Keresés

Részletes keresés

lamanai Creative Commons License 2010.01.02 0 0 5769

No, mivel látom, hogy a mozgás nem nagyon csigázta fel senki érdeklődését :-), azt kérdezném inkább, hogy nem tud-e valaki olyan teázót, kávézót, cukrázdát, éttermet Bp-en, ahol feküdni lehet.

 

Nem nagyon tudok még(?) órákon át üldögélni, de most, hogy a tömegközlekedés legalább már megy, jó volna kimozdulni barátokkal, ismerősökkel - emberek közé.

 

Szóval?

 

Előre is köszi az ötleteket.

erzsi55 Creative Commons License 2010.01.02 0 0 5768
Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!
Én Szegedi vagyok, és érdekelne hogy mikor van Szegeden Etka anyó?
Én is járok gyógytornára, ha van kedvetek, akkor csatlakozzatok hozzám,
Erzsi55
Előzmény: fintorgó (5766)
fintorgó Creative Commons License 2010.01.01 0 0 5767

Itten van la'. 91 éves.

Előzmény: lamanai (5764)
fintorgó Creative Commons License 2010.01.01 0 0 5766

Ha szegedi lennél, mehetnél Etkával "botozni".
Előzmény: lamanai (5764)
fintorgó Creative Commons License 2010.01.01 0 0 5765

Elfelejtettem.

Előbb volt a TV-ben az ír sztepptáncos és együttese, na ott aztán igénybe vannak véve rendesen a porckorongok, a sok vastalpú/sarkú csapkodástól, rezgés/lengés csillapítás a javából.
Előzmény: fintorgó (5763)
lamanai Creative Commons License 2010.01.01 0 0 5764

Köszi.

 

Ja, az előbb a lényeget lefelejtettem: budapesti vagyok.

Előzmény: fintorgó (5763)
fintorgó Creative Commons License 2010.01.01 0 0 5763

Boldog új esztendőt!

Már jártam erre, neked is csak ajánlani tudom, a legalsó videót nézd meg először...

http://etkajoga-miskolc.honlapepito.hu/?modul=oldal&tartalom=1012494
Előzmény: lamanai (5762)
lamanai Creative Commons License 2010.01.01 0 0 5762

Sziasztok!

 

Október elején műtöttek L6-S1 porckorongsérvvel.

Sajnos a sérv újra kiújult. Egyelőre még viszonylag enyhék a tünetek: derékfájdalom, fenékbe sugárzóan.

Dolgozni egyelőre nem mehetek vissza (ülő munkát végzek).

 

Az orvos és a gyógytornász is javasolta, hogy végezzek lightosabb, kímélő mozgást. A nordic walkingot, illetve az intenzív gyaloglást ajánlották.

Mivel egyedül egyik program sem túl élvezetes - a barátaim meg vagy intenzívebb sportokat űznek, vagy nem sportolnak egyáltalán -, így úgy gondoltam, hogy itt keresnék partnert magamnak a mozgáshoz.

 

34 éves csaj vagyok.

Ha valakinek kedve támadna csatlakozni, írjatok!

 

Ja és fájdalommentes, örömteli, mozgalmas vagy békés (kinek-kinek vágya szerint) új esztendőt kívánok Mindenkinek!

 

 

gerincke Creative Commons License 2010.01.01 0 0 5761

HA itt kell varnom akkor orok idokbe telik es a haziorvosom 3 fajta gyulladascsokkentot adott ami nem valt be  szerintem most is azert faj mindenem mert meg mindig gyulladasban van mindenem na meg a tobbi.....;-(

Pesten a Gerincklinikat akanlottak egy paran a Kiralyhago utcaban  Dr Bank Andrast.

Nem  volt idopontja csak 2 het mulva  igy hetfon megprobalom a szerencsemet azert ha nem akkor Gyulan ajanlottak egy orvost az legalabb kozel van ahol laktam .Ot mar a jovoheten lathatom.Mar ez a 4.honap hogy fajdalomban vagyok valamit kell hogy csinaljanak velem  ,meg talan egy kicsit meg is nyugszom ha otthon leszek hiszen 5 eve nem voltam otthon.Felek egy kicsit mert tenyleg faj mindenem es a repules hosszu lesz de ez sem allapot hogy itt nyomorgok.Most azon gondolkozom milyen elszant tud lenni az ember nyomorusagaban.......

