Keresés

Részletes keresés

Csbk78 Creative Commons License 2021.11.16 0 0 9496

Nem is állnék ellen ha így csalogatna...

Előzmény: julioboss (9492)
yy38 Creative Commons License 2021.11.15 -1 1 9495

Én is megkívánnám. Mennyi idős? Szoktad így látni?

Előzmény: julioboss (9492)
Division Creative Commons License 2021.11.13 -2 0 9494

Hmm. Most én is megkívántam.

Előzmény: julioboss (9492)


Törölt nick Creative Commons License 2021.11.13 -2 0 9493

Ezt én is meg kívánnám !

Előzmény: julioboss (9492)
zkap Creative Commons License 2021.11.13 -3 3 9491

szexelnek a 40-50-es nők, csak mással.....

Az otthoni szextől írtóznak csak...

Előzmény: Bean2019 (9487)
Ancsa_69 Creative Commons License 2021.11.13 0 2 9490

Nem vagytok egyedül ezzel a problémával sok párkapcsolatban van ez a helyzet sajnos.

Előzmény: LexMárton (9464)
szemlélö Creative Commons License 2021.11.12 0 0 9489

Szívemből szóltál.

Előzmény: Bean2019 (9487)
NaGyurjunkGyurikam Creative Commons License 2021.11.12 0 0 9488

Én inkább a erről a nőről szoknék le, ha már a leszokásról beszélünk.

Előzmény: Bean2019 (9486)
Bean2019 Creative Commons License 2021.11.12 0 11 9487

Még egy gondolat. A válások nagy része pont a negyvenes évek végén és ötvenes évek elején járó pároknál van. Akkor amikor már minden megvan ház, nyaraló, kocsi és már a srácok is kirepültek. Nem azért van kedves negyvenes és ötvenes hölgyek mert nem vagytok szépek, vonzóak, csinosak és kívánatosak! Ez bizony azért van mert otthon apunak megy a szöveg, hogy  fáj a fejem, most ne, fáradt vagyok, öregek vagyunk már ehhez és még ezernyi meg ezernyi kifogás. Azután apu összejön egy fiatallal. Nem biztos ,hogy azért mert hamvasabb és szebb, hanem azért mert megadja apunak azt amire vágyik. Nagy tisztelet a kivételnek.  A fórumozó Hölgyek itt kivételt képeznek. Azért vagytok itt mert titeket érdekel a szex és még nem temetkeztek. Titeket fiatalok is választanak és boldog társat tudhattok magatok mellett. Csak egy ici , pici erotika és a palit a kenyérre lehet kenni. Sajnos a többség ezt nem olvassa mert egyszerűen nem érdekli az erotika. Talán majd a fiatal generáció javít a statisztikán. Ők kevésbé prüdek és szégyenlősek.

Előzmény: Bean2019 (9486)
Bean2019 Creative Commons License 2021.11.12 0 3 9486

Nagyjából értem. Én például utálom a tökfőzeléket. Nem érzem a hiányát ,hogy nekem olyat kellene ennem mert nekem az milyen jó lesz és mennyire fincsi az. Ezért nem is akarom megszeretni a tökfőzeléket mert tök jól elvagyok nélküle. Az, hogy más szereti a tökfőzeléket az hidegen hagy, örülök , hogy nem kell azt ennem. Ez az alapelv értelmezésem szerint.

A másik a szexről nagyon jól le lehet szokni. Ezt saját példám is igazolja. A nők nagy része nagyon jól elvan szex nélkül. Nekünk furcsa férfi fejjel belegondolni de ez így van. Volt egy haverom akinek volt egy bombázó barátnője ,harmincasok voltak akkor. A csaj kegyetlen jól nézett ki a srác is jóképű, sikeres , mindenük megvolt.  Egyszer mondom a srácnak, hogy mekkora mázlista vagy ilyen bombázó barátnővel. Ekkor a srác könnyezve mondta, hogy fél éve hozzá sem lehet érni. A csaj folyton azt mondogatja, hogy ő nem akar szeretkezni, utálja ezt az egészet és a szex az egy felesleges nyűg. Nem tértem magamhoz. Vannak srácok ilyenek nem is kevesen.

