Keresés

Részletes keresés

cstan Creative Commons License 2001.04.30 0 0 421
sziasztok!
megnéztem a Kincs, ami nincset.....mert azóta már mástól is hallottam, hogy Kaldor=Baxi
és tényleg!!!! igazatok volt....vannak olyan mozdulatai, és a röhögése is tiszta baxi....
szóval a kics, ami nincsben játszik Jeff, Nimfas és baxi is...fantasztikus egyszerűen hihetetlen...nézd meg, az arca, a válla és a nyaka....sose láttam ehhez fogható jelenséget...végre megtaláltuk!!!

:))
na nézettek továbbra is filmeket...
üdv.

Előzmény: cstan (416)
cstan Creative Commons License 2001.04.29 0 0 420
majd elfelejtettem...
voltam a héten a Construmán (építőipari kiállítás az Expo területén)
és mi szólt a hangos bemondóból? na mi?

Ennio Morricone - My name is Nobody.....

no Comment

cstan Creative Commons License 2001.04.29 0 0 419
jaj már máskor is olyan gyanús volt nekem ez a név.....hisz ez ne mTerence Hill gyengéd barátnője

A barátnő neve? Donna Olimpia....valami

Előzmény: Salas (405)
joemaster Creative Commons License 2001.04.27 0 0 418
Hasznos lehet minden fan-nak tanulmányozni a
us.imdb.com-ot, ami egy internetes mozifilm adatbázis. Kedvenceik filmjeiről meglepően sok info található ott.

A
http://www.xs4all.nl/~hopmans/BHindex.htm
mozifilm adatbázis Victor Hopmans holland barátunk munkája, nagyon tanulságos.

cstan Creative Commons License 2001.04.27 0 0 417
most találtam egy oldalon egy filmről egy leírást....valami 1972 es horror film....játszik benne baxi:)) és Enzo Maggio is aki Gennarino- t szokta játszani.....
biztos ők rémisztgetik az embreket:)
cstan Creative Commons License 2001.04.27 0 0 416
Charleston szerint Kaldor=Baxi de ez hülyeség...szerintem...de mit lehet tudni, lehet, hogy igaza van....alaposan ki kell tanulmányozni... hiszen ebből szigorlat lesz az egyetemen:)))

aca: hogy nézzem meg a plasztikai sebész felségét, ha nálad van a kazi:))

Előzmény: aca (415)
aca Creative Commons License 2001.04.27 0 0 415
Végre eszembe jutott a jelszavam!

Kaldor=?
Nem tudom. Se éjjelem se nappalom tőle.

cstan-nak: amúgy Delmann szerint is Molly a plasztikai sebész felesége. És ugye ebben a filmben játszik Brady, Bob, és a Szuperzsaruból a bártulaj aki biliárdozik.

Charleston Creative Commons License 2001.04.26 0 0 414
Nézd meg jobban! :-)

Kaldor(?), aki "nem bocsát meg".

Előzmény: cstan (413)
cstan Creative Commons License 2001.04.26 0 0 413
na ki az áruld már el nekünk is????????
Előzmény: Charleston (412)
Charleston Creative Commons License 2001.04.26 0 0 412
Igen, hasonlít egy kissé. Bár a Bűnvadászokban néha a két szöszit se tudom megkülönböztetni. De ez már az én hibám.

Ámbátor a múltkor majdnem hanyatt dobtam magam a fotelban. Arra már nagy meglepetéssel sikerült rájönnöm, hogy Anulut Nynfus Corporation játssza, most meg "Kalózok jönni, kalózok jönni, nagyon rossz emberek stb.", főkalóz jönni, hát ez meg nem ... !?
Vagy tévednék?

Előzmény: cstan (411)
cstan Creative Commons License 2001.04.26 0 0 411
ja kicsit hasonlít, szerintetek???
Előzmény: cstan (410)
cstan Creative Commons License 2001.04.26 0 0 410
na nézzük csak meg közelebbbről a dolgot:




Előzmény: Salas (405)
Charleston Creative Commons License 2001.04.26 0 0 409
"de róla se találtam igazán sok mindent..."

Kivéve a csilifőzőversenyt minden mennyiségben?

Tegnap jól döntöttem, a magyar-finnel nem sokat vesztettem.

Előzmény: cstan (408)
cstan Creative Commons License 2001.04.26 0 0 408
Hát nem csalódtam benned...megint alapos kutató munkát végeztél....egyébként én meg Ruffinira kerestem rá a neten...sajnos nem sok sikerrel...
ennek a csajnak jó sok férje volt... "hehe jó kis cafka lehet" vagyis lehetett, mert ugye elhalálozott... és rákerestem a férjére is, de róla se találtam igazán sok mindent...

na további jó kutsakodást...és azt hiszem én is mingyá megnézem a Zsoldoskatonát...

üdv.

Előzmény: Charleston (406)
cstan Creative Commons License 2001.04.26 0 0 407
ebbe nem vagyok 100%ig biztos, na majd utána járok....de ha igaz, akkor ő a második női mellékszereplőnk....
mert ugye van a trinity2 ben a csaj, akit Terence Hill bolondít....és van a Vigyázat vadnyugatban a Candida....ezek is egyeznek...
Előzmény: Salas (405)
Charleston Creative Commons License 2001.04.25 0 0 406
Sziasztok!

A házasságról innen szereztem műveltségemet:
Joanne Dru életrajza
Nem is tudtam, hogy a hölgynek ilyen komoly westernes múltja volt.

