Keresés

Részletes keresés

johnny9900 Creative Commons License 2014.06.26 0 0 2584

sziasztok, korábban ígértem, hogy beszámolok a Hotel Silvanusról (Visegrád). A pünkösdi hétvégét töltöttük ott. Maga a szaunarészlet teljesen alkalmas lenne a megfelelő használatra. Kulturált, már-már izgalmas, a mérete is megfelelő, gondosan berendezett helységek. 

A használat azonban elszomorító - a fürdőruha alap, gyakori a papucs (!) benn is, a fuksz minden mennyiségben. A bónra kapható lepedővel nem nagyon tudnak mit kezdeni. 

Nagyon sokan rohangáltak ki-be a szaunarészlegből (ez a fürdőtől egyébként elkülöníthető lehetne, csak csukni kellene az ajtaját, amit 10-ből 9 ember nem tesz meg), ketten próbálkoztunk, kissé kellemetlen módon, a normális szaunázással (vécében fürdőruha le, lepedő kénytelen-kelletlen felteker), de így meg nem tudtunk zuhanyozni, mert a zuhanyok - amúgy helyesen szerintem - nincsenek leválasztva a térről, és még a végén mi leszünk a megbotránkoztatók...

szóval a felszerelés remek, a lehetőségek remekek, és nagyon drukkolok, hogy az egyébként remek szálloda egyszer újragondolja. Az úszómester-büfés lánnyal beszélgettünk a dologról, ő azt állította, hogy mivel sok a gyerek, és azok berohangálnak, így inkább nem szerencsés a fürdőruha nélküli használat. 

Kár érte.

 

rkerek Creative Commons License 2014.06.24 0 0 2583

Oriental Spa:

kb 3 órát töltöttem el párommal az Oriental Spaban, hogy szaunázzunk, relaxáljunk egyet. Korábban kb. 1,5 éve jártam itt, most meglepően sokan voltak. Nagyon sok orosz ajkú volt a fürdőben. 4 orosz 8-12 éves kissrác gyakorlatilag 3 órán át ki be rohangált a szaunákba 1-2 percenként.  Ha megjelent egy hölgy, akkor ők is egyből megjelentek, bámészkodni Az ott lévők igyekeztek szólni nekik, hogy ez nem jó így. Az egyik hölgy szabályszerint kimenekült, épp arrajárt egy masszőr(úszómester akkor sehol sem volt), akinek szóltak... közölte, hogy őt ez nem zavarja, keresük meg az úszómestert..Az úszómester nem vett tudomást az egészről, jól lefoglalta magát valamivel, talán a telefonját nyomkodta, pedig kb 3 percenként rohantak el előtte a medencék és a szauna rész között a gyerekek. Az ottlétünk alatt a szaunarészlegbe véletlenül sem jött be megnézni, hogy mi történik. Miután szóltunk neki, hogy talán valamit tenni kellene, akkor felállt és szétnézett, a srácok meg ugyanúgy folytatták ...Volt 3-4 pár, a hölgytagok már be sem jöttek inkább, mert felizgult állapotukban egy méterről bámulták őket a gyerekek..Kifelé jövet a recepciósokat sem lepte meg a dolog, az volt fontos számukra, hogy fizessünk és távozzunk.A közöny miatt szóltam nekik, hogy esetleg valakivel tudnék beszélni, aki kompetens ebben? Odajött egy jól öltözött menedzser féle, aki közölte, hogy ez egy családbarát szálloda, nekik ez belefér(!!!) teljesen rendben van. Egyszerűen nem akartam elhinni, amit hallok, de a jóember elismételte ugyanezt.Szóval aki családbarát kalandra(?) vágyik azoknak hajrá, aki meg szaunázni szeretne az messze kerülje el ezt a helyet!Nem is a srácokkal volt bajom (inkább a szüleikkel), de az ott dolgozók hozzáállása teljesen  elszomorító. 2014 Magyarország szauna kultúra.

wellness zuglo Creative Commons License 2014.06.16 0 0 2582

Ha barátaiddal el szeretnétek vonulni a hétköznapok nyüzsgése és a kíváncsi tekintetek elől egy hétvégi szaunázásra, de nem tudjátok mindezt hol tehetitek meg... Mi a legjobbat ajánljuk számotokra.
Újonnan nyílt exkluzív wellness központunk hétvégi csoportok részére zártkörű összejövetelekre bérelhető.
Zugló kertvárosi részén, kiváló parkolási lehetőségekkel és sokszínű szolgáltatásokkal várunk Benneteket!
Több info: wellnesszuglo@gmail.com

