Keresés

Részletes keresés

utazo23 Creative Commons License 2008.06.24 0 0 7449
még 1x a link próbáltam kattinthaóvá tenni, de most nem jött össze.
http://youtube.com/watch?v=L03JVPaZpyc
Előzmény: utazo23 (7448)
utazo23 Creative Commons License 2008.06.24 0 0 7448
Gondoltam meghallgatok egy régi kedvencet. Erre mit látok érdekes kék ruhát és esőkabátokat. A kék ruhára a doktoron nem merem rámondani, hogy lakk, mert lehet nem az és azért kapnék itt:)
<a href="http://youtube.com/watch?v=L03JVPaZpyc" target="_blank"></a>
rubberkriszta Creative Commons License 2008.06.24 0 0 7447
Én csak ilyen ruhákat csinálok, elvégre ez a méretre-készítés lényege. :) A ruhát természetesen latexszel és ragasztóval lehet megjavítani.
Előzmény: lat. boy (7446)


lat. boy Creative Commons License 2008.06.24 0 0 7446
Majd elfelejtettem kérdezni! Valaki tudna tanácsot adni, van egy latex nacim és elszakadt, pont kényes helyen. Mivel lehetne esztétikusan megszerelni? Ragatsztó? Folt? Előre is köszi a segítséget!
lat. boy Creative Commons License 2008.06.24 0 0 7445
Hali! Végre olyan kép ahol a modellre mindenhol feszül a latex! Mert szerintem tök kiábrándító az ha laza a ruci. Hiszen ez pont  hogy "második bőr".ugye!:D Tehát jó modell, jó ruci, és jó kép! Üdv mindenkinek!
utazo23 Creative Commons License 2008.06.24 0 0 7444
Már akartam kérdezni, hogy volt-e hosszabb hajad is, amikor olvastam, hogy egy barátnőd. Szerintem is jól áll mindenkinek. Köszi a képeket.
Előzmény: rubberkriszta (7443)
rubberkriszta Creative Commons License 2008.06.24 0 0 7443
Többen kérdezték tőlem, hogy "átlagon felüli" testalkatra is csinálok e ruhákat, mert a kapható konfekció méretek közt nem találnak maguknak semmit. Szerintem a latex nem testalkat kérdése, egyszerűen mindenkinek szuperül áll! A mellékelt képen egyébként a barátnőm látható.

Nelli32 Creative Commons License 2008.06.24 0 0 7442
Vagy éppen túlzottan racionális és öreg ehhez:). Pont azért, mert ismeri a pénz értékét. És nem ebbe nőtt bele. Nem áldoz ennyi pénzt ilyesmire. Ilyen is van:)).
Előzmény: rubber76 (7441)
rubber76 Creative Commons License 2008.06.23 0 0 7441
Én úgy vettem észre, hogy aki "gumimániás" lesz, az olyan korban történik (ha nem genetika az egész), amikor még nincs fogalma semmiféle fizetőeszközről. :) Aki meg utólag kerül bele, az meg előbb valahogy belekerül, majd elkapja a gépszíj - rájön, mennyire más, mint a többi. S még csak nem is csillog magában... ;)
Előzmény: Nelli32 (7440)
Nelli32 Creative Commons License 2008.06.23 0 0 7440
Bizonyos szempontból igazad van. Más szempontból viszont ennek a felismerésnek a hiánya sokkal pénztárcakímélőbb életformát tesz lehetővé:))... Bennem is az elmúlt egy hónapban tudatosult, hogy anyagilag mennyivel szerencsésebb lakkrajongónak lenni...
Előzmény: Dave_K (7439)
Dave_K Creative Commons License 2008.06.23 0 0 7439
Kár, hogy ezt általában a lányok nem ismerik fel, és nem is tudnak róla!
Előzmény: rubberkriszta (7430)
tryIT Creative Commons License 2008.06.23 0 0 7438
Hogykiszúrtam!-osoknak üzenem, a vacak alatt a saját beszólásomat értem és nem a fórumot...
Előzmény: tryIT (7437)
tryIT Creative Commons License 2008.06.23 0 0 7437
Az a baj hogy nincs köze a két hozzászólásnak egymáshoz!
+meg az hogy minden felhördülésem után zárójelbe odaírtam hogy nincs itt semmi hiba. De mindegy ha ennyire ragaszkodtok a zárójeleken kívüli részekhez, nekem 8.
De igazad van és tényleg hülyeség volt ezt ideírnom, mivel jogos a válaszotok.
A nicket illetően meg grat. hogy ilyen jól ismered az embereket. Index fórumon az ember nem szívesen adna meg adatokat.
Na de sebaj. Hagyjuk, ne is legyen több hozzászólás ehhez a "vacakhoz"
LatexLion Creative Commons License 2008.06.23 0 0 7436

Nem vagy kicsit türelmetlen?

