Keresés

Részletes keresés

czaltikgyörgyi Creative Commons License 2010.02.15 0 0 45984
De jó képek!!!!

Gyerekek,bocsi,de nekem a hólapátolástól már hómérgezésem van,ezért nem jöttem sem írni sem olvasni hozzátok.

Most jön majd a hó alatt megbúvó "csomagok" kikelése,mert ugye az ember nem tud a kakiszedő lapáttal örökké a kutyája feneke alatt állni a kertjében.
Előzmény: Döme-Ádám (45977)
hunyi 7 Creative Commons License 2010.02.15 0 0 45983
Sziasztok.

Nyúlszőrös apportot szeretnék venni, de nem nagyon találok.
Szegeden lakok, se itt se az interneten nem nagyon találtam.
Tudnátok segíteni, hogy honnan tudnék szerezni?

Előre is köszi a segítséget.
Bodzaakutya Creative Commons License 2010.02.14 0 0 45982
szánhúzó Bodza
ez lemaradt...
Bodzaakutya Creative Commons License 2010.02.14 0 0 45981
Sziasztok!
Mi is kimentünk a szabadba, ahol Bodza igazi szánhúzóvá avanzsálódott. :)
Többi fotó és a szuper-édes szánhúzó videó a blogon: www.bodzakutya.blogspot.com
Jó éjszakát!
Maurice74 Creative Commons License 2010.02.13 0 0 45980
Sziasztok!

Nagyon jók ezek a havas képek, mi is csináltunk:
Bonnie hóban

Bonni hajnal

Séta Lunáékkal
Döme-Ádám Creative Commons License 2010.02.12 0 0 45979

Az biztos, ha épp nem hátráltat, mikor tolom a havat a lapáttal, s Ő az utamat állja, szökdellve, mint a bakkecske!

A jobbik esetben, mint a hajdani úttörő: "ahol tud segít", s mellettem futva fogja Ő is a lapát nyelét, így együtt dolgozhatom a lovagúrral.....

 

Egyébként az utolsó előtti képen látható, hogy a lököttnek sikerült magát úgy hátba sóznia a lapáttal, hogy utána letette, s nézett bambán, hogy ki és miért bántotta Őt????!!!!

Előzmény: lustica (45978)
lustica Creative Commons License 2010.02.12 0 0 45978
Lökött apport-mán golden:-D De legalább van segítséged!
Előzmény: Döme-Ádám (45977)
Döme-Ádám Creative Commons License 2010.02.12 0 0 45977

A rendkívüli hóhelyzetre való tekintettel alkalmi hómunkásunk várja a felkéréseket, hogy segíthessen egy kis simiért, hasvakargatásért cserébe!

 

barvivien Creative Commons License 2010.02.12 0 0 45976

:D

jól van na néha kimarad egy egy betű :D

Pasikat nevelni nehéz? inkább lehetlen :P

Nem csak én etetem ebet, mármint nem csak tőlem kapja a vacsit...szüleimtől is.

Ha meg én ott vagyok és akkor nem fogad el mástól kaját illetve a kerítésen berakott dolgokat nem eszi meg az teljesen jó nekem...

Ugyanis eb csak velem mozdul ki... mással nem megy sehova:D

Szüleimtől elfogadja a kaját igaz ha ott vagyok akkor elötte rám néz szabad-e :)

Ja és nem ér kötöszködni :P

 

Előzmény: snepf (45972)
Gabiiiiii Creative Commons License 2010.02.12 0 0 45975
mondom,nekem is ez az egyetlen,amiben kovetkezes vagyok,ugy gyarlo vagyok veled egyutt:)
Előzmény: snepf (45974)
snepf Creative Commons License 2010.02.12 0 0 45974

Mondtam, hogy gyarló vagyok ilyen téren és az sem zavar, ha más ad nekik egy kis falatkát.

Egyet nem tűrök, az önkiszolgálást, vagyis a lopást.

