Keresés

Részletes keresés

ANONYMOUS Creative Commons License 2014.06.16 0 0 1782

falon is elvan.

Előzmény: ANONYMOUS (1781)
ANONYMOUS Creative Commons License 2014.06.16 0 0 1781

pont oldalt kell neki a hely,hátul a falon is.

viszont szerintem elég hangos,multhéten ahogy melegedett a lakás kezdtem kicsit ideg lenni már töle.

én nem javaslom a hangja miatt,amugy szép és jo is.

 

persze majd jön interlevin és ö megcáfol:)

de a többség szerint hangos.

Előzmény: Pulguinha (1780)
Pulguinha Creative Commons License 2014.06.16 0 0 1780

Az még fontos lehet, hogy sarokba kerülne, két oldalról kb 2 cm helye lenne hátul 5-10.

Előzmény: Pulguinha (1779)
Pulguinha Creative Commons License 2014.06.16 0 0 1779

Sziasztok,

Végre úgy fest, eljutunk hűtőt vásárolni. Az alábbiakat néztük ki, van vkinek tapasztalata?

Az egyik legfontosabb, hogy csendes legyen. Panelban lakunk és olyan vékonyka a fal, mintha a hálószobában lenne a konyha.

 

http://www.arukereso.hu/hutoszekreny-fagyaszto-c3168/samsung/rb29fsrndww-p140343086/velemenyek.html

 

http://www.arukereso.hu/hutoszekreny-fagyaszto-c3168/samsung/rb29fsrndsa-p140343128/velemenyek.html

 

http://www.arukereso.hu/hutoszekreny-fagyaszto-c3168/samsung/rb29ferndsa-p141796192/velemenyek.html

 

Állítólag az inverteres csöndesebb, de ehhez sajnos nem értek :)

 

Előre is köszönöm a segítséget!

 

Timi

 

 

Dixabilly Creative Commons License 2014.06.14 0 0 1778

Szia,

Ahogy nézem a két linked alapján, neked mindegy lenne, hogy fehér vagy inox? A mai napon pont én is a második linken lévő BOSCH KGV 39 VW 30 után talpaltam, keresgéltem. Élőben nagyon tetszett, ám a Media Marktos árat sokallom. A 39 VW 30-vel azonos paraméterekkel (legalábbis a leírások között én nem láttam különbséget) csak nem fehérben, hanem inoxban a Bosch KGV39VL30 itt  http://akcio.bemutatoterem.net/ 124.900 lesz holnap. Nekem mondjuk inox nem kell, a fehér típust meg ők is 144-ért adják.  Pesten 3000-ért viszik ki.

Előzmény: Törölt nick (1777)
nézek Creative Commons License 2014.06.01 0 0 1776

Nem rendelek, hanem bemegyünk az osanba, amelyik hűtőbe a nejem beleszerelmesedik azt megvesszük, az ingyenes házhozszállítással pedig másnap megkapjuk, oszt jónapot.

Hetekig mustrálta a kínálatot, aztán ez lett..

Azt tudnod kell, hogy voltunk más, nagy áruházakban is, ahol szintén komoly a kínálat...  de mindenhol volt valami bibi....

Az ingyenes házhozszállítás egy kulturált megoldás, és ingyen el is visznek akármilyen háztartási nagy masinát...nem kell pont hűtőnek lenni.

Előzmény: Törölt nick (1775)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.01 0 0 1775

honnan rendelted?

Előzmény: nézek (1773)
nézek Creative Commons License 2014.06.01 0 0 1774

ha háztartási érdekel, akkor javaslom sétálj be a médiába, vagy az osanba..(Börs)

..a személyes megkukkolásnál nincs jobb...rengeteg van mindkettőben.

Előzmény: Zsolteee75 (1770)
nézek Creative Commons License 2014.06.01 0 0 1773

GBB539PVHWB

Előzmény: Törölt nick (1771)
nézek Creative Commons License 2014.06.01 0 0 1772

ez valamivel előbb...  bár én rigolyás vagyok, már húsz másodperc után szólnék, ha mernék...saccperkábé harminc mp után csipogott. nálam az is sok. (és tudom mi, hol van a hűtőben)

 

ezen is van ilyen ajtóbehúzó, érdekes volt az első napokban. persze már a konyhabútorok fókjai is így húznak be, fékezve, hogy ne csapódjanak.(a nejem azért csak próbálkozik.)

