Keresés

Részletes keresés

Babaloo Creative Commons License 2001.03.20 0 0 35
izé, miről is van ott szó?
Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.20 0 0 34
a hősökön cask azért született, mert miépes, és a szabad idejében árpád apánk lábát akarta megcsókolni alulról, de sose sikerült neki.

(babbaloo: igen, mert jehova se ir a vincentes topicba, sőt te se, ehh..:)

Előzmény: diesel()diablo (33)
diesel()diablo Creative Commons License 2001.03.20 0 0 33
micsodaaa?! Hát, bazz' a hősökön született! Láttam!
Előzmény: Törölt nick (31)
Babaloo Creative Commons License 2001.03.20 0 0 32
Szia Vincent, jó rég jártál a Jeszó topicban.
Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.20 0 0 31
az olly? melyik olly? a zubor? őtet ne bántsd, a büdös életbe' nem volt neós, se deszkás.
Előzmény: diesel()diablo (28)
diesel()diablo Creative Commons License 2001.03.20 0 0 30
ja, és ki az milka vagy milki
Előzmény: diesel()diablo (29)
diesel()diablo Creative Commons License 2001.03.20 0 0 29
ja, én meg arra lennék kiváncsi, hogy a milka hogy hal meg. emberek, az nem extrém, hogy valakinek milyen a haja, jézusom, max. a gimi első két osztályában. Ha meg élvezi valaki, hogy a 16 éves kislányok ránézenk szendén a haja miatt, a nagytöbbség meg röhög rajta, annak is gratula (ráadásul úgy, hogy akislányokat még megdugni sem lehet, nagyrészt)
Előzmény: nitta (25)
diesel()diablo Creative Commons License 2001.03.20 0 0 28
ja, meg a trnumetalosok is
olly, hopp!!!
Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.20 0 0 27
meg a deszkások
Előzmény: diesel()diablo (24)
NotBlonde Creative Commons License 2001.03.20 0 0 26
pedig én nagy deszkás vagyok!!! kiméllek titeket.
nitta Creative Commons License 2001.03.20 0 0 25
ez tényleg így van. arra lennék csak kíváncsi, hogy a Milka hogyan éli azt meg, hogy már nem ő a nagyon extrém kettejük közül. látszólag régebben nagyon élvezte ezt a helyzetet.
Előzmény: diesel()diablo (21)
diesel()diablo Creative Commons License 2001.03.20 0 0 24
meg a numetálosok
Előzmény: Törölt nick (22)
Szigi101 Creative Commons License 2001.03.20 0 0 23
Patrona:

A Recoil fogyaszthatóságáról annyit, hogy az Eklektrogramm nekem kb 3. hallgatásra bejött, a Liquid meg már egy éve nem...

Bibiiii, nekem meg az Unsound Methods elsőre... :-))))

Törölt nick Creative Commons License 2001.03.20 0 0 22
dehonnem tudod, a deszkások.
Előzmény: diesel()diablo (21)
diesel()diablo Creative Commons License 2001.03.20 0 0 21
nyugi babee, nem is annyira poén ez a 'trendes' duma, mert ha ők nem azok, akkor nem tudom, kik
már bocsánat
Előzmény: depeche babee (18)
trend Creative Commons License 2001.03.20 0 0 20
igen, disp biztos érti....
:-)
Előzmény: depeche babee (18)
Icsö Creative Commons License 2001.03.19 0 0 19
Sziasztok!

En azt mondom, hogy szerintem nem a kinézet a fontos hanem az, hogy szeretjük amit játszanak. Nem tagadom, hogyha valami nagyon borzalmas külsejük lenne akkor....

Na jó. Most csak ennyi. Sziasztok

depeche babee Creative Commons License 2001.03.19 0 0 18
én meg közben rájöttem, hogy nem kéne 1 kézzel gépelni mert úgyis baromságot írok. Ez a trendes dolog meg poénnak jó. disp érti...
szóval RENDES :-)))
Előzmény: depeche babee (17)
depeche babee Creative Commons License 2001.03.19 0 0 17
csatlakozom... ;)
Bár lehet,hogy Milkának egyszerűen parája van a csinos lányoktól (hehe) Márk viszon trendes gyerek tényleg.
Milki haja meg egyáltalán nem olyan mint amit disp írt!Ő szándékosan angolos, oasises hajat akart és ezt tökéletesen meg is sikerült a fodrászának valósítania.
No ennyi,cső!
Előzmény: dnb123 (16)
dnb123 Creative Commons License 2001.03.19 0 0 16
Hát ez pont az, amiben a legkisebb mértékben sem tudok igazat adni Neked. De ezen nem fogunk összeveszni, ígérem.
Egyébként tud vki vmi friss koncertinfot? Már vagy 1000 évvel ezelőttinek tűnik az az Almássy!
Előzmény: disp (14)
MarK Creative Commons License 2001.03.18 0 0 15
Nemtom, szerintem ebben a tekintetben eddig Márkra sem panaszkodhattunk :).
Előzmény: disp (14)
disp Creative Commons License 2001.03.18 0 0 14
Mi lenne...haj . Vak már nem rasta, most kb úgy néz ki mint Roger Moore 1971-ben.