Ha a dohányzó asztalra leteszek egy tányér sütit este, az reggel is ott van (kutyák bent alszanak), még ha túl közel dugják az orrukat az is tilos.

Ami viszont a földre esett az szabad préda. :)

Előzmény: Gabiiiiii (45973)
Gabiiiiii Creative Commons License 2010.02.12 0 0 45973

hu,nekem ez az egyetlen,amiben kovetkezetes vagyok:) Asztalrol nem eszunk,ha idegen eszik nalunk,ot is megkerem,hogy ne etesse..Az persze mas kerdes,hogy ettol meg adnak neki,nekem meg idobe telik leszoktatnom a kunyeralasrol ujra:)

 

de a csalad tobbi tagja sem ad neki,kizarolag az az ove,ami a tanyerjaban van. Legalabb ebben egyetertes van:)

Előzmény: snepf (45972)
snepf Creative Commons License 2010.02.12 0 0 45972

"Nekem is ilyen párom volt fojton ette volna a kutyát.."

Jól tetted, hogy lecserélted azt a kis kínait.. egyen inkább fecskefészket :D

 

Persze az ha csak Te etetsz jár némi kockázattal, ha nem vagy otthon akkor koplal a kutya.. bár szerintem összeköti a személyeddel is a tiltást, tehát ha ott vagy nem mer enni :D Vidd kísértésbe és tudd meg mi az eredmény..

 

Én nagyon léha vagyok. Én etetem asztalnál a kutyáimat.. tudom rossz szokás.

Egy dolog ami zavar, a nyálcsorgatás. Brit nem csinálta, Csacska igen. Amikor először előfordult elzavartam a helyére.. aztán megtanulta.. ha nyálcsorgatás, akkor takarodó a helyre.

Most a fekete a fejét a lábamra teszi, előveszi az éhhalál szélén lévő kutya ábrázatát és ennyi. Többet nem tűrök el. Brit általában diszkrétebb.. ő vagy másnál koldul, vagy háttérből figyel. Ha kapnak falatkát a végén, akkor mindig az öregfiú az első, utána Csacska.

Ha több étel marad, akkor az már szigorúan a tányérjukba szétosztva kerül...

 

Nehéz a pasikat nevelni :)

Előzmény: barvivien (45971)
barvivien Creative Commons License 2010.02.11 0 0 45971

"Rögtön ugrik, kapkod, nyamm, megeszi. Mondhatsz neki bármit."

Hát tessék az orrára csapni!!! és mondani hogy nem szabad....j és párod orrára is rácsaphatsz ha eteti a kutyát mikor ő eszik :D

Ha a kutyának azt mondod azt most nem szabad megennie akkor nem szabad hiábba ugrál kapkod...mikor majd a gondossan az utcára kirakott mérget fogja megenni (mert az eggyik kedves lörnyéketeken lakónak szúrja a szemét egy kutyapiszok amibe bele lépett a minap akkor is majd csak annyit mondasz a kutyának mikor az ügyeleten köttök ki a méregtől hogy:jaj de hát olyan jóízően ette és olyan aranyos és annyira meg akarta enni és különben is?

Nem hiszem....

ebből az irányból tekints a kutya nevelésére és márpedig azért mert a legjobbat akarod a kutyádnak...nem azt ami nektek a legjobb vagy párodnak mert neki jó etetni folyton a kutyát...