Mustár Creative Commons License 2014.05.31 0 0 2581

Kipróbáltam a Lukácsot. Sajnos elég néptelen volt a szaunavilág. A felöntés benne van a jegyárban, az korrekt volt, egyébként lepedős. A naturista szauna területén egyszer véletlenül találkoztam egy emberrel. Az a kabin annyira nem extra élmény, meleg, amennyire meleg, és ennyi.

johnny9900 Creative Commons License 2014.05.30 0 0 2580

köszönöm a hírt! ott már nem volt hely, így megyünk Pünkösdkor a Silvanusba, majd beszámolok.

Előzmény: protean (2579)
protean Creative Commons License 2014.05.28 0 0 2579

Hello!

 

Termál Hotel Visegrád: van külön natúr finn szauna, merülőmedencével, külön bejárattal, kb. 6 személy elfér benne kényelmesen. A többi szauna/gőzfürdő textiles, viszont vannak szauna szeánszok, mikor a fürdőruhát kinn kell hagyni. A hely nagyon kulturált, sok medence van és jó a wellness. Nekem a konyhával voltak csak gondjaim.

Előzmény: johnny9900 (2578)
johnny9900 Creative Commons License 2014.05.28 0 0 2578

sziasztok, 

 

 

van valakinek tapasztalata a visegrádi Hotel Silvanus meg a Termál Visegrád szauna részlegéről? kulturáltság, tisztaság, fürdőruha / natúr, felöntések.. 

köszönöm

djz Creative Commons License 2014.05.25 0 0 2577

Hát nem friss, de azért idei.

A normál belépővel is használhatsz két szaunát, papucshegyek, stb. Sálat, sapkát vigyél, mert hidegek, percenként tizenháromszor jönnek-mennek, és szerintem a karbantartással is van gond.

A szaunavilág jobb. Megéri a plusz pénzt, elvileg textilmentes, lepedőt adnak a pénztárnál. Két finn szauna van, egy "normál" (lepedős), meg egy naturista. A normálban elég gyakori, hogy a lepedő alól kikandikál a bikinifelső pántja, a naturistát általában úgy használják, ahogy kell.

A normálban vannak felöntések, nem rosszak. Időben kell zsetont kérni, mert hamar betelnek a helyek.

Előzmény: Mustár (2575)
informania Creative Commons License 2014.05.22 0 0 2576
Mustár Creative Commons License 2014.05.21 0 0 2575

A Lukácsról van valakinek mostanában tapasztalata? Ha jól értelmezem a honlapjukat, csak a rendes úszóbelépőre ráfizetve lehet használni a szaunát, külön jegy nincs.

Daywalker1 Creative Commons License 2014.05.14 0 0 2574

A Magyar Országos Szaunamester Bajnokság II. évi Döntő
 

Tamási Termálfürdő
 

12:00 Aromás Bódi Attila - Sörös-Jeges felfrissülés 12:15 Kence Bagó Gábor - Provence-i álom 12:30 Aromás Fáskerti Rita - Gregorián Relax 12:45 Kence Szabó Kitti - Alpok sóhaja 13:00 Aromás Baráth Péter - T 800 13:15 Kence Dajka Tamás - Avokádós bőrradír 13:30 Aromás Szabó Zoltán - Military 13:45 Kence Menyhárt Gábor - Sika Mika       14:00 és 15:00 között: Szünet       15:00 Aromás Szabó Kitti - Indián Nyár 15:15 Kence Fáskerti Rita - Country Party 15:30 Aromás Menyhárt Gábor - Schweppes 15:45 Kence Bódi Attila - Tél a nyárban 16:00 Aromás Dajka Tamás - Sárkány lehelete 16:15 Kence Baráth Péter - Lúdas Matyi 16:30 Aromás Bagó Gábor - Yellowjacket 16:45 Kence Szabó Zoltán - Csujjogató             18:00   Eredményhirdetés      

 

Szaunafelöntések az egészséges szaunázási szabályoknak megfelelően fürdőruha nélkül szaunalepedőben, szaunaruhában vagy törölközőben látogathatóak.

