Keresés

Részletes keresés

T. Almeida Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76885

> Bármilyen szabályrendszerben megverekszem veled, csak 2 kikötésem van:

> - nincs sem kesztyű, sem menetidő.

> - videó készül a küzdelemről.

 

OMG! Könnybe lábadt a szemem még a gondolattól is. HFS vs. kungfu, a történelem folyamán először!

Miklós sensei, itt a soha vissza nem térő lehetőség! Egy ilyen lehetőséget csak a gyávák utasítanak vissza!

Előzmény: Törölt nick (76867)
Kezdőcefrész Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76884

:DD

 

Nem Én neveztem magam stílusalapítónak... Valaki a napokban tette szóvá, hogy csúnyán beszélek, Ő nevezett stílusalapítónak :DDD

 

De ezt nem is értem. Nem mondtam soha, hogy bármilyen stílust alapítottam volna.

Egyszerűen csak köríves mozgásokat illesztettem a vingcsunba és ezt elneveztem a nevemről... Mert sikítják, hogy de nem is ismerem a teljes vingcsun-rendszert, ami igaz is, de boksznak sem lehet nevezni, ez is igaz, akkor minek nevezzem?

 

Így történt az, hogy a kritizálóim nevezték önálló stílusnak, Én csak elfogadtam a titulust :DDD

 

Aztán Gaonak semmi néven sem kellene, hogy vitázzon velem ha olyan borzasztó nagyra tartja magát, mert bizony nem Én vagyok itt az egyedüli "Nárcisztikus szocipata" Nem is vagyok szociopata :D

 

Továbbá a helyesírási hibákért az vesse rám az első követ, aki maga még nem hibázott, nem kellett neki utólag bocsánatot kérnie a sok hibáért... Nem Te voltál az, valami bigbabylon... :DD

Előzmény: Maitréja buddha (76882)
Maitréja buddha Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76883

"Ja, és ha egy római nemes olyan környéken mászkált, ahol tartani kellett a helyi "nindzsáktól", akiket arrafelé brávóknak hívtak, akkor már eleve kihúzta a rapierját a hüvelyéből. Pont most olvastam az egyik cikkben."

 

Ez a Robert Merle regényekben is igy van Párizsban.

A kedvenc karakterem amugy a regényfolyamban az olasz vivómester volt és pont lemaradtam arról, az hogy halt meg.

Lehet hogy azt a részt kihagytam ?

Előzmény: Ulrich_von_Lichtenstein (76881)
Maitréja buddha Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76882

Lol... zajlik az élet :)

 

Azért Cefrész úrnak sikerült rekordot döntenie azzal, hogy 5 hsz.-on belül stílussá emelte az agyszüleményét,

önmagát meg kinevezte stílusalapitónak.

 

Elképesztő helyesirási bakikkal tűzdelve kihívott valakit "intelligencia" párbajra :)

 

Gao legyávázott, ami annyiban zavar, hogy nem, nem vagyok gyáva vitatkozni a net biztonságában egy nyilvánvalóan narcisztikus szociopatával.:P

Csak ha akarom túlugrom. Ilyen szempontból nem rossz ez az új gomb.

Bár még nem mertem megnyomni, ugyan részt vettem a Szojuz programban, de csak a disznókat etettem :P

 

Gao

 

Abban lehet igaza a srácnak, hogy nem ezen a nicken kellene vitatkoznod Cefrésszel.

Ne rántsd le hozzé a nehezen megszerzett brandet.

 

Arhat meg FZSolt már nem topikoznak ?

Arhatnak jó, savas humora van... birom. Szivesen olvasnám a véleményét.

 

 

 

Ulrich_von_Lichtenstein Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76881

Üdv, Natty,

 

"Kiló körüli kardokkal nem jó sokáig hadonászni, mert strapás :D"

 

A legjobb tudásom szerint a japán kardok nem voltak túl nehezek, összehasonlításként a középkori kétkezes vívókard (feder) súlya 1,4-1,8 kg, az igazi másfél kezes kardoké 1-től ~3 kg-ig terjedt. És az ilyen eszközökkel is egész szépen, gyorsan tudtak vívni. Egy átlag szablya is 0,6-0,9 kg között volt, majdnem katana súlyú.

 

Per pillanat nem tudom, hogy az európaik miért nem gyakoroltak iaidószerű kardrántásokat. Párbajban eleve meg kellett várni a vezetősegéd jelét, az egyéb változatokban pedig az úri becsület tiltotta a másik fél alattomos letámadását, pedig voltak érdekes változatok is: francia párbaj a XVII. sz.-ban 3 vs 3, egy párbajózó és két segéd mindkét oldalon. Nem véletlen, hogy csak IV. Henrik uralkodása alatt 4000 nemest öltek meg párbajban.

