bár az EPG-n tenisz van, de pont lefedi a honlapon levö kézilabda közvetítés idötartamát, úgyhogy beprogramoztam.

lavi Creative Commons License 2014.08.16 0 0 117232

15:20-tól felvételről lesz a Digi2-n.

Előzmény: gerg0 (117231)
gerg0 Creative Commons License 2014.08.16 0 0 117231

Igen pont ezért kérdeztem. 13:30 ill. 13:50-től van a digisportnak élő műsora. (kéne már a digisport 3)

Előzmény: Törölt nick (117227)
nicko Creative Commons License 2014.08.16 0 0 117230

és egymás után szinte :)

Előzmény: Luca_41 (117229)
Luca_41 Creative Commons License 2014.08.16 0 0 117229

Az első meccsen 4 gólt lőtt, nem is akármilyeneket. A másodikat nem láttam.

Előzmény: solozo (117228)
solozo Creative Commons License 2014.08.16 0 0 117228

Laura ott van ezen a tornán?

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.16 0 0 117227

Az időpontok helyi idő szerint vannak megadva, tehát magyar idő szerint 13 órakor kezdődik. Mondjuk ha a magyar digisport tényleg közvetíteni akarja, akkor 3 opció lehet: 1) a döntőt előrehozzák 9-re vagy 11-re, 2) nem adják a Liverpool meccsét (kizártnak tartom, a legtöbb magyar a Premier League miatt nézi a digisportot) 3) nem adják a brünni futamot (szintén kizártnak tartom, normál esetben szerződés kötelezi őket az élő közvetítésre).

Előzmény: gerg0 (117225)
creedence2 Creative Commons License 2014.08.16 0 0 117226

A döntőt 13 órára jelezték magyar idő szerint

gerg0 Creative Commons License 2014.08.16 0 0 117225

A holnapi meccset mikor közvetítik? A digisport honlapján 8:55 van, de mintha a döntő később lenne.

Peno Creative Commons License 2014.08.16 0 0 117224

Jó poén! :) (erdőben, mobiltelcsin, belassított mobil neten)

Előzmény: nicko (117187)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.16 0 0 117223

amúgy 38:33 lett a vége, elég érdekes bírói felfogással, Vjahirjeva dobott kb 10 hetesgólt, mert sarkosan fogalmazva még a belemenésre is hetest kaptak: pl Cifrával amit csináltak az szabad, ugyanezt csinálta Cifra az ellentámadásnál, az hetes. Akkor kezdtem nézni, amikor Eleket felküldék a lelátóra. ja bocs, a teljes második félidö alatt itt voltam, csak nézni nem tudtam a második félidö elejét.

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.16 0 0 117222

Eltart egy darabig, mivel több mint 5 giga, tekintve, hogy a meccs (elötti bevonulás) 1:50-nél kezdödik, azaz, majd 2 óra "fölösleges", de mint mondtam, a vágás sokáig tartana.

Előzmény: akosli (117220)
Peno Creative Commons License 2014.08.16 0 0 117221

Én mindenképpen megköszönöm a Te és akosli fáradtságát, hogy közzétettétek/közzéteszitek a meccsek felvételeit. Én a torzókat is mindenképpen megnézem!

Előzmény: Törölt nick (117219)
akosli Creative Commons License 2014.08.16 0 0 117220

Nekem a második félidő közepén befagyott a felvétel, így akit érdekel, kénytelen lesz megvárni a Te verziódat.

Előzmény: Törölt nick (117218)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.16 0 0 117219

Felvettem a meccset, a második félidö felétöl láttam, elég sokszor akadt, volt, hogy újra kellett töltenem az oldalt, de azért feltöltöm.