Előzmény: ANONYMOUS (1769)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.01 0 0 1771

Ez pontosan milyen típusú hűtő?

Előzmény: nézek (1765)
Zsolteee75 Creative Commons License 2014.06.01 0 0 1770

Sziasztok!

 

Mekkora lehet a legnagyobb térfogatú kombi hűtőszekrény? A hűt részre értem, a fagyasztó nem ( annyira ) fontos, az lehet bármekkora.

 

Köszönöm!

ANONYMOUS Creative Commons License 2014.05.31 0 0 1769

ebben a cudar idöben is ennyire melege van?:)

ugy emlékszem a samu 1perc után kezd el csipogni.

egyébként jo ez mert egyszer annak ellenére sikerült résre nyitva hagyni,hogy behuzza az ajto magát egy bizonyos becsukási % után.

Előzmény: nézek (1765)
interlevin Creative Commons License 2014.05.31 0 0 1768

Ez jó:))))

Előzmény: nézek (1765)
interlevin Creative Commons License 2014.05.31 0 0 1767

Gratula, szervízmentes szép éveket:)

Előzmény: hbbst (1764)
interlevin Creative Commons License 2014.05.31 0 0 1766

Marketing:)

 

Előzmény: ANONYMOUS (1763)
nézek Creative Commons License 2014.05.31 0 0 1765

'hogy mik vannak...

 

a nejem a szokásosnál picivel többet tátotta a száját a nyitott hűtő előtt..vállalva a rettenetes retorziót, lesz ami lesz alapon, szólni készültem,  csukja már be azt a rohatt ajtót, mert ....  itt figyel be az én nagy szerencsém..

... kellemes csilingeléssel megszólalt a hűtő, mely hatására a nejem pánikszerűen becsukta az ajtót...

 

asszem engem kedvelnek az égiek

 

kávé.

hbbst Creative Commons License 2014.05.27 0 0 1764

Végre megjött a "kicsikénk" :) (samsung rr92hasx)

Mivel M.O.-on nem forgalmazzák, ezért egy gramm HU "manual" nincs a hűtőhöz. De a mai világban aki nem tud angolul, az ássa el magát. Oké! De angol manual sincs! :D

Nem baj, rr82phis manual szinte ugyanaz, ebben nincs italadagoló, ennyi. Nem is ez a lényeg.

(Eddigi) tapasztalatok:

- 20:49 kor üres hűtő bedug, 22:12-re elére a beállítottt 3 fokos hőmérsékletet. Szerintem faca....

- Hang: nem hangosabb, mint a jelenlegi 12 éves zanussi kombink, faca...

- Nagyon csinos, tetszik mindenkinek, ez is faca! :)

 

Lényeg a lényeg, pár órás együttlétük alatt jól dolgozik a (szó szerint) drágaságunk, 20 év múlva ha ugyanezt a kommetet elküldhetem, akkor megérte az árát! :)

 

ANONYMOUS Creative Commons License 2014.05.27 0 0 1763

szerintem itt már a rokon samuját dicséri:)

Előzmény: interlevin (1760)
ANONYMOUS Creative Commons License 2014.05.27 0 0 1762

Köszi,erre akartam kijukadni,hogy a samu és a lg kb ugyan az,csak a lg oda irja,hogy total.

Előzmény: interlevin (1757)
ANONYMOUS Creative Commons License 2014.05.27 0 0 1761

akkor jol sejtettem:)

lehet nem termel höt vagy m indenki akkor nézte amikor épp nem ment:)

Előzmény: nézek (1756)
interlevin Creative Commons License 2014.05.26 0 0 1760

Belejött, sok örömöd legyen benne:)

Előzmény: nézek (1759)
nézek Creative Commons License 2014.05.25 0 0 1759

...érik az embert meglepetések...

 

...lesz, ami lesz, megnézem azt a hűtőt...  szóval kiderült, hogy már nem is meleg(annyira), viszont belül baromi jól hűt...  akár lent, akár fent. szóval minden rendben, csak nem mert szólni.

...megasztán kiderült a gépkönyvből, hogy a hűtő oldala melegszik, itt adja le a hőt. ... csak nem olvasta el a nagy izgalomban.

 

így jártam.

 

ja, már a hangja is alig hallható.

nézek Creative Commons License 2014.05.25 0 0 1758

Köszönöm, nagyon nagy segítség egy ilyen tudású szakember.