Előzmény: Törölt nick (5760)
gerincke Creative Commons License 2010.01.01 0 0 5759
Koszi Szepen a valaszt ,tehat akkor mas is repult mar servvel es tul lehet elni.......???:-)
Előzmény: real_geri (5758)
real_geri Creative Commons License 2010.01.01 0 0 5758
javaslom, szólj előre a reptéren, meg felszálláskor steinak, hogy fel fogsz állni elég sokat, mivel tapasztalat
- nem fogod végigülni, ne is gondolj rá :(
- nem nézik jó szemmel az álló, fészkelődő, ideges embereket :(
nekem legalábbis állva jobb, mint ülve.
Előzmény: gerincke (5757)
gerincke Creative Commons License 2010.01.01 0 0 5757

Sziasztok! En is mindenkinek jo eros gerincet kivanok ! a kerdesem a kovetkezo lenne ,szerintetek lehet gerincservvel repulni? Holnap megyek haza es az ut jo 9 ora mondjuk atszallok 1x.volt mar valaki aki repult ilyen allapotban?

Koszonom.

sziporka66 Creative Commons License 2010.01.01 0 0 5756
2010-ben, Mindenkinek ilyen jó Gerincet Kívánok!:-)) 

 

Ballag már az esztendő, vissza, visszanézve, nyomában az öccse jó vígan fütyörészve.

Beéri az öreget s válláról a terhet lényegesen, leveszi pedig még csak gyermek.

Lépegetnek szótlanul, s mikor éjfél eljő férfiasan kezet fog múlttal a jövendő.

B.U.É. K.

Thomas Creative Commons License 2009.12.29 0 0 5755
http://www.origo.hu/tudomany/20091229-mit-tudnak-az-mbtcipok.html
legyen mit olvasni.

real_geri Creative Commons License 2009.12.29 0 0 5753
én mondjuk épp hajtottam végig :)
dec.-ben kb 3-4.000km vezettem, meg rengeteg meló, stb
a család szegeden, mi pesten, a látogatás is utazás, és sorolhatnám :(

tornázok, meg lógok a vason (értsd: gravitációs ágy :) )
csak az a fura, hogy hasonló tünetek, mint korábban, de jó mozgástrrel, semmi "robotika"
Előzmény: Törölt nick (5752)
real_geri Creative Commons License 2009.12.29 0 0 5751
Nem tudom, ki hogy bírta az ünnepi munkálatokat, meg a "kellemes" időjárást :(
Nekem "furcsa" a helyzet. A hajlékonysággal nincs baj, de sokszor beleszúr, vagy megfeszül az egész hátam, netán vádlim feszül. Néha mintha kavics lenne a derekamban.
nem igazán tudom mire vélni.
real_geri Creative Commons License 2009.12.29 0 0 5750
Kellemesebb és panaszmentesebb Új Évet mindenkinek!

Thomas Creative Commons License 2009.12.28 0 0 5749
Köszi, ma próbáltam Waldlaufert vagy mit egy jegyzett mintaboltban (Köln), de pont az nem volt, hanem két valami másféle és hiába gördülő talp de kemény :-( és 205 ejró ami meg már ott van az MBT áránál.....
Előzmény: sziporka66 (5748)
sziporka66 Creative Commons License 2009.12.28 0 0 5748

Mennyibe kerülnek az MBT - lábbelik?

 

Erre kattincs! és ott a válasz!

Előzmény: Thomas (5744)
sziporka66 Creative Commons License 2009.12.28 0 0 5747

Most találtam az MBT oldalon:-)))

http://www.swissmasai.hu/CommonQuestions.aspx?Question=sales

Jó vásárlást!

Előzmény: Thomas (5744)
sziporka66 Creative Commons License 2009.12.28 0 0 5746

Thomas

A doki nem írja, ki csak javasolja. De akinek van egészségpénztári kártyája, az vegyen, mert az áfa (25 %) lejön és így olcsóbb. Föleg amikor a MBT cipők 35 00-ft kerültek.

Azt nem tudom, hogy még tart ez az akció. Amikor volt, akkor feldobtam a fórumban.

 

Hubbabubba

Szerintem rossz helyen tetted fel a kérdésed, mert ilyen kényes kérdést nem vitatunk meg még ebben a fórumban. Én nem emlékszem rá!

A másik gerinc topikban adnak egymásnak tanácsot ezzel a témával de, én úgy vagyok vele ezt mindenkinek a saját felelőssége, a gyerekvállalás betegen, vagy egészségesen,és ez csak 2 emberre, tartozik, tegye, vagy ne tegye.

Nem mi állunk a betegen vagy egészségesen a gyerek ágyánál, és nem is mi neveljük fel.

