Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3807

T. moderátor/ok!

Segítséget szeretnék kérni.

Megváltoztatnátok a "Fotózás szeretete" topik nevét, "A fotózás szerete" névre?

Nem tudom, hogy a topiknyitó kérte-e már, de ha csak ő kérheti, akkor légyszi nézzetek be a topikba, mert ott az egyik hozzászólásából kiderül, hogy ő is ezt szeretné!

Köszönöm a segítséget!

eke Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3806
Igyekeztem kielégíteni mindenki kíváncsiságát az eredeti küzdőtéren, az előzmények törléséért kár!
Előzmény: békésen szántogató traktor (3805)
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3805
Nem praktikus találgatni, hogy ki a moderátor. Az is számít, ha nem trafálsz bele.
Előzmény: Törölt nick (3801)
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3804
Ajánlott szakirodalom: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=59849784&t=9126303
Ezt a nickedet kitiltottam a technikából.
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3803
Ez nem volt egy bölcs gondolat: http://forum.hu/Article/viewArticle?a=52628296&t=9126303
Előzmény: Törölt nick (3801)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3801
...persze azt a legalább 6-8 hozzászólást amit Eke kitörölt nm tudjuk bizonyítani a törlés végett...esetleg nektek megvan még valahol?
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3800
Ha valaki nem érti, annak jobban is megvilágíthatom a dolgokat (aki érti, majd védőfelszerelést vesz előtte még idejében).
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3799
Bocsi "Lencseválogató Fluxus Bizottmány", de a válaszod alapján Te is ugyan olyan szánalmas vagy mint Eke...:/ ezek után már tényleg nem tudjuk kihez forduljunk...Tudsz felettest mondani?:P
Látom nem érted h csak annyit akarunk elérni h Eke ne moderálhassa az index topik-ot?! Ennyi a kérésünk, és mivel neki semmit nem fizettek ezért még egyszerűbb lenne eltanácsolni, ő is ugyan olyan ember mint mi - akkor miért nem mindenki moderátor már ennyi erővel???
Lencseválogató Fluxus Bizottmány Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3796
Tán nem kéne leszánalmasozni. Ott fordult ki a szakmai vita személyeskedésbe. Azért is maradt benn, hogy ez látható legyen.
Előzmény: Törölt nick (3794)
Lencseválogató Fluxus Bizottmány Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3795
"A moderátorok nem az index alkalmazottai, hanem ugyanolyan fórumlakók, mint bárki más, nem kapnak semmit a munkájukért, ingyé' csinálják a pöcegödörtisztítást - fórumlakóként szeretik a helyet és utálják, ha büdös, a nagyhangú kibajálást is utálják, azt én is, mert zavar a Sörivásba'..."
/Wágner úr/

Tehát a moderátor ugyanolyan fórumlakó mint mindenki, társadalmi munkában takarít mások után.

Szinte kérni sem kell a törlést, a DEL gomb munkára kész ;-)
Előzmény: attila7575 (3793)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3794
Technikamoderátort, kérem erre adjon véleményt:

Eke: "kisgyerek... nézz már vissza hogy honnan indult... mi volt az eredeti feladat?"

Ha kellően visszanézel Eke, kérlek akkor olvasd el Te is a teljes beszélgetést, és nézz magadba is néha!

