Keresés

Részletes keresés

nitta Creative Commons License 2001.04.04 0 0 95
hello,
azt olvastam a Másfél honlapon, hogy fellépnek május 12.-én az Almássyn a Neo és a HS7 társaságában. ez igaz lenne, hogy a Neo 2 egymást követő szombaton is fellép az Almássyn -mert ugye ők elvileg 5.-én is játszanak ott- ?
nem rossz, nem rossz, el leszünk látva rendesen koncertekkel :)
liquid Creative Commons License 2001.04.03 0 0 94
ja és mivel 28-a munkanap lesz (30-át dolgozzuk le), bőven belefér az ember idejébe.
Előzmény: liquid (93)
liquid Creative Commons License 2001.04.03 0 0 93
nitta: Köszi. :)
A tiszai árvíz károsultjainak megsegítését célzó jótékonysági koncert kerül megrendezésre április 29-én, vasárnap, Budapesten a Népstadion közelében található Olimpiai Csarnokban. A fellépők: a Nyers, a Pál Utcai Fiúk, a Heaven Street Seven, a Másfél, a Quimby, Sub Bass Monster és kísérőzenekara, a Korai Special Beat, a NEO, a Tankcsapda, a Fresh Fabrik és az Anima Special Project.
A szervezők a koncert teljes jegybevételét az árvízkárosultak segítésére fordítják.
A jegyek (a koncert jellegéből fakadóan) a helyszínen és elővételben is 2000 Forintba kerülnek majd.
/Forrás: Wanted/ Átmásolva: neo.disp.hu
Elég jó a program és hát szegény árvízkárosultak miatt is ott a helyem. :)
ChrisH: jelentkezem!!!!
ChrisH Creative Commons License 2001.04.02 0 0 92
Ki jön Gödöllőre, a Trafós bulira?
nitta Creative Commons License 2001.04.02 0 0 91
én már rájöttem, hogy mi ez a 29.-ei parti, na jó a rájöttem az túlzás, nézd meg a neo.disp.hu-t és akkor Te is rájössz :)
úgy érzem kicsit rákattantam arra a szóra, hogy "rájön" :)
Előzmény: liquid (89)
nitta Creative Commons License 2001.04.02 0 0 90
kedves jólértesültek,
tessék csak velünk megosztani mi is ez a 29.-ei parti, mert még nem hallottam róla, de ott szeretnék lenni :)
Előzmény: disp (88)
liquid Creative Commons License 2001.04.02 0 0 89
?
Előzmény: disp (88)
disp Creative Commons License 2001.04.02 0 0 88
Sőt április 29 Olimpiai Csarnok
Előzmény: liquid (87)
liquid Creative Commons License 2001.04.02 0 0 87
Ahhoz képest, hogy úgy volt nem lesz májusig pesti koncert:
Április 27. Tütü tangó
:))))))))
dnb123 Creative Commons License 2001.04.01 0 0 86
O.K. rendben, tényleg régen írtam, de most úgy érzem kissé lemaradtam vmiről. Sőt, azt is mondhatjuk, hogy nem értem miről van szó. Sebaj, inkább megosztom veletek, hogy láttam a Milka új haját, és ha van ezen a fórumon olyan, aki még nem látta volna, annak üzenem, hogy igazak a híresztelések, tényleg sokkal jobb. Sőt, még azt is meg merem kockáztatni, hogy tetszik ez az új frizura. A koncerthalmoknak meg kifejezetten örülünk, már amúgy is nagyon hiányzik valami igazán jó parti!!!! :)))
A szombati viszontlátásig!!!
depeche babee Creative Commons License 2001.03.28 0 0 85
Nem is tudom miről beszélsz... *pillarebegtetés és ártatlan mosoly*
Előzmény: disp (82)
nitta Creative Commons License 2001.03.28 0 0 84
nyugi, jó ez a fórum és kész. ha baromságokat írunk, hát ez van... a többség azért felvállalja :)

egyébként is, jövő héten Neo koncert, mindenki örül és vidám. én különösen az lennék, ha lejátszanák a Perpetuum stabile-remixet:)

Előzmény: patrona (80)
liquid Creative Commons License 2001.03.28 0 0 83
mail megjött, köszi, csak először reggel mindig a fórumot olvasom, és tegnap egész nap nem volt időm netezni. :))))
Előzmény: liquid (81)
disp Creative Commons License 2001.03.28 0 0 82
hmmm banánfa... 19cm....te beszélsz....
Előzmény: depeche babee (79)
liquid Creative Commons License 2001.03.28 0 0 81
Mi van veled babee? :))))
Előzmény: depeche babee (79)
patrona Creative Commons License 2001.03.28 0 0 80
Nem sértődtem meg, csak egy kicsit gáznak tartom, hogy indítok egy fórumot, és mindenki teleírja baromságal, amit aztán megbán. Na mindegy.

Babee: A Süsis NEO koncerten ígértem neked egydobszerkesztő progit. A Pecsába viszem, OK?