Nekem is ilyen párom volt fojton ette volna a kutyát.....de nem hagytam kutyát ráneveltem hogy ha rászólok ne fogadja el a kaját még ismerőstől se...így mikor etetni akarta rászóltam a kutyára....egy idő után már nem csak a kutya tudta mit nem szabad :D

 

 

Előzmény: Zsike1983 (45967)
barvivien Creative Commons License 2010.02.11 0 0 45970

Segített de egymagában sokat nem ért...az ivartalanítás a morgáson segített inkább meg hogy kevésbé imádja a kutyákat azóta....az engedelmességet nem sokban befolyásolta..na meg a rombolást:D

 

 

Előzmény: cheereck (45963)
Gabiiiiii Creative Commons License 2010.02.11 0 0 45969
a parodat kupanvagni,de gyorsan:)))
Előzmény: Zsike1983 (45968)
Zsike1983 Creative Commons License 2010.02.11 0 0 45968
Köszi az ötleteket! Ez az egyél előtte dolog,de ő ne kapjon, hát huh.:) Ezt nem lehet nálunk kivitelezni, mivel a párom folyamatosan ad neki, mikor eszünk. Én azt szoktam csinálni,hogy amíg reggelizek, ő ott ül mellettem, és szó szerint csorgatja a nyálát. (tiszta guszta..:) ). És csak és kizárólag a legutolsó falatot kapja meg. Lehet ezt sem kellene, csak már annyira gusztustalan tényleg,hogy nyáladzik,hogy kell vmi, ami felszívja:). De  én hiába állom meg, ha a párom meg ad neki mindig. Nem?
Előzmény: Tapi&Maya (45965)
Zsike1983 Creative Commons License 2010.02.11 0 0 45967

Rendben, megpróbálok újakat tanítani neki, plusz lefárasztani. Ezt a mancsra kajás dolgot már láttam tv-ben is. Utána ki is akartam próbálni. De ha kaja van, akkor nincs megállás. Rögtön ugrik, kapkod, nyamm, megeszi. Mondhatsz neki bármit. :) A játékkal ma reggel is próbálkoztam. Leraktam 5 centire tőle. Mondtam,hogy hagyd. Hagyta, de nagyon kínlódott. Jobbra-balra rakta a fenekét,hogy dobd már el gazdi, vagy legyen valami:))

 

Előzmény: Tapi&Maya (45965)
DonDiego08 Creative Commons License 2010.02.10 0 0 45966

Nálunk is ez volt. Voltak bolond napjai, volt mikor zsinórban 3-5 napig tombolt minden nap, aztán 2 hétig semmi, aztán megint bezizzent az agya, akkor jött az ülőgarnitúra-project, ami elég jól lekötötte úgy 1 hónapig, nekünk meg a pénztárcánkat egy 100-assal rövidítette meg...

A herélés is lehet segített nekünk, de ebben azért nem vagyok annyira biztos.

Most már rájött, hogy az ülőgarnitúra tökéletes alvóhely számára napközben, és ott durmol hatalmasakat...

Előzmény: Zsike1983 (45960)
Tapi&Maya Creative Commons License 2010.02.10 0 0 45965
Szerintem is az agyát kell még jobban lefárasztani. Nem kell hozzá túl sok idő 5-10 perc fegyelmező gyakorlat séta előtt. És mindig valami új apróságot is kezdj tanitani neki. Legyen változatos a dolog, hogy ne unja meg. Mi például ma 10 perc alatt megtanultuk a hagyd parancsot. A virslit rátehetem a mancsára és nem veszi el:) A falkavezérségre meg azt tudom ajánlani,hogy egyél előtte de ő ne kapjon. Vezessétek be hogy csak parancsra ehet. A Jane Fennel könyvet olvastad már? Sok használható dolog van benne, bár sztem vannak túlzások is pl én az 5 perces szabályt nem tartom be. Túl hosszúnak érzem. Ja és a séta végén is otthon kis gyakorlás.:) És sok türelem...... A játék pedig legyen jutalom. Neki nem lehet tulajdona Ti döntsétek el , mikor van játék és annak mikor van vége. Szurkolok:)))))))
Előzmény: Zsike1983 (45948)
Tapi&Maya Creative Commons License 2010.02.10 0 0 45964
Szia!  Eddig mit evett? Szerintem választásnál arra figyelj, hogy ne legyen nagyon magas a fehérjetartalma. Én a Happy Dog prémiumjával etetem abból is eddig a Maxi juniort kapta, most már felnőtt tápot eszik és Maya is 9 hónapos. Most az addult maxit kapja. Nekünk az orvosunk ajánlotta és Ő is ezzel etet.
Előzmény: Damienjoy (45955)
cheereck Creative Commons License 2010.02.10 0 0 45963
emlékszem, hogy miket írtál még az elején... :)
nektek az ivartalanítás is sokat segített, nem?
Előzmény: barvivien (45962)
barvivien Creative Commons License 2010.02.10 0 0 45962