 

Javítsatok ki, de nem hallottam arról, hogy pl. Japánban lett volna ehhez fogható párbajörület.

 

"A japánok nem sokat tököltek általában azzal, amit itt Európában sparringnak hívnak!"

 

Az európaik pedig azért foglalkoztak annyit a szabadvívással, mert egy tapasztalt ellenfelet nem lehet egyszerűen csak lerohanni, valószínűleg a legyőzéséért is igen komoly árat kellett fizetni.

 

Ui.:

Ja, és ha egy római nemes olyan környéken mászkált, ahol tartani kellett a helyi "nindzsáktól", akiket arrafelé brávóknak hívtak, akkor már eleve kihúzta a rapierját a hüvelyéből. Pont most olvastam az egyik cikkben.

Előzmény: NattyDread (76840)
Ulrich_von_Lichtenstein Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76880

"kinek kell vastagabb tükör?"

 

Khhmm... <kissé gonosz vigyorka> ...

 

Nem volt kihívás, nem volt párbaj, nem volt semmi, csak egy kellemes hangulatú, baráti szabadvívás, szóval senkinek nem volt szüksége tükörre. Ő iaidónak nevezte a tudományát, én pedig nem jártam utána, hogy ez vajon tényleg az vagy valami helyi "kezdeményezés". Különösképpen nem érdekel az ősiség, szép legendák, inkább azt szeretném látni - és ezzel nem vagyok egyedül -, hogy mely távol-keleti vívásokban gyakorlnak az európai szabadvíváshoz hasonló dolgokat, amit aztán szépen össze lehet hasonlítani.

 

Mellesleg a dolog teljesen jól sült el, mert időközben már volt két közös "edzésünk" is.

Előzmény: Tiran-V (76843)
Kezdőcefrész Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76879

De tényleg megnevettetsz...

 

Van egy öregasszony, akihez járok reggelente pálinkázni... Az szokott így kikelni magából, mikor a papokat hazugnak nevezem :DDDDD

 

Nos Én kihívlak téged egy intelligencia párbajra... Te mindenáron verekedni akarsz, Én minden áron kommunikálni... Nem nagy dolog ártani másoknak, nagyobb dolog építeni, alkotni, kreálni...

 

Még csak ki sem kell mozdulnod a fotelodból...

Beszélgessünk, ha van hozzá bátorságod...

 

Ne itt, mert ne csapjuk szét ezt a fórumot.

 

Hanem mondjuk itt! http://users.atw.hu/hfs-forum/index.php

Nem szűkitem a mozgásteredet. Beszélgessünk a világ dolgairól, bármiről, ami szóbajön!

Előzmény: Törölt nick (76867)
Ulrich_von_Lichtenstein Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76878

Magyar Kungfu,

 

Csak csendesen megjegyezném, hogy per pillanat te táplálod a leghatékonyabban, pont olyan szöveggel, amiért korábban - pár éve - még simán 1-2 hét szilencium járt, alsó hangon.

 

"De ha Ti nem vagytok arra képesek, hogy véget vessetek ennek, megteszem én." Sok sikert!

Előzmény: Törölt nick (76871)
Kezdőcefrész Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76877

De majd vidékről felutazok, hogy megint ne engedjetek be :DDDDDD

Előzmény: Törölt nick (76874)
Kezdőcefrész Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76876

Egyébként a cionista mentalitásod nagyon szépen kirajzolódik....

Jajjj, remélem nem sértettem meg érzékeny lelkedet!

Előzmény: Törölt nick (76871)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76875

 

 

  Ha megbocsájtasz, most mennem kell. EDZÉSRE... Tudod, az valami olyan, amit te nem csinálsz... Címet tudod, a többi rajtad áll.

Törölt nick Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76874

 

 

  Hát persze hogy beleszaladtam... :-) Még az a jó, hogy egy kempingszékes sem jött, viszont jött helyette vagy 8 Thai Box gyakorló, mind a gyerek edzésre. És nem kértem bocsánatot senkitől. Nézd csak vissza a posztokat, egyfejű.

  De ez Téged ne zavarjon! Kockáztatok. Tudod, hol vagyok, mikor. Ja! Ringsúlyom 71 kiló, tehát előnyben vagy a 100 kilóddal. 

 

 

 

  Tőled tényleg bocsánatot fogok kérni a nagy nyilvánosság előtt. Csak előtte gyere le és a szád helyett a kezedet és a lábadat is mozgasd meg egy kicsit. Egy ilyen kis semmi szarjankó ellen, mint én igazán nem lesz nagy feladat, igaz?