És hogy miért ő a kedvenc? Talán mert közvetlen mindenkivel.

Előzmény: patrona (13)
patrona Creative Commons License 2001.03.18 0 0 13
Hi Babee!

Mi van Milka fején?

És egyáltalán, miért pont a Milkovicsért van megőrülve mindenki?????

Előzmény: depeche babee (12)
depeche babee Creative Commons License 2001.03.18 0 0 12
Tessék, itt vagyok. Hiányoltatok?
Gyerekek, Milka új haja király!!!!
Egyébként tényleg atom amit csinálnak de jelenleg nem tudok többet mondani róluk. Istenek és kész.
Puszi a köldökükre.Meg a tietekre is.
Előzmény: nitta (8)
nitta Creative Commons License 2001.03.17 0 0 11
de vicces kedvében van itt mindenki...
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.16 0 0 10
ne vetíts, büdös deszkás vagy te is, na nyomás vissza a metálhámor topicba, teeeeee...
Előzmény: diesel()diablo (9)
diesel()diablo Creative Commons License 2001.03.16 0 0 9
itt pedig az én kedvenceim:
olli
háromhatvan-flipvariál
invizibül
szvissdensz
és a GRRRRRIND!!!!!!! Főleg a -core változata!
hejjj
nitta Creative Commons License 2001.03.16 0 0 8
na, akkor én is felsorolom a kedvenc számaim: It takes no weed, Meditation, Japan. viszont a Ranbot és a Mozdulj-remixet nem szeretem. szerintem igencsak félresikerült számok.
más. ide kellene csalogatni más topicokból a neos arcokat, mert 3-an hamar megunjuk egymást :) van pl. 1lányzó, aki a Másfél- topicban is 1folytában a Neoról szövegel, itt meg nincs sehol. úgyhogy szervezzünk be mindenkit! :)
patrona Creative Commons License 2001.03.15 0 0 7
Mark: Eheheh, még nekem mondja Disp, hogy ne legyek GÁBOR(mostmár G----). Pedig ő szokta pontokban szedve megmondani a frankót:-))))) Na mindegy.

1:Amiket felsoroltál, azok nálam is játszanak, kiegészítve a Persauders-el, a Pink panther theme-el, és az It takes no weed remixel.
2: Hát végülis ez nem chat, hogy ki tudjak tiltani bárkit is. Sajnos....... Ha jönnek bőgatyások, majd megpróbálok nem közözködni velük:-)))))))
3: A Recoil fogyaszthatóságáról annyit, hogy az Eklektrogramm nekem kb 3. hallgatásra bejött, a Liquid meg már egy éve nem.........
4. A Krafi valószínüleg pont ilyen zenét csinálna most, ha még Bartos a csapatban lenne(és egyáltalán érdekelné még őket a dolog). Jó példa erre az Elektric music Esperanto című lemeze. De ha igazán jót akarsz hallani, töltsd le ezt a számot a Napsterről: Anthony Rother - Little computer people Karl Bartos Remix
5: "Ilyen profi hangokat én itthon rajtuk kívűl csak 1 zenekartól hallottam... :))"
Naja, gondolom a Populärra gondolsz:-))))) Dehát az szinte ua. mint a NEO, csak "kicsit" más stílusban utaztak. Szóval gyakorlatilag egy zenekarról beszélhetünk az esetükben.
6: A maxikat valószínüleg megveszem, mert talán azok közt lesznek jó darabok. Az albumot egyelőre nem kívánom megvenni, mert nem akarok kiadni 5000 Ft-ot egy olyan lemezért ami nem is tetszik. Csak azért meg nem vagyok hajlandó megvenni semmit se, mert rá van írva, hogy Depeche Mode. B.L. nem itt lakik.......:-)))))))))

nitta: A deszkások véleménye valószínüleg csak annyi a zenekarról, amennyit tőlük várni lehet...... Nem hinném, hogy túlzottan érdekelné őket, hogy egy zenekar miért tetszik nekik. Sodródnak a divattal. Persze ettől még köztük is lehetnek inteligensebbek. Majd talán kiderül, hogy így van e.

nitta Creative Commons License 2001.03.15 0 0 6
köszi patrona, lassan okosabb leszek :)
de ebben a deszkás dologban szerintem sincs igazad. 1 ilyen topicnak az lenne a lényege, hogy mindenki elmondhassa a véleményét a témáról, most pl. Neo, attól függetlenül, hogy magát minek cimkézi. azért 1 deszkás is lehet jó arc :)
na, virágozzék minden virág, írja le mindenki szépen a véleményét a 2 MM-ről!!!
pussz
Előzmény: patrona (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!