sosem tudni, kit, mikor ér utol a sors...

:o)

Előzmény: Zitka (1528)
joy Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1529

Lehet zsír nélkül sütni-főzni, de minek?

Akkor is csupán ízetlen, fűszerezett porhanyós cipőtalp az eredménye.

 

Ezek az edények jelentősen megkönnyítik a konyhai munkát, jelentős energia-idő megtakarítást hozhatnak megfelelő használat esetén a normál sütés-főzés technológiáknál is, megkönnyítik a kényszerű diétás ételek készítását.

De ezekhez nem kell a 4-7*es márkanév!

Előzmény: Otto Normalverbraucher (1527)
Zitka Creative Commons License 2009.01.31 0 0 1528

Nem gondoltam, volna, hogy én is fogok ebbe a topikba írni...

 

Ma délelőtt a diósdi IS-ba mentem vásárolni, és beugrottam egy recepttel az ottani gyógyszertárba is. Álltak páran előttem, erre oldalról odalép hozzám egy pasas. Hogy feltehetne-e pár kérdést. A meglepetéstől szólni sem tudtam, ilyen "közvéelménykutatással" patikában még nem találkoztam...  Amúgy meg utcán egy "majd legközelebb" + mosoly kíséretében megállás nélkül továbbmegyek.

Azért visszakérdeztem, hogy ugye ennek köszönhetően nem fogok telefonhívásokat, spameket, leveleket kapni?   "ÁÁÁÁ, dehogy" mondja a pasas.

Tényleg csak 4-5 kérdés volt, a végén jöttem csak rá, hogy mire megy ki a játék: "Ismeri-e Ön a fényterápiát?".

 

Szépen válaszoltam, majd a végén azt akarta, hogy adjam meg a nevem + címem...

 

Anyád... gondoltam magamban. :-) Persze nem mondtam, mert ugye az úrilányi neveltetés...  Szépen elhajtottam, és még egy fél percig dühöngtem, hogy lehetek ilyen naív.  Lehet, hogy gyártok egy nyakbaakasztós táblát, hgoy "ügynökök kíméljenek". :-DD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!