Előzmény: Kezdőcefrész (76870)
Kezdőcefrész Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76873

:D

 

Egészen gyermeteg vagy... Húzotszeműt nem is írtam :DDDDDDDDDDDDD négert sem...

Előzmény: Törölt nick (76871)
Kezdőcefrész Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76872

Tévedsz szép nevű barátom. Fogalmam sincs, hogy hogyan nézel ki. Ha nem szólítasz meg, simány elmegyek melletted az utcán ma is!

Előzmény: Törölt nick (76869)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76871

 

 

  Tisztelt Fórumozók!

 

 

 

 

  Nem tudom, meddig etetitek még  - most épp - Kezdőcefrész néven futó elmebeteget. De ha Ti nem vagytok arra képesek, hogy véget vessetek ennek, megteszem én.

  Folyamatosan sérteget Titeket, mindenki hülye, mindenki szar, senki enm ért ahhoz, amit csinál, csak Ő. Nem tudom, hogy Nektek meddig tart a türelmetek, de nekem elfogyott. Zsidózik, cigáynozik, kínaizik, húzottszeműzik, tótozik. Van még valaki, akit nem sértett meg?

  Remélem nem etetitek tovább ezt a szerencsétlent. És valaki gondoskodik arról, hogy végleg törölve legyen innen.

 

 

 

 

  Üdvözlettel

 

 

 

  Nagy Károly - Magyar Kungfu Egyetem

Kezdőcefrész Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76870

Erre szoktam mondani, hogy kemény vagy, mint a száraz libafos!

 

Azt hiszem többet nem is kell hozzátennem!

 

Te emlékeim szerint bele szaladtál Te már ilyen kempingszékes kihívásba, aztán nyilvánosan bocsánatot kellett kérned...

 

Nem tanultál semmit az esetből?

Előzmény: Törölt nick (76867)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76869

 

 

  Ja és még valami, kedves cefrész, mert hogy hazug is vagy... Igenis tudtad és tudod, ki vagyok és hogy nézek ki, mert eddig minden weboldalunkon kint volt a fotóm a nevemmel. Tehát hazudsz akkor is, amikor azt írod, nem ismertél fel.

  Hazudsz ember.

Kezdőcefrész Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76868

Nem!

 

Röviden annyi történt, hogy kedves barátunk meghívott, de nem volt még ott mikor oda értem. Becsengettem, kijött egy kínai figura és azt mondta, nincs itt, várjak kint!

 

Én meg vártam, a jó ember meg megérkezett közben és szépen elment mellettem az utcán. Csakhogy Én nem tudtam Ő hogyan néz ki, Ő viszont ismert engem...

 

Aztán idő múlva fogtam magam és elmentem szépen haza!

 

Nem kell félni természetesen, ez ilyen kis fórumos élcelgés, nyilván komolytalan része az emlékezésnek... Viszont kiváló alkalom, hogy a nagyon komoly kungfu egyetem bemutatkozzék, s fellebbencse a fátylat mentális állapotáról :DDD

Előzmény: T. Almeida (76866)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76867

 

 

 

  Na alkoholistám! Menjünk sorjában!

 

 

 

 

 

  Nem mindenkit nézek hülyének, csak téged. Mert az is vagy. De inkább egy debil.

 

 

 

  Az itt fórumozgatók valami oknál fogva félnek vagy nem akarnak Téged kiosztani. Én kicsit más vagyok. Te itt mindekit kiosztasz, zsidózol, cigányozol, kínaizol, négerezel.

  Túrbómagyarkodsz, okoskodsz, pedig egy nyamvadt érettségid sincs. Alkoholista vagy, ostoba vagy és elkeseredett. 

 

 

 

  Te számtalan alkalommal belekötöttél iskolánk nevébe, majd belém. Ahogy most is. Én ezt azzal próbáltam tompítani, hogy felajánlottam Neked: eljöhetsz hozzánk tanulni INGYEN, mert valahogy tetszett a kitartásod, no nem  a kungfuban, hanem abban, hogy próbálod védeni magad és szörnyszülött kreálmányod. Te a bejárattól 20 méterre áldogáltál, nem mertél bejönni, majd amikor én lementem edzést tartani, akkor elsomfordáltál. Ez a tény. Godnolom, azt vártad, hogy majd a lábad elé borulunk és örömkönnyekkel szemünkben invitálunk be téged. Hát, nem ez történt. Annyi erő, annyi gerinc, annyi bátorság nem volt benned, hogy bemutatkozz...