MoBiBence: - ...nyugi, 1/100-al "minden" bemozdul vízilabdánál...az sajnos kevés...:/
Eke: - 1/125 nél is lett volna kellő élesség...(de lehet hogy 1/60 nál is...)
MoBiBence: - ...hát én igen kíváncsi lennék egy 1/60-al készült éles vízilabdás képre!
(...persze akcióra, nem csendélet jellegűre...)
Eke: - A feladat adott... ugye nem fogadsz egy pezsgős vacsorában arra, hogy nem készült még 1/60 -as záridővel falra való vízilabdás fotó?
MoBiBence: - ...én fogadnék...bár ha Neked van igazad az könnyen kiderülne ha mutatsz egy fotót, de ellenben, én h bizonyítsam?...max. ki kell kötni egy határídőt, pl. 1 hónap alatt találj egy "éles" akciófotót vízilabdáról 1/60-al...
Eke: - tudod mit? ne fogadjunk... nem vagyok pezsgős.
MoBiBence: - ...akkor mi a francért provokálsz?...ha meg már belemegyek rögtön visszakozol?...már ne haragudj de szánalmas vagy...
Eke: - Édesanyád jól van?
EveRY: - Ez meg mi? Hmmm. Ezt a szövegedet a moderátor miért nem szedi ki?
Eke: - Bocsánat, mire gondolsz? Adhatok olyat a szádba amit nem kívánnál? Na ugye... Szépen jól, magyarul!
- ekkor bekerült egy sportfotó melyen vannak éles pontok de a játékosok elmosottak a hosszú záridő miatt -
Eke: - ... nyilván van erre példa vízilabdában is, de annyira nem érdekel hogy nyáladzak utána...
attila7575 Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3793
Meggyőződésem hogy egy nagy tréfa ez az egész moderáció! :)

Mert hiszen ilyet lehet a moderációs topikban:

"Hogy kihez? Keres egy szoknyát, felmenő nőivarú rokonoknál."

"Pubim."


Ez az egész egy nagy vicc. És ez természetesen nem ellentétes semmilyen MM-val. Egy nagy vicc az egész.

Ismétlem, a moderációs topikban :)))))) Hogy lehet ezt az egészet csak egy kicsit is komolyan venni ezek után? Olyat lehet kérni hogy valakit a moderációs topikból moderáljanak ki? ;)
Előzmény: Lencseválogató Fluxus Bizottmány (3787)
exymiriem Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3792
Hááát... legalább megpróbáltam.. :(((
Előzmény: eke (3790)
gyárimikulás Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3791
Nyugalom túl vagyok rajta... van ilyen boniem :-))))
Előzmény: Törölt nick (3773)
eke Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3790
Az holtába halt kísérlet lesz....
Vélt sérelmekkel szemben nincs mit tenni.
Előzmény: Lencseválogató Fluxus Bizottmány (3788)
exymiriem Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3789
Oks!

Eke, adj valami elérhetőséget, én szívesen megbeszélem.
Előzmény: Lencseválogató Fluxus Bizottmány (3788)
Lencseválogató Fluxus Bizottmány Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3788
A továbbiakat egy pofa sör mellett kéretik megvitatni a feleknek, vagy levélben.
Lencseválogató Fluxus Bizottmány Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3787
A Fórum nyitott, mindenki azt ír amit akar, amíg az MM keretein belül teszi, csak mert nem tetszik valakinek a stílusa, még nem ok a moderációra.
Ha nem ért valaki egyet a hozzászólás tartalmával, két út áll előtte: vagy figyelmen kívül hagyja vagy vitába száll vele. A vita nem azt jelenti, hogy melegebb éghajlatra küldik, és jelzős szerkezetekkel illetik, aztán a válaszát moderáltatni igyekeznek, ill. homályos régi ügyekre hivatkozva IRL adatokat szellőztetnek.
Előzmény: exymiriem (3780)
exymiriem Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3786
"Ne válaszolj, tudod mennyire érdekelsz...."

És akkor miért is te írogatsz, nem egy illetékes?
Előzmény: eke (3784)
exymiriem Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3785
Keresek, de azért a másik édesanyjának szóbahozatala a családnak szól, míg az hogy szánalmas vagy, neked. Lehet hogy nem veszed észre a különbséget, de van! És nem is kicsi!
Előzmény: eke (3782)
eke Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3784
kisgyerek... nézz már vissza hogy honnan indult... mi volt az eredeti feladat. Az ételt megrágják még helyetted otthon?

Ne válaszolj, tudod mennyire érdekelsz....
Előzmény: exymiriem (3783)
exymiriem Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3783
"szájkarate"

Tudod mit? Igazad van! Mutass egy vízilabdás képet 1/60-addal, ahol van konkrét éles dolog a lebetonozottakon kívül, és nyerj meg egy fogadást, amit te kezdeményeztél!