A vendégeknek 3db versenyfelöntésre van lehetőségük személyesen regisztrálni a szaunák befogadóképességének függvényében. Amennyiben egy felöntésre a létszám nem telített, természetesen lesz mód részt venni az adott programon.

máj. 17 - 11:00 KategóriaSzaunaclubIdőpont máj. 17 - 11:00 - máj. 17 - 20:00 Helyszín 7090 Tamási, Hársfa utca 3

7p7 Creative Commons License 2014.05.12 0 0 2573

Sziasztok!

 

Volt mostanában valaki az Aquaworld-ben, kedd/ csütörtöki napon?

Mik  a tapasztalatok?

 

köszi, előre is

habibi85 Creative Commons License 2014.05.11 0 0 2572

Sziasztok!

 

Szerintem is szuperül sikerült minden :) Nagyon élveztem a hétvégét és úgy néz ki a hétköznapokon sem lesz probléma. Persze nagyon oda kell figyelni a szabályok betartatására...igyekszünk tanítani a népet. Múlt hétvégén egy kicsit nehézkes volt 400 embert koordinálni, plusz a mestereket is, néha az eltévedt fürdőruhásokat kellett kergetni :), ezért nem igazán jutott időnk a láb-alá-lepedőre is odafigyelni, de hétfőtől már ezért is szólunk keményen.

Meglepően jól alakulnak a dolgok..szerintem kitartunk és marad fruhamentes.

 

Itt is megköszönném mindenkinek a segítséget, a részvételt és a sok építő jellegű kritikát is!

 

Csinálunk még ilyen rendezvényt :)

 

Üdv:

Timi

Előzmény: johnny9900 (2569)
BAZS Creative Commons License 2014.05.09 0 0 2571

Remek kezdeményezés és sok sikert hozzá! :)

Előzmény: habibi85 (2567)
norbertm Creative Commons License 2014.05.08 0 0 2570

Nem tudom hogy most hogy állnak a dolgok, de hogy az első napok nagyszerűek voltak, az biztos…sajnálhatod grafiti hogy nem voltál a Szaunafesztiválon, mi is 400 km-t kocsikáztunk, de igazán megérte. Legjobb szaunarendezvény volt amin jártam idáig, rengeteg szeánsz, semmi tolongás, majdnem mindegyikre bármikor vehettél jegyet, remek hangulat, ragyogó tisztaság, a szaunamesterek is mindent beleadtak. A nagy Mesterszauna szuper, a kissebb Stollen egy kicsit oxigénhiányos volt nekem, de lehet a kinti melegtől volt az az érzésem. Minden fürdőruhamentes volt, a szép nagy, központi merülőmedence is, hogy Johnny kérdésére válaszoljak, jakuzzi sajnos nincs, a pihenőterek is elég nagyok, mi a teraszon is meztelenül napoztunk, lehet ez majd később problémás lessz ha befejezik a szálloda felújitását mert az erkélyek és nem csak azok rálátnak a napozóteraszra J. Persze, keményen ment a lepedőzés, de hát az engem igazán nem zavar, viszont amitől falra mászok az a nyakig-lepedőben-a-szaunában-de-láb-alatt-semmi (csak izzadságtócsa) stílus amit aztán nehéz kiirtani…

A szaunamesterek közül senkit sem akarok kiemelni, az összesen nagyszerüen dolgoztak, mégegyszer gratula Timiéknek az egészért, igazán nagy dolog ha keleten tudni tartják majd a fürdőruhamentességet, Egerszalókon kivül nincs is konkurencia ebböl a szempontból.

Előzmény: johnny9900 (2569)
johnny9900 Creative Commons License 2014.05.07 0 0 2569

Timi, 

 

szuper hírek, köszönjük!

 

Hogy sikerült az első pár nap? milyen a közönség? és csak a felöntések fürdőruhamentesek, vagy a merülő, jakuzzi, pihenőtér is? 

 

üdv, Johnny

Előzmény: habibi85 (2567)
grafiti Creative Commons License 2014.04.28 0 0 2568

köszi Timi a jó híreket, csak ne volna oly távol :(  de azért itt-ott  megnézünk majd  benneteket :)

Előzmény: habibi85 (2567)
habibi85 Creative Commons License 2014.04.27 0 0 2567

Sziasztok!

 

Úgy néz ki nagyon jó hírem van: Debrecenben a Termálfürdőben május 2-án nyílik az új szaunavilág, és eddig úgy néz ki, hogy fürdőruhamentes lesz (mindig). 

Bár Keleten ez nagyon nehéz, lesz egy jó pár nehéz percünk, óránk, napunk...de remélem ki tudunk tartani emellett :)

 

Május 2-4-ig szaunafesztivál keretében nyitunk meg, itt teljes fürdőruhamentesség lesz, 18 szaunamester fog 3 nap alatt 55 felöntést tartani.