 

 

 

  Az itt fórozók többségénél már jártál, de soha nem bírtál ki 2-3 hónapnál többet. Van, ahol ingyen járhattál volna, volt ahol hitelbe. Sehol nem teljesítettél, otthonról, a fotelből osztod az észt, te bazári majom. Ütni, rúgni nem tudsz, merev vagy, mint egy bot és dagadt, mint egy viziló. Pofázol olyan dolgokról, amikről fogalmad nincs, csak azért, mert erre feljogosít néhány év, amit kempingszékállásban, mókusboxal töltöttél. Utálnak a WCH fórumon, utálnak itt, utálnak mindenhol. És ennek oka te magad vagy.

 

 

 

  Mindegy. Nem etetlek tovább. Az iskolánk címe: XV. Kavicsos köz 2-4 - Magyar Kinai kéttannyelvű Iskola. Edzések: H-Sz-P 18:00 - 20:30. Most már tudod, hol találsz és azt is, hogy mikor. Bármilyen szabályrendszerben megverekszem veled, csak 2 kikötésem van:

 

- nincs sem kesztyű, sem menetidő.

 

- videó készül a küzdelemről.

 

 

 

  Mielőtt aggódnál: van olyan, aki minősített bírói végzettséggel bír, tehát az esetleges szabályokat be fogják tartatni. Van a tanítványok között nővér és sebész is, majd ellátják valamelyikünket. Ha ezen túl vagyunk, majd köszönök neked. Addig viszont annyit érsz, mint egy vödör sár.

 

 

 

 

  Nagy Károly - Magyar Kungfu Egyetem

 

 

 

Előzmény: Kezdőcefrész (76865)
T. Almeida Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76866

Megnéztem a MKFE honlapján levő bemutató videókat, azért elég keménynek tűnnek a srácok, úgyhogy 100% kizártnak tartom, hogy bárki a csapatból féljen tőled. Meg egyébként is: miért kellene félni? Én akkor sem félek senkitől, ha a másik sokkal erősebb.

Mondjuk nem értem, hogy ha elmentél egy edzésre, miért nem mentél be, hogy beszélj az edzővel? Én spec. az első edzésem előtt így csináltam, pedig nem ismertem senkit. Ott álltál az ajtó előtt és pufogtál magadban, vagy mi? :DDD LOL!

Előzmény: Kezdőcefrész (76864)
Kezdőcefrész Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76865

Arra vonatkozik a kérdése, hogy te Kungfu egyetemnek nevezed magad, és nagy hanggal hülyézel le másokat... Vajon alkalmas vagy-e arra, hogy ilyen nagy címeket adj magadnak?

 

Elmebajnok....

 

Ja az elmémnek nincsenek agysejtjei, az agy pedig nem elme... De ehhez már úgysem ér fel a csökevényes intelligenciád....

Előzmény: Törölt nick (76863)
Kezdőcefrész Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76864

Nekem nem kell válaszolnom :)))

Válaszolsz Te helyettem...

 

Ezekszerint Te egy senki vagy hiszen láttad, hogy ott állok, és a Wingchun fórumon meg is írtam ezt a történetet, ahol bizonyítást nyert, hogy nem mertél megszólítani, annyira, hogy el is mentél mellettem, hiszen te ismerted a fizimiskámat, míg Én a tiédet nem...

 

Bizonyítani neked kellett volna először ai inadba szált bátorságodat, hogy egyáltalán hozzám merjél szólni, de eddig a szintig nem jutottál, pedig Te hív tál meg...

 

Na jó, előtte Én beszóltam a másik fórumon, de akkor legalább kihasználhattad volna, és ha annyira nagy harcos vagy, jól összeverhettél volna... Nem pedig ez a kis gyáva elbújás...

 

Kíváncsi vagyok hogyan reszkettél volna, ha ismerlek és Én szólítalak meg téged?

 

Kungfu egyetem :DDD Micsoda röhej...

 

De tényleg másfél milliárd kínaiból csak a Te mestered tud kungfuzni? :DDD Azért vagy beszari? :DDDDDDDD

Előzmény: Törölt nick (76862)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76863

Szia!

 

 

 

kérdésed mire vonatkozik?

Előzmény: ferexx (76859)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76862

 

  Hát hogyne álltàl volna ott... Igaz, hog ezt rajtad kivűl senki nem látta, de aggódj, itt mindenki hisz neked. Dehogy jöttél te le! az ajtón sem mertél bejönni, te bátor harcos! :-) De látom, nem vagy képes feldolgozni, hogy volt egy Iskola, ahol nem nyalták a segged elsőre, hanem előbb bizonyítani kellett volna... de Re egy estést sem mertél bevállalni.