nem értem..mi az hogy mikor este kiviszitek nem csinálja?

rárakjátok a pórázt és gyakoroljátok....elöszőr az alap dolgokat majd a többit...majd jutalomból elengeditek  hadd futkosson....

én még mindig állítom hogy az agya nincs legfoglalva....

és a kkutya tudja hogy a suliba viselkedni kell mert ott megköveteled tőle, mert tőled is megkövetelik hogy jól viselkedjen......ahogy ment a suliban úgy fog idővel menni a sulin kívül...csak ott is meg kell követelni!

elverni....hát nem sokat éreznek meg belőle....max azt hogy na végre idejöttem gazdihoz erre kikapok....hülye leszek megint odamenni....

És ne mondjátok hogy nem lehet megtanítani, én kutyám égedelem rossz volt...letarolta a kertet szó szerint....sz@rt a fejemre sétakor.....és már nem ilyen....és nem ő nőtte ki én neveltem belőle ki!nagy meccs volt de tud annyit a kutya amennyit én elvárok tőle :)

Előzmény: Zsike1983 (45951)
Gabiiiiii Creative Commons License 2010.02.10 0 0 45961
minden nap,csak neha siman behordja az egesz kuka tartalmat a szobaba,neha szetragja a gyerek olvasokonyvet:) Nagyon kis lelemenyes
Előzmény: Zsike1983 (45960)
Zsike1983 Creative Commons License 2010.02.10 0 0 45960
Jipijj, ma sem csinált semmi rosszat. :))) Az ilyen napoknak örülök:) A Tiétek minden napra csinál valami rosszaságot, vagy néha hagy pihenni is Titeket?:) )))
Előzmény: Gabiiiiii (45959)
Gabiiiiii Creative Commons License 2010.02.10 0 0 45959

dehogy..ha itthon vagyunk,akkor maga foldreszallt angyalka,szepen szundikal a labamnal:)

 

ugyan eleg kicsi a valoszinusege,hogy testverek,mert az enyembeen a labradoron kivul mas ver is csorgedezik,meg ugye az enyem lassan masfel eves,de hihetetlen modon egyformak:)

Előzmény: Zsike1983 (45957)
ekvapiris Creative Commons License 2010.02.10 0 0 45958
1% a gazdátlan állatokért! Támogasd adód 1%-val a Füzesabonyi Állatvédő Alapítványt, hogy ne legyen ennyi kóbor kutya és cica! Szórólap és további info: www.fuzallatvedelem.extra.hu 
Zsike1983 Creative Commons License 2010.02.10 0 0 45957

:)) Lehet testvérek? :)) Amikor otthon vagytok, akkor is rosszalkodik, vagy akkor nálatok sem?

Kutyasuliba a legjobban azt szeretném  megtaníttatni vele,hogy visszajöjjön, ha hívjuk. Ne rohangáljon oda minden kutyához. Plusz azt,hogy ne romboljon,de erre nem hiszem,hogy a kutyasuliban tudnak majd valamit oktatni:)))

Előzmény: Gabiiiiii (45954)
s3girl Creative Commons License 2010.02.10 0 0 45956
Köszönöm!:) Nagyon tetszik h ekkorákat képes ugrani:)
Előzmény: molera (45952)
Damienjoy Creative Commons License 2010.02.10 0 0 45955
Szerintetek melyik a legjobb szaraztap egy 9 honapos goldinak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!