Előzmény: LexMárton (9482)
Kretén Kroton Creative Commons License 2021.11.12 -1 0 9485

Nagyjából erre céloztam én is.

Előzmény: NaGyurjunkGyurikam (9484)
NaGyurjunkGyurikam Creative Commons License 2021.11.12 0 2 9484

" Sajnos a másik probléma , hogy semmiféle megoldás felé nem tud nyitni. Még ginzeng kapszulát sem hajlandó beszedni pedig mindenféle vitamint szed de olyat ami nemi vágyat növel azt nem hajlandó."

 

Csűrheted, csavarhatod cimbora, de ez nagyjából tökéletesen definálja az "önzőség" fogalmát. 

Előzmény: LexMárton (9482)
zkap Creative Commons License 2021.11.12 0 2 9483

Nehogy akkorra "megöregedj".....

Aztán bánhatja ,hogy nemhasználta ki az aktív időszakod.

Előzmény: LexMárton (9482)
LexMárton Creative Commons License 2021.11.12 0 2 9482

 Nagyon nehéz kérdés, hogy azért hagyjam el a párom mert nem szeretkezik velem. Vannak olyan élethelyzetek mint például a gyász és sorolhatnám amikor a szex a legutolsó dolog ami eszedbe jut. Nálam is volt ilyen helyzet és próbálom ezzel a szemmel nézni. A legtöbb orvosi cikk amely a nők változókori tüneteivel foglalkozik elsők között írja a nemi vágy drasztikus csökkenését vagy elvesztését. Régen nem volt szégyenlős a párom most azzá vált. Hiába maradt csinos és ő is csinosnak tartja egyébként magát előttem már nem vetkőzik. Nincs szexuális fantáziája (régen volt), egyáltalán nem érdekli, megszűnt.  Itt a fórumban ha töltenék fel egy képet róla (természetesen kitakart arccal) óriási rajongó tábora lenne egy fórumtársam megmondhatja. Ellenben sosem engedné ,hogy bármiféle képet feltöltsek róla. Akkor nemhogy szakítanánk hanem egy életre meggyűlölne ezért.  Sajnos a másik probléma , hogy semmiféle megoldás felé nem tud nyitni. Még ginzeng kapszulát sem hajlandó beszedni pedig mindenféle vitamint szed de olyat ami nemi vágyat növel azt nem hajlandó.  Mindenféle megoldásra nyitott lennék de mivel annyira nem érzi a hiányát a szexnek nem tudom mit tegyek.  Régen minden együtt lét után azt láttam, hogy boldog és állítólag nagyon jó volt. Mintha ezt a funkciót kiiktatták volna. Szakemberhez sem mehetünk mivel ő jól érzi magát így. Ő azt mondta velem sincs semmi problémája a hátralévő életét csak velem élné le senki mással.  Ha beteg lennék mellettem állna ebben biztos vagyok. Volt azért pár nő az életemben és ilyet még sohasem tapasztaltam. Olyan sem volt aki ne akart volna velem szeretkezni a párjaim közül sőt ellenkezőleg.  Lehet nekem kellene felkeresnem egy ezzel foglalkozó szakembert. De kit?  Nőgyógyászt, pszichológust? Nekem már az is megfelelne ha az én vágyamat lehetne valahogy kioltani. Ha tud valaki erre valamilyen kevés mellékhatással járó módszert ne tartsa magában (a kiherélésen kívül). Vagy van remény arra ,hogy egyszer visszatér a nemi vágya és várjak türelmesen, hátha egyszer?

 

Előzmény: Kretén Kroton (9481)
Kretén Kroton Creative Commons License 2021.11.11 -1 4 9481

Nem mondom hogy egyetértek veled mindenben. Az én nézőpontom szerint van igazság abban amit írsz, de én néhány dolgot másképp látok és másképp is tennék. Te teljesen a párod szemszögéből nézel mindent. Magadat úgy veszed mintha neked nem lennének igényeid,érzéseid. Most így gondolkodsz de ez nem biztos hogy hosszú távon jó. Később a mindenbe belenyugvás még visszaüthet. Akár nálad akár a kapcsolatotokban. Jól hangzik a lemondás és a ha neki nem kell a szex akkor nekem sem. Ám egy egészséges férfinak ,de fordított esetben nőnek is ez nem tesz jót. Ne legyen igazam de biztos vagyok benne hogy ez így van.