 

Szóval várunk mindenkit szeretettel!

Ha változás lesz az üzemelésben, megírom.

 

Üdv:

Timi

MEB Creative Commons License 2014.04.26 0 0 2566

Foleg, hogy a nemregiben atadott Aquapalotaban is van szaunaresz, ami "termeszetesen " ruhas.

A Castello kialakitasa siman lehetove tenne a textilmentes reszt. Az udvari szaunakra ugyan ra lehet latni kivulrol is, de valoszinuleg megoldhato lenne a lerekesztese ennek is.

Riff-Raff leirasa teljesen helytallo, eddig azt hittem, hogy a merulomedencevel nekem nem volt csak szerencsem a hofokat illetoen. Kar belemenni, szinte meleg.

Előzmény: FeketsZ (2565)
FeketsZ Creative Commons License 2014.04.26 0 0 2565

A gyulai szaunavilág a jó példa arra, hogyan lehet megépíteni egy nagyon szép és kultúrált szaunavilágot minőségi szaunákkal és kályhákkal és elcseszni a fürdőruházással. Simán meg lehetne engedni a fürdőruhamentességet, a hely lehetővé tenné, csak a vezetés nagy ívben tesz a szaunavilágra.

 

Ellenben a szaunamesterek elég jók.

Előzmény: Riff-Raff (2563)
johnny9900 Creative Commons License 2014.04.20 0 0 2564

a technikai nehézségek ellenére köszönjük a hosszú beszámolót, megérte begépelni. Kár, hogy Gyulán, az egyébként jó fürdőben így fogják fel a dolgokat.

 

Előzmény: Riff-Raff (2563)
Riff-Raff Creative Commons License 2014.04.16 0 0 2563

Bazzeg, ilyen nincs! Elküldtem ezt a bazi hosszú szöveget, erre benyelte az egészet nyomtalanul! Begépeltem újra.

 

Pár napot Gyulán töltöttünk a családdal, a gyerekek kedvéért elmentünk a Várfürdőbe. Különben mi a feleségemmel nem vagyunk odáig az efféle fürdőkért.

Kérdésemre a pénztárnál elmondták, hogy meztelen szaunázásra a Castello szaunapark részlegben van lehetőség, a Casanova nevű szaunában. Hm, úgy érzem, az elnevezés meglehetősen sztereotip. Elmondták azt is, hogy elvileg meztelenül lenni csak bent a szaunában lehet. Hm, ezt is egy sajátos hozzáállás. Különben szaunák az Aquapalota részlegben is vannak, de azok csak fürdőruhásak.

Miután a gyerekek elkezdték a pancsolást az Aquapalotában, elindultam, hogy megkeressem a Castello szaunaparkot. Meglehetősen hosszú és girbegurba útvonalon lehet odajutni. Előrebocsátom, hogy az ott talált személyzet (2 fő) hozzáállása példaértékű, roppant jó arcok voltak.

Mivel nem kimondottan a fürdőbe készültünk, csak egy kisebb méretű törölköző volt nálam, de rutinos szaunázó lévén feltételeztem, hogy a részlegben biztosítanak szaunalepedőt. Hát nem. A szaunamester felvilágosított, hogy szabály szerint eljárva a pénztárnál lehet nagyobb méretű törölközőt bérelni. Az általam megtestesített naiv fürdővendég számára, aki először jár az ojjektumban, ez azt jelenti, hogy visszacaplathat a komplexum háromnegyedén keresztül a pénztárhoz, bérelhet törölközőt, majd caplathat újra Castelloba. Úgy éreztem, hogy a fürdő ezzel komoly eredményt ért el, ha az a cél, hogy az ember másodszor ne akarjon ide jönni. A helyzeten a szaunamester személyes felhasználóbarát hozzáállása szépített, kaptam tőle egy nagy törölközőt azzal, hogy becsszóra visszaadom.

Az épületben vannak a zuhanyzók, a merülőmedence és a pihenőtér, valamint pár szauna. Az udvaron is van négy szauna, közülük az egyik a Casanova. Egy másik udvariban tartott időnként a szaunamester felöntéseket, invitált engem is, de mondtam, hogy én nem szoktam felöltözve szaunázni, és egyébként se szeretem, ha nagy a népsűrűség.