 

Alig másfél nap telt el a kérdésed óta.

 

Miután leírtad, hogy az on-line boltokat már végignézted, sokan nem igazán tudunk itt segíteni. Én még sosem vettem pl. sem irl, sem on-line boltban latex vagy lakk ruhát. Így aztán nincs is mi alapján minősítsem őket.

 

Ha épp lenne pénzem új ruhára, tuti végigjárnám azokat az üzleteket, akiknek van bemutatóterme, mert ott látom, az ár/minőség viszonyokat - még akkor is, ha felpróbálható darab az én méretemben jó eséllyel nincs is. De szerintem ezt a lehetőséget Magadtól is "feltaláltad".

 

Majd ha jár erre valaki, akinek van vásárlói tapasztalata is az itthoni boltokkal, biztos ad okos tippeket, de addig légy türelemmel, ovasgasd az egyre régebbi szekciókat, hátha ott már hangzott el olyasmi, ami segít ...

 

 

Szerintem mi topiclakók most is kérdezünk, válaszolunk, cseréljük az eszmét, és úgy an-bloc érdeklődünk egymás iránt. Néha kicsit vitázunk is, mert nem vagyunk egyformák. De ritkán vetemedünk arra, hogy szapuljuk egymást...

Előzmény: tryIT (7434)
rubber76 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 7435
Szerintem kár felhúzni magad, sokan nem ülnek naphosszat a gép előtt. A kérdéses hozzászólásod óta is alig volt fent valaki, alig szólt hozzá egyáltalán valamihez, stb. Majd mondanak valamit, ha tudnak. Én sajnos nem tudok segíteni, a Blackdream-et nem ismerem, a Blackstyle-tól van cuccom, de elég fapados munka. Krisztitől meg ne sajnáld, ha megdícsérik, legalább felvállalja magát, nem csak egy freemailes cím és egy semmitmondó nicknév mögé bújva írogat. Ráadásul nem netről begyűjthető képeket szúr be ide, úgyhogy nagy gratula neki, itt is! A fétisparty meg azért is jó, mert ott személyesen lehet ismerkedni. Meg hogy van egyáltalán!
Előzmény: tryIT (7434)
tryIT Creative Commons License 2008.06.22 0 0 7434
Na én most vesztettem el az agyam. Igen régóta olvasom itt a leveleket, nem is akarom megkavarni ezt a folyóvizet, viszont kezdem úgy érezni hogy ez más lett mint a régi fórum.
Régen kérdeztek válaszoltak, kedvesek voltak mindenki élvezte.
Most pedig - ugye már van fétisparty - vagy ennek szervezésével vagytok elfoglalva (nem baj) és ha valaki őszintén ír nektek, kérdeznek valamit, (nem muszály mindegyikre válaszolni) folytatjátok az előző téma boncolását.
Pl. most is: kriszti rak fel képet, szép. bravo. de hogy az egész világ reagáljon rá az kicsit szánalmas. Persze a 20szor felrakott kép stílus is érdekes.... na mind1. ja igen. és gondolom erre sem válaszoltok...
(most mondhatjátok hogy hülye vagyok, de tudjátok hogy igazam van.)
rubberkriszta Creative Commons License 2008.06.22 0 0 7433
Természetesen. Az oldalam elkészültéig érdeklődéssel, kérdésekkel nyugodtan keressetek a kriszta@rubber.hu címen.
Előzmény: Törölt nick (7431)
realmen Creative Commons License 2008.06.22 0 0 7432
Sziasztok!

31 éves fiú vagyok. Nagyon érdekelne engem a latex, lakk, bőr fétish
Szeretnék olyan lány(ok) al levelezni akik segítenének megismerni ezt a dolgot.
Nem kapcsolatot ill.szexuális partnert keresek!
Csak levelezni szeretnék!