 

Igen, minden takarva, fóliázva, stb. nincs is probléma. Mint említettem, baromira elégedett vagyok.

 

Mégegyszer köszönöm a rövid, érthető tájélkoztatásod.

Előzmény: interlevin (1757)
interlevin Creative Commons License 2014.05.25 0 0 1757

A No Frost rendszer a fagyasztó részre vonatkozik, a kombinált hűtőknél van elsősorban. A rendszer a fagyasztó levegőjét keringeti megakadályozza a dér lerakódását. Ha ezt a  hűtő részére is kiterjesztik az a total no frost, légkeringetés frissebben tudja tartani az élelmiszert, de azokat  száríthatja, ezért érdemes letakarni becsomagolni őket.

Csupán ennyi, egy a két rész rendszere:) Jó kávézást!

Előzmény: nézek (1756)
nézek Creative Commons License 2014.05.25 0 0 1756

kielégítő magyarázatot nem tudok, ezt hétfőn megkérdezem az eldzsítől...

az mindenesetre érdekes, hogy bárki is jött megnézni a vasat, azon akadtak fenn egyedül, hogy hol adja le a hűtőkompresszor a hőt? ...mert a hűtőgéptest kívül mindenhol hideg. még kislétra is kellett, hátha a tetején... de nem, ott sem. 

..mint írtam, egy becsületes szaratovon érezte az ember, no de ezen?

 

akármi is van, én baromi elégedett vagyok.

 

már iszom is a megérdemelt kávécskámat.

Előzmény: ANONYMOUS (1755)
ANONYMOUS Creative Commons License 2014.05.24 0 0 1755

mi is a különbség a samu no frost és az lg total no frostja között,mit takar a total?

 

Előzmény: nézek (1754)
nézek Creative Commons License 2014.05.24 0 0 1754

Így is lehet arcot veszteni...

 

Egy rokon járt nálunk, és örömmel látta az új LG total no frost kombi hűtőt. 

Gondolt egyet, elment abba az áruházba, ahol mi is vettük a masinánkat.

Olyan nagy volt a választék, hogy beleszerelmesedett egy másik, samu hűtőbe..ami hasonlít a miénkre, csak az ő választottja fehér...és ő azt kedveli.Megvette, kiszállították, beállították, várakozás, indít. 

Pár óra múlva felhív, hogy őt bepalizták, mert melegszik az ő vadonatúj hűtőjének oldala, a miénk pedig hideg. Azonnal menjünk reklamálni.

 

Idős ember, nem tudom megnyugtatni, de mielőtt elmennék panaszkodni az áruházba, megnézem a neten, mi is van ezzel a típussal..

..ez volt a szerencsém...

...azt írja a gépkönyv(amit letöltöttem), hogy ez a típus az oldalán adja le a kompresszor által termelt meleg levegőt, tehát legalább öt cm szabad hely szükséges a gép mellett, a tetején 10 cm.

...ráadásul nem beépíthető.

...namost én vagyok a hibás, mert nem szóltam, hogy a samu nem tudja azt, amit a mi lg-nk.

 

...hogy ő nem ilyent akart... mondom,  az övé ráadásul csak no frost, nem total no frost...aszongya nem mindegy? egy szó mit számít?

 

most ott áll egy belül jól működő, de kívül melegedő új hűtővel 130 ropiért.

 

Örök harag. Kellett ez nekem? Naugye...

 

 

hbbst Creative Commons License 2014.05.21 0 0 1753

Az a gond, eLGé-nek nincs egyajtós hűtőszekrénye, csak kombi cuccok.

Előzmény: nézek (1752)
nézek Creative Commons License 2014.05.21 0 0 1752

Csatakos pizsiben ébredtem a szállítás napján, hátha mégsem lesz jó...aztán meghozták, kulturáltan beállították, eligazítottak az indítást illetően, én meg vártam a pillanatot amikor megtudom milyen hangos/halk az a 41 dB...

Akit érdekel, azt megnyugtatom, halk.       csak ha kimondottan figyelem, akkor hallom, hogy beindult a kompresszor, egyébként illedelmesen viselkedik, nem zajong. Persze az igazi teszt a nyár,  akkor minden kiderül.

 

LG total no frost

 

(egy szomszéd megsasolta, megy ő is venni egy ilyent)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!