  Szeretünk Mikiiiiiii!!!

 

  A kérdésekre válaszolnál inkább! :-)

Előzmény: Kezdőcefrész (76861)
Kezdőcefrész Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76861

Ne most keménykedj kungfuegyetem :DDD Ott áltam az edzőtermed ajtaja előtt, nem mertél megszólítani, baromarcú látens homokos barátom...

Egy méterre elmentél mellettem, emlékszem rá...

 

Játszod az eszedet itt a fórumon, Én nem ismerek kungfut, meg a másfél milliárd kínaiból egy van aki tud valamit? :DDDD

 

Nem érzed mennyire röhelyes vagy?

 

Lehet, hogy Én sem vagyok a világ legnagyobb mestere, de Te még ostoba is vagy mellé...

 

Bugris barátom, nem volna baj, ha magadba szálnál, és legközelebb ha meghívsz valakit az edzőtermedbe, meg is mernéd szólítani, nem úgy, mint engem...

 

A többiről ne is beszéljünk, mert a stílusod minősíthetetlen...

Óvva intek mindenkit attól, hogy hozzád írassa be a gyerekét...

Előzmény: Törölt nick (76857)
Kezdőcefrész Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76860

He he :DDDDD

 

Eléggé beteges vagy... A látens homokos, meg lányos fiúk nyilván rád vonatkoznak...

Legalább ne lennél ennyire egyértelmű...

 

Nekem felrótta valaki, hogy stílusalapítóként, miféle kommunikációs stílusom van :DDD

 

Hát szépöcsém, elbújhatok melletted az szent igaz!

Majd ha magamhoz térek a posztod után válaszolok én is tételesen, most csak röhögök :DDD

Előzmény: Törölt nick (76857)
ferexx Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76859

Szia!

Ez az iskola hivatalos álláspontja, amit a nyilvánosság felé közöltök?

 

Előzmény: Törölt nick (76857)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76858

Szórakosztatsz = szórakoztatsz :-)

Törölt nick Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76857

 

 

 

  Szevasz, te látens homokos!

 

 

 

 

  Olyan rég szórakoztattál már minket, szinte vártuk, hogy röhöghessünk rajtad. Látom, hogy az idő csak az agysejteidet fogyasztotta...

  És mivel alig várom, hogy megint hülyét csinálj magadból, ezért tételesen válaszolok:

 

 

- azért szeretettel, mert Mesterem emberbarát. Tehát téged nem várunk...

 

- igen, szeretem. Bevételt biztosítanak az iskolának és megismerhetik a kungfut. Na ez sem vonatkozik rád, mert egyrészt nem szeretném, ha hiteleznem kellene neked, másrészt eddig sem volt fogalmad a kungfuról, így mindenkinek jobb lesz, ha ez marad a a helyzet.

 

- mi a szeretet. Minden olyan érzés, ami veled kapcsolatban fel sem merülhet.

 

- az egy iskola, ahol egy világviszonylatban is ritka képességekkel rendelkező, kínai mester oktat. Olyan valaki, aki neked soha nem fog megadatni, te turbómagyar!

 

- nem, csak te vagy hülye, de te nagyon.

 

- látom, elméd egyetlen agysejte még mindig csak arra elég, hogy lélegezz, ne keverd össze a be- és kilégzést, valamint nyelni tudj gond nélkül, minden nemű alkoholt. Mert ha nem így lenne, akkor már rég leszálltál volna erről a témáról. De akkor most én kérdezek:

 

 

- miért ne szeretettel?

 

- te pedig a lányos külsejű, fiatal fiúkat szereted? Vagy csak Ők azok, akiknek még bármit meg tudsz mutatni, te bojler testű marha...

 

- téged szeret valaki? Nem hiszem...

 

- mi az, hogy HFS? Magyarkodsz itt, közben meg anglicizmus... Te szerencsétlen egysejtű.

 

- mi az, hogy fighting? Te tanítasz harcot? Azt meg hogyan, te fotelszamuráj?

 

 

 

  Szórakosztatsz, ember. Ahogy itt mindenkit. irogass, fikázz, válaszolj, amikor csak akarod. Amíg tudunk nevetni, addig nevetünk. Utána mehetsz pihenni megint egy fél évre...

Előzmény: Kezdőcefrész (76836)
dezsoKE Creative Commons License 2013.08.07 0 0 76856

En ugy emlekszem, iaidozni es jodozni elobb kezdett, mint kendozni, de mind a harmat azelott, hogy en kezdtem. Bar a kendot nem sokkal.

Előzmény: Bela_Vak (76855)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!