Előzmény: depeche babee (79)
depeche babee Creative Commons License 2001.03.27 0 0 79
pat, nem kell megsértődni, én sem teszem. sose bánkódj olyan miatt ami egy év múlva nem idegesítene...
jó ez a fórum és egymást csiszoljuk. a nagy pofájúak meg tehetnek 1 szivességet és az egész banánfát bekaphatják (kis tanács az élethez)
Előzmény: patrona (78)
patrona Creative Commons License 2001.03.27 0 0 78
Hát akkor hajrá, mindenki menjen át oda, ezt meg felejtsétek el az elcseszett hozzászólásaitokkal együtt!

Mode forever!
Patrona

Előzmény: disp (77)
disp Creative Commons License 2001.03.27 0 0 77
Előzmény: patrona (76)
patrona Creative Commons License 2001.03.26 0 0 76
Mark: Kár lenne tagadnod, hogy a Nettó rendszere ezerszer korszerűbb ennél. Arról meg nem én tehetek, hogy ott kissebb a forgalom, de biztos vagyok benne, hogy azok, akik ebbe most írnak, oda is jönnének.

De végülis tök mindegy, mert úgyse költözünk pár el*aszott hozzászlás miatt.

VICCELTEM, na, már elhiszed?

Előzmény: MarK (74)
liquid Creative Commons License 2001.03.26 0 0 75
Kössz a lehetőséget, megbeszéljük. :))
Előzmény: MarK (74)
MarK Creative Commons License 2001.03.26 0 0 74
Nos, mivel Disp megfűzött, hogy nekem Bp.-ről kocsival útbaesik Dunakeszi (hm...:)), így ott valszleg még Fabe-et és téged is liquid fel tudunk venni. Velem sztem csak Ádám jön a Shape ből, így összesen pont 5-en lennénk :).
Na mindegy, majd meglátjuk.

Patrona: a Netto-ra? Ittál? :)) Ötödannyi forgalom sincs ott, mint az indexen...

liquid Creative Commons License 2001.03.26 0 0 73
Engem is fuvarozhatna valaki... :)))))))
nitta Creative Commons License 2001.03.26 0 0 72
tenyleg nagyon koszi, de nehogy miattunk itt osszevesszetek, ez nem er ennyit! csak gyertek el es erezzetek jol magatokat! ugyes lanyok vagyunk mi, maskor is hazajutottunk mar a Trafobol:)( meghalok a sulibeli billentyuzettol!!!!!!!)
dnb123 Creative Commons License 2001.03.26 0 0 71
Úr Isten!!!!! Én nem akartam ilyen kalamajkát okozni!!!! Komolyan! Egyébként is nagyon - nagyon szépen köszönjük a felajánlást, de már most úgy néz ki, hogy legalább négyen megyünk, úgyhogy semmikképp nem tudnánk elfogadni az ajánlatodat ChrisH!!!! Mindenesetre tényleg köszi, Nitta nevében is!! :))))
Előzmény: ChrisH (70)
ChrisH Creative Commons License 2001.03.25 0 0 70
Látom még mindig nem értetted meg.

Fehéren feketén odaírtam, hogy ne vegyék készpénznek a dolgot, mert veletek még nem beszéltem, nem tudom, hogy hogyan megyünk.
Disp közel lakik, legalábbis kerülő, ha bejön Pestre, azután innen megyünk a bulira. Viszont eddig mindig együtt mentünk a Trafóba.
Te meg a múlt héten is külön kocsival jöttél (tök mindegy miért), és máskor is volt már olyan, hogy más terveid voltak, másokkal mentél.

Előzmény: depeche babee (69)
depeche babee Creative Commons License 2001.03.25 0 0 69
tényleg nem tudok magyarul. Vagy csak ki kéne cserélnem a kontaktlensémet?
Mind1, ChrisH, nem akartam, hogy felhúzd magad.
Megyek egyedül, jó?
És a többieknek így talán én is tudok majd segíteni a hazajutásban.
A VOLT-ra tervezi vki a leutazást? Lesz Másfél is! (hurrá!)
Előzmény: ChrisH (68)
ChrisH Creative Commons License 2001.03.25 0 0 68
Lefordítsam angolra, úgy talán jobban megérted, amit írtam?

Esztergomba is külön autóval jöttél, nem? Gondoltam, ha ( HA ) most is így lesz, akkor segíteni tudok annak, aki nem tud hazajönni a buli után.

Fel bírod fogni, vagy kezdjem fordítani?

Előzmény: depeche babee (67)
depeche babee Creative Commons License 2001.03.25 0 0 67
Külön kocsival jövök? De jó tudni!
Na mind1,akkor majd megoldom.
Előzmény: ChrisH (66)
ChrisH Creative Commons License 2001.03.24 0 0 66
Lehet, hogy meg tudjuk oldani a dolgot, ha a többiek, akik általában velem szoktak jönni (disp és dm_babeeeee) is külön kocsival jönnek most, akkor visszafelé el tudlak benneteket hozni Pestig, de erre még térjünk vissza, mert velük nem beszéltünk a dologról.
Előzmény: dnb123 (64)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!