Azt írod :  "Ha csak az egyiknek jó az már erőszak" . Ezt én visszafelé is nézném. Ha az egyiknek még jó lenne de a másik nem akarja az minek nevezhető? Véleményem szerint ne csak az egyik fél áldozza be magát a kapcsolatért hanem mind a kettő. Mint mindenben a szexben is lehet kompromisszumokat kötni. 

De hangsúlyozom! Ez csak az én véleményem. Ha te tényleg úgy gondolod ahogy írtad és mindazokat meg is tartod az szép dolog. Amiért becsüllek és tisztellek is, még akkor is ha én másként gondolom

Előzmény: LexMárton (9475)
pantiboly Creative Commons License 2021.11.11 -3 1 9480

Nekem ebből a hsz ből tudod mi jön le?

Hogy  szinte véded őt!!  Megérted,és elfogadod.

Szeretheted nagyon, őt.

Abban mindenkinek igaza van hogy nem minden a szex és ne csak a szex az amiért élek egy hölggyel!

Kedves ember lehetsz,és elfogadó megértő,a szenvedéseid ellenére is

Előzmény: LexMárton (9475)
zsuzsalaca Creative Commons License 2021.11.11 0 1 9479

Pontosan így van! 😍

Előzmény: Törölt nick (9476)
Hector21 Creative Commons License 2021.11.11 -1 2 9478

Nem tudom miről beszéltek? 45 éves koromban ért véget a szexuális életünk. Addig jó volt legalábbis állítólag. Az a rohadt klimax véget vetett az örömteli életnek. Csak egy nagyon szűk réteg az aki még ebben a korban is élvezi a szexet. Nektek valahogy másképpen működik a szervezetetek.

Előzmény: Törölt nick (9476)
föggö Creative Commons License 2021.11.11 0 1 9477

Az biztos  jól fogalmaztál , ebbe  korban már tapasztalt a ember fia !

Előzmény: Törölt nick (9476)
Törölt nick Creative Commons License 2021.11.11 -2 5 9476

A fiatalok el sem tudják képzelni, hogy az öregek (a szüleik generációja) még ágyba bújnak egymással. Pedig ha tudnák, hogy a szerelmi élet tortáján a legédesebb habot csak bizonyos kor felett lehet megízlelni?! Ha nem is mindenki, de sokak 50 felett jutnak fel a szex legszebb csúcsaira. Tapasztaljuk ha párokkal randizunk, hogy isteniek az 50 + korosztály :) Imádjuk velük a szexet.