Ha valaki írna azt megköszönném!

citromas@citromail.hu
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.22 0 0 7431
Szia Kriszta.Rendelésre is csinálsz?
Előzmény: rubberkriszta (7430)
rubberkriszta Creative Commons License 2008.06.22 0 0 7430
Nekem az illata a legmeghatározóbb, amikor dolgozok vele, akkor is sokszor előfordul, hogy teljesen magával ragad... ;-) Na és az a csillogó gumibaba külső, mintha valamilyen földönkívülivé válnék, mikor viselem - na ezt semelyik másik "fényes" anyag nem tudja visszaadni...
Előzmény: Törölt nick (7429)
LatexLion Creative Commons License 2008.06.22 0 0 7427

Hát, csak üdvözölni tudom a rengeteg kitarást, amit ezek szerint a próbálkozásba öltél.

 

És persze az is karakán dolog, hogy az arcoddal együtt vállalod a képeidet.

Mondjuk a testkövető latex nélkül, hétköznapibb ruházatban elképzelve is egy csinos, vonzó nőnek ítéllek ;-) Ha ez a véleményem számít valamit ;-p

 

Remélem elégedett tagja leszel kicsiny közösségünknek, és idővel majd bátran fordulhatunk Hozzád mindeféle ruhaötlettel, hogy azok ne csak ötletek maradjanak :-))

Előzmény: rubberkriszta (7426)
rubberkriszta Creative Commons License 2008.06.21 0 0 7426
Szóval több-kevesebb öntudatlan gyerekkori élmény után úgy 10 évvel ezelőtt kerültem kapcsolatba latex (gumi) ruhákkal. Ezek azok a kínai "borzalmak" voltak, amik kb. biciklibelsőből készültek mindenfajta szabásminta nélkül. Hát ez nem volt valami megbabonázó élmény... Aztán persze én is csorgattam a nyálam a külföldi minőségi cuccok után (vettem is párat, de sokat nem engedhettem meg magamnak). Aztán elkezdtem kisérletezni a saját készítéssel... és RENGETEG munka után lassanként láthatjátok a végeredményt. ;-)

Előzmény: Dave_K (7425)
Dave_K Creative Commons License 2008.06.21 0 0 7425

Szia!

Azért jó tudni, hogy van ilyen lyány is, aki ruhakészítéssel is foglalkozik -ha már "passzióddá tetted". Ennyire tetszik? Mióta? És bocs, ha esetleg úgy írom ezt, hogy esetleg nem tudtam végigkövetni a fórum minden egyes hozzászólását!

Sok szép munkát! -Dave

Előzmény: rubberkriszta (7416)
LTX-fan Creative Commons License 2008.06.21 0 0 7424
Szia!

Nagyon sexy és gyönyörű vagy ebbe a ruciba. Kiváncsi vagyok a készülő honlapodra. Irigylem a barátodat. :-))))))))))))

tryIT Creative Commons License 2008.06.21 0 0 7423
mostanában gondolkoztam el a ruhavásárlást illetően. megnéztem minden online boltot de a black dream mégis a legjobb volt. sokkal több mindent lehetett ott kapni.
egyébként overált akarnék, szóval ha tudnátok segíteni, hogy hol akkor megköszönném.
utazo23 Creative Commons License 2008.06.20 0 0 7422
Ezt azt hiszem én sem tudtam volna jobban megfogalmazni, mert pont valami hasonlót akartam írni. Szóval emellé a vélemény mellé lehet még egy strigulát húzni, hogy ketten mondjuk:)
Köszönet a képeidért Kriszta és remélem összefutunk a következő partyn. Nagyon jól néz ki ez a vegyes összeállítás, hogy átlátszó is meg nem is.
Előzmény: rainmen (7418)
utazo23 Creative Commons License 2008.06.20 0 0 7421
Halványrózsaszín, én először fehérnek néztem.
Előzmény: rubberkriszta (7420)
rubberkriszta Creative Commons License 2008.06.20 0 0 7420
Milyen színű? Hátha tudok segíteni a javításban, ha mást nem, vannak anyagmaradékaim.
Előzmény: Xyntia (7419)
Xyntia Creative Commons License 2008.06.20 0 0 7419
Még nem ragasztattam meg a kicsikét:) egyelőre a szekrényben lógatom, elég siralmas látvány így, de kösz az ötletet jó lesz gumicsúzlinak:)
Előzmény: technograd (7417)
rainmen Creative Commons License 2008.06.20 0 0 7418
Kössük össze a két dolgot! A ruháidról kérünk még több képet, de legyél bennük! Ne becsüldd le magad, nagyon is jól nézel ki. Szerencsés az, aki élőben is láthat.
Előzmény: rubberkriszta (7416)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!