A Castelloban amúgy sem volt tömeg, de a Casanovában leginkább egyedül voltam. Csupán egy menetre jött be egy hölgy, alighanem román lehetett, mindenesetre magyarul nem beszélt tökéletesen. Különben ő betekerte magát hónaljtól combközépig a törölközőjébe.

A Casanovában nem volt dézsa, ezt az első menet után szóvá is tettem a szaunamesternek, mert épp arra járt a felöntésre készülve. Rövidesen hozott nekem is egy dézsát, még egy kis borsmentát is tett bele, de ismét csak becsszóra megígértette velem, hogy ha végeztem, visszaviszem neki, mert előírás szerint nem hagyhatja itt a vendégeknek. ?!?!?! Kezdtem úgy érezni, hogy talán bennem van a hiba. Valamiért eddig nekem csak önkiszolgáló szaunákhoz volt szerencsém, ahol a vendégek saját igényeik szerint locsolgathatták a vizet. Sőt, még meg is töltötték a dézsát saját kezűleg, ha elfogyott a víz.

Az előírásokat végül én is megszegtem, mivel nem óhajtottam azzal fárasztani magam, hogy minden ki-belépésnél fel-le rángassam magamon a fürdőgatyót. Az első menet után bementem tusolni és merülni a medencében, de gyorsan rájöttem, hogy nem érdemes. Mivel nem volt tömve a részleg, pont nem találkoztam ugyan senkivel, akinek fájt volna, hogy én meztelenül vagyok a tus alatt és a medencében, de a medence vize nem volt igazán hideg. (Nem ártana egy kültéri medence.) Ellenben az udvaron pont a Casanova mellett van három magasan elhelyezett, kötéllel billenthető és automatikusan töltődő dézsa, stílusos alternatíváját nyújtva a zuhanynak.

Az egészről egyébként az a benyomásom, hogy a fürdőnek esze ágában sincs kielégíteni a meztelen szaunázás igényét. A Casanova szauna léte mintha csupán azt a célt szolgálná, hogy ez is ki van pipálva, nem érheti szó a ház elejét. Sőt, inkább azt, hogy alátámassza, hogy erre nincs is érdemi igény, mert lám, csak 3 ember használja hetente, miközben fűtjük fel drága pénzért. Egyáltalán nem tűnik úgy, hogy cél lenne az erre igényt tartók becsalogatása. Már eleve az elnevezés is simán visszatarthat egy kezdőt attól, hogy itt próbáljon először meztelenül szaunázni. Aztán következik az, hogy a zuhany, a merülőmedence és a pihenőtér nem használható meztelenül. Persze értelemszerűen meg lehet próbálni, de ha valamelyik fürdőruhás vendég ezt szóvá teszi, akkor nem a meztelen embernek lesz igaza. Az is gond, hogy bár a Casanovába nem lehet véletlenül belátni (csak az lát be, aki be akar nézni), de nem tartozik hozzá egy olyan tér vagy helyiség, ahol az ember le tud vetkőzni meztelenre anélkül, hogy máshonnan rálássanak akaratlanul. Sőt, ha a közvetlenül a Casanova mellett lévő szauna üzemel, simán ott tolonghatnak a fürdőruhások. Attól tartok, így igen elszánt kezdőnek kell lenni ahhoz, hogy valaki a Casanovában akarja először kipróbálni a meztelen szaunázást.

Nem is beszélve az egyéb, nem éppen felhasználóbarát szabályokról, bár azok nem csak a meztelen szaunázást érintik. Az intézmény a tízmalacos skálán csak azért kaphat tőlem két malacot, mert aki elég rutinos, és egyáltalán nem szégyenlős, az tud egy tűrhetőt szaunázni.

 

habibi85 Creative Commons License 2014.03.25 0 0 2562

Egerszalók jó hely. A belső szaunák fürdőruhásak, kívül két rönkszauna van, ott az egész udvar fürdőruhamentes terület. Az egyik legszebb az országban, szerintem ne hagyjátok ki! Negatívumot nem tudok mondani a helyről. 

Előzmény: Törölt nick (2560)
bedina37 Creative Commons License 2014.03.24 0 0 2561

Én a Beauty Clinicbe járok. Fényterápiás infraszauna van. Nagyon szeretem. 

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.23 0 0 2560

Sziasztok!

 

Egerszalókról milyen tapasztalataitok vannak? Úgy láttam, kültéri és beltéri rész is van, a kültéri tavasszal is használható? A szauna textilmentes, vagy fürdőruhásokat is beengednek?