LexMárton Creative Commons License 2021.11.11 -1 4 9475

A hozzászólásod egyáltalán nem vettem rossz néven sőt inkább köszönöm!Több oldalról kell vizsgálni a dolgot. Te valóban nagyon szerencsés vagy.A házasságok - élettársi kapcsolatok nagy részében ugyanaz a helyzet mint nálunk. Sok ismerős jár ugyanebben a cipőben még fiatalok is. Tartós kapcsolatokban elég hamar elalszik a nagy tűz. Pontosan megértem a nőket is ebben a helyzetben. Ha megszűnik a nemi vágy akkor nem fog semmilyen szexuális tevékenységet végezni. Nincs semmilyen motiváció. Ha pl. kézzel kielégítene akkor már többhöz is lenne kedve tehát az ilyen részmegoldásoknak nincs értelme. A meztelenség is a vágyhoz a szexhez kapcsolódik ezért egyértelmű ,hogy nincs. "néha megadja Neked amit kívánsz" Tudom ezt férfifejjel nehéz ebbe belegondolni de képzeld el, hogy megszűnik a nemi vágyad. Nincs semmilyen késztetésed de mégis megerőszakolod magad és próbálod kényeztetni a párod. Mi fog ebből kisülni? Az , hogy jó nem az biztos. Érződni fog a kényszerűség ezt mindkét fél számára taszító,megalázó lesz. Otthon olyat csinálsz ami kényszer. A szexnek pont az a lényege , hogy mindkét félnek jó legyen. Ha csak az egyiknek jó az már erőszak. Vagy olyan lesz mint a prostitúció. Nagyon téves ez az út. A féltékenység pedig érzelmi indíttatású. Akkor is együtt vagytok érzelmi alapon ha nincs szex. Megcsalás pedig nem mindenkinek megy. Elméletben szép és egyszerű de nem egy jó ösvény. Negyvenes és ötvenes korban meg azért már sokkal jobban vállalható a szexmentes élet. Legalábbis könnyebben bele lehet törődni. Illetve mint mindenben itt is az idő mindent megold.Minél idősebb az ember fia annál könnyebb elfojtani a vágyat és egyre kevésbé tud rajta uralkodni a szexuális vágy , ez jó hír. Kezdjek egy új kapcsolatba? Eszem ágában sincs! Ugyanez a forgatókönyv. Elején fergeteges szex aztán beüt a nőnél valami hormon krach is nézhetek ismét mint borjú az új kapura. Rettegjek ismét,hogy mikor köszönt be a klimax? Köszi azt nem!  Én meg túlságosan ragaszkodó vagyok ahhoz, hogy félévente váltogassak. A megoldás, hogy nincs megoldás.

Előzmény: Kretén Kroton (9474)
Kretén Kroton Creative Commons License 2021.11.10 -1 2 9474

Olvasva soraidat ,azt hiszem nagyon szerencsésnek érezhetem magam. Legalábbis most még. Hogy aztán később hogy alakul az a jövő titka. Sajnálom hogy a Te szexuális életed gyakorlatilag megszűnt. Egy kérdésem lenne ,ha nem akarsz nem válaszolsz!  Tényleg minden rossz szándék nélkül kérdezem, nem lehet hogy az általad felvázolt: " Nekem gyakorlatilag mindenem megvan az életben" is belejátszik abba hogy beletörődsz a jelen állapotba? Nem akarod semmiképppen ezt elveszteni ,inkább lemondasz olyan dolgokról ami beletartozik egy ember életébe? Légyszi ne vedd ezt rossznéven! Csak egy felvetés . Mivel azt írod ,veled minden rendben és vágysz is a kényeztetésre,nehéz megérteni a beletörődést. Még akkor is ha nem akarod a megcsalást. Viszont a párod részéről nem érzem ezt a ragaszkodást. Ha őt egyáltalán nem érdekli a szex az még nem ok arra hogy a párját is cölibátusra kényszerítse. Megértem hogy nem kívánja a szexet,ez benne van a kor előrehaladtával. Viszont ha Te le tudsz mondani a rendszeresről azért ő is megtehetné azt hogy  néha megadja Neked amit kívánsz akkor is ha neki nem okoz már örömöt.Nem mellesleg ,miért féltékeny? Ha rákényszerít hogy olyant tegyél amit Te magad sem akarsz,miért csak Te lennél a hibás? Az biztos hogy ha én a helyedben lennék akkor amit sok küzdelem árán sem kapnék meg otthon,akkor bizony máshol keresném azt az örömöt ami minden egészséges férfinak megjár. Nem kötném az orrára de ha megtudná akkor azért megemlíteném neki hogy gondolja át miért alakult így. Így vagy úgy ,mindig kettőn áll a vásár.

Előzmény: LexMárton (9469)
pantiboly Creative Commons License 2021.11.10 -3 3 9473

Azért az igen is disznóság a hölgy[ek] részéről,hogy nem dugok ,nem dughatsz!!!! féltékeny vagyok és nyomozó.

Vagy is az ilyen jellegű sakkban tartáshoz senkinek nincs joga!

Előzmény: LexMárton (9469)
LexMárton Creative Commons License 2021.11.10 0 0 9472

Köszönöm! Elküldtem! :)

Előzmény: pantiboly (9470)
Wazzemmaue Creative Commons License 2021.11.10 0 0 9471

Úgy látom, nem csak gyönyörű vagy, a gondolkodásmódod is nagyon szimpatikus. Irigylem a férjedet, nagyon!