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.16 0 0 117218

A mai meccsel kapcsolatban azt tudom csinálni, hogy mielött elmegyek itthonról (hamarosan), elindítom a felvételt. A következmények:

1) A felvételen a meccs elött lesz legalább két óra "valami más sportmüsor", románul=> a felvétel fájmérete elég nagy lesz, +nem tudom, hány órát tudok felvenni. (A vágás sok idö és minöségbeli silányulást is eredményezne)

2) Mivel nem leszek itthon, ezért egy esetleges stream-elakadásnál nem tudok reagálni=> nem biztos, hogy a meccs egésze, vagy részletei láthatóak lesznek.

3) Akkor tudom a közvetítésekhez rakni, ha valamennyire használható.

Elözetesen kérteik nem reménykedni semmiben...

4) Remélem, tényleg a román digisport2 adja...

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.16 0 0 117217
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.16 0 0 117216

Hacsak nem lesz rossz idő délután, jelenleg úgy néz ki, hogy nem fogom tudni felvenni az Asztrahanyocska elleni meccset, mivel a felvétel személyes jelenlétemet igényelné.

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.15 0 0 117215

Mit szólnál hozzá ha neked egy évben nulla szabadságod lenne,és megállás nékül kéne dolgozni?

Szerinted egy élsportolónak járna nyáron 2 hét szünet? Hogy legalább picit kipihenje magát.

Igen ? Nos VAN AKI SZERINT NEM JÁR! Kitalálod hogy ki az a valaki ? Nem olyan nehéz kérdés.

Te mit csinálnál ha főnöke lennél,annak aki így döntött ?

Előzmény: Törölt nick (117213)
a veréb Creative Commons License 2014.08.15 0 0 117214

Én egy kérdést tettem fel,nem véletlenül,senkit sem támadva.

Javaslom neked,hogy ez ügyben konzultálj szakemberrel !

A te hozzá állásod az,ami szánalmas.

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.15 0 0 117213

Logikus, csak azért lehet valakinek sérülése....

Ezt a következtetést....

Bakker minden mögött kell valamit találni, hogy valakit támadni lehessen????

Egy sajnálatos sérülést is ilyenre felhasználni, szánalmas vagy.

Orsinak jobbulást!

Előzmény: a veréb (117212)
a veréb Creative Commons License 2014.08.15 0 0 117212

Biztos,hogy a 97-98-az kamaszoknak jó a felnőtt edzésmunka,terhelés?

Előzmény: anna schwelung (117205)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.15 0 0 117211

Remélem, a holnap 16 órás kezdés még ál az Asztrahanyocska ellen. Azt most nem tudom megmondani, hogy gépközelben leszek-e, ha igen, akkor megpróbálom felvenni.

anna schwelung Creative Commons License 2014.08.15 0 0 117210

"...az aki szép, az reggel is szép...." :-) :-)

Előzmény: nicko (117209)
nicko Creative Commons License 2014.08.15 0 0 117209

rendezőként inkább mi játszunk akkor? :))

Előzmény: anna schwelung (117207)
vica-26 Creative Commons License 2014.08.15 0 0 117208

ezt nem hiszem el :-(((((((((((((((

Előzmény: agressor1 (117198)
anna schwelung Creative Commons License 2014.08.15 0 0 117207

Akkor mit szóljanak a siófokiak, akik jövő vasárnap reggeli helyett játszanak a szerbekkel?

2014. augusztus 24. vasárnap
09:30 Siófok KC - Galerius Fürdő (HUN) – WHC Radnicki Kragujevac (SRB)
12:00 FTC-Rail Cargo Hungaria (HUN) – HCM Baia Mare (ROU)

Köszönöm!

Máris megbosszulta magát a szinte pihenés nélküli nyár.  Az U18 Vb-n a csapat húzóembere volt, utána azonnal már a Siófok elleni meccsen játszott, ütötték, verték.

Sok erőt kívánok a mielőbbi gyógyulásához!

Előzmény: Luca_41 (117201)
gerg0 Creative Commons License 2014.08.15 0 0 117204

Az is elhangzott, hogy a mikor attól függ, hogy melyik helyen végez a Fradi a csoportban.

Előzmény: nicko (117199)