A Zsoldoskatonában valahol a közepe táján, nem tudom pontosan, csak annyi rémlik, hogy atlétatrikóban feszít a jól bevált kockás zakó helyett. Mindjárt kedvet is kapok megnézni. Vajon jobb lesz, mint a magyar-finn meccs? :-)

Előzmény: cstan (404)
Salas Creative Commons License 2001.04.25 0 0 405
éS:

Sofonia Machado Cardosa - Bastiano gyöngéd barátnője = A Bűnvadászokban szereőplő Galinat barátnőjével!!!!

cstan Creative Commons License 2001.04.25 0 0 404
hali
C.V.Wood Jr. játszik a Szuperhekusokban is....és még tényleg lehet, hogy ő sam mert Sam játszik a filmben csak nagyon rövid ideig...majd még én is jobban utána nézek...de nem értem, honnan veszed, hogy Miss Labouche a felesége???? mivel az ő eredeti neve :Joanne Dru ....

viszont találtam egy újabb szereplőt
Trinity2 - az apjuk....az ua. mint a vigyázat vadnyugatban a szőke pap..a nevét is sikerült kinyomozni, Harry Carey Jr. - szerintem ő több helyen is előfordul még.

A zsoldoskatonában még észre se vettük...milyen kocsmai verekedés??? a különben dühbében azt hiszem már észrevettük de nem vagyok benne biztos, na majd megnézem...

Előzmény: Charleston (403)
Charleston Creative Commons License 2001.04.24 0 0 403
"előre a Puffin lekvárral!!!"

Előre!:)

CD boltokban találkoztam a Greatest Hits válogatás 2. részével, a 3.-kal még nem sikerült összefutnom. Akad rajta egy-két jó zene (pl. Can Be Done), persze a többsége már eddig is megvolt ilyen-olyan formában.

Mellékszereplő-ügyileg folytattam tanulmányokat a hétvégén, eleddig csak részeredményekkel. Rókatejet szopogató Sam neve tippem szerint C. V. Wood Jr., ámbár megdönthetetlen bizonyíték még nincs a markomban. Viszont ha tényleg ő az, akkor Miss Rosy Labouche a felesége. Micsoda összefonódások! Még jó, hogy abban a filmben papot játszott:)

Baxi barátunk feltűnik a Különben dühbe jövünkben is, a tornateremben kap egy-két rendesebbet a fejére. Nameg a Zsoldoskatonában is előad egy kocsmai verekedést.

Előzmény: cstan (400)
cstan Creative Commons License 2001.04.24 0 0 402
nem volt olyan nagy összejövetel...de azért én jól éreztem magam.
ittunk egy - két -há kör sört a Kinizsiben...ott van a nyugatinál....
Charleston volt ott az Aca...Delmann egy öt percig(aki még nem írt ide) és én...

Találkoztam egy régi ismerőssel is a kocsmában...aki csatlakozott a tárasasághoz:))

Előzmény: Salas (401)
Salas Creative Commons License 2001.04.23 0 0 401
Ciao mindenki! Sajnálom, h. lemaradtam a csüt-i összejövetelről. Milyen volt, hol voltatok?
cstan Creative Commons License 2001.04.23 0 0 400
Nem vagyok én Antonio De Coimbra, se Bastiano.... Főleg nem Ias Vedo......így nem tudok a Rendőr főiskolásoknak 5000 jegyet biztosítani a hétvégi meccsre!!

de szerintem egész jól sikerült a csütörtöki "összejövetel" , ha lehet egyáltalán összejövetelnek nevezni:))

előre a Puffin lekvárral!!!

Előzmény: Charleston (396)
csabiman Creative Commons License 2001.04.19 0 0 399
'Ezt meg add a kanariknak, ha nem sertodnek meg!'
valleyboy Creative Commons License 2001.04.18 0 0 398
Azt szeretem a kereskedelmi tv-kben, hogy képesek a Különben dűhbe jövünket Premierbe leadni.
valleyboy Creative Commons License 2001.04.18 0 0 397
Bud Spencer & Terence Hill testvért játszik. Azt mondja egy fószer a Terence Hillnek: A vén kurva anyádat ! Bádi Háli lekapja ahogy kell, mire Terence Hill megkérdi: Te, miért bántottad ? Tulajdonképpen igaza volt, a Mami kurva volt.
Erre Bud: Na igen. De nem volt vén.....
Charleston Creative Commons License 2001.04.18 0 0 396
De csak ha veszünk 5000 jegyet a rendőriskolásoknak a hétvégi meccsre, különben nem ülhetünk rendőrautóba!
Előzmény: cstan (393)
cstan Creative Commons License 2001.04.18 0 0 395
hogy miért ment el kétszer azt nem értem, de bocsi
Előzmény: cstan (394)
cstan Creative Commons License 2001.04.18 0 0 394
majd elég nagy lármát csapunk és kiabáljuk, hogy Bud Spencer, akkor biztos mindneki ránk talál, és még a rendőrök is elvisznek egy sétakocsikázásra...

mondjuk rajtam vagy kék kord dzseki, vagy hosszú barna bőr kabát lesz...ez időjárástól függ...

Előzmény: cstan (392)
cstan Creative Commons License 2001.04.18 0 0 393
majd elég nagy lármát csapunk és kiabáljuk, hogy Bud Spencer, akkor biztos mindneki ránk talál, és még a rendőrök is elvisznek egy sétakocsikázásra...
Előzmény: cstan (392)
cstan Creative Commons License 2001.04.18 0 0 392
hali!
akkor szerintem a holnap este (Csütörtök) megfelel!
vagyis
Nyugati pu. 19:00 -az óra alatt....
hogy honnan fogjuk megismerni egymást???
azt még ne mtudom, de talán csak összejön...

eddigi emberek akikről tudok:
Salas
Charleston
Cstan - amonserrano

de lehet hogy további emberek is érkeznek
remélem többen is jöttök....

aztán aki ráér, annak tudok ajánlani egy további koleszos bulit is aznap estére még...:)

Előzmény: Charleston (391)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!