Előzmény: akárkivagyok 49 (9448)
pantiboly Creative Commons License 2021.11.10 -2 0 9470

publikus lettem számodra és nagyon korrekt

Várom a képeid és viszonzom is hogy lásd kivel is beszélgetsz

A többit priviben

Előzmény: LexMárton (9469)
LexMárton Creative Commons License 2021.11.10 0 0 9469

Köszönöm a biztatást!

Szerencsére vággyal, fantáziával és merevedéssel sohasem volt gondom. :) Viszont a párom pokolian féltékeny és nagyon jó nyomozó.  Úgyhogy amíg együtt élünk nem jöhet szóba harmadik. Meg nem is vagyok az a sunnyogó típus.  Csak reménytelenül várok hátha beindulnak a páromnál azok a hormonok. Bár ennek az esélye nem túl nagy sőt még az "elsárkányodás" is fenyegeti.  Pedig mindenemet odaadnám ha olyan Hölgyel találkoznék akik itt a fórumon is vannak. Jó tőled hallani a pozitív példákat. Szerintem ha küldenék magamról és a páromról képet akkor döbbennél meg igazán. :)  Nekem gyakorlatilag mindenem megvan az életben. Egészség, jó körülmények, jó melóhely, biztonság ez az egy dolog ami hiányzik. De mondom a szerető, megcsalás nem pálya.

 

Előzmény: pantiboly (9467)
Wazzemmaue Creative Commons License 2021.11.10 0 0 9468

Na, végre, Téged is látni! És nem is akárhogy! Nagyon izgató vagy a képen!

Előzmény: akárkivagyok 49 (9454)
pantiboly Creative Commons License 2021.11.10 -3 1 9467

Nekem szerencsémre [ kis túlzással] ennek szinte az ellenkezőjét élem át az ilyen korú hölgy partneremmel.

Azt viszont  bátran állítom hogy  a világ legszebb élményeit az ötvenes hölgyekkel élem át vagy a kissé tőlük idősebbekkel! Tehát ennyire nem a kor számít,hanem téged idézve a minőség,és ezt csak ezek a hölgyek tudják adni nyújtani.

Igaz mindig is a tőlem érettebb idősebb hölgyek társaságát kerestem,eddig is.

Nem kellene ezt ennyire a lelkedre venni hisz van merevedésed vágyad akkor már nem nálad van a hiba.

Én elkeseredés helyett javasolnám  keresgélj. Ha nem is mindenáron és nem kétségbeesve! Sok olyan hölgy él/élhet akinek a férje ilyen,[baleset betegség műtét]és volna igénye egy kellemes szexre szeretkezésre. 

Én biztos hogy nem megkeserednék hanem megkeresném a magam betevőjét e téren.

Ha van merevedésed van vágyad igényed,és van fantáziád akkor biztos hogy nem csalódást fogsz okozni a hölgynek hanem élményt !!

Végül is a saját szavaiddal bátorítanálak : találd meg és élvezzétek egymást,mert sosem tudod mikor és melyik lesz az utolsó......

Előzmény: LexMárton (9466)
LexMárton Creative Commons License 2021.11.10 0 0 9466

Szívesen és én is köszönöm a hozzászólásod. Látod én sem gondoltam volna 8-10évvel ezelőtt, hogy így fogunk élni. Külső szemlélő nem gondolná ezt rólunk főleg az a legnagyobb poén az egészben , hogy mindig jóval fiatalabbnak néznek minket . :( A látszat sokszor  nagyot csal! 
Csak azt tudom tanácsolni Neked és mindenkinek itt, hogy minden egyes percet használjon ki! Legyetek fantáziadúsak, ne hagyjátok elhervadni a szexuális életetek! Sosem tudhatjátok, hogy melyik az utolsó alkalom. Ez a fajta olyan megkeseredettséget okoz, hogy ezért sem tudnák új kapcsolatba belekezdeni. Mint írtam bizalomvesztés illetve én sem szeretnék csalódást okozni más nőnek.

 

Előzmény: LexMárton (9464)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!