Én nem különösebben rajongok a szaunázásért (kb. 5 évente egyszer szánom rá magamat), a párom unszol, hogy próbáljuk ki Szalókot, ezért érdekelnek a tapasztalatok :-) A neten viszont elég ellentmondó infok keringenek ...

Songish Creative Commons License 2014.03.20 0 0 2559

Sziasztok!
Amennyiben jártatok már Bükfürdőn, kérlek, töltsétek ki a kérdőívemet! Nektek csak pár percetekbe kerül, nekem pedig hatalmas segítség a szakdolgozatom megírásához!
Köszönet minden válaszadónak!
https://docs.google.com/forms/d/1deY...AS2rw/viewform

habibi85 Creative Commons License 2014.03.20 0 0 2558

Megtaláltam ott is :) Megújult a honlap!

 

http://szaunaclub.hu/ajanlo/programlista/viewevent/9-harvia-saunabau-ii-magyar-orszagos-szaunamester-bajnoksag-v-fordulo-egerszalok

 

De biztosan jó buli lesz, megéri eljönni. Nagyon sok felöntés van, úgy gondolom mindenkinek jut hely.

Előzmény: grafiti (2557)
grafiti Creative Commons License 2014.03.19 0 0 2557

köszi Timi, épp most talátam meg én is itt:

https://www.facebook.com/events/195275427311974/permalink/252766181562898/

érdekes a szaunaclub honlapján még mindig csak idöpont és semmi konkrétum...

Előzmény: habibi85 (2556)
habibi85 Creative Commons License 2014.03.19 0 0 2556

Harvia - Saunabau - II. Magyar Országos Szaunamester Bajnokság -V. forduló



11:00 Aromás Menyhárt Gábor - After Eight
11:15 Kence Durucz Krisztina - Afrikai kalandozás
11:30 Aromás Mészáros Péter - Betyárkörte
11:45 Kence Végh Tímea - Ír kalandok
12:00 Aromás Maria Zsebedics - Spanyol est
12:15 Kence Baráth Péter - Ez itt Szalók!
12:30 Aromás Papp Fédra - Görög álom
12:45 Kence Szabó Kitti - Dzsungel mélyén
13:00 Aromás Papp Anikó - Gyümölcsmánia
13:15 Kence Csaba Tünde - Habos virágok
13:30 Aromás Bódi Attila - Tavaszi Ébredés
13:45 Kence Dajka Tamás - Mézes-datolyás kényeztetés
14:00 Aromás Farkas Evelin - 1001 éjszaka meséi
14:15 Kence Zsebedics Tibor - Epres Milka
14:30 Aromás Végh Sándor - Keleti relax

14:45 - 16:15 Szünet

16:15 Kence Bódi Attila - Kalózok aranya
16:30 Aromás Dajka Tamás - Orosz románc
16:45 Kence Menyhárt Gábor - Brazil szépség
17:00 Aromás Csaba Tünde - Retro party 80'-as évek slágereivel
17:15 Kence Maria Zsebedics - Gránátalmás börtáplálás
17:30 Aromás Szabó Kitti - Indián nyár
17:45 Kence Végh Sándor - Jéghideg érintés
18:00 Aromás Zsebedics Tibor - Karib Tenger Kalozai
18:15 Kence Papp Anikó - Túlélőshow
18:30 Aromás Durucz Krisztina - Hertelendi jeges erdő
18:45 Kence Farkas Evelin - Bounty varázs
19:00 Aromás Baráth Péter - Darkness
19:15 Kence Mészáros Péter - Görög alma
19:30 Aromás Végh Tímea - Katyusa tánca
19:45 Kence Papp Fédra - Krémes egzotikum

20:30 Eredményhirdetés


Szaunafelöntések az egészséges szaunázási szabályoknak megfelelően fürdőruha nélkül szaunalepedőben, szaunaruhában vagy törölközőben látogathatóak

A vendégeknek 3db versenyfelöntésre van lehetőségük személyesen regisztrálni a szaunák befogadóképességének függvényében. Amennyiben egy felöntésre a létszám nem telített, természetesen lesz mód részt venni a programon.

Előzmény: grafiti (2555)
grafiti Creative Commons License 2014.03.17 0 0 2555

Tudtok valamit a szombati szalóki bajnokságról? Reigisztráció ? Kik versenyeznek a kegyeinkért ? Neten semmit nem találtam az idöponton kívül !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!