Megígérem, hogy utána nem lesz rám panasz!
Előzmény: eke (3781)
eke Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3782
Hogy kihez? Keres egy szoknyát, felmenő nőivarú rokonoknál.

Ahogy elkezdődött... (Széchenyi után szabadon...) itt lehettél volna éber, így ez csak egy pitiáner bosszúállási kísérlet. Pubim. Kettős mérce, duplagondol, ahogy tetszik...
Előzmény: exymiriem (3780)
eke Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3781
Miért ugrál itt ezzel a primitív dologgal úgy az egyébként kívülálló, hogy a kiváltó hsz-t, amire reagáltam nem teszi be?

Az "érintett" egyébként átugrott az ügyön, mígnem jöttek a "jóakarók" akinnek a topikban kellő előéletük van irányomban.

szimpla személyeskedés, és szájkarate. A kisember bosszúja! :-)
exymiriem Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3780
Tisztelt Illetékes!

Szeretném megtudni, miért van az/ hogy lehet, hogy egyes hsz-ket olvasás nélkül törölnek, ha egy bizonyos személytől jött, illetve másokét akkor sem ha elég egyértelmű célzást tesz bizonyos dolgok és személyek összetársítására?

Pl.:
eke válasz | megnéz | könyvjelző 2008.09.30 20:40:23 Creative Commons License (22511)
Édesanyád jól van?

vagy:

eke válasz | megnéz | könyvjelző 2008.09.30 21:18:07 Creative Commons License (22524)
Bocsánat, mire gondolsz?

Adhatok olyat a szádba amit nem kívánnál? Na ugye... Szépen jól, magyarul! Köszönöm.

És kihez lehet fordulni, ha nem történik semmi, ha elfogult a moderátor?!?
cc Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3778
az Olympus E-system topikban egy nem publikus email címet benyomtak. nekem írták, de egy következő hszban megjegyezték, hogy ez kár volt. ha ki tudnátok szedni, magam is megköszönném.
szucsr Creative Commons License 2008.10.01 0 0 3776
Ilyet szabad?
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=83187295&t=9004699
OPi Creative Commons License 2008.09.28 0 0 3774
EOS. Megint. Köszönöm!
gyárimikulás Creative Commons License 2008.09.28 0 0 3772
Frimen !
Szvsz rossz politika részedről, védeni egy jogos közútálatnak kitett valakit, a megfeddésednek irányomban sajnos igaza volt, mert várhattam volna még 10 hsz.-t, hogy eldöntsem ki is ténylegesen az a nick. Azért azt is belekalkulálhatod, hogy aznap az eosi reinkarnációk tömegével volt dolgunk és az ominózus nick, mintha szántszándékkal rájátszott volna erre... aki esőben járkál az valószinüleg vizes is lesz !
És ha szabad , akkor egy jótanács : gyere szépen vissza a Nikonos topicokba és ne bosszantsd tovább a Sonysokat, mert előbb-utóbb komolyabb vita lesz belőle és a Nikonos csapat hiányolna téged :-))))


T. Modi !

A Canon 5D mk II c topicból kivettétek a 2121 -s hsz.-omat, gondolom azért mert tartalmazta a szar szót . Nincs is ezzel semmi bajom, de kérlek titeket, hogy legalább ilyen odafigyeléssel gyomláljátok ki -és lehetőleg gyorsan - a többszörösen kitiltott, topic romboló és valószínüleg 10 hsz.-n belül személyeskedő vitákat gerjesztő ficka nickeket is !!!
Köszi :-)))
Előzmény: Törölt nick (3770)
speedlight Creative Commons License 2008.09.26 0 0 3771
Az előző hsz-ed méltatlan a szobanövényekre nézve! Azok nagyon is értelmes, kedves, csöndes jószágok.

Amúgy velem is ugyanígy bánt .Eos, kösz de nem kérek belőle, ha nem muszáj. Nem tudom megérteni azokat, akiket képes lekötni és szórakoztatni az, ahogy a fórumtársaikat próbálják megalázni.
Előzmény: G_ArchAngel (3769)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!