Ez csak és kizárólag a TE és a FÉRJED felelőssége és nem hiszem, hogy nekünk szabad vagy kellene, illene tanácsot adni teljesen ismeretlenül.

Felelőtlenségnek találom a tanácsadást e témában bárkinek!

A saját orvosodat  kell megkérdezni.

 

Előzmény: Thomas (5744)
bela2200 Creative Commons License 2009.12.28 0 0 5745

Porcerősítő és gerincsérv:

 

Nekem is porcerősítő mozdított meg egy már megmeszesedett háti sérvet, ami évtizedek óta észrevétlenül volt a hátamban, valószínűleg egy baleset nyomán.

Mondom ezt annak ellenére, hogy több orvos szerint a végtag-izületek porcaira szánt gyógyszer nem hat a porckorongokra.

--

De utólag nézve nem is baj, hogy így alakult. Ha még néhány évig lappang a hátamban, rosszabbul is járhattam volna vele.

Előzmény: Thomas (5743)
Thomas Creative Commons License 2009.12.27 0 0 5744
Sziporka, jól emlékszem, hogy gerincorvos "felirhatja" az MBT-t? illetve, hogy valamilyen eü biztositó térithet az árából?
Előzmény: sziporka66 (5718)
Thomas Creative Commons License 2009.12.27 0 0 5743
Egyszer, már tárgyalva volt, hogy ezek a procerősitő szerek nem biztos, hogy jók a porckorongsérvre. Nekem is olyan emlékeim vannak, hogy akkor voltak a Hubble teleszkópot meghazuttoló csillaglátásaim amikor a térd vagy csipőizületek miatt porcerőt, vagy hasonlót szedtem és a derekamnak nem tetszett.
Nem tudom, hogy mit változott a világ, meg a tapasztalat, de jó lenne a csipőizületi fájdalmakat enyhiteni ugy hogy a porckorong se sirjon...
(csak a fekvés, elindulás stb. a nehéz :-) )
Thomas Creative Commons License 2009.12.27 0 0 5742
Pont jókor olvasom a hozzászólásodat, mivel most kopott el már a második talpa az MBT-nek és megint ujra kellene talpaltatni. (mivel a többi része jó állapotban van)
Most nézegetem a Waldlaufer Dynamic-ot, csak éppen árat nem találtam.
légyszi valami irányárat irjál. Köszi.
Előzmény: H0rusz (5715)
gerincke Creative Commons License 2009.12.26 0 0 5741
Vagy Dr Jakab Gabor o is ott dolgozik .Koszonom megint.
gerincke Creative Commons License 2009.12.26 0 0 5740

Sziasztok! Kellemes Unnepeket Kivanok mindenkinek!

A keresem a kovetkezo lenne ,van valaki akit a pesti gerincklinikan mutottek vagy kezeltek? VAn valamelyik orvos akit tudnatok ajanlani,vagy hallottatok Dr Bank Andrasrol? Koszonom elore is.

hubbabubba2 Creative Commons License 2009.12.24 0 0 5739
Sziasztok!



29éves vagyok 5hete fáj a hátam,zsibbad a jobb lábam.Rögtön mentünk orvoshoz.
CSak röntgent csináltak, ami nem került elő.A doki megállapította l4-5, S1 nél van a gond.Ülni sem tudtam, most már tudok, de zsibbadok, néha sántítva megyek.Most akupunktúrára járok, s fájdalmak is enyhülnek.Fizikoterápiára is jártam.
Kérdésem a neten van vhol letötlhető speciális torna, erre a gerinc részre?

Illetve van 1 kétéves kislányunk, később szerettünk volna babát(2-3év múlva).
Felejtsük el inkább?Mit gondoltok?Vállalt közületek vki így babát?

Köszönettel, Áldott békés karácsonyt kívánok minden fórumozónak:Kriszti
sziporka66 Creative Commons License 2009.12.24 0 0 5738

Minden gerincesnek Kellemes Karácsonyt  Kívánok!:))

Nem usszátok meg humor nélkül, mert az nem én lennék!

 

Mindenkinek fájdalom és műtét mentes évet, éveket kívánok!

Ha meg valaki most van kórházban, lesz vagy volt az, meg ilyen jól érezze magát a műtét után.:-)))

 

 

 

Danica1 Creative Commons License 2009.12.20 0 0 5736
Szia
Én személy szerint Dr.Nagy Istvánt ajálom a Győri korházban,de a tapasztalataim azt mutatják hog az összes idegsebészeten lévő orvos a szakmája csúcsát képviseli!
Ha bővebben érdekel valami nyugodtan keress meg!
Üdv
Dani
Előzmény